Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Αύγ 2020, 13:26

Αγις έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:21
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:17
Αγις έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:16


αθλιες πρακτικες απο υπερμαλακες
Σιγά μωρέ, οπως διασκεδάζει ο καθένας. Αμα γουσταρονται :102:
μνημονια μεχρι να σταματησουν οι ξιπασμενες βλαχοεπιδειξεις και οι παρακμιακες σπαταλες
Και τα ταξίδια στο Θιβέτ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Αύγ 2020, 13:49

Βλήμα έγραψε:
20 Αύγ 2020, 12:48
AlienWay έγραψε:
20 Αύγ 2020, 12:41
Γιατί είναι τεράστιο το ποσοστό των τσιφτετελούδων πού όταν ανεβαίνουν στο τραπέζι να λικνιστούν έχουν ένα ύφος σαν ανάποδο γαμώτο (το κάνουν από υποχρέωση);
Γιατί όταν εκφράζεται κόσμος μέσω του χορού πάντα υπάρχει άλλος κόσμος που κατακρίνει;
καθε ειδους εκφραση μπορει να κρινεται, γιατι οχι και ο χορος;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Αύγ 2020, 13:50

Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 12:52


Πως είναι αυτό; στραβωμένο; ξινισμένο; να σου πω μπορεί να ξεκινήσει χαμογελαστή να κάνει το κέφι της και να παρουσιαστεί κανένας μαλάκας λιγουρης να αρχίσει φςςςς, τα κουνηματα, τις ματιές και τα σχόλια και να ξενερώσει. Εκεί θα αποκτήσει το υφος αυτό της ξινής.
110% απο οσες χορευουν πανω σε τραπεζια το κανουν με μοναδικο σκοπο να προκαλεσουν τετοια βλεμματα και σχολια. γιατι να ξινιζουν;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 20 Αύγ 2020, 13:54

Ασέβαστος έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:49
Βλήμα έγραψε:
20 Αύγ 2020, 12:48
AlienWay έγραψε:
20 Αύγ 2020, 12:41
Γιατί είναι τεράστιο το ποσοστό των τσιφτετελούδων πού όταν ανεβαίνουν στο τραπέζι να λικνιστούν έχουν ένα ύφος σαν ανάποδο γαμώτο (το κάνουν από υποχρέωση);
Γιατί όταν εκφράζεται κόσμος μέσω του χορού πάντα υπάρχει άλλος κόσμος που κατακρίνει;
καθε ειδους εκφραση μπορει να κρινεται, γιατι οχι και ο χορος;
Διότι δεν εκφράζονται ιδέες μέσω του τσιφτετελιού με τις οποίες διαφωνείς και χρειάζεται να τις αντικρούσεις. Είναι αθρώποι που γουστάρουν, τέλος.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Αύγ 2020, 13:55

Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:11

Αμα βγαίνουν με κανέναν που δε γουστάρουν και πληρώνει μπορεί. Αν είναι και τον γουστάρουν και να οι σαμπάνιες και τα λελουδικα για πάρτι τους το χαμόγελο φτάνει στα αυτιά.
πως μπορει καποια να γουσταρει αυτα τα ζωντανα που πετανε λελουδα και σαμπανιες;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 20 Αύγ 2020, 13:55

AlienWay έγραψε:
20 Αύγ 2020, 12:41
Γιατί είναι τεράστιο το ποσοστό των τσιφτετελούδων πού όταν ανεβαίνουν στο τραπέζι να λικνιστούν έχουν ένα ύφος σαν ανάποδο γαμώτο (το κάνουν από υποχρέωση);
Μπορεί να ναι λιαρδα ρε . Εγώ πίτα από ξιδια ανεβαινα στις μπάρες.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 20 Αύγ 2020, 13:56

Ασέβαστος έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:55
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:11

Αμα βγαίνουν με κανέναν που δε γουστάρουν και πληρώνει μπορεί. Αν είναι και τον γουστάρουν και να οι σαμπάνιες και τα λελουδικα για πάρτι τους το χαμόγελο φτάνει στα αυτιά.
πως μπορει καποια να γουσταρει αυτα τα ζωντανα που πετανε λελουδα και σαμπανιες;
Εγώ τις γουστάρω πάντως.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Αύγ 2020, 13:57

Ασέβαστος έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:50
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 12:52


Πως είναι αυτό; στραβωμένο; ξινισμένο; να σου πω μπορεί να ξεκινήσει χαμογελαστή να κάνει το κέφι της και να παρουσιαστεί κανένας μαλάκας λιγουρης να αρχίσει φςςςς, τα κουνηματα, τις ματιές και τα σχόλια και να ξενερώσει. Εκεί θα αποκτήσει το υφος αυτό της ξινής.
110% απο οσες χορευουν πανω σε τραπεζια το κανουν με μοναδικο σκοπο να προκαλεσουν τετοια βλεμματα και σχολια. γιατι να ξινιζουν;
Δηλαδή ότι κάνουν οι γυναίκες που θα βγουν να διασκεδάσουν είναι για να τραβήξουν τα βλέμματα των αντρωνε. Ναι οκ ξεκαβαλατε.
Ασέβαστος έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:55
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:11

Αμα βγαίνουν με κανέναν που δε γουστάρουν και πληρώνει μπορεί. Αν είναι και τον γουστάρουν και να οι σαμπάνιες και τα λελουδικα για πάρτι τους το χαμόγελο φτάνει στα αυτιά.
πως μπορει καποια να γουσταρει αυτα τα ζωντανα που πετανε λελουδα και σαμπανιες;
Γιατί τι έχουν; μια χαρά άνθρωποι είναι και κάνουν το κέφι τους.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 20 Αύγ 2020, 13:57

Τα είχα με DJ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Αύγ 2020, 14:00

Βλήμα έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:54

Διότι δεν εκφράζονται ιδέες μέσω του τσιφτετελιού με τις οποίες διαφωνείς και χρειάζεται να τις αντικρούσεις. Είναι αθρώποι που γουστάρουν, τέλος.
μπα. οταν γουσταρουν, δεν κατακρινονται.

συχνα ο χορος "λεει" κατι. απο "εχω ωραιο κωλο, και να σκασετε απο τη ζηλια σας παλιοχοντρες" μεχρι "ειμαι 400 κιλα αλλα δεν εχω να ζηλεψω κατι απο τη γυναικαρα διπλα" κατι τετοια μπορουμε να τα κοροιδυουμε.

οποια απλως γουσταρει, πολυ καλα κανει, δεν υπαρχει λογος κακης κρισης.

συγκεκριμμενα απο το τσιφτετελι, εκφραζεται σεξουαλικοτητα, και επιθυμια. μαι μετα παρεξηγουνται που κοιτανε τον κωλο και τα βυζια τους, ενω αυτα ακριβως κουνανε και διαφημιζουν. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 20 Αύγ 2020, 14:05

Ασέβαστος έγραψε:
20 Αύγ 2020, 14:00
Βλήμα έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:54

Διότι δεν εκφράζονται ιδέες μέσω του τσιφτετελιού με τις οποίες διαφωνείς και χρειάζεται να τις αντικρούσεις. Είναι αθρώποι που γουστάρουν, τέλος.
μπα. οταν γουσταρουν, δεν κατακρινονται.

συχνα ο χορος "λεει" κατι. απο "εχω ωραιο κωλο, και να σκασετε απο τη ζηλια σας παλιοχοντρες" μεχρι "ειμαι 400 κιλα αλλα δεν εχω να ζηλεψω κατι απο τη γυναικαρα διπλα" κατι τετοια μπορουμε να τα κοροιδυουμε.

οποια απλως γουσταρει, πολυ καλα κανει, δεν υπαρχει λογος κακης κρισης.
Όποιος θέλει να κατακρίνει κάτι θα βρει ακόμα κι αν δεν υπάρχει. Μπορεί η τύπισσα με τον ωραίο κώλο απλά να γουστάρει και "το κοινό" να το μεταφράζει ως "σκάστε από την ζήλια σας κλπ κλπ" επειδή μελαγχολούν που δεν θα την γαμήσουν και θέλουν να την υποτιμήσουν, ή η χοντρή να γουστάρει και να το μεταφράζουν ως "δεν έχω να ζηλέψω κλπ κλπ" διότι προσβάλλεται η αισθητική του.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 20 Αύγ 2020, 14:06

Ασέβαστος έγραψε:
20 Αύγ 2020, 14:00
Βλήμα έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:54

Διότι δεν εκφράζονται ιδέες μέσω του τσιφτετελιού με τις οποίες διαφωνείς και χρειάζεται να τις αντικρούσεις. Είναι αθρώποι που γουστάρουν, τέλος.
μπα. οταν γουσταρουν, δεν κατακρινονται.

συχνα ο χορος "λεει" κατι. απο "εχω ωραιο κωλο, και να σκασετε απο τη ζηλια σας παλιοχοντρες" μεχρι "ειμαι 400 κιλα αλλα δεν εχω να ζηλεψω κατι απο τη γυναικαρα διπλα" κατι τετοια μπορουμε να τα κοροιδυουμε.

οποια απλως γουσταρει, πολυ καλα κανει, δεν υπαρχει λογος κακης κρισης.

συγκεκριμμενα απο το τσιφτετελι, εκφραζεται σεξουαλικοτητα, και επιθυμια. μαι μετα παρεξηγουνται που κοιτανε τον κωλο και τα βυζια τους, ενω αυτα ακριβως κουνανε και διαφημιζουν. :102:
Καλαματιανό γιατί χορεύουμε; Γιατί χορεύεται. Επειδηξη δυνατοτήτων είναι .
Θέλω να μαι επιδειξιάς ... και αν είναι ο κωλος μου ώραιος εγώ πρώτη τον γούσταρω .
Ψψψ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Αύγ 2020, 14:10

Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:57


Δηλαδή ότι κάνουν οι γυναίκες που θα βγουν να διασκεδάσουν είναι για να τραβήξουν τα βλέμματα των αντρωνε. Ναι οκ ξεκαβαλατε.
οταν ανεβαινουν πανω στο τραπεζι, δεν το κανουν για να διασκεδασουν. το κανουν για να δειξουν τι χρωμα βρακι φορανε στους αποκατω.

Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:11

Γιατί τι έχουν; μια χαρά άνθρωποι είναι και κάνουν το κέφι τους.
κανουν κενη επίδειξη πλουτου, μπας και γαμησουν κανα πουτανακι που τους θελει μονο για τα λεφτα τους, επειδη αλλιωτικα δεν γαμουν.

ναι, εδω εχεις δικιο, αυτο ειναι το κεφι τους, και καλα κανουν :102: απλως κρινω οτι καμμια δεν τους γουσταρει στ αληθεια. δεν θα μπορουσα ποτε να καταλαβω καποια που γουσταρει αυτο το πραμα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 20 Αύγ 2020, 14:15

Ασέβαστος έγραψε:
20 Αύγ 2020, 14:10
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:57


Δηλαδή ότι κάνουν οι γυναίκες που θα βγουν να διασκεδάσουν είναι για να τραβήξουν τα βλέμματα των αντρωνε. Ναι οκ ξεκαβαλατε.
οταν ανεβαινουν πανω στο τραπεζι, δεν το κανουν για να διασκεδασουν. το κανουν για να δειξουν τι χρωμα βρακι φορανε στους αποκατω.

Naida έγραψε:
20 Αύγ 2020, 13:11

Γιατί τι έχουν; μια χαρά άνθρωποι είναι και κάνουν το κέφι τους.
κανουν κενη επίδειξη πλουτου, μπας και γαμησουν κανα πουτανακι που τους θελει μονο για τα λεφτα τους, επειδη αλλιωτικα δεν γαμουν.

ναι, εδω εχεις δικιο, αυτο ειναι το κεφι τους, και καλα κανουν :102: απλως κρινω οτι καμμια δεν τους γουσταρει στ αληθεια. δεν θα μπορουσα ποτε να καταλαβω καποια που γουσταρει αυτο το πραμα.
Δεν ξέρω εμείς χαρτοπετσέτες πετάγαμε ,ώραια χρόνια .
Με τα αρβύλα μου τις φουστιτσες μου .

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Αύγ 2020, 14:16

Βλήμα έγραψε:
20 Αύγ 2020, 14:05

Όποιος θέλει να κατακρίνει κάτι θα βρει ακόμα κι αν δεν υπάρχει. Μπορεί η τύπισσα με τον ωραίο κώλο απλά να γουστάρει και "το κοινό" να το μεταφράζει ως "σκάστε από την ζήλια σας κλπ κλπ" επειδή μελαγχολούν που δεν θα την γαμήσουν και θέλουν να την υποτιμήσουν, ή η χοντρή να γουστάρει και να το μεταφράζουν ως "δεν έχω να ζηλέψω κλπ κλπ" διότι προσβάλλεται η αισθητική του.
παιζει αυτο που λες, αλλα παιζει και αυτο που λεω εγω. δεν ειναι καθε περιπτωση ιδια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών