Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
challenger
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 19 Φεβ 2019, 00:29

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από challenger » 20 Φεβ 2019, 00:44

κι αυτην ειναι καλη


Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 20 Φεβ 2019, 00:47

Πηγάδια
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

challenger
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 19 Φεβ 2019, 00:29

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από challenger » 20 Φεβ 2019, 00:49

φανταζομαι τις μισεις επειδη ειναι ομορφες

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 20 Φεβ 2019, 00:50

χοντρη,απιστευτα χοντρη
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14486
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 20 Φεβ 2019, 00:53

Υποψιάζομαι πως θα εξελιχθεί σε νήμα τέχνης προορισμένο να διαγραφεί.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

challenger
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 19 Φεβ 2019, 00:29

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από challenger » 20 Φεβ 2019, 00:57

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
20 Φεβ 2019, 00:50
χοντρη,απιστευτα χοντρη
συμφωνω
ειχα ενδοιασμους στο να την βαλω
τελικα φανηκα ελαστικος και ενεδωσα
αυτο δε σημαινει οτι αν ειχα να διαλεξω ανεμεσα σε αυτην και στις υπολοιπες που ανεβασα θα διαλεγα την παχια

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 20 Φεβ 2019, 00:59

challenger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 00:49
φανταζομαι τις μισεις επειδη ειναι ομορφες
Υπερβολικο μεγεθος για βυζακι . Σε ολους μας αρεσουν βεβαια αλλα υπερβολικο . Μετα τα 30 σε ολες αυτες χωρις σουτιεν θα φτανει αφαλο στανταρ . Ετσι ηταν μια πρωην μου πριν αρκετα χρονια και θυμαμαι οταν της ειχα βγαλει το σουτιεν στα πισω καθισματα στο αμαξι μου τα ειχα δει ολα . :lol:

challenger
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 19 Φεβ 2019, 00:29

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από challenger » 20 Φεβ 2019, 01:01

Νon4me έγραψε:
20 Φεβ 2019, 00:59
challenger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 00:49
φανταζομαι τις μισεις επειδη ειναι ομορφες
Υπερβολικο μεγεθος για βυζακι . Σε ολους μας αρεσουν βεβαια αλλα υπερβολικο . Μετα τα 30 σε ολες αυτες χωρις σουτιεν θα φτανει αφαλο στανταρ . Ετσι ηταν μια πρωην μου πριν αρκετα χρονια και θυμαμαι οταν της ειχα βγαλει το σουτιεν στα πισω καθισματα στο αμαξι μου τα ειχα δει ολα . :lol:
μη χανεις το χρονο σου με γυναικες 30+

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 20 Φεβ 2019, 01:06

challenger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 00:44
κι αυτην ειναι καλη

Ειναι ο σωματοτυπος που προτιμω και επιλέγω οταν υπαρχει δυνατοτητα να καθομαι απεναντι στο Μετρο η ορθιος σε ΜΜΕ
Σε περιπτωση αποτομου φρεναρισματος η συγκρουσης αυξάνονται κατακόρυφα οι πιθανοτητες επιβιβιωσης με ελαφρα τραυματα.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 20 Φεβ 2019, 01:27

challenger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 00:49
φανταζομαι τις μισεις επειδη ειναι ομορφες
Έλα ρε!!!

Έτσι ε; Τις μισώ;;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 22 Φεβ 2019, 12:17

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:30
Sid Vicious έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:53

Ρε συ κάνε με κι εμένα ένα προξενιό, θα το δεχτώ μονο και μόνο γιατι είναι μια υψηλή μορφή τέχνης, αρκεί!

Φίλε έχω μια στο μυαλό μου και για εσένα. Είναι μια τύπισσα, βασικά μια ατομάρα- αριστούργημα, που την γνώρισα σε ένα μπαρ πριν κάνα δυο χρόνια. Δεν διανοήθηκα να την κάνω τίποτα, γιατί δεν ταίριαζε το ζώδιο, είναι 1.80 και οι ψηλές με απωθούν,αρκετά μπαμπατσικη, με 100 νταν σε Μαι-Ται,πυγμαχία κ.λ.π., αλλά επίσης πολύ όμορφη, πολύ θηλυκή, πολύ έξυπνη και με εξαιρετική αίσθηση του χιούμορ. Αυτή δηλώνει καθηγήτρια ή κάτι τέτοια, αλλά είμαι απόλυτα σίγουρος πως δουλεύει σαν μπράβος στον υπόκοσμο, κατά ένα 70% έχει σκοτώσει και μερικούς. Ποτέ δεν ρωτάω πως βγάζει ο άλλος αληθινά τα λεφτά του, καλύτερα να μην ξέρω. Πάντως πρώην συντρόφους της έχει κακοποιήσει επανειλημμένα, το έμαθα από άλλες πηγές.
Δεν θα της πω τίποτα, ίσως την φέρω όμως από το μαγαζί. Έτσι και αλλιώς σε καλό θα σου βγει, αφού 4-5 μερίδες μόνη της, τις έχει(20% προμήθεια για εμένα). Αν και εφόσον ψηθείς, πριν προτείνεις τίποτα, δες την ταινία https://www.imdb.com/title/tt0465624/
Έκτακτα. Λίγο το μπαμπάτσικη μόνο με τρομάζει, δεν ξέρω πως το εννοείς. Αλλά με φαίνεται τοπ πρόκληση και δεν λέμε όχι. Σχέσεις βαρετές κάνουν οι άλλοι και έτσι όπως την περιγράφεις με φαίνεται ιδανική για να κάνουμε τη δική μας συνομωσία, τη δική μας μικρή σπείρα. Ευχαριστώ, είσαι αδελφός.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 22 Φεβ 2019, 12:39

Sid Vicious έγραψε:
22 Φεβ 2019, 12:17
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:30
Sid Vicious έγραψε:
19 Φεβ 2019, 14:53

Ρε συ κάνε με κι εμένα ένα προξενιό, θα το δεχτώ μονο και μόνο γιατι είναι μια υψηλή μορφή τέχνης, αρκεί!

Φίλε έχω μια στο μυαλό μου και για εσένα. Είναι μια τύπισσα, βασικά μια ατομάρα- αριστούργημα, που την γνώρισα σε ένα μπαρ πριν κάνα δυο χρόνια. Δεν διανοήθηκα να την κάνω τίποτα, γιατί δεν ταίριαζε το ζώδιο, είναι 1.80 και οι ψηλές με απωθούν,αρκετά μπαμπατσικη, με 100 νταν σε Μαι-Ται,πυγμαχία κ.λ.π., αλλά επίσης πολύ όμορφη, πολύ θηλυκή, πολύ έξυπνη και με εξαιρετική αίσθηση του χιούμορ. Αυτή δηλώνει καθηγήτρια ή κάτι τέτοια, αλλά είμαι απόλυτα σίγουρος πως δουλεύει σαν μπράβος στον υπόκοσμο, κατά ένα 70% έχει σκοτώσει και μερικούς. Ποτέ δεν ρωτάω πως βγάζει ο άλλος αληθινά τα λεφτά του, καλύτερα να μην ξέρω. Πάντως πρώην συντρόφους της έχει κακοποιήσει επανειλημμένα, το έμαθα από άλλες πηγές.
Δεν θα της πω τίποτα, ίσως την φέρω όμως από το μαγαζί. Έτσι και αλλιώς σε καλό θα σου βγει, αφού 4-5 μερίδες μόνη της, τις έχει(20% προμήθεια για εμένα). Αν και εφόσον ψηθείς, πριν προτείνεις τίποτα, δες την ταινία https://www.imdb.com/title/tt0465624/
Έκτακτα. Λίγο το μπαμπάτσικη μόνο με τρομάζει, δεν ξέρω πως το εννοείς. Αλλά με φαίνεται τοπ πρόκληση και δεν λέμε όχι. Σχέσεις βαρετές κάνουν οι άλλοι και έτσι όπως την περιγράφεις με φαίνεται ιδανική για να κάνουμε τη δική μας συνομωσία, τη δική μας μικρή σπείρα. Ευχαριστώ, είσαι αδελφός.
:xena:
Λίγο εύκολος δεν είσαι ; Σε είχα γ πιο ατομαρα.
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 22 Φεβ 2019, 14:51

lyna έγραψε:
22 Φεβ 2019, 12:39
Sid Vicious έγραψε:
22 Φεβ 2019, 12:17
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
19 Φεβ 2019, 19:30


Φίλε έχω μια στο μυαλό μου και για εσένα. Είναι μια τύπισσα, βασικά μια ατομάρα- αριστούργημα, που την γνώρισα σε ένα μπαρ πριν κάνα δυο χρόνια. Δεν διανοήθηκα να την κάνω τίποτα, γιατί δεν ταίριαζε το ζώδιο, είναι 1.80 και οι ψηλές με απωθούν,αρκετά μπαμπατσικη, με 100 νταν σε Μαι-Ται,πυγμαχία κ.λ.π., αλλά επίσης πολύ όμορφη, πολύ θηλυκή, πολύ έξυπνη και με εξαιρετική αίσθηση του χιούμορ. Αυτή δηλώνει καθηγήτρια ή κάτι τέτοια, αλλά είμαι απόλυτα σίγουρος πως δουλεύει σαν μπράβος στον υπόκοσμο, κατά ένα 70% έχει σκοτώσει και μερικούς. Ποτέ δεν ρωτάω πως βγάζει ο άλλος αληθινά τα λεφτά του, καλύτερα να μην ξέρω. Πάντως πρώην συντρόφους της έχει κακοποιήσει επανειλημμένα, το έμαθα από άλλες πηγές.
Δεν θα της πω τίποτα, ίσως την φέρω όμως από το μαγαζί. Έτσι και αλλιώς σε καλό θα σου βγει, αφού 4-5 μερίδες μόνη της, τις έχει(20% προμήθεια για εμένα). Αν και εφόσον ψηθείς, πριν προτείνεις τίποτα, δες την ταινία https://www.imdb.com/title/tt0465624/
Έκτακτα. Λίγο το μπαμπάτσικη μόνο με τρομάζει, δεν ξέρω πως το εννοείς. Αλλά με φαίνεται τοπ πρόκληση και δεν λέμε όχι. Σχέσεις βαρετές κάνουν οι άλλοι και έτσι όπως την περιγράφεις με φαίνεται ιδανική για να κάνουμε τη δική μας συνομωσία, τη δική μας μικρή σπείρα. Ευχαριστώ, είσαι αδελφός.
:xena:
Λίγο εύκολος δεν είσαι ; Σε είχα γ πιο ατομαρα.
Πέρα από το γεγονός πως κάθε Ανοιξη είμαι πολύ εύκολος. εντάξει μια απλή αρχικα γνωριμία είπαμε μόνο! Από εκεί και πέρα, όπως έλεγε και ο Μανώλης Καντ, για να φέρουμε τα φαινόμενα μέσα σε μια ενότητα πρώτα από όλα χρειάζεται και η αισθητικότητα αλλιώς αυτά δίχως να έχουν αντικείμενο παραμένουν στη σφαίρα του υποκειμενικού.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 22 Φεβ 2019, 15:20

Sid Vicious έγραψε:
22 Φεβ 2019, 14:51
lyna έγραψε:
22 Φεβ 2019, 12:39
Sid Vicious έγραψε:
22 Φεβ 2019, 12:17

Έκτακτα. Λίγο το μπαμπάτσικη μόνο με τρομάζει, δεν ξέρω πως το εννοείς. Αλλά με φαίνεται τοπ πρόκληση και δεν λέμε όχι. Σχέσεις βαρετές κάνουν οι άλλοι και έτσι όπως την περιγράφεις με φαίνεται ιδανική για να κάνουμε τη δική μας συνομωσία, τη δική μας μικρή σπείρα. Ευχαριστώ, είσαι αδελφός.
:xena:
Λίγο εύκολος δεν είσαι ; Σε είχα γ πιο ατομαρα.
Πέρα από το γεγονός πως κάθε Ανοιξη είμαι πολύ εύκολος. εντάξει μια απλή αρχικα γνωριμία είπαμε μόνο! Από εκεί και πέρα, όπως έλεγε και ο Μανώλης Καντ, για να φέρουμε τα φαινόμενα μέσα σε μια ενότητα πρώτα από όλα χρειάζεται και η αισθητικότητα αλλιώς αυτά δίχως να έχουν αντικείμενο παραμένουν στη σφαίρα του υποκειμενικού.
Αστα Σιντ . Σε είχα στο μυαλό μου εκλεπτυσμένο μεταλλά που κανεις θεματικές γνωριμίες , δλδ αυτή τη γνώρισα γτ ήξερε τον Lindh φάση .

(Σε πειράζω είναι πασιφανές )
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 22 Φεβ 2019, 18:39

Sid Vicious έγραψε:
22 Φεβ 2019, 12:17

Έκτακτα. Λίγο το μπαμπάτσικη μόνο με τρομάζει, δεν ξέρω πως το εννοείς. Αλλά με φαίνεται τοπ πρόκληση και δεν λέμε όχι. Σχέσεις βαρετές κάνουν οι άλλοι και έτσι όπως την περιγράφεις με φαίνεται ιδανική για να κάνουμε τη δική μας συνομωσία, τη δική μας μικρή σπείρα. Ευχαριστώ, είσαι αδελφός.
Μπαμπατσικη είναι, αλλά το υποστηρίζει. Αφου δεν σε τρομάζουν τα άλλα, αυτό είναι λεπτομέρεια. Φυσικά θα πρέπει να βάλεις όλη την τέχνη σου για να την γοητεύσεις. Δεν είναι η Ματίνα Μανταρινάκη, την λιγουρεύονται πολλοί... μέχρι να την αποκτήσουν.
lyna έγραψε:
22 Φεβ 2019, 12:39

Λίγο εύκολος δεν είσαι ; Σε είχα γ πιο ατομαρα.
Παρακάμπτεις το ποιος κάνεις το συνοικέσιο και με προσβάλεις. Δεν δίνω ότι νά ναι, σε άλλους θα ζητούσα και προίκα(για πάρτη μου).

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών