Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 03:16

Γυναίκες ρε πστ μου! :011:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 13 Ιαν 2019, 03:17

:a100::a100:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 03:20

Τελικά βρήκατε μισογύνικα ποστ να τα παραθέσετε ή να χαμε να λέγαμε (μ' αρέσει που ρωτάω κιόλας :lol: )
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 03:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 02:55
Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 02:45

Δεν παίζω κούκλα μου. Είδες να σου φέρω κανένα ποστ απ' αυτά που ζητάς; Στην κερκίδα κάθομαι και διαμαρτύρομαι για την πουλημενη διαιτησία. Τώρα αν πετάω και τιποτα στο γήπεδο ας οψεται που είναι θερμοαιμη όταν βλέπω τα στραβά.
Στην παραπομπή σου τώρα, εσύ είσαι αυτή που γράφεις για ευαίσθητους αριστερούληδες. Και σου απαντησα σχετικά με τους δεξιούληδες και στην συνέχεια άνοιξες το νήμα. Αναφέρεσαι σε κάτι άλλο;
Ζήτησες την αφορμή, την είδες.

Είδες επίσης και την αναφορά στο θέμα που θα άνοιγα, είπες ό,τι είχες να πεις εκεί, το είδαν και οι υπόλοιποι, κλείσαμε.

Με το τι λες ή λέτε εδώ, κανένα πρόβλημα.
Μου έφερες το ποστ που η ίδια ξεκινάς το θέμα αριστεροί μισογύνηδες ως απάντηση σε τι; Η αφορμή είναι ποια; Το δικό σου ποστ;
Εκτός κι αν θες να μου πεις ότι αφορμή για σένα ήταν το ποστ της νύχτας για τους νεοναζί. Που θα ήταν ακόμα πιο γελοίο από αυτό που τώρα προσπάθεις να κάνεις.
Κι αν θυμάμαι καλα, που καλά θυμάμαι, στο άλλο νήμα και σε αυτό στο αρχικό σου ποστ αναφέρεσαι στο να καταγράφουμε οι γυναίκες και άντρες,όπως αναφέρεις, δείγματα μισογυνισμού. Μετά μας λες μόνο ποστ που μας αναφέρεται προσωπικά κάποιος χρήστης.
Όταν σου φέραμε ποστ γενικά μας είπες εχουμε προβλημα αντίληψης. Όταν η Ίφιδα σου έφερε κατεβατα μισογυνισμού γενικά, έκανες γαργάρες γιατί ίδιο ιδεολογικό υπόβαθρο.
Άντε δώσε και κόκκινες κάρτες σ' όλους τους αριστερούς βγάλτους όλους έξω και 5 πέναλτι στους δεξιούς να το σιγουρεψεις και μίλα μετά για δίκαιη νίκη κατά του μισογυνισμού.
Θα στο ξαναπώ τελευταία φορά. Ελπίζω :lol:
Το να διασπάς το θέμα σε πολιτικές ιδεολογίες δεν βοηθά. Αποπροσανατολίζει. Κι εσύ και η Athina που επίσης το επιχείρησε. Το θέμα είναι ο μισογυνισμός. Αυτό έθιγε και το θέμα της Ίφιδας.
Όχι ποια ιδεολογία βγάζει τους πιο πολλους σεξιστές,μισογύνηδες, φαλλοκράτες, πατριαρχικούς. Στα @@ μας αν είναι δεξιός ή αριστερός ή απολιτικ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 03:24

Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 03:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 02:55
Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 02:45

Δεν παίζω κούκλα μου. Είδες να σου φέρω κανένα ποστ απ' αυτά που ζητάς; Στην κερκίδα κάθομαι και διαμαρτύρομαι για την πουλημενη διαιτησία. Τώρα αν πετάω και τιποτα στο γήπεδο ας οψεται που είναι θερμοαιμη όταν βλέπω τα στραβά.
Στην παραπομπή σου τώρα, εσύ είσαι αυτή που γράφεις για ευαίσθητους αριστερούληδες. Και σου απαντησα σχετικά με τους δεξιούληδες και στην συνέχεια άνοιξες το νήμα. Αναφέρεσαι σε κάτι άλλο;
Ζήτησες την αφορμή, την είδες.

Είδες επίσης και την αναφορά στο θέμα που θα άνοιγα, είπες ό,τι είχες να πεις εκεί, το είδαν και οι υπόλοιποι, κλείσαμε.

Με το τι λες ή λέτε εδώ, κανένα πρόβλημα.
Μου έφερες το ποστ που η ίδια ξεκινάς το θέμα αριστεροί μισογύνηδες ως απάντηση σε τι; Η αφορμή είναι ποια; Το δικό σου ποστ;
Εκτός κι αν θες να μου πεις ότι αφορμή για σένα ήταν το ποστ της νύχτας για τους νεοναζί. Που θα ήταν ακόμα πιο γελοίο από αυτό που τώρα προσπάθεις να κάνεις.
Κι αν θυμάμαι καλα, που καλά θυμάμαι, στο άλλο νήμα και σε αυτό στο αρχικό σου ποστ αναφέρεσαι στο να καταγράφουμε οι γυναίκες και άντρες,όπως αναφέρεις, δείγματα μισογυνισμού. Μετά μας λες μόνο ποστ που μας αναφέρεται προσωπικά κάποιος χρήστης.
Όταν σου φέραμε ποστ γενικά μας είπες εχουμε προβλημα αντίληψης. Όταν η Ίφιδα σου έφερε κατεβατα μισογυνισμού γενικά, έκανες γαργάρες γιατί ίδιο ιδεολογικό υπόβαθρο.
Άντε δώσε και κόκκινες κάρτες σ' όλους τους αριστερούς βγάλτους όλους έξω και 5 πέναλτι στους δεξιούς να το σιγουρεψεις και μίλα μετά για δίκαιη νίκη κατά του μισογυνισμού.
Θα στο ξαναπώ τελευταία φορά. Ελπίζω :lol:
Το να διασπάς το θέμα σε πολιτικές ιδεολογίες δεν βοηθά. Αποπροσανατολίζει. Κι εσύ και η Athina που επίσης το επιχείρησε. Το θέμα είναι ο μισογυνισμός. Αυτό έθιγε και το θέμα της Ίφιδας.
Όχι ποια ιδεολογία βγάζει τους πιο πολλους σεξιστές,μισογύνηδες, φαλλοκράτες, πατριαρχικούς. Στα @@ μας αν είναι δεξιός ή αριστερός ή απολιτικ.
Καλά υπήρχε περίπτωση να ήταν λιγότερο :smt005:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Ορέστης 35

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 13 Ιαν 2019, 03:29

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 03:11
Ορέστης 35 έγραψε:
13 Ιαν 2019, 03:09
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 03:08


Όχι βέβαια. Είναι ευαίσθητος στα θέματα που αφορούν την καταπίεση και την ψυχική κακοποίηση.
Εμενα με καταπιεζει ομως.
Για πες
Εχει γραψει διαφορα... Νομιζω οτι εχει μια βιαιη πλευρα.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 03:39

Φυσικά και έχει. Άνθρωπος είναι και έχει θυμό. Τι σου έχει πει; Και τι είχες πει εσύ;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

the comet the course the tail

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 13 Ιαν 2019, 03:49

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 03:20
Τελικά βρήκατε μισογύνικα ποστ να τα παραθέσετε ή να χαμε να λέγαμε (μ' αρέσει που ρωτάω κιόλας :lol: )
:zz:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 03:50

the comet the course the tail έγραψε:
13 Ιαν 2019, 03:49
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 03:20
Τελικά βρήκατε μισογύνικα ποστ να τα παραθέσετε ή να χαμε να λέγαμε (μ' αρέσει που ρωτάω κιόλας :lol: )
:zz:
Τι;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Γραφικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 13 Ιαν 2019, 04:31

Ρε παιδιά, να γράψω κανένα μισογύνικο ποστ, να βοηθήσω την ροή του νήματος;

Άβαταρ μέλους
Souvlatzis
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2018, 17:30
Phorum.gr user: Souvlatzis

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Souvlatzis » 13 Ιαν 2019, 05:21

Ίφιδα έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:41
Επειδη τ άνοιξα τα παράθυρα μην πάνε χαμένα
Αυτά ειν του αριστερούλη, γκέι (;) ανορθόγραφου Σουβλατζή μας απ τις πρώτες σελίδες των πόστ του, μερικές μόνο και μερικά ποστ
Souvlatzis έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 03:55
Οι γυναίκες γενικά δεν παλεύονται, άμα σου αρέσουν οι θηλυπρεπείς άνθρωποι, φτίαχτα με τρανς αντρα και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
Souvlatzis έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 03:57


Λυπάμαι που σας το λέω, αλλά δεν ξέρετε τι σας γίνετε

Οι περισσότερες γυναίκες είναι γεμάτες κόμπλεξ και ψυχολογικά, πράγμα που τους καταστρέφει την σεξουαλική τους ζωη και τις γεμίζουν ταμπού.

Ενόω οι γυναίκες με πέος (τρανσ) έχουν τις ίδιες ορμές με έναν άντρα
Souvlatzis έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 01:03
Οι """πραγματικές""" γυναίκες είναι άχριστες όταν κάποιος μάθει την μαγεία των τρανσεξουαλ γυναικών
Souvlatzis έγραψε:
26 Νοέμ 2018, 04:19
Gherschaagk έγραψε:
25 Νοέμ 2018, 21:56
Δεν με νοιάζει που απευθύνεται η ερώτηση, εννοείται πως δεν έχω πάρει ΠΟΤΕ πίπα γιατί είμαι κομπλεξική, ξενέρωτη, ανοργασμική κλπ κλπ κλπ.
Κλασσική ξενέρωτη γκόμενα που "ευνουχίζει" τον σύντροφο της, και άμα φαει κέρατο κλαίει πως όλοι οι άντρες είναι γουρούνια :smt005:
Souvlatzis έγραψε:
21 Νοέμ 2018, 02:53
Ή εναλλακτικά γίνετε ομοφυλόφιλοι και ζήστε μια πραγματικά ευτυχισμένη ζωή απορρίπτοντας τα ανισόρροπα κομπλεξικά ανθρωπάκια που λέγονται γυναίκες...ετσί κιαλιος μια γυναίκα δεν μπορεί να αγαπήσει όπως ένας άντρας
Souvlatzis έγραψε:
16 Νοέμ 2018, 03:27
Οι μαμάδες είναι μακράν ο λόγος που ένας άνθρωπος όταν ενηλικιωθεί έχει ψυχολογικά προβλήματα

Ειδικά οι single μητέρες είναι ο καρκίνος της κοινωνίας μας
Souvlatzis έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 05:45
Πιστεύω εκνευριστικές, γιατί πλεον όλο και περισσότεροι άντρες το γυρνάνε στις τρανς, και το γυναικείο φίλο χάνει την αξία του (Γιατί όλοι ξέρουμε η μόνη αξία που έχει το γυναικείο φύλο είναι το να μας προσφέρει σεξ και παιδιά)
Souvlatzis έγραψε:
16 Νοέμ 2018, 00:54
Εν έτη 2018 όποιος κάνει σχέση με γυναίκα, είναι ΜΕΓΑ κορόιδο. Καλά, μην μιλήσω καν για γάμους, παιδιά κλπ
Souvlatzis έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 05:30


Ο γυναικοκεντρισμός και η μουνοδουλίαση είναι ο λόγος που η κοινωνία έχει φτάσει εκεί που έχει φτάσει σήμερα

Η ομοφυλοφυλία είναι ο υπερτατος τρόπος ζωής. Κάτι ξέραν και οι προγόνοι μας
Souvlatzis έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 18:25

Οι γυναίκες δεν μπορούν να ερωτεύτουν και να αγαπήσουν όπως ένας άντρας
Souvlatzis έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 03:18
Eγώ πάντως όσες σχέσεις είχα, πάντα φωνάζαμε και άλλους στο κρεβάτι

Μάλλον γιατί δεν ήμασταν κομπλεξικές γυναικούλες
Διαφωνείς?

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14542
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 13 Ιαν 2019, 07:11

Η αποψη μου ειναι οτι η γυναικα πρεπει να ειναι μουναρα και να ασχολειται μονο με σπιτι-παιδια-σεξουαλικη ικανοποιηση συντροφου της.
Οτιδηποτε παραπανω τα θεωρω φεμινιστικες βλακειες.

Θελω να μπαινω στο σπιτι και να την βλεπω με ψηλοτακουνες γοβες, ταγιερ που ν’αναδεικνυει τις πλουσιες καμπυλες της, κομψο πουκαμισο η πουλοβερ που να κανει το πλουσιο και στητο στηθος της να διαμαρτυρεται και στο χερι της να κρατα ηλεκτρικη σκουπα.
Το στομα της να ειναι λερωμενο απο σαλτσα για μακαρονια που μολις δοκιμασε για να δει αν ειναι αλ ντεντε.
Με το που μπαινω μεσα στο σπιτι να τα παραταει ολα και να ερχεται σε οργασμο μονο και μονο στην ιδεα οτι πατησα το ποδι μου εντος σπιτιου. Στη συνεχεια να με ικανοποιει σεξουαλικα και να με περιποιειται ολη την ημερα.
Αν καταλαβει δε οτι ειμαι κακοδιαθετος, με δικη της πρωτοβουλια, να προσλαβει εταιρη μουναρα καθαριστρια η οποια να αναλαβει τη συμπληρωματικη σεξουαλικη μου ικανοποιηση.
Αυτη ειναι η αποψη μου στο περιπου.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 13 Ιαν 2019, 08:35

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 02:20
Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 02:13
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 02:07
Όλως τυχαίως όμως αυτήν την μαλακία οι δεξιοί την φέρατε στο νήμα όχι εμείς.
Κάνεις λάθος, δες και το προηγούμενο νήμα. Και δεν είμαι δεξιός, ή είμαι ακραίος κεντρώος ή είμαι εκτός κλίμακας δεξιάς-αριστεράς.
Έλα ρε σε θυμάμαι στο χρυσαυγίτικο τύπου :smt017

Και δεν μπορώ τώρα να δω άλλο νήμα γιατί εδώ υπερασπίζομαι την τιμή μου από φασιστικές επιθέσεις.

Πάντως σεξισμό μην περιμένεις να δεις από αγνό αριστερό και συνειδητοποιημένο αναρχικό ή κομμουνιστή επαναστάτη. Πως θα το κάνουμε; Βασικά αυτός είναι και ο λόγος που ακολουθούμε τέτοια ιδεολογία. κατά της καταπίεσης και της απαξίωσης της ζωής και της προσωπικότητας. και μην μπερδεύουμε επαναλαμβάνω τα μπινελίκια.
:a108:
Για το μπολνταρισμενο σε παραπεμπω εδω. plouf @ Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69695
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Ιαν 2019, 10:00

Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 03:20
Θα στο ξαναπώ τελευταία φορά. Ελπίζω :lol:
Το να διασπάς το θέμα σε πολιτικές ιδεολογίες δεν βοηθά. Αποπροσανατολίζει. Κι εσύ και η Athina που επίσης το επιχείρησε. Το θέμα είναι ο μισογυνισμός. Αυτό έθιγε και το θέμα της Ίφιδας.
Όχι ποια ιδεολογία βγάζει τους πιο πολλους σεξιστές,μισογύνηδες, φαλλοκράτες, πατριαρχικούς. Στα @@ μας αν είναι δεξιός ή αριστερός ή απολιτικ.
Naida καλό μου, μπορείς να ελπίζεις ό,τι θες.

Επίσης μπορείς να μπαινοβγαίνεις σ' αυτό το θέμα, να καταγγέλεις τον μισογυνισμό μου και να το παίζεις καθοδηγήτρια.

Παίξε όποιο ρόλο θες. Ελεύθερα.



Αλλά το να μου κουνάς τα παπάκια σου, είναι μάλλον κωμικό.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14542
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 13 Ιαν 2019, 10:28

Αμα βλεπω γυναικα και δουλευει, δεν μου σηκωνεται.
Η γυναικα πρεπει να μενει στο σπιτι, να σφουγγαριζει και να καλοπιζεται.
Να ετοιμαζεται για να δοθει ολοκληρωτικα στον παρτενερ της.
ΝΑΙ στην επιλογη συντροφου, ναι στις βολτες με τις φιλες της (μονο μεχρι τη δυση του ηλιι=ου και ΟΧΙ 10-12 το πρωι...).
ΟΧΙ στην γυναικεια εργασια.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών