Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 18:59

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 18:14
Εσθήρ έγραψε:
12 Ιαν 2019, 23:33
ή άλλους αναλφάβητους εστέτ όπως ο Ζάχος Χατζηφωτίου
ψιτ αγαπούλα λίγος σεβασμός στον Ζάχο, οκ;

Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 12:35
μπορεις να αναπνευσεις χωρις να κομματικοποιεις τα παντα;
Εσθήρ έγραψε:
12 Ιαν 2019, 20:40
Πολυ λογικο τα περισσοτερα και χειροτερα μισογυνικα σχόλια να ειναι απο δεξιουληδες και ΧΥ,αφου αυτοι ειναι οι συντηριτικοι,οι πατρις,θρησκεια ,οικογενεια και κατεξοχην μισογυνηδες.Αυτο βεβαια καθλου δεν αποκλειει και αριστερουληδες μισογυνηδες,αλλα στανταρακι οτι οι περισσοτεροι ειναι δεξιουληδες. :lol:
Ρε την Εσθήρ :lol:
Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 12:35
Λοιπον...κατσε στις κοτες σου,διοτι ΕΣΥ τις θες.Διοτι περα απο κοτες δεν μπορεις.Διοτι νιωθεις ανεπαρκεις και λιγος.Ειπαμε.Οι φαλοκρατες ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΤΕΣ....διοτι θελουν να δειχνουν ανωτεροι,ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΤΕΣ.Τοσο απλα.
Τι γινεται εδώ ρε αγαπούλα, μέσα σε μόλις δυο σειρές αποκαλείς τετράκις αλλες γυναίκες ως κότες. Ουτε μισογύνισσα να ήσουν. Τόσο απλά.
Δεν έχει άδικο καθόλου.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 13 Ιαν 2019, 19:03

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 18:59

Δεν έχει άδικο καθόλου.
Εχει, μπολικο, ως συνήθως.
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 19:06

Η Εσθήρ μωρέ; Ποια βιβλική σκορπάει;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

2019
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 03:01

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 2019 » 13 Ιαν 2019, 19:15

Daje έγραψε:
13 Ιαν 2019, 16:42
Γάταρος έγραψε:
13 Ιαν 2019, 14:09
Τι είμαστε; Τα γονίδιά μας και τα βιώματα της παιδικής μας ηλικίας, αυτό είμαστε. Ο πατέρας μου δούλευε κι έτσι τις περισσότερες ώρες της ζωής μου τις περνούσα στο σπίτι με τη σεβαστή μου μητέρα και τις δύο μου αδερφές. Όσοι μεγαλώνουν σε σπίτια με γυναικεία πλειοψηφία είτε λατρεύουν τις γυναίκες είτε γίνονται πούστηδες, μέση οδός δεν υπάρχει. Εγώ αγαπώ, σέβομαι και τιμώ τις γυναίκες. Χθες μάλιστα, ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα για πρώτη φορά στη ζωή μου. Είμαι 35 ετών κι αν με ρωτάγατε προχθές αν πιστεύω στον κεραυνοβόλο έρωτα θα σας έλεγα όχι. Η ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις.
Ποιο ειναι το δυνατο της σημειο, στηθος η οπισθια?

aLiCat έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:28
Πάνας έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:27


Μας διώχνετε;
Μήπως μας εκβιάζετε οτι θα φύγετε;

User_601

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 13 Ιαν 2019, 19:41

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 18:14
Εσθήρ έγραψε:
12 Ιαν 2019, 23:33
ή άλλους αναλφάβητους εστέτ όπως ο Ζάχος Χατζηφωτίου

ψιτ αγαπούλα λίγος σεβασμός στον Ζάχο, οκ;


Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 12:35
μπορεις να αναπνευσεις χωρις να κομματικοποιεις τα παντα;
Εσθήρ έγραψε:
12 Ιαν 2019, 20:40
Πολυ λογικο τα περισσοτερα και χειροτερα μισογυνικα σχόλια να ειναι απο δεξιουληδες και ΧΥ,αφου αυτοι ειναι οι συντηριτικοι,οι πατρις,θρησκεια ,οικογενεια και κατεξοχην μισογυνηδες.Αυτο βεβαια καθλου δεν αποκλειει και αριστερουληδες μισογυνηδες,αλλα στανταρακι οτι οι περισσοτεροι ειναι δεξιουληδες. :lol:
Ρε την Εσθήρ :lol:
Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 12:35
Λοιπον...κατσε στις κοτες σου,διοτι ΕΣΥ τις θες.Διοτι περα απο κοτες δεν μπορεις.Διοτι νιωθεις ανεπαρκεις και λιγος.Ειπαμε.Οι φαλοκρατες ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΤΕΣ....διοτι θελουν να δειχνουν ανωτεροι,ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΤΕΣ.Τοσο απλα.
Τι γινεται εδώ ρε αγαπούλα, μέσα σε μόλις δυο σειρές αποκαλείς τετράκις αλλες γυναίκες ως κότες. Ουτε μισογύνισσα να ήσουν. Τόσο απλά.
Επειδη τα πραγματα ξεφευγουν απο ενα απλο μπουλινκ,για πεσμου ''φιλε''αυτο με τον ζαχο χατζηφωτιου ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ;ΠΕΤΑ ΕΝΑ ΛΙΝΚ;Διοτι καταρχην ποτε δεν χρησιμοποιω την λεξη ΕΣΤΕΤ και κατα δευτερον δεν εχω ασχοληθει ποτε μου με τον ζαχο χατζηφωτιου.
Για πετα το λινκ να δουμε που το εχω γραψει το συγκεκριμενο;

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 13 Ιαν 2019, 19:44

ο χατζηφωτιου ειναι ο κλασσικος πλουτοκρατης παραδοσιοκρατης μουνοζητιανος που εκανε πλατες στο συστημα της ανδρικης και καπιταλιστικης καταπιεσης του ψευδεπιγραφου πατρις-θρησκεια-οικογενεια

να και σε κατι που θα συμφωνησω με την εσθηρ
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

2019
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 03:01

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 2019 » 13 Ιαν 2019, 19:44

αγαπούλες παληκάρια, γίναμε μαλλιά κουβάρια
aLiCat έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:28
Πάνας έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:27


Μας διώχνετε;
Μήπως μας εκβιάζετε οτι θα φύγετε;

User_601

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 13 Ιαν 2019, 19:48

Λοιπον...κατσε στις κοτες σου,διοτι ΕΣΥ τις θες.Διοτι περα απο κοτες δεν μπορεις.Διοτι νιωθεις ανεπαρκεις και λιγος.Ειπαμε.Οι φαλοκρατες ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΤΕΣ....διοτι θελουν να δειχνουν ανωτεροι,ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΤΕΣ.Τοσο απλα.
Τι γινεται εδώ ρε αγαπούλα, μέσα σε μόλις δυο σειρές αποκαλείς τετράκις αλλες γυναίκες ως κότες. Ουτε μισογύνισσα να ήσουν. Τόσο απλά.
Οσον αφορα αυτο,εθπε κανενας οτι ολες οι γυναικες ειναι σωστες;Οπως ολοι οι αντρες δεν ειναι μαλακες.η αντοσυροφα,το ιδιο ισχυει για τις γυναικες.Ξεχασες βεβαια να βαλεις το λνκ,να δεις ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΩ.Απαντω σε εναν γνωστο γυναικοδιωχτη,ο ιδιος το εχει παραδεχτει οτι εχει διωξει ποσες γυναικες απο τ πχωρουμ,ποτ αναφερθηκε σε εμενα απαξιωτικα και μαλιστα ΄λεγοντας οτι ειμαι γυναικα που θελω αφεντη.Καως ετσι.Και του απαντησα αυτο.Εχει συνηθισει τοσο τις λοτες που δεν ξερει αλλες γυναικες και τις νομιζει ολες κοτες.
Ειναι δεδομενο οτι στο ανθρωπινο ειδος,θα συναντησεις ιαφορα του ζωικου βασιλειου. :102:
Λεω κατι παραλογο;
Αν εσυ εχεις στο μυαλο σου οτι οταν μιλαμε για μισογυνισμο,εννοεουμε πως θεωρουμε ολες τις γυναικς ενταξει.κοιτα το μυαλο σου.
Κατα τα αλλα,περιμενω το λινκ απο αυτο με τον χατζηφωτιου πληζ.,

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Ιαν 2019, 19:49

Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 19:41
Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 18:14
Εσθήρ έγραψε:
12 Ιαν 2019, 23:33
ή άλλους αναλφάβητους εστέτ όπως ο Ζάχος Χατζηφωτίου

ψιτ αγαπούλα λίγος σεβασμός στον Ζάχο, οκ;


Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 12:35
μπορεις να αναπνευσεις χωρις να κομματικοποιεις τα παντα;
Εσθήρ έγραψε:
12 Ιαν 2019, 20:40
Πολυ λογικο τα περισσοτερα και χειροτερα μισογυνικα σχόλια να ειναι απο δεξιουληδες και ΧΥ,αφου αυτοι ειναι οι συντηριτικοι,οι πατρις,θρησκεια ,οικογενεια και κατεξοχην μισογυνηδες.Αυτο βεβαια καθλου δεν αποκλειει και αριστερουληδες μισογυνηδες,αλλα στανταρακι οτι οι περισσοτεροι ειναι δεξιουληδες. :lol:
Ρε την Εσθήρ :lol:
Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 12:35
Λοιπον...κατσε στις κοτες σου,διοτι ΕΣΥ τις θες.Διοτι περα απο κοτες δεν μπορεις.Διοτι νιωθεις ανεπαρκεις και λιγος.Ειπαμε.Οι φαλοκρατες ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΤΕΣ....διοτι θελουν να δειχνουν ανωτεροι,ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΤΕΣ.Τοσο απλα.
Τι γινεται εδώ ρε αγαπούλα, μέσα σε μόλις δυο σειρές αποκαλείς τετράκις αλλες γυναίκες ως κότες. Ουτε μισογύνισσα να ήσουν. Τόσο απλά.
Επειδη τα πραγματα ξεφευγουν απο ενα απλο μπουλινκ,για πεσμου ''φιλε''αυτο με τον ζαχο χατζηφωτιου ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ;ΠΕΤΑ ΕΝΑ ΛΙΝΚ;Διοτι καταρχην ποτε δεν χρησιμοποιω την λεξη ΕΣΤΕΤ και κατα δευτερον δεν εχω ασχοληθει ποτε μου με τον ζαχο χατζηφωτιου.
Για πετα το λινκ να δουμε που το εχω γραψει το συγκεκριμενο;
Ελα σοβαρέψου λιγο ρε συ, ποιο μπουλινγκ, μη λεμε οτι θεμε
Είναι στο κείμενο που παρεθεσες σε αυτό σου το ποστ, νομισα πως αφου το παρέθεσες το διαβασες κιόλας
Anonymous @ Παρατηρητήριο Μισογυνισμού


Τουλάχιστον ξεκαθαρίζουμε ότι δεν κατηγορείς τον Ζάχο, παρεξήγηση, κάτι είναι κι αυτό.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sid Vicious την 13 Ιαν 2019, 19:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

User_601

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 13 Ιαν 2019, 19:49

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 19:44
ο χατζηφωτιου ειναι ο κλασσικος πλουτοκρατης παραδοσιοκρατης μουνοζητιανος που εκανε πλατες στο συστημα της ανδρικης και καπιταλιστικης καταπιεσης του ψευδεπιγραφου πατρις-θρησκεια-οικογενεια

να και σε κατι που θα συμφωνησω με την εσθηρ
Ναι,αλλα ελα μου που εγω δεν τα εχω γραψει αυτα ομως!!!Αυτα μ τον χατζηφωτιου! Και περιμενω να δω το λινκ. :lol:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 13 Ιαν 2019, 19:50

αγαπαμε λατρεουμε τις κοινωνιστριες γυναικες

καμια σχεση με τα εκμεταλλευτικα γυναικακια του καζινοκαπιταλισμου
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Ιαν 2019, 19:50

Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 19:49
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 19:44
ο χατζηφωτιου ειναι ο κλασσικος πλουτοκρατης παραδοσιοκρατης μουνοζητιανος που εκανε πλατες στο συστημα της ανδρικης και καπιταλιστικης καταπιεσης του ψευδεπιγραφου πατρις-θρησκεια-οικογενεια

να και σε κατι που θα συμφωνησω με την εσθηρ
Ναι,αλλα ελα μου που εγω δεν τα εχω γραψει αυτα ομως!!!Αυτα μ τον χατζηφωτιου! Και περιμενω να δω το λινκ. :lol:
Μα στο ανέβασα το λινκ :roll:
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 13 Ιαν 2019, 19:52

Εικόνα
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 13 Ιαν 2019, 19:53

Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 19:49
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 19:44
ο χατζηφωτιου ειναι ο κλασσικος πλουτοκρατης παραδοσιοκρατης μουνοζητιανος που εκανε πλατες στο συστημα της ανδρικης και καπιταλιστικης καταπιεσης του ψευδεπιγραφου πατρις-θρησκεια-οικογενεια

να και σε κατι που θα συμφωνησω με την εσθηρ
Ναι,αλλα ελα μου που εγω δεν τα εχω γραψει αυτα ομως!!!Αυτα μ τον χατζηφωτιου! Και περιμενω να δω το λινκ. :lol:

ειδες που δεν ειμαστε μισογυνηδες οταν σας λεμε οτι το προβλημα ειναι οι ανδρες και οι γυναικες που σας θελουν ως αντικειμενα εκμεταλλευσης και σας αντικειμενοποιουν ριχνοντας σας το τυρακι και ταιζοντας την υπεργαμικη σας φυση?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 13 Ιαν 2019, 19:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

User_601

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 13 Ιαν 2019, 19:53

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 19:49
Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 19:41
Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 18:14

ψιτ αγαπούλα λίγος σεβασμός στον Ζάχο, οκ;[/size][/b]






Ρε την Εσθήρ :lol:


Τι γινεται εδώ ρε αγαπούλα, μέσα σε μόλις δυο σειρές αποκαλείς τετράκις αλλες γυναίκες ως κότες. Ουτε μισογύνισσα να ήσουν. Τόσο απλά.
Επειδη τα πραγματα ξεφευγουν απο ενα απλο μπουλινκ,για πεσμου ''φιλε''αυτο με τον ζαχο χατζηφωτιου ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ;ΠΕΤΑ ΕΝΑ ΛΙΝΚ;Διοτι καταρχην ποτε δεν χρησιμοποιω την λεξη ΕΣΤΕΤ και κατα δευτερον δεν εχω ασχοληθει ποτε μου με τον ζαχο χατζηφωτιου.
Για πετα το λινκ να δουμε που το εχω γραψει το συγκεκριμενο;
Ελα σοβαρέψου λιγο ρε συ, ποιο μπουλινγκ, μη λεμε οτι θεμε
Είναι στο κείμενο που παρεθεσες σε αυτό σου το ποστ, νομισα πως αφου το παρέθεσες το διαβασες κιόλας
Anonymous @ Παρατηρητήριο Μισογυνισμού


Τουλάχιστον ξεκαθαρίζουμε ότι δεν κατηγορείς τον Ζάχο, παρεξήγηση, κάτι είναι κι αυτό.
Κουνα το κεφαλι σου παιδι μου.Αυτα ΔΕΝ ειναι δικα μου ΄λογια,Μπορεις να καταλαβεις την διαφορα βαζω κοπυ ενα αρθρο,που μαλιστα για να το καταλαβαινετε και καλυτερα τα βαζω παντα μεσα σε παραθεση,ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΟΓΑΚΙΑ;
Μπορεις να αντιληφθεις αυτην τη διαφορα;Μπορεις να βαλεις κοπυ και μαλιστα καν να μην συμφωνεις με το αρθρο,η με καποια πραγνατα απο το αρθρο,εγω πχ δεν θα ελεγα αναλφαβητο τον χατζηφωτιου,αλλο θα τον ελεγα αλλα οχι αναλφαβητο,ΟΠΟΤΕ να το βαζεις σε παραθση ΣΑΝ να ειναι δικα μου λογια,ΟΧΙ δενε χεις δικαιωμα να το κανεις και ειναι παραποιηση γραφομενων. :smt023
Δεν μπορει να βαζεις απο κοπυ σημεια του αρθου ως δικα μου λογια,κατανοητο;
Στα υπολοιπα απαντησα/

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών