Το ιδανικο ταιρι

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 24 Φεβ 2019, 08:02

Εδω περιγραφουμε πως θελουμε τον/την ιδιανικο/η συντροφο απο αποψη εμφανισης,χαρακτηρα,ηλικιας,μεχρι και πολιτικων πεποιθησεων και εθνικοτητας.
Εμενα απο αποψης εμφανισης μου αρεσουν οι κοντουλες και γεματουλες χωρις βεβαια να λεω οχι και στις λεπτες.
Οι ηλικιες που με ελκυουν ειναι απο 30 εως 50.Επισης θα ηθελα η συντροφος μου να εχει κατα προτιμηση παιδια απο προηγουμενο γαμο γιατι εγω προσωπικα δεν θελω να παντρευτω και να κανω δικα μου παιδια φριττω και μονο στην ιδεα.Απο αποψης χαρακτηρα μου αρεσουν αυτες που ειναι σχετικα ηρεμες αλλα και ανεξαρτητες.
Μου αρεσει οταν μια γυναικα εχει και φιλους να βγαινει εξω μονη της με αυτους.
Θαυμαζω επισης τις γυναικες που διατηρουν φιλικες σχεσεις με καποιον η καποιους απο τους πρωην τους.
Ετσι θα ξερω οτι ο χωρισμος μας θα ειναι χωρις πολλες εντασεις ανεξαρτητα αν θα παραμεινουμε δυο καλοι φιλοι η οχι.
Πολυ απλα ειμαι ηρεμος χαρακτηρας και δεν μπορω τις εντασεις.
Η εθνικοτητα της συντροφου δεν με ενδιαφερει θα μπορουσα να τα φτιαξω και με Αφρικανη και με Βορειομακεδονισσα
αλλα για δικους μου λογους δεν νομιζω οτι θα εκανα κατι με μια Τουρκαλα.
Τελειωνοντας θα ηθελα να πω οτι με τιποτα δεν θα εκανα σχεση με φιλελερα ειμαι δηλωμενος αριστερος.
Δεν με πειραζει να ειναι συριζαια,τροτσκιστρια η οτι αλλο μονο φιλελερα να μην ειναι.
Εσεις πως φανταζεστε το ιδανικο ταιρι?Πετυχενετε να κανετε σχεση με ταιρια που ειναι κοντα στο ιδανικο?
ΥΓ:Ειμαι φανατικος καπνιστης και απεχθανομαι τις φανατικες αντικαπνιστριες.Μακρια απο μενα αυτες. :wave:

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 24 Φεβ 2019, 08:51

SpoilerShow
plouf έγραψε:
24 Φεβ 2019, 08:02
Εδω περιγραφουμε πως θελουμε τον/την ιδιανικο/η συντροφο απο αποψη εμφανισης,χαρακτηρα,ηλικιας,μεχρι και πολιτικων πεποιθησεων και εθνικοτητας.
Εμενα απο αποψης εμφανισης μου αρεσουν οι κοντουλες και γεματουλες χωρις βεβαια να λεω οχι και στις λεπτες.
Οι ηλικιες που με ελκυουν ειναι απο 30 εως 50.Επισης θα ηθελα η συντροφος μου να εχει κατα προτιμηση παιδια απο προηγουμενο γαμο γιατι εγω προσωπικα δεν θελω να παντρευτω και να κανω δικα μου παιδια φριττω και μονο στην ιδεα.Απο αποψης χαρακτηρα μου αρεσουν αυτες που ειναι σχετικα ηρεμες αλλα και ανεξαρτητες.
Μου αρεσει οταν μια γυναικα εχει και φιλους να βγαινει εξω μονη της με αυτους.
Θαυμαζω επισης τις γυναικες που διατηρουν φιλικες σχεσεις με καποιον η καποιους απο τους πρωην τους.
Ετσι θα ξερω οτι ο χωρισμος μας θα ειναι χωρις πολλες εντασεις ανεξαρτητα αν θα παραμεινουμε δυο καλοι φιλοι η οχι.
Πολυ απλα ειμαι ηρεμος χαρακτηρας και δεν μπορω τις εντασεις.
Η εθνικοτητα της συντροφου δεν με ενδιαφερει θα μπορουσα να τα φτιαξω και με Αφρικανη και με Βορειομακεδονισσα
αλλα για δικους μου λογους δεν νομιζω οτι θα εκανα κατι με μια Τουρκαλα.
Τελειωνοντας θα ηθελα να πω οτι με τιποτα δεν θα εκανα σχεση με φιλελερα ειμαι δηλωμενος αριστερος.
Δεν με πειραζει να ειναι συριζαια,τροτσκιστρια η οτι αλλο μονο φιλελερα να μην ειναι.
Εσεις πως φανταζεστε το ιδανικο ταιρι?Πετυχενετε να κανετε σχεση με ταιρια που ειναι κοντα στο ιδανικο?
ΥΓ:Ειμαι φανατικος καπνιστης και απεχθανομαι τις φανατικες αντικαπνιστριες.Μακρια απο μενα αυτες. :wave:
Θα ήθελα να ήμουνα σε μια γωνιά δίπλα στον Εθνικοκοινωνιστή, όταν θα διαβάσει αυτήν την δημοσίευση!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14546
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 24 Φεβ 2019, 09:07

Καλη κοπελα και μουναρα.
Τιποτ'αλλο.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

the comet the course the tail

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 24 Φεβ 2019, 09:22

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

the comet the course the tail

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 24 Φεβ 2019, 09:30

plouf έγραψε:
24 Φεβ 2019, 08:02

αλλα για δικους μου λογους δεν νομιζω οτι θα εκανα κατι με μια Τουρκαλα.
-1

οι τουρκάλες είναι λατρεία...

plouf έγραψε:
24 Φεβ 2019, 08:02

Τελειωνοντας θα ηθελα να πω οτι με τιποτα δεν θα εκανα σχεση με φιλελερα ειμαι δηλωμενος αριστερος.
Δεν με πειραζει να ειναι συριζαια,τροτσκιστρια η οτι αλλο μονο φιλελερα να μην ειναι.
+1

το πιο δεξιά που θα άντεχα θα ήταν της ρεφορμιστικής αριστεράς...

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9969
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 24 Φεβ 2019, 09:35

30%...Custom_F
30%...bluerose
10%...Cecily Anne
10%...κουλούρι Θεσσαλονίκης
10%...νύχτα
10%...ΓΑΛΗ
:oops:

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 24 Φεβ 2019, 10:06

εγω θελω μια γυναικα που
να εχει αυτοπεπιθηση,
να ειναι εργατικη
ντομπρα
να εχει αρκετα λεφτα
να ειναι ψηλωτερη απο εμενα
να εχει λιγουσ μυωνες
να ειναι εξυπνη
να εχει χιουμορ
να ειναι κοινωνικη
να κανει καλο σεξ

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16287
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 24 Φεβ 2019, 10:20

lolek1 έγραψε:
24 Φεβ 2019, 10:06
εγω θελω μια γυναικα που
να εχει αυτοπεπιθηση,
να ειναι εργατικη
ντομπρα
να εχει αρκετα λεφτα
να ειναι ψηλωτερη απο εμενα
να εχει λιγουσ μυωνες
να ειναι εξυπνη
να εχει χιουμορ
να ειναι κοινωνικη
να κανει καλο σεξ
παλιότερα ειχα κι εγω μια παρόμοια λιστα - πολυ εκτενεστερη - με τα προαπαιτουμενα. Μετα σκεφτηκα όμως: "καλά όλα αυτά, αλλά μια τέτοια γυναικάρα εμένα θα θέλει;". Ε, να μην στα πολυλογώ, το πρόσθεσα κι αυτό στη λίστα.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 24 Φεβ 2019, 10:23

Yochanan έγραψε:
24 Φεβ 2019, 10:20
lolek1 έγραψε:
24 Φεβ 2019, 10:06
εγω θελω μια γυναικα που
να εχει αυτοπεπιθηση,
να ειναι εργατικη
ντομπρα
να εχει αρκετα λεφτα
να ειναι ψηλωτερη απο εμενα
να εχει λιγουσ μυωνες
να ειναι εξυπνη
να εχει χιουμορ
να ειναι κοινωνικη
να κανει καλο σεξ
παλιότερα ειχα κι εγω μια παρόμοια λιστα - πολυ εκτενεστερη - με τα προαπαιτουμενα. Μετα σκεφτηκα όμως: "καλά όλα αυτά, αλλά μια τέτοια γυναικάρα εμένα θα θέλει;". Ε, να μην στα πολυλογώ, το πρόσθεσα κι αυτό στη λίστα.
:D αυτο δεν το σκεφτηκα!

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 24 Φεβ 2019, 10:24

Καλά όλα τα άλλα, αλλά το πολύ ύψος και τα μούσκουλα γιατί ακριβώς τα θέλετε;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 24 Φεβ 2019, 10:26

Ζενίθεδρος έγραψε:
24 Φεβ 2019, 10:24
Καλά όλα τα άλλα, αλλά το πολύ ύψος και τα μούσκουλα γιατί ακριβώς τα θέλετε;
αγω θελω η γυνακα να μου προσφερει ασφαλεια

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24717
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 24 Φεβ 2019, 10:29

Yochanan έγραψε:
24 Φεβ 2019, 10:20
lolek1 έγραψε:
24 Φεβ 2019, 10:06
εγω θελω μια γυναικα που
να εχει αυτοπεπιθηση,
να ειναι εργατικη
ντομπρα
να εχει αρκετα λεφτα
να ειναι ψηλωτερη απο εμενα
να εχει λιγουσ μυωνες
να ειναι εξυπνη
να εχει χιουμορ
να ειναι κοινωνικη
να κανει καλο σεξ
παλιότερα ειχα κι εγω μια παρόμοια λιστα - πολυ εκτενεστερη - με τα προαπαιτουμενα. Μετα σκεφτηκα όμως: "καλά όλα αυτά, αλλά μια τέτοια γυναικάρα εμένα θα θέλει;". Ε, να μην στα πολυλογώ, το πρόσθεσα κι αυτό στη λίστα.
:smt005::smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 24 Φεβ 2019, 11:45

the comet the course the tail έγραψε:
24 Φεβ 2019, 09:30
plouf έγραψε:
24 Φεβ 2019, 08:02

αλλα για δικους μου λογους δεν νομιζω οτι θα εκανα κατι με μια Τουρκαλα.
-1

οι τουρκάλες είναι λατρεία...
Υπεροχες οι Τουρκαλες δεν λεω αλλα να πως να το πω σκεφτομαι οτι ανα πασα στιγμη μπορει να βρεθουμε σε πολεμο σαν χωρες και μετα τι?Νιωθω οτι θα με χωριζε αβυσσος με μια Τουρκαλα γιατι εξαιτιας αυτης της προαιωνιας εχθρας με τους Τουρκους
ο Ελληνας φορολογουμενος σηκωνει τα βαρη του αμυντικου προϋπολογισμου..
Με μια Ισραηλινη θα μπορουσα πολυ ανετα να κανω σχεση αν και διαφωνω με αυτα που γινονται στα κατεχομενα εδαφη.
Ομως απεναντι σε μια Τουρκαλα ορθωνονται πανυψηλα τειχη μεσα μου και οχι
δεν ειμαι εθνικιστης.

mec
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 29 Ιαν 2019, 14:43
Phorum.gr user: mec

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mec » 24 Φεβ 2019, 12:13

plouf έγραψε:
24 Φεβ 2019, 08:02
Τελειωνοντας θα ηθελα να πω οτι με τιποτα δεν θα εκανα σχεση με φιλελερα ειμαι δηλωμενος αριστερος.
Αν ερωτευτείς φιλελέρα, μάλλον θα γίνεις κοινωνικοφιλελεύθερος, παρά θα χωρίσεις. Έτσι γίνεται συνήθως. Εκτός αν δεν ερωτεύεσαι, αλλά αποφασίζεις με ψυχρά κριτήρια.

Γραφικός

Re: Το ιδανικο ταιρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 24 Φεβ 2019, 12:17

Το ιδανικό ταίρι μου είναι αυτό που ισορροπούμε όσον αφορά στα προτερήματα και στα ελαττώματά μας. Ούτε πολύ καλύτερη από εμένα ούτε πολύ χειρότερη,

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών