ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

αυτος (ειναι Μ Α Λ Α Κ Α Σ)
22
51%
αυτη (ειναι Π Α Ι Χ Τ Η Σ )
8
19%
50-50 (ειναι Μ Α Λ Α Κ Α Σ στα πρωτα του βηματα να γινει Π Α Ι Χ Τ Η Σ )
3
7%
ο καθενας τα δικα του (Ευρωπη τελείως)
10
23%
 
Σύνολο ψήφων: 43

- Casper -

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 21 Ιούλ 2019, 19:12

Γι' αυτό λέω πως είναι θεωρητικά όλα. Αν σου τύχει να ερωτευτείς τον άλλον πραγματικά, μπορεί ούτε εσύ να αντέχεις να περιμένεις και να τα ξεχάσεις όλα. Θέλω να πω πως αν και ο άλλος στην πορεία καταλαβαίνεις πως δεν αντέχει, δεν σημαίνει απαραίτητα πως σε ήθελε από την αρχή για το σεξ αλλά ότι μπορεί κι' αυτός στην πορεία να σε ερωτεύτηκε και τότε είναι ακόοομα πιο δύσκολο.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Ιούλ 2019, 19:14

- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:12
Γι' αυτό λέω πως είναι θεωρητικά όλα. Αν σου τύχει να ερωτευτείς τον άλλον πραγματικά, μπορεί ούτε εσύ να αντέχεις να περιμένεις και να τα ξεχάσεις όλα. Θέλω να πω πως αν και ο άλλος στην πορεία καταλαβαίνεις πως δεν αντέχει, δεν σημαίνει απαραίτητα πως σε ήθελε από την αρχή για το σεξ αλλά ότι μπορεί κι' αυτός στην πορεία να σε ερωτεύτηκε και τότε είναι ακόοομα πιο δύσκολο.
Μα και εγώ πραγματικά τους ερωτεύομαι. Τελοσπαντων. Δεν ξέρω. Αγχώθηκα τώρα. Μην είναι ο έρωτας κάτι άλλο από αυτό που ξέρω εγώ;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

- Casper -

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 21 Ιούλ 2019, 19:19

Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:14
- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:12
Γι' αυτό λέω πως είναι θεωρητικά όλα. Αν σου τύχει να ερωτευτείς τον άλλον πραγματικά, μπορεί ούτε εσύ να αντέχεις να περιμένεις και να τα ξεχάσεις όλα. Θέλω να πω πως αν και ο άλλος στην πορεία καταλαβαίνεις πως δεν αντέχει, δεν σημαίνει απαραίτητα πως σε ήθελε από την αρχή για το σεξ αλλά ότι μπορεί κι' αυτός στην πορεία να σε ερωτεύτηκε και τότε είναι ακόοομα πιο δύσκολο.
Μα και εγώ πραγματικά τους ερωτεύομαι. Τελοσπαντων. Δεν ξέρω. Αγχώθηκα τώρα. Μην είναι ο έρωτας κάτι άλλο από αυτό που ξέρω εγώ;
:P πεταλούδες στο στομάχι, τον σκέφτεσαι όλη μέρα, ακόμη και τα ελαττώματα τα βλέπεις σαν προτερήματα ή τα αγνοείς εντελώς, νιώθεις πως μπορείς να κάνεις τα πάντα, πετάς, αλλά το κυριότερο: τον θέλεις ολόκληρο. Περιμένεις με ανηπομονησία πότε θα έρθει το επόμενο ραντεβού για να τον αγγίξεις. Αν αντέχεις βέβαια να περιμένεις. Μπορεί να τα νιώθεις αλλά να βάζεις πιο πάνω τον εγωισμό ή να σε νικάει η θεωρία ή ο φόβος και να πεισμώνεις. Δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω :p

Άβαταρ μέλους
καβουροδεινοσαυράκι
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2019, 04:50

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από καβουροδεινοσαυράκι » 21 Ιούλ 2019, 19:28

- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:19
το κυριότερο: τον θέλεις ολόκληρο. Περιμένεις με ανηπομονησία πότε θα έρθει το επόμενο ραντεβού για να τον αγγίξεις. Αν αντέχεις βέβαια να περιμένεις. Μπορεί να τα νιώθεις αλλά να βάζεις πιο πάνω τον &*^*%^% Δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω :p
Εικόνα
Ερμής έγραψε:
31 Ιούλ 2019, 20:31
Έχομε το ινστα της αδερφής του πλουφ;

- Casper -

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 21 Ιούλ 2019, 19:34

καβουροδεινοσαυράκι έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:28
- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:19
το κυριότερο: τον θέλεις ολόκληρο. Περιμένεις με ανηπομονησία πότε θα έρθει το επόμενο ραντεβού για να τον αγγίξεις. Αν αντέχεις βέβαια να περιμένεις. Μπορεί να τα νιώθεις αλλά να βάζεις πιο πάνω τον &*^*%^%
εγωισμό ή να σε νικάει η θεωρία ή ο φόβος και να πεισμώνεις. Δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω :p
Εικόνα
Κόφτο. Σε μένα δεν θα ξαναπαραποιήσεις λεγόμενα.

Άβαταρ μέλους
καβουροδεινοσαυράκι
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2019, 04:50

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από καβουροδεινοσαυράκι » 21 Ιούλ 2019, 19:36

- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:19
τον θέλεις ολόκληρο. Περιμένεις με ανηπομονησία πότε θα έρθει το επόμενο ραντεβού για να τον αγγίξεις. Αν αντέχεις βέβαια να περιμένεις.
Εικόνα


υγ
ετσι ειναι οκ; :p2:
Ερμής έγραψε:
31 Ιούλ 2019, 20:31
Έχομε το ινστα της αδερφής του πλουφ;

- Casper -

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 21 Ιούλ 2019, 19:37

καβουροδεινοσαυράκι έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:36
- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:19
τον θέλεις ολόκληρο. Περιμένεις με ανηπομονησία πότε θα έρθει το επόμενο ραντεβού για να τον αγγίξεις. Αν αντέχεις βέβαια να περιμένεις.



υγ
ετσι ειναι οκ; :p2:
Στην αρχή είχα γράψει να τον αγκαλιάσεις και να τον φιλήσεις αλλά μετά σκέφτηκα πως αν είσαι ερωτευμένη σου αρκεί και ένα άγγιγμα στο χέρι αλλά τέτοιος χυδαίος είσαι

Άβαταρ μέλους
καβουροδεινοσαυράκι
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2019, 04:50

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από καβουροδεινοσαυράκι » 21 Ιούλ 2019, 19:37

πλάκα κάνω ρε τύπε :-?:-?:-?
Ερμής έγραψε:
31 Ιούλ 2019, 20:31
Έχομε το ινστα της αδερφής του πλουφ;

- Casper -

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 21 Ιούλ 2019, 19:38

Ok τότε να μάθεις πως δεν σηκώνω τέτοιου είδους πλάκες, τύπε.

Άβαταρ μέλους
καβουροδεινοσαυράκι
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2019, 04:50

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από καβουροδεινοσαυράκι » 21 Ιούλ 2019, 19:40

- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:38
Ok τότε να μάθεις πως δεν σηκώνω τέτοιου είδους πλάκες, τύπε.
τύπε έχεις διαβάσει στην Ψυχολογία για τον φθόνο του Πέους; :bored:
Ερμής έγραψε:
31 Ιούλ 2019, 20:31
Έχομε το ινστα της αδερφής του πλουφ;

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14672
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 21 Ιούλ 2019, 19:41

Κρατήστε τους τύπους, τύποι.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
καβουροδεινοσαυράκι
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2019, 04:50

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από καβουροδεινοσαυράκι » 21 Ιούλ 2019, 19:42

Feindflug έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:41
Κρατήστε τους τύπους, τύποι.
μα δεν θεωρείται παραποίηση γραφομένων να εστιάζεις σε ένα απόσπασμα, γινεται εδω και καιρο, επιτρέπεται έστω και άτυπα
Ερμής έγραψε:
31 Ιούλ 2019, 20:31
Έχομε το ινστα της αδερφής του πλουφ;

- Casper -

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 21 Ιούλ 2019, 19:45

Στην αρχή το είχες αλλάξει και έσβησες τα υπόλοιπα.

Και όταν σβήνεις πράγματα και κρατάς ένα απόσπασμα απλά για να περάσεις αυτό που θες τότε αλλάζει το νόημα και δεν μου αρέσει ειδικά για τέτοια θέματα που προσέχω πώς μιλάω και που καλό θα ήταν να προσέχετε και εσείς αν θέλετε να σέβεστε. Κακώς ασχολήθηκα. Δεν πειράζει.

Άβαταρ μέλους
καβουροδεινοσαυράκι
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2019, 04:50

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από καβουροδεινοσαυράκι » 21 Ιούλ 2019, 19:48

- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:45
Στην αρχή το είχες αλλάξει και έσβησες τα υπόλοιπα.

Και όταν σβήνεις πράγματα και κρατάς ένα απόσπασμα απλά για να περάσεις αυτό που θες τότε αλλάζει το νόημα και δεν μου αρέσει ειδικά για τέτοια θέματα που προσέχω πώς μιλάω και που καλό θα ήταν να προσέχετε και εσείς αν θέλετε να σέβεστε. Κακώς ασχολήθηκα. Δεν πειράζει.
δεν άλλαξα τίποτα τύπε, ακριβώς από πάνω είναι τα ποστ μου
είσαι στα καλά σου; :o
Ερμής έγραψε:
31 Ιούλ 2019, 20:31
Έχομε το ινστα της αδερφής του πλουφ;

- Casper -

Re: ποιος πληρωνει στο πρωτο ραντεβου;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 21 Ιούλ 2019, 19:53

καβουροδεινοσαυράκι έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:48
- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:45
Στην αρχή το είχες αλλάξει και έσβησες τα υπόλοιπα.

Και όταν σβήνεις πράγματα και κρατάς ένα απόσπασμα απλά για να περάσεις αυτό που θες τότε αλλάζει το νόημα και δεν μου αρέσει ειδικά για τέτοια θέματα που προσέχω πώς μιλάω και που καλό θα ήταν να προσέχετε και εσείς αν θέλετε να σέβεστε. Κακώς ασχολήθηκα. Δεν πειράζει.
δεν άλλαξα τίποτα τύπε, ακριβώς από πάνω είναι τα ποστ μου
είσαι στα καλά σου; :o
- Casper - έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 19:19
το κυριότερο: τον θέλεις ολόκληρο. Περιμένεις με ανηπομονησία πότε θα έρθει το επόμενο ραντεβού για να τον αγγίξεις. Αν αντέχεις βέβαια να περιμένεις. Μπορεί να τα νιώθεις αλλά να βάζεις πιο πάνω τον &*^*%^% Δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω :p
Σ' αυτό αναφέρομαι και που έσβησες μετά τι έγραψα, οπότε αλλάζει και το νόημα και δεν είμαι ηλίθια, ξέρω τι εννοούσες. Απλά σου λέω πως δεν έχουμε όλοι οι άνθρωποι την ίδια αίσθηση του χιούμορ και επίσης είμαι τύπισσα και προσωπικά δεν είμαι τόσο χαλαρή για να συζητάω αυτά τα θέματα. Μπορεί να αντέδρασα υπερβολικά αλλά έτσι είμαι. Αν δεν είχες κακή πρόθεση το δέχομαι, μην το συνεχίζουμε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών