Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25906
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 28 Μαρ 2020, 16:56

Alfonso έγραψε:
28 Μαρ 2020, 16:39
αν βγω στο μπαλκονι και αρχισω να φωναζω σε οποια βλεπω και μου αρεσει : ψιτ κοπελια,ελα λιγο πανω να με στραγγίσεις

λετε να ρθει καμια;
Συμφωνα με τα αλανθαστα στατιστικα μου.
ΑΝ γνωριζεις Ιταλικα εχεις πιστευτη προφορα κ ριξεις τσαοοο μπεελλααα ..... - σιγουρα θα αποσπασεις χαμογελο κ πιθανοτητες να ξεκινησεις συζητηση σε οποια γλωσσα -αρκει να μην ξεχασεις την τραγουδιστη προφορα.
Με ψιτ κοπελια δεν πηδηξε κανεις και πιθανοτατα θα ακουσεις κανα μπινελικι .
Ελπιζω να βοηθησα.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 28 Μαρ 2020, 16:58

Alfonso έγραψε:
28 Μαρ 2020, 16:39
αν βγω στο μπαλκονι και αρχισω να φωναζω σε οποια βλεπω και μου αρεσει : ψιτ κοπελια,ελα λιγο πανω να με στραγγίσεις

λετε να ρθει καμια;
το πολυ πολυ καμια κινεζα που θα κοπαναει και τις πορτες

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Μαρ 2020, 13:49

Alfonso έγραψε:
28 Μαρ 2020, 16:39
αν βγω στο μπαλκονι και αρχισω να φωναζω σε οποια βλεπω και μου αρεσει : ψιτ κοπελια,ελα λιγο πανω να με στραγγίσεις

λετε να ρθει καμια;
αναλογα που εισαι.

αμα κατω απο το μπαλκονι εχει καμμια κατοστη σουρωμενα τσαβια, να περιμενεις να ανεβουν καμμια 10αρια 50χρονες μπαλοτσες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29716
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Ιουν 2020, 16:50

Πρέπει να θέσω μια ερώτηση προς το αντίθετο φύλο.

Ας υποθέσουμε πως κάποια που δεν ξέρω, γνωρίζει τον "ιδανικό" για αυτή σύντροφο με τον οποίο έχουν ως κοινό στόχο τον γάμο και τη δημιουργία οικογένειας. Παντρεύονται λοιπόν και μετά από λίγο καιρό η σύζυγος πηγαίνει στον γυναικολόγο της και κανονίζει όλο το πακέτο εξετάσεων που θα της δείξει αν μπορεί να κάνει ή όχι παιδί γιατί υπάρχει ιστορικό στις γυναίκες της οικογένειας με κάποια προβληματάκια υπογονιμότητας. Ο γιατρός μετά από ορμονικούς και άλλους ελέγχους της δίνει το οκ και της λέει πως δεν βλέπει κάτι το ανησυχητικό. Και εδώ αρχίζει το παρατράγουδο.

Ο σύζυγος της έχει ήδη πει πως δεν χρειάζεται να κάνει κανέναν έλεγχο και πως ο καλύτερος τρόπος να κάνουν παιδί είναι να έχουν επαφές στην διάρκεια της εμμήνου ρήσης. Κι αντί να βάλουν μπροστά για παιδί, αρχίζουν να παίρνουν σβάρνα όλους τους ανδρολογους και ουρολόγους της περιοχής όπου στην φάση της εξέτασης η σύζυγος είναι έξω και δεν ακούει τίποτα απ' όσα ο γιατρός λέει στον άντρα της. Αποκορύφωμα η φάση όπου εκείνος κάνει μια μικροεπέμβαση στα πόδια λόγω κακής κυκλοφορίας του αίματος και την ώρα του εξιτήριου ο γιατρός λέει ξεκάθαρα μπροστά στη γυναίκα, το σεξ ξέχασέ το. Συχνότητα επαφών μια φορά το μήνα και αν.

Ρωτάω λοιπόν, να πάει για εξωσωματική; Να τον κερατώσει; Να τον χωρίσει; Τι;

Θα μπορούσε ίσως ο υπότιτλος του ποστ να είναι "ζητείται νύφη, άβγαλτη, άπειρη και ηλίθια";
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 12 Ιουν 2020, 17:01

Εξωσωματική ή χωρισμός, αρκετοί στείροι άνδρες πεισμώνουν και τελικά ενδίδουν πολύ αργά, καταλήγοντας με μικρά παιδιά ενώ οι ίδιοι είναι σαράντα.
Το κεράτωμα ασόβαρη λύση για πολιτισμένους ανθρώπους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Ιουν 2020, 17:02

Αυτή γιατί έκανε τα τεστ αφού παντρεύτηκαν; αν αυτή δεν μπορούσε να μείνει έγκυος, εφόσον προϋπήρχε τέτοιο ιστορικό; δεν βλέπω λογικές τις κινήσεις της.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29716
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Ιουν 2020, 17:05

Naida έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:02
Αυτή γιατί έκανε τα τεστ αφού παντρεύτηκαν; αν αυτή δεν μπορούσε να μείνει έγκυος, εφόσον προϋπήρχε τέτοιο ιστορικό; δεν βλέπω λογικές τις κινήσεις της.
Αυτή έχει αδερφή που πήγε για εξωσωματική μετά από κάμποσα χρόνια προσπαθειών. Αλλά τελικά δεν είναι σαν την αδερφή της. Εικάζω όμως πως επειδή ο γαμπρός είχε ενημερωθεί για τις περιπέτειες της οικογένειας, σου λέει, να πως θα καλύψω την ανικανότητά και την στειρότητά μου.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Gouerino 4
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: 25 Οκτ 2019, 19:33

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gouerino 4 » 12 Ιουν 2020, 17:08

Εμενα ο γιατρος με ειπε οτι ειχα αλλεργία στην πρωτη μου γυναικα
Σας εχει τυχει κατι τετοιο;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Ιουν 2020, 17:09

Gherschaagk έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:05
Naida έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:02
Αυτή γιατί έκανε τα τεστ αφού παντρεύτηκαν; αν αυτή δεν μπορούσε να μείνει έγκυος, εφόσον προϋπήρχε τέτοιο ιστορικό; δεν βλέπω λογικές τις κινήσεις της.
Αυτή έχει αδερφή που πήγε για εξωσωματική μετά από κάμποσα χρόνια προσπαθειών. Αλλά τελικά δεν είναι σαν την αδερφή της. Εικάζω όμως πως επειδή ο γαμπρός είχε ενημερωθεί για τις περιπέτειες της οικογένειας, σου λέει, να πως θα καλύψω την ανικανότητά και την στειρότητά μου.
Μα ούτε αυτή ήξερε αν μπορούσε να κάνει παιδί. Μετά το γάμο μπήκε στη διαδικασία να ψαχτεί. Με δόλο το έκανε;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29716
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Ιουν 2020, 17:12

Naida έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:09
Gherschaagk έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:05
Naida έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:02
Αυτή γιατί έκανε τα τεστ αφού παντρεύτηκαν; αν αυτή δεν μπορούσε να μείνει έγκυος, εφόσον προϋπήρχε τέτοιο ιστορικό; δεν βλέπω λογικές τις κινήσεις της.
Αυτή έχει αδερφή που πήγε για εξωσωματική μετά από κάμποσα χρόνια προσπαθειών. Αλλά τελικά δεν είναι σαν την αδερφή της. Εικάζω όμως πως επειδή ο γαμπρός είχε ενημερωθεί για τις περιπέτειες της οικογένειας, σου λέει, να πως θα καλύψω την ανικανότητά και την στειρότητά μου.
Μα ούτε αυτή ήξερε αν μπορούσε να κάνει παιδί. Μετά το γάμο μπήκε στη διαδικασία να ψαχτεί. Με δόλο το έκανε;
Εγώ ξέρω πως είχε ψαχτεί και παλιά αλλά ξαναψάχτηκε για να μην υπάρχει η παραμικρή υποψία πως δε μπορεί και για να μην έχει και η ίδια το άγχος.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 12 Ιουν 2020, 17:15

Ναιδα ασχετο

προτιμηση στην μαυρη η ροζ ρωγα?

:smt017
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29716
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Ιουν 2020, 17:17

Φύγε από δω τώρα!
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Γιάννης

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 12 Ιουν 2020, 17:21

Gherschaagk έγραψε:
12 Ιουν 2020, 16:50
Ρωτάω λοιπόν, να πάει για εξωσωματική; Να τον κερατώσει; Να τον χωρίσει; Τι;
Χωρισμός. Έμπλεξε με ανειλικρινή μαλάκα, όσο πιο γρήγορα ξεμπλέξει τόσο το καλύτερο.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Ιουν 2020, 17:24

Gherschaagk έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:12
Naida έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:09
Gherschaagk έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:05


Αυτή έχει αδερφή που πήγε για εξωσωματική μετά από κάμποσα χρόνια προσπαθειών. Αλλά τελικά δεν είναι σαν την αδερφή της. Εικάζω όμως πως επειδή ο γαμπρός είχε ενημερωθεί για τις περιπέτειες της οικογένειας, σου λέει, να πως θα καλύψω την ανικανότητά και την στειρότητά μου.
Μα ούτε αυτή ήξερε αν μπορούσε να κάνει παιδί. Μετά το γάμο μπήκε στη διαδικασία να ψαχτεί. Με δόλο το έκανε;
Εγώ ξέρω πως είχε ψαχτεί και παλιά αλλά ξαναψάχτηκε για να μην υπάρχει η παραμικρή υποψία πως δε μπορεί και για να μην έχει και η ίδια το άγχος.
Νομίζω ότι εφόσον στόχος της ήταν να κάνει οικογένεια και αυτό ήταν το δέσιμο τους, θα έπρεπε να κάνει κάποιες εξετάσεις κι αυτή κι αυτός πριν μπουν στη διαδικασία. Αφού δεν το έκανε κανένας από τους 2 και μπήκαν μετά στη διαδικασία και οι δυο, δεν νομίζω να τίθεται θέμα εξαπάτησης. Μπορεί να συζητήσει μαζί του την εξωσωματική, αν δεν θέλει αυτός κι αυτή θέλει πάση θυσία παιδιά κτλ ίσως ο χωρισμός να είναι το καλύτερο. Για απιστία φαντάζομαι δεν θα έπρεπε να τίθεται καν ως ενδεχόμενο με τέτοια αφορμή.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 12 Ιουν 2020, 17:25

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
12 Ιουν 2020, 17:15
Ναιδα ασχετο

προτιμηση στην μαυρη η ροζ ρωγα?

:smt017
Άμα το διαβάσει κάποιος ανάποδα μιλάει για μία μαμή που ραβει ένα μνι . Εγώ απορω και όλοι απαντανε .
Τι θέλει η γιαγια μου εκεί;
Νννναι και ποδανα και ανάποδα και αδοπανα .

Δεξιά ο Πούτιν και αρι στερα φωνάζω
Μείνε πάνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών