Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 18 Φεβ 2019, 01:32

Naida έγραψε:
17 Φεβ 2019, 22:57

Εντάξει Νατάσα, δε θα επιμείνω αν έχεις πάρει τις αποφάσεις σου. Αλλά κι εμείς οι φόρουμιτισσες καλές είμαστε :smt090
Τελευταίες και καταϊδρωμένες έρχεστε!!!!!!!!! Τί καλες και καλάμια....Σας έφαγαν οι άντριδες καλιή μου....σας έφαγαν πάλι... :g030:
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 18 Φεβ 2019, 01:35

taliban έγραψε:
17 Φεβ 2019, 23:01

Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 22:51
Φεύγω τώρα, παω να δω τον Τράγκα.
Έρχεται το τέλος?
Ο Τράγκας πιστεύει ότι συντομα θα γίνει ένα θερμό με τους Τούρκους αν τον παρακολουθείς. Δεν νομίζω να νομίζει ότι ζουμε τα έσχατα.
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 18 Φεβ 2019, 01:36

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
17 Φεβ 2019, 23:27
Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 20:56


Ναι, είμαι ελευθερη. Γιατί ρωτάς;
Τέλεια! Ενδιαφέρομαι για έναν φίλο. Ήγγικεν η ώρα να μπει ο καζινοκαπιταλισμός, στο χρονοντούλαπο της ιστορίας!
Θες να μου κάνεις προξενειό;...
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11915
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 18 Φεβ 2019, 08:20

Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 01:35
taliban έγραψε:
17 Φεβ 2019, 23:01

Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 22:51
Φεύγω τώρα, παω να δω τον Τράγκα.
Έρχεται το τέλος?
Ο Τράγκας πιστεύει ότι συντομα θα γίνει ένα θερμό με τους Τούρκους αν τον παρακολουθείς. Δεν νομίζω να νομίζει ότι ζουμε τα έσχατα.
Αυτό το λένε χροοοοονια τώρα.
Κάποια στιγμή μπορεί να γίνει. Μπορεί και όχι.
Σιγά....

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 18 Φεβ 2019, 08:52

Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 01:36


Θες να μου κάνεις προξενειό;...
Το κάνω ήδη. Σε ψήνει ο πονεμένος σατράπης;
Eθνικοκοινωνιστης

Αν δεν σε ψήνει τον αγνοούμε.
Με την προυπόθεση πως είσαι αυτό που λες, έχω σοβαρά το perfect match στον έξω κόσμο.
45αρης εμφανίσιμος, από χωριό του νομού Θεσσαλονίκης, αγνή ψυχή, με πάθος στις τρελές εφευρέσεις(αυτή την περίοδο κατασκευάζω ινγκλού για εξωγήινους και έτσι). Θα του έλεγα να κάνει λογαριασμό, αλλά από τέτοια δεν ξέρει και δεν του αρέσουν . Ένα παλιό Nokia 3310 χρησιμοποιεί,πήρε και ταμπλετ για να βλέπει με το wi fi στο καφενείο του χωριού του βιντεάκια με Λιακό και Πάτερ Παίσιο, που είναι οι αγαπημένοι του ροκ σταρ :romance-hearteyes: Για να τα λέμε και όλα, από λεφτά είναι σκυλομπατίρης, όμως σημασία δεν έχει γιατί δεν θα πεινάσετε ποτέ. Αυτοί οι χωριάτες δεν είναι σαν και εμάς που πάμε στο σούπερ μάρκετ για να πάρουμε φαγητό. Το βρίσκουν τζάμπα σκοτώνοντας ζώα και καταπατώντας.
Α, είχε παντρευτεί πριν καμιά 20αρια χρόνια και εκανε και ένα παιδί. Όπως σου είπα, είναι ωραίος. Τον καψουρευτηκε μια από άλλο κοινωνικό πλανήτη, όμως μετά από κάτι μήνες στο χωριό, της έφυγε η καύλα και γύρισε στην Καλαμαριά.
Να μην του ραγίσεις την καρδιά, είναι καλός άνθρωπος και παρότι με ρίχνει περίπου μια δεκαετία, κατά έναν περίεργο λόγο τον βλέπω σαν τον γιό που δεν έκανα. Αυτές οι ιστορίες με τους παππαδές και τις προφητείες μου βγάζουν μια παιδικότητα. Δυστυχώς είμαι πρώην ΠΑΣΟΚος-Σατανιστής και όσο και να προσπαθήσω, δεν μπορώ να πιστέψω τέτοια πράγματα.
Για να μην το κουράζουμε, σκέψου το με την ησυχία σου. Κρατάω τον βλάχο μόνο για εσένα, μέχρι τέλη Μαρτίου. Μετά θα τον βγάλω σε πλειστηριασμό στο φόρουμ.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 18 Φεβ 2019, 09:27

:lol::lol:
τι της λες ρε πρωί πρωί !
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Φεβ 2019, 09:42

Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 01:32
Naida έγραψε:
17 Φεβ 2019, 22:57

Εντάξει Νατάσα, δε θα επιμείνω αν έχεις πάρει τις αποφάσεις σου. Αλλά κι εμείς οι φόρουμιτισσες καλές είμαστε :smt090
Τελευταίες και καταϊδρωμένες έρχεστε!!!!!!!!! Τί καλες και καλάμια....Σας έφαγαν οι άντριδες καλιή μου....σας έφαγαν πάλι... :g030:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 18 Φεβ 2019, 23:20

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
18 Φεβ 2019, 08:52
Αυτές οι ιστορίες με τους παππαδές και τις προφητείες μου βγάζουν μια παιδικότητα.

Αυτό με την παιδικότητα μου το έχουν πει και μένα. Ότι την βγάζω και γω...Δεν μου λες, ο Εθνικοκοινωνιστής σου είπε να με ρωτήσεις, ή μόνος σου πήρες την πρωτοβουλία;
Θα είμαι ειλικρινής, κάτι προέκυψε, αλλά δεν ξέρω την εξέλιξη.
Ψάχνω για περιπτωση απο μοναχό και πάνω. Δηλ. πολλή πνευματικότητα κτλ. Δεν μου αρκεί να πιστευουμε τα ίδια αλλά να έχει ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ με τον Θεό. Αυτό θα με ανάπαυε πραγματικά. (Για τα πιστεύω -Δημοσθένης και θεωρίες- δεν με πειράζει και τόσο, αρκεί ο άλλος να είναι δεκτικός και ανοιχτόμυαλος).
Αυτός ο φίλος σου απο την Θεσ/νίκη είναι τέτοιος τύπος;
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 18 Φεβ 2019, 23:24

Naida έγραψε:
18 Φεβ 2019, 09:42
Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 01:32
Naida έγραψε:
17 Φεβ 2019, 22:57

Εντάξει Νατάσα, δε θα επιμείνω αν έχεις πάρει τις αποφάσεις σου. Αλλά κι εμείς οι φόρουμιτισσες καλές είμαστε :smt090
Τελευταίες και καταϊδρωμένες έρχεστε!!!!!!!!! Τί καλες και καλάμια....Σας έφαγαν οι άντριδες καλιή μου....σας έφαγαν πάλι... :g030:
Ωραίο το τραγουδάκι. Ακου όμως και μια ακόμα γνώμη για το φύλο μας και αν θες σχολίασέ την.
Μου είχε πει πριν χρόνια ο γυναικολόγος μου μια κουβέντα, δεν μου άρεσε, αλλά δεν μπορεσα να του αντιτείνω τίποτα.
Μου είπε ότι μόνο οι άντρες αγαπούν, οι γυναίκες ΜΌΝΟ ερωτεύονται.
Πώς το βρίσκεις αυτό Νάιδα;
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Φεβ 2019, 23:28

Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:24

Ωραίο το τραγουδάκι. Ακου όμως και μια ακόμα γνώμη για το φύλο μας και αν θες σχολίασέ την.
Μου είχε πει πριν χρόνια ο γυναικολόγος μου μια κουβέντα, δεν μου άρεσε, αλλά δεν μπορεσα να του αντιτείνω τίποτα.
Μου είπε ότι μόνο οι άντρες αγαπούν, οι γυναίκες ΜΌΝΟ ερωτεύονται.
Πώς το βρίσκεις αυτό Νάιδα;
Το βρίσκω λάθος. Θεωρώ ότι και τα δύο φύλα έχουν την ικανότητα να αισθανθούν την αγάπη. Όπως και τον έρωτα εξίσου .
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 18 Φεβ 2019, 23:31

Naida έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:28
Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:24

Ωραίο το τραγουδάκι. Ακου όμως και μια ακόμα γνώμη για το φύλο μας και αν θες σχολίασέ την.
Μου είχε πει πριν χρόνια ο γυναικολόγος μου μια κουβέντα, δεν μου άρεσε, αλλά δεν μπορεσα να του αντιτείνω τίποτα.
Μου είπε ότι μόνο οι άντρες αγαπούν, οι γυναίκες ΜΌΝΟ ερωτεύονται.
Πώς το βρίσκεις αυτό Νάιδα;
Το βρίσκω λάθος. Θεωρώ ότι και τα δύο φύλα έχουν την ικανότητα να αισθανθούν την αγάπη. Όπως και τον έρωτα εξίσου .
Νόμιζω ότι δεν εννοούσε αν μπορούν και κατά ποσο να αισθανθούν, αλλά τί μπορουν να εκπέμψουν. Απο ποιον δηλ εκπορεύεται η αγάπη και απο ποιον ο έρωτας. Εγω έτσι το κατάλαβα.
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Φεβ 2019, 23:35

Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:31
Naida έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:28
Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:24

Ωραίο το τραγουδάκι. Ακου όμως και μια ακόμα γνώμη για το φύλο μας και αν θες σχολίασέ την.
Μου είχε πει πριν χρόνια ο γυναικολόγος μου μια κουβέντα, δεν μου άρεσε, αλλά δεν μπορεσα να του αντιτείνω τίποτα.
Μου είπε ότι μόνο οι άντρες αγαπούν, οι γυναίκες ΜΌΝΟ ερωτεύονται.
Πώς το βρίσκεις αυτό Νάιδα;
Το βρίσκω λάθος. Θεωρώ ότι και τα δύο φύλα έχουν την ικανότητα να αισθανθούν την αγάπη. Όπως και τον έρωτα εξίσου .
Νόμιζω ότι δεν εννοούσε αν μπορούν και κατά ποσο να αισθανθούν, αλλά τί μπορουν να εκπέμψουν. Απο ποιον δηλ εκπορεύεται η αγάπη και απο ποιον ο έρωτας. Εγω έτσι το κατάλαβα.
Νομίζω πως δεν είναι θέμα φύλου. Είναι γενικότερα στο ανθρώπινο είδος η ας πούμε δυνατότητα αυτή. Να ερωτεύονται και ν' αγαπούν. Και όταν τύχει να συμβαίνει και είναι αμοιβαίο είναι πραγματικά πολύ όμορφο. Είτε το ένα συναίσθημα είτε το άλλο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

mec
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 29 Ιαν 2019, 14:43
Phorum.gr user: mec

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mec » 18 Φεβ 2019, 23:55

Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:20
Ψάχνω για περιπτωση απο μοναχό και πάνω. Δηλ. πολλή πνευματικότητα κτλ.
Έχω ένα φίλο, τον Pierre, που υπήρξε καρμελίτης μοναχός. Πολύ πνευματικός άνθρωπος, αλλά και μεγάλος πηδηχτής. Επειδή ζήταγε άδεια πιο συχνά απο τους άλλους για να βγαίνει, τον υποψιάστηκαν και τον έδιωξαν από το μοναστήρι. Μετά χειροτονήθηκε καθολικός παπάς και πήγε σε άλλη πόλη και δεν τον βλέπω τόσο συχνά.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 19 Φεβ 2019, 00:14

Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:20



Αυτό με την παιδικότητα μου το έχουν πει και μένα. Ότι την βγάζω και γω...Δεν μου λες, ο Εθνικοκοινωνιστής σου είπε να με ρωτήσεις, ή μόνος σου πήρες την πρωτοβουλία;
Θα είμαι ειλικρινής, κάτι προέκυψε, αλλά δεν ξέρω την εξέλιξη.
Ψάχνω για περιπτωση απο μοναχό και πάνω. Δηλ. πολλή πνευματικότητα κτλ. Δεν μου αρκεί να πιστευουμε τα ίδια αλλά να έχει ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ με τον Θεό. Αυτό θα με ανάπαυε πραγματικά. (Για τα πιστεύω -Δημοσθένης και θεωρίες- δεν με πειράζει και τόσο, αρκεί ο άλλος να είναι δεκτικός και ανοιχτόμυαλος).
Αυτός ο φίλος σου απο την Θεσ/νίκη είναι τέτοιος τύπος;
Νατασάκι, σου βγάζω το καπέλο! Είσαι πονηρό θηλυκό, κατεργάρα γυναίκα! Να βλέπουν τα γατάκια οι φεμινίστριες και να παίρνουν μαθήματα από την αληθινή παίκτρια! Ο άμοιρος Έθνι δεν μου είπε τίποτις. Διαισθάνομαι και διαισθάνεσαι πως είναι το υπέρτατο Phorumικο κελεπούρι. Και την μπουγάδα σου θα κάνει, και το παρκε θα το ρίξει και το μεροκάματο θα σου ακουμπάει και θα ευχαριστεί τον Θεό που μέσα στον γαμημένο καζινοκαπιταλισμό γνώρισε την γυναίκα που δεν είναι σαν τις άλλες. :wink
Για τον φίλο μου ξέρω πως πάει 4 φορές τον χρόνο στο Άγιο Όρος και δεν χάνει αγρυπνία για αγρυπνία, αλλά θρησκόληπτος δεν είναι. Ανέχεται το ΠΑΣΟΚικο-Σατανιστικό μου τρολοπαραλήρημα και κατα τα άλλα ζει φυσιολογικά. Είναι καλός πάντως, μιλάει και με αγιούς, του κάνουν και τα κέφια.
Έχω και hardcore παλαιοημερολογίτη φίλο,ωραίος και αυτός, που είναι και άγιος άνθρωπος επίσης,αλλά παντρεύτηκε μια τρελή,αντίχριστη και κακία γυναίκα. Αυτός ο φουκαράς σταυρώνεται κάθε μέρα, τον λυπάμαι. Δεν πρόκειται να την αφήσει ποτέ, αλλά αν ο Υψιστος τον λυπηθεί και την καλέσει κοντά Του, θα σου στείλω ενα π.μ. Φυσικά δεν ευχόμαστε τέτοια πράγματα για κανέναν.
Εστιάσου στον Εθνι για αρχή και βλέπουμε :wave:

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 19 Φεβ 2019, 02:21

mec έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:55
Natasha έγραψε:
18 Φεβ 2019, 23:20
Ψάχνω για περιπτωση απο μοναχό και πάνω. Δηλ. πολλή πνευματικότητα κτλ.
Έχω ένα φίλο, τον Pierre, που υπήρξε καρμελίτης μοναχός. Πολύ πνευματικός άνθρωπος, αλλά και μεγάλος πηδηχτής. Επειδή ζήταγε άδεια πιο συχνά απο τους άλλους για να βγαίνει, τον υποψιάστηκαν και τον έδιωξαν από το μοναστήρι. Μετά χειροτονήθηκε καθολικός παπάς και πήγε σε άλλη πόλη και δεν τον βλέπω τόσο συχνά.
:smt005:
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών