Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Φεβ 2019, 02:23

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:14
Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:20



Αυτό με την παιδικότητα μου το έχουν πει και μένα. Ότι την βγάζω και γω...Δεν μου λες, ο Εθνικοκοινωνιστής σου είπε να με ρωτήσεις, ή μόνος σου πήρες την πρωτοβουλία;
Θα είμαι ειλικρινής, κάτι προέκυψε, αλλά δεν ξέρω την εξέλιξη.
Ψάχνω για περιπτωση απο μοναχό και πάνω. Δηλ. πολλή πνευματικότητα κτλ. Δεν μου αρκεί να πιστευουμε τα ίδια αλλά να έχει ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ με τον Θεό. Αυτό θα με ανάπαυε πραγματικά. (Για τα πιστεύω -Δημοσθένης και θεωρίες- δεν με πειράζει και τόσο, αρκεί ο άλλος να είναι δεκτικός και ανοιχτόμυαλος).
Αυτός ο φίλος σου απο την Θεσ/νίκη είναι τέτοιος τύπος;
Νατασάκι, σου βγάζω το καπέλο! Είσαι πονηρό θηλυκό, κατεργάρα γυναίκα! Να βλέπουν τα γατάκια οι φεμινίστριες και να παίρνουν μαθήματα από την αληθινή παίκτρια! Ο άμοιρος Έθνι δεν μου είπε τίποτις. Διαισθάνομαι και διαισθάνεσαι πως είναι το υπέρτατο Phorumικο κελεπούρι. Και την μπουγάδα σου θα κάνει, και το παρκε θα το ρίξει και το μεροκάματο θα σου ακουμπάει και θα ευχαριστεί τον Θεό που μέσα στον γαμημένο καζινοκαπιταλισμό γνώρισε την γυναίκα που δεν είναι σαν τις άλλες. :wink
Για τον φίλο μου ξέρω πως πάει 4 φορές τον χρόνο στο Άγιο Όρος και δεν χάνει αγρυπνία για αγρυπνία, αλλά θρησκόληπτος δεν είναι. Ανέχεται το ΠΑΣΟΚικο-Σατανιστικό μου τρολοπαραλήρημα και κατα τα άλλα ζει φυσιολογικά. Είναι καλός πάντως, μιλάει και με αγιούς, του κάνουν και τα κέφια.
Έχω και hardcore παλαιοημερολογίτη φίλο,ωραίος και αυτός, που είναι και άγιος άνθρωπος επίσης,αλλά παντρεύτηκε μια τρελή,αντίχριστη και κακία γυναίκα. Αυτός ο φουκαράς σταυρώνεται κάθε μέρα, τον λυπάμαι. Δεν πρόκειται να την αφήσει ποτέ, αλλά αν ο Υψιστος τον λυπηθεί και την καλέσει κοντά Του, θα σου στείλω ενα π.μ. Φυσικά δεν ευχόμαστε τέτοια πράγματα για κανέναν.
Εστιάσου στον Εθνι για αρχή και βλέπουμε :wave:
:lol:
Σου στέλνω πμ.
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

challenger
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 19 Φεβ 2019, 00:29

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από challenger » 19 Φεβ 2019, 14:08

τις λατρευω ..
οι γυναικες ειναι το αλφα και το ωμεγα στη ζωη μας
ειναι ο λογος που υπαρχουμε,που ζουμε,που αναπνεουμε,που δημιουργουμε
οτι κανω στην ζωη μου εχει σαν στοχο να βελτιωσει τις σχεσεις μου με τις γυναικες και να με κανει πιο ποθητο στα ματια τους
ολες οι ομορφες αναμησεις στη ζωη μου ηταν με γυναικες
οι πιο δυσκολες στιγμες στη ζωη μου ηταν χωρις γυναικες

ζωη χωρις γυναικες = κολαση


βεβαια οταν λεω γυναικες εννοω τετοιες :

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25928
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 19 Φεβ 2019, 14:20

challenger έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:08
τις λατρευω ..
οι γυναικες ειναι το αλφα και το ωμεγα στη ζωη μας
ειναι ο λογος που υπαρχουμε,που ζουμε,που αναπνεουμε,που δημιουργουμε
οτι κανω στην ζωη μου εχει σαν στοχο να βελτιωσει τις σχεσεις μου με τις γυναικες και να με κανει πιο ποθητο στα ματια τους
ολες οι ομορφες αναμησεις στη ζωη μου ηταν με γυναικες
οι πιο δυσκολες στιγμες στη ζωη μου ηταν χωρις γυναικες

ζωη χωρις γυναικες = κολαση


βεβαια οταν λεω γυναικες εννοω τετοιες :


Εικόνα

:g030:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11958
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 19 Φεβ 2019, 14:53

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
19 Φεβ 2019, 00:14
Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:20



Αυτό με την παιδικότητα μου το έχουν πει και μένα. Ότι την βγάζω και γω...Δεν μου λες, ο Εθνικοκοινωνιστής σου είπε να με ρωτήσεις, ή μόνος σου πήρες την πρωτοβουλία;
Θα είμαι ειλικρινής, κάτι προέκυψε, αλλά δεν ξέρω την εξέλιξη.
Ψάχνω για περιπτωση απο μοναχό και πάνω. Δηλ. πολλή πνευματικότητα κτλ. Δεν μου αρκεί να πιστευουμε τα ίδια αλλά να έχει ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ με τον Θεό. Αυτό θα με ανάπαυε πραγματικά. (Για τα πιστεύω -Δημοσθένης και θεωρίες- δεν με πειράζει και τόσο, αρκεί ο άλλος να είναι δεκτικός και ανοιχτόμυαλος).
Αυτός ο φίλος σου απο την Θεσ/νίκη είναι τέτοιος τύπος;
Νατασάκι, σου βγάζω το καπέλο! Είσαι πονηρό θηλυκό, κατεργάρα γυναίκα! Να βλέπουν τα γατάκια οι φεμινίστριες και να παίρνουν μαθήματα από την αληθινή παίκτρια! Ο άμοιρος Έθνι δεν μου είπε τίποτις. Διαισθάνομαι και διαισθάνεσαι πως είναι το υπέρτατο Phorumικο κελεπούρι. Και την μπουγάδα σου θα κάνει, και το παρκε θα το ρίξει και το μεροκάματο θα σου ακουμπάει και θα ευχαριστεί τον Θεό που μέσα στον γαμημένο καζινοκαπιταλισμό γνώρισε την γυναίκα που δεν είναι σαν τις άλλες. :wink
Για τον φίλο μου ξέρω πως πάει 4 φορές τον χρόνο στο Άγιο Όρος και δεν χάνει αγρυπνία για αγρυπνία, αλλά θρησκόληπτος δεν είναι. Ανέχεται το ΠΑΣΟΚικο-Σατανιστικό μου τρολοπαραλήρημα και κατα τα άλλα ζει φυσιολογικά. Είναι καλός πάντως, μιλάει και με αγιούς, του κάνουν και τα κέφια.
Έχω και hardcore παλαιοημερολογίτη φίλο,ωραίος και αυτός, που είναι και άγιος άνθρωπος επίσης,αλλά παντρεύτηκε μια τρελή,αντίχριστη και κακία γυναίκα. Αυτός ο φουκαράς σταυρώνεται κάθε μέρα, τον λυπάμαι. Δεν πρόκειται να την αφήσει ποτέ, αλλά αν ο Υψιστος τον λυπηθεί και την καλέσει κοντά Του, θα σου στείλω ενα π.μ. Φυσικά δεν ευχόμαστε τέτοια πράγματα για κανέναν.
Εστιάσου στον Εθνι για αρχή και βλέπουμε :wave:
Ρε συ κάνε με κι εμένα ένα προξενιό, θα το δεχτώ μονο και μόνο γιατι είναι μια υψηλή μορφή τέχνης, αρκεί!
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Φεβ 2019, 17:44

Sid Vicious έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:53

Ρε συ κάνε με κι εμένα ένα προξενιό, θα το δεχτώ μονο και μόνο γιατι είναι μια υψηλή μορφή τέχνης, αρκεί!
Μπορεί να είναι τέχνη όπως λες, γιατί είναι ΠΟΛΥ δύσκολο να ταιριάξεις δυο ανθρώπους. Παρότι έχω στο περιβάλλον μου μία γυναίκα που ευτύχησε απο προξενειό, εμένα στην πραγματικότητα σαν ιδέα δεν μου αρέσει και δεν μου άρεσε ποτέ. Για τους γνωστούς λόγους. Δεν ήθελα να τον προσβάλω τον Υπερκουλτουριάρη, γι αυτό του μιλησα και του έστειλα πμ. Ο Εθνι αν γουστάρει να με βρει, θα με βρει. Και όποιος άλλος. Όμως το ήξερα απο την αρχή ότι δεν θα έβρισκα ΚΑΝΕΝΑΝ εδώ...
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25928
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 19 Φεβ 2019, 17:52

Natasha έγραψε:
19 Φεβ 2019, 17:44
Sid Vicious έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:53

Ρε συ κάνε με κι εμένα ένα προξενιό, θα το δεχτώ μονο και μόνο γιατι είναι μια υψηλή μορφή τέχνης, αρκεί!
Μπορεί να είναι τέχνη όπως λες, γιατί είναι ΠΟΛΥ δύσκολο να ταιριάξεις δυο ανθρώπους. Παρότι έχω στο περιβάλλον μου μία γυναίκα που ευτύχησε απο προξενειό, εμένα στην πραγματικότητα σαν ιδέα δεν μου αρέσει και δεν μου άρεσε ποτέ. Για τους γνωστούς λόγους. Δεν ήθελα να τον προσβάλω τον Υπερκουλτουριάρη, γι αυτό του μιλησα και του έστειλα πμ. Ο Εθνι αν γουστάρει να με βρει, θα με βρει. Και όποιος άλλος. Όμως το ήξερα απο την αρχή ότι δεν θα έβρισκα ΚΑΝΕΝΑΝ εδώ...
Δεν θα εχεις προσέξει τον Ορέστη και τον Κομητη . :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Φεβ 2019, 18:02

Αγις έγραψε:
19 Φεβ 2019, 17:52
Natasha έγραψε:
19 Φεβ 2019, 17:44
Sid Vicious έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:53

Ρε συ κάνε με κι εμένα ένα προξενιό, θα το δεχτώ μονο και μόνο γιατι είναι μια υψηλή μορφή τέχνης, αρκεί!
Μπορεί να είναι τέχνη όπως λες, γιατί είναι ΠΟΛΥ δύσκολο να ταιριάξεις δυο ανθρώπους. Παρότι έχω στο περιβάλλον μου μία γυναίκα που ευτύχησε απο προξενειό, εμένα στην πραγματικότητα σαν ιδέα δεν μου αρέσει και δεν μου άρεσε ποτέ. Για τους γνωστούς λόγους. Δεν ήθελα να τον προσβάλω τον Υπερκουλτουριάρη, γι αυτό του μιλησα και του έστειλα πμ. Ο Εθνι αν γουστάρει να με βρει, θα με βρει. Και όποιος άλλος. Όμως το ήξερα απο την αρχή ότι δεν θα έβρισκα ΚΑΝΕΝΑΝ εδώ...
Δεν θα εχεις προσέξει τον Ορέστη και τον Κομητη . :003:
Στην βράση κολλάει το σίδερο Άγι...Δεν με πειράζει, το ξαναλέω, διότι το ΗΞΕΡΑ απο την αρχή. Μου φτάνει η παρέα και κάποια φιλία που βρήκα.
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 19 Φεβ 2019, 18:12

Νατάσα, αν γίνει κάτι με τον Έθνι, εγώ προσφέρομαι για κουμπάρα. Μακριά κι αγαπημένη βέβαια, αλλά προσφέρομαι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Φεβ 2019, 18:15

Gherschaagk έγραψε:
19 Φεβ 2019, 18:12
Νατάσα, αν γίνει κάτι με τον Έθνι, εγώ προσφέρομαι για κουμπάρα. Μακριά κι αγαπημένη βέβαια, αλλά προσφέρομαι.
Να είσαι καλά ρε συ! :lol::hebit:
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32807
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 19 Φεβ 2019, 19:00

με τα δεδομενα του τοπικ, δηλδη χωρις σεξ, οχι, δεν μου αρεσουν. αλλα δε λεει τιποτα αυτο, ουτε οι αντρες μου αρεσουν.

εξω απο τον κυκλο μου, τους ανθρωπους που γνωριζω και αποδεχομαι, θεωρω εκ προοιμιου οτι ολοι ειναι γιδγια. και επειδη ειμαι κι εγω καπως ακοινωνητο γουρουνι, δυσκολα δινω σε καποιον την ευκαιρια να γνωριστουμε και να μου αποδειξει οτι δεν ειναι.

οποτε, επειδη οι γνωστοι μου ειναι ενα απειροελαχιστο ποσοστο του παγκοσμιου πληθυσμού, που οπως ειπαμε ειναι ολοι γιδγια, καταληγουμε στο συμπερασμα οτι και ολες οι γυναικες ειναι γιδες, και οχι, δεν μου αρεσουν.

αλλα αμα ειναι για κανα πηδηματακι, να το συζητησουμε.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3148
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 19 Φεβ 2019, 19:23

Δεν μου αρέσουν όλες οι γυναίκες αλλά αυτές με τις οποίες ταιριάζω. Το ίδιο ισχύει και για το άλλο φύλο.

Δεν υπάρχει πραγματική φιλία ανάμεσα σε δυο άτομα αν δεν πάνε μαζί τουαλέτα. Έχετε δει φίλους του αντίθετου φύλου να πάνε μαζί τουαλέτα;

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 19 Φεβ 2019, 19:25

Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 01:32
Naida έγραψε:
17 Φεβ 2019, 22:57

Εντάξει Νατάσα, δε θα επιμείνω αν έχεις πάρει τις αποφάσεις σου. Αλλά κι εμείς οι φόρουμιτισσες καλές είμαστε :smt090
Τελευταίες και καταϊδρωμένες έρχεστε!!!!!!!!! Τί καλες και καλάμια....Σας έφαγαν οι άντριδες καλιή μου....σας έφαγαν πάλι... :g030:
Καλε , αυτή μας βρίζει λες κ μας ξερειω :roll:

Γω διαβάζω 4 γυναίκες από εκεί που διάβαζα 1 κ διαβάζω 3 άντρες από εκεί που διάβαζα 4 . ( ο Γουντ είναι ο 4ος μην ψαχνεστε ).

Προτιμώ τις φιλικές γυναίκες που δεν το πολύ παίζουν γυναίκες κ εκτιμώ άπειρα τις γυναίκες μάνες . Έρωτας όχι αστεία :romance-hearteyes:
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29402
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 19 Φεβ 2019, 19:25

Αγις έγραψε:
17 Φεβ 2019, 20:16
plouf έγραψε:
17 Φεβ 2019, 20:06
Naida έγραψε:
17 Φεβ 2019, 18:17

Λυπάμαι που δεν βρέθηκε κάποια γυναίκα στον δρόμο σου να σου συμπαρασταθεί σε δυσκολίες. Αν και αμφιβάλλω αν θα αναγνωρίζες κάτι θετικό ,λόγω της προκατάληψής σου. Ωστοσο εγώ στάθηκα πιο τυχερη και είχα στη ζωή μου ανθρώπους αξιόλογους, έμπιστους και κοντά σε μένα και από τα δύο φύλα.
Αυτο που λες ειναι καλο αλλα υπαρχουν και εξαιρεσεις.Η αδερφη μου καλη ωρα δεν εχει κρατησει καμια φιλια απο τα σχολικα της χρονια.
Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ολες οι φιλιες της μς γυναικες ειναι κατα βαση λυκοφιλιες.
Δεν εχω μπει στην διαδικασια το πως και το γιατι συμβαινουν ολα αυτα αλλα η αδερφη μου γενικα μιλωντας ειναι δυσκολος χαρακτηρας.
Και για συμμαθητριες της που μου μου μιλαει οταν λεγαμε για τα παλια τις χαρακτηριζε ποικιλλοτροπως
στο στυλ κοιτα την αυτη ειναι πολυ Μπεβερλυ και ποσα αλλα μου εχει πει που δεν λεγονται εδω.
Τα δικα της ελαττωματα βεβαια δεν τα κοιταει. :lol:
Ας μην τα ισοπεδωνουμε ολα βεβαια οπως ξαναειπα ολα ειναι θεμα χαρακτηρα και η αδερφη μου ειναι δυσκολος ανθρωπος. :e040:
Κολλητες - φιλες - γνωστες - της παρεας τους - την μανα τους την ιδια τις θάβουν πολυ περισσοτερο απο οσο θαβουν εμας.

* Οχι ολες - υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις .
28 Νοεμβρίου 2018
Η γυναίκα και το φίδι:
Μια διδακτική ιστορία για τους φίλους-φίδια.


Εικόνα

Η ιστορία που θα σας διηγηθώ είναι αληθινή και αφορά μία γυναίκα που ζούσε κάποτε στην Ινδία την εποχή του Μεσαίωνα και είχε για κατοικίδιο έναν πύθωνα, τον οποίο λάτρευε. Το φίδι είχε τέσσερα μέτρα μήκος και φαινόταν υγιές μέχρι που μία μέρα ξαφνικά σταμάτησε να τρώει.

Η ανορεξία του πύθωνα συνεχίστηκε και τις επόμενες εβδομάδες. Η απελπισμένη γυναίκα έκανε τα πάντα, αλλά τίποτα δεν βοήθησε το φίδι να ξαναβρεί την όρεξη του. Στο τέλος αποφάσισε να το πάει στον κτηνίατρο ως έσχατη λύση.

Ο κτηνίατρος άκουσε προσεκτικά όσα του είπε η γυναίκα και μετά τη ρώτησε:
«Το φίδι σας κοιμάται μαζί σας τη νύχτα και τυλίγεται γύρω σας;».

Η γυναίκα έκπληκτη από την ερώτησή του κτηνιάτρου και κυρίως από το πόσο μέσα είχε πέσει, απάντησε καταφατικά: «Ακριβώς έτσι, γιατρέ μου. Και λυπάμαι πολύ, γιατί δεν μπορώ να το βοηθήσω».

Ο κτηνίατρος τότε απάντησε:
«Κυρία μου, το φίδι σας δεν είναι άρρωστο. Ετοιμάζεται να σας φάει. Κάθε φορά που έρχεται δίπλα σας και νομίζετε ότι σας αγκαλιάζει τυλίγοντας το σώμα του γύρω σας απλά υπολογίζει το μέγεθος σας και προετοιμάζεται για να σας επιτεθεί. Δεν τρώει ώστε να έχει αρκετό χώρο να σας χωνέψει πιο εύκολα».

Το ηθικό δίδαγμα αυτής της ιστορίας;
Έχεις φίλους κοντά σου με τους οποίους μιλάτε 24 ώρες το 24ωρο και 7 μέρες την εβδομάδα. Τους αγαπάς, τους νοιάζεσαι και νομίζεις ότι σε αγαπούν και εκείνοι, αλλά οι προθέσεις τους είναι άλλες. Είναι φίλοι-φίδια. Οι αγκαλιές και τα φιλιά δεν είναι πάντα ειλικρινή. Πρέπει να μάθεις να ξεχωρίζεις ποιοι είναι οι φίλοι και ποιοι είναι τα φίδια.

Να μη φοβάσαι αυτόν που θεωρείς εχθρό σου, γιατί μπορεί να μην είναι.
Να φοβάσαι τους ψεύτικους φίλους σου, τους Ιούδες, τα φίδια τα κολοβά, που τη στιγμή που σε αγκαλιάζουν και σε φιλούν, καραδοκούν να σε «φάνε» και μηχανεύονται το κακό σου.
https://singleparent.gr/enimerosi/psych ... o-kako-soy
https://www.facebook.com/hannanalmonte/ ... 28100912:0

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 19 Φεβ 2019, 19:30

Sid Vicious έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:53

Ρε συ κάνε με κι εμένα ένα προξενιό, θα το δεχτώ μονο και μόνο γιατι είναι μια υψηλή μορφή τέχνης, αρκεί!

Φίλε έχω μια στο μυαλό μου και για εσένα. Είναι μια τύπισσα, βασικά μια ατομάρα- αριστούργημα, που την γνώρισα σε ένα μπαρ πριν κάνα δυο χρόνια. Δεν διανοήθηκα να την κάνω τίποτα, γιατί δεν ταίριαζε το ζώδιο, είναι 1.80 και οι ψηλές με απωθούν,αρκετά μπαμπατσικη, με 100 νταν σε Μαι-Ται,πυγμαχία κ.λ.π., αλλά επίσης πολύ όμορφη, πολύ θηλυκή, πολύ έξυπνη και με εξαιρετική αίσθηση του χιούμορ. Αυτή δηλώνει καθηγήτρια ή κάτι τέτοια, αλλά είμαι απόλυτα σίγουρος πως δουλεύει σαν μπράβος στον υπόκοσμο, κατά ένα 70% έχει σκοτώσει και μερικούς. Ποτέ δεν ρωτάω πως βγάζει ο άλλος αληθινά τα λεφτά του, καλύτερα να μην ξέρω. Πάντως πρώην συντρόφους της έχει κακοποιήσει επανειλημμένα, το έμαθα από άλλες πηγές.
Δεν θα της πω τίποτα, ίσως την φέρω όμως από το μαγαζί. Έτσι και αλλιώς σε καλό θα σου βγει, αφού 4-5 μερίδες μόνη της, τις έχει(20% προμήθεια για εμένα). Αν και εφόσον ψηθείς, πριν προτείνεις τίποτα, δες την ταινία https://www.imdb.com/title/tt0465624/

challenger
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 19 Φεβ 2019, 00:29

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από challenger » 19 Φεβ 2019, 21:01

challenger έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:08
τις λατρευω ..
οι γυναικες ειναι το αλφα και το ωμεγα στη ζωη μας
ειναι ο λογος που υπαρχουμε,που ζουμε,που αναπνεουμε,που δημιουργουμε
οτι κανω στην ζωη μου εχει σαν στοχο να βελτιωσει τις σχεσεις μου με τις γυναικες και να με κανει πιο ποθητο στα ματια τους
ολες οι ομορφες αναμησεις στη ζωη μου ηταν με γυναικες
οι πιο δυσκολες στιγμες στη ζωη μου ηταν χωρις γυναικες

ζωη χωρις γυναικες = κολαση


βεβαια οταν λεω γυναικες εννοω τετοιες :

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα

και αυτες που γυμναζονται ειναι καλες


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών