Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 27 Μαρ 2019, 20:45

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:42
Εν τω μεταξύ οι γυναίκες θέλουν λεφτά κι εξουσία. Η γαμημένη η εξουσία είναι πολύ καβλέ. Εγώ, όταν γίνομαι αυταρχικός, τις ερεθίζω.
Για την ακρίβεια, όταν περάσει η ακμή στο σώμα, το να έχεις άλλα πράγματα θα προσελκύσει το ενδιαφέρον κάποιων γυναικών που έχουν συγκεκριμένες προτεραιότητες και αυτό δεν είναι το σώμα ή τέτοια πράγματα. Άλλαξε τώρα τα φύλα και δες πώς αντιμετωπίζονται τα φύλα. Και οι γυναίκες με χρήμα μια παρέα θα τη βρούνε.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 27 Μαρ 2019, 20:46

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
27 Μαρ 2019, 18:54
ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 18:48
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
27 Μαρ 2019, 18:42

Σκέψου την Μπίμπο (Μέριλιν)της εποχής.
Σέξυ και αστεία. Δεν αναρωτιόταν μπας και πείσει κανέναν αν έχει εγκέφαλο! :wink
Aυτό ακριβώς.

Η Μενεγάκη έκανε μεγαλύτερη περιουσία από τον Λάτσιο επειδή έπεισε τους περισσότερους ότι δεν έχει. :lol:
Η Μενέγω ,όχι μόνο αυτό που λες αλλά έχει επηρεάσει -σε ότι έχει σχέση με τα καλλυντικά κτλ - τις γυναίκες ,που πολλά πράγματα που διαφημίζει γίνονται ανάρπαστα.*
Η διαφορά της με την Μέριλιν είναι ότι αυτή είναι και όμορφη και χωρίς φτιασίδια .
*Διάβαζα σε ένα σχόλιο στο γιουτιούμπ πριν κανά μήνα,όταν έβγαλε ένα κραγιόν με την Λορεάλ,πάει μια κοπέλα να το πάρει για την μάνα της κι ήταν σολντ ντάουτ και έπρεπε να μπει σε λίστα αναμονής!
Ακριβώς. Η Μενεγάκη τσαλάκωσε τον εαυτό της, τόσο όσο χρειαζόταν να μην θεωρηθεί επικίνδυνη από τη μέση γυναίκα, από την οποία είναι σαφώς πολύ πιο όμορφη. Είναι η Βουγιουκλάκη των πρωϊνομεσημεριανάδικων. Δεν αναφέρομαι στην εμφάνιση (στην οποία σαφέστατα υπερτερεί ή δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης) αλλά στην πειθαρχία που χρειάζεται για να γίνει κάποια χαριτωμένη/ναζιάρα/τσαχπίνα γυναίκα, αγαπητή στις άλλες γυναίκες. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Al Bundy

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Al Bundy » 27 Μαρ 2019, 20:48

Ο Χρήστος Κυριαζής έφαγε ένα εργοστάσιο επιπλοποιίας μαζί της.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 27 Μαρ 2019, 20:49

έχω κλάψει, για πολλές καρέκλες,

μα για την τραπεζαρία πιο πολύ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 27 Μαρ 2019, 20:51

Ξυπόλητος Πρίγκιψ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 20:48
Ο Χρήστος Κυριαζής έφαγε ένα εργοστάσιο επιπλοποιίας μαζί της.
Τον καημένο, δεν είχε ιδέα από τιμοκατάλογο.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 27 Μαρ 2019, 20:56

Αυτή δεν είχε ανεβάσει μια θεατρική μαλακία που μιλούσαν για τα αιδοία τους και τις περιόδους τους;

Ας έμενε καλύτερα στο ότι ήταν σέξι γυναίκα κάποτε. Την είδε και φεμινίστρια μετά από τόσους ρόλους που πήρε άξια;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 27 Μαρ 2019, 21:00

Athina__P έγραψε:
27 Μαρ 2019, 20:42
Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 19:31
ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 17:42


Και η Μπάρμπα ήταν η επιτομή της θηλυκής ομορφιάς στα νιάτα της.
Θα ήταν η καλύτερη (παγκοσμίως) επιλογή για την ενσάρκωση της Ντρούνας.

Ωραία γυναίκα. Αυτό.
Στις νύχτες της Αθήνας όταν ήταν όλες αυτές στο peak τους είχε τύχει να διασταυρωθούμε από κοντά με αρκετές και η Μπάρμπα δεν έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Ίσως έπαιζε έναν ρόλο, ότι απόπσε είμαι ινκόγκνιτο, θέλω να περνάω απαρατήρητη και το πετύχαινε. Σχεδόν άβαφτη, καθόλου εντυπωσιακή. Στη δημόσια εικόνα της ήταν σούπερ βέβαια. Υπέροχη ήταν η Γκερέκου, μαγνήτιζε. Και η Τατχιάνα, πριν αποκτήσει αυτό το κάτι που την κάνει συμπαθή :003::003::roll: , όταν ήταν κοριτσάκι.
Η Τατιάνα και η Γκερέκου είναι πανέμορφες (αν και τελείως διαφορετικές περιπτώσεις) αλλά στο μέσο ανδρικό πληθυσμό δεν κάνουν ιδιαίτερο κλικ γιατί έχουν κάτι το απρόσιτο. Οι άντρες μπορεί να λένε διάφορα αλλά τους εξιτάρει περισσότερο ο πρωτογονισμός της λαϊκογκόμενας που εκπέμπουν γυναίκες σαν τη Μπάρμπα. Το ποια θα ήθελαν για συνοδό σε κοσμική εκδήλωση, είναι άλλο θέμα.

Αναφέρομαι καθαρά στην παρουσία και όχι στους συνειρμούς σχετικά με το τι είναι η μία και η άλλη, έτσι;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Μαρ 2019, 21:17

Athina__P έγραψε:
27 Μαρ 2019, 20:42
Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 19:31
ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 17:42


Και η Μπάρμπα ήταν η επιτομή της θηλυκής ομορφιάς στα νιάτα της.
Θα ήταν η καλύτερη (παγκοσμίως) επιλογή για την ενσάρκωση της Ντρούνας.

Ωραία γυναίκα. Αυτό.
Στις νύχτες της Αθήνας όταν ήταν όλες αυτές στο peak τους είχε τύχει να διασταυρωθούμε από κοντά με αρκετές και η Μπάρμπα δεν έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Ίσως έπαιζε έναν ρόλο, ότι απόπσε είμαι ινκόγκνιτο, θέλω να περνάω απαρατήρητη και το πετύχαινε. Σχεδόν άβαφτη, καθόλου εντυπωσιακή. Στη δημόσια εικόνα της ήταν σούπερ βέβαια. Υπέροχη ήταν η Γκερέκου, μαγνήτιζε. Και η Τατχιάνα, πριν αποκτήσει αυτό το κάτι που την κάνει συμπαθή :003::003::roll: , όταν ήταν κοριτσάκι.
Για μένα ήταν θεά η Βάνα. Βέβαια μια φορά είχα διασταυρωθεί με την Μπάρμπα και τη θυμάμαι πανύψηλη(δε ξέρω αν ήταν θέμα τακουνιού) αλλά θυμάμαι επίσης πως το πρόσωπο της είχε κάτι σαν σημάδια από ακμή.
Η Τατιάνα είναι "αποκρουστική" για μένα. Η Γκερέκου όμορφη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 27 Μαρ 2019, 21:47

ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 21:00
Athina__P έγραψε:
27 Μαρ 2019, 20:42
Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 19:31
Ωραία γυναίκα. Αυτό.
Στις νύχτες της Αθήνας όταν ήταν όλες αυτές στο peak τους είχε τύχει να διασταυρωθούμε από κοντά με αρκετές και η Μπάρμπα δεν έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Ίσως έπαιζε έναν ρόλο, ότι απόπσε είμαι ινκόγκνιτο, θέλω να περνάω απαρατήρητη και το πετύχαινε. Σχεδόν άβαφτη, καθόλου εντυπωσιακή. Στη δημόσια εικόνα της ήταν σούπερ βέβαια. Υπέροχη ήταν η Γκερέκου, μαγνήτιζε. Και η Τατχιάνα, πριν αποκτήσει αυτό το κάτι που την κάνει συμπαθή :003::003::roll: , όταν ήταν κοριτσάκι.
Η Τατιάνα και η Γκερέκου είναι πανέμορφες (αν και τελείως διαφορετικές περιπτώσεις) αλλά στο μέσο ανδρικό πληθυσμό δεν κάνουν ιδιαίτερο κλικ γιατί έχουν κάτι το απρόσιτο. Οι άντρες μπορεί να λένε διάφορα αλλά τους εξιτάρει περισσότερο ο πρωτογονισμός της λαϊκογκόμενας που εκπέμπουν γυναίκες σαν τη Μπάρμπα. Το ποια θα ήθελαν για συνοδό σε κοσμική εκδήλωση, είναι άλλο θέμα.

Αναφέρομαι καθαρά στην παρουσία και όχι στους συνειρμούς σχετικά με το τι είναι η μία και η άλλη, έτσι;
H Μπάρμπα ήταν πολύ ωραία όντως αλλά συνηθισμένη σχετικά, βλέπω συχνά έξω αρκετές που λίγο πολύ της μοιάζουν, αν και έχει το στυλάκι πως δεν θα είναι βαρετη. Η Γκερέκου με ήταν αδιάφορη, άχρωμη με φαινόταν. Η Τατιάνα όμως, αααααααχ, η Τατιάνα στις καλές στιγμές της, ααααααχ, όταν ήμουν πιο χαζός φλέβες θα έκοβα, την λαλιά μου θα έχανα, τον ύπνο μου θα έχανα, στα πρόθυμα λιποθυμίας και καρδιακού επεισοδίου θα ήμουν συνέχεια. Στο τέλος όμως πιστεύω ότι θα με αφύπνιζε ο κακός της χαρακτήρας, αργα βέβαια αλλά τουλάχιστον λίγο πριν τον θανάτο μου και θα τα χαλούσαμε λόγω Μακεδονικού, όλα έχουν ένα όριο.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 27 Μαρ 2019, 21:52

ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 21:00
Athina__P έγραψε:
27 Μαρ 2019, 20:42
Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 19:31
Ωραία γυναίκα. Αυτό.
Στις νύχτες της Αθήνας όταν ήταν όλες αυτές στο peak τους είχε τύχει να διασταυρωθούμε από κοντά με αρκετές και η Μπάρμπα δεν έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Ίσως έπαιζε έναν ρόλο, ότι απόπσε είμαι ινκόγκνιτο, θέλω να περνάω απαρατήρητη και το πετύχαινε. Σχεδόν άβαφτη, καθόλου εντυπωσιακή. Στη δημόσια εικόνα της ήταν σούπερ βέβαια. Υπέροχη ήταν η Γκερέκου, μαγνήτιζε. Και η Τατχιάνα, πριν αποκτήσει αυτό το κάτι που την κάνει συμπαθή :003::003::roll: , όταν ήταν κοριτσάκι.
Η Τατιάνα και η Γκερέκου είναι πανέμορφες
:o η γκερεκου ηταν πολυ ομορφη μικρη τωρα κανονικη, την εχω δει μικρη απο πολυ κοντα αλλα βαμμενη
η μενεγακη ειναι και αυτη ασχημη την εχω δει αβαφτη απο κοντα σε μαγαζι
η τατιανα ειναι σιχαμα οχι μονο σωματικο αλλα και ψυχικο

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 27 Μαρ 2019, 21:56

ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 20:46
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
27 Μαρ 2019, 18:54
ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 18:48


Aυτό ακριβώς.

Η Μενεγάκη έκανε μεγαλύτερη περιουσία από τον Λάτσιο επειδή έπεισε τους περισσότερους ότι δεν έχει. :lol:
Η Μενέγω ,όχι μόνο αυτό που λες αλλά έχει επηρεάσει -σε ότι έχει σχέση με τα καλλυντικά κτλ - τις γυναίκες ,που πολλά πράγματα που διαφημίζει γίνονται ανάρπαστα.*
Η διαφορά της με την Μέριλιν είναι ότι αυτή είναι και όμορφη και χωρίς φτιασίδια .
*Διάβαζα σε ένα σχόλιο στο γιουτιούμπ πριν κανά μήνα,όταν έβγαλε ένα κραγιόν με την Λορεάλ,πάει μια κοπέλα να το πάρει για την μάνα της κι ήταν σολντ ντάουτ και έπρεπε να μπει σε λίστα αναμονής!
Ακριβώς. Η Μενεγάκη τσαλάκωσε τον εαυτό της, τόσο όσο χρειαζόταν να μην θεωρηθεί επικίνδυνη από τη μέση γυναίκα, από την οποία είναι σαφώς πολύ πιο όμορφη. Είναι η Βουγιουκλάκη των πρωϊνομεσημεριανάδικων. Δεν αναφέρομαι στην εμφάνιση (στην οποία σαφέστατα υπερτερεί ή δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης) αλλά στην πειθαρχία που χρειάζεται για να γίνει κάποια χαριτωμένη/ναζιάρα/τσαχπίνα γυναίκα, αγαπητή στις άλλες γυναίκες. :)
με το χέρι στην καρδιά δεν την μπορώ κι ευτυχώς αυτό το χαζοχαρούμενο από τότε που έγινε μάνα το έκοψε.
πιστεύω ότι δεν είναι πανέξυπνη αλλά παμπόνηρη.( θα μου πεις για μερικούς είναι το ίδιο. ) και φαίνεται ότι ήταν αφελής αν σκεφτείς πως ήταν στο ξεκίνημα της -που δεν ήταν τόσο χαζοβιόλα αλλά προσπαθούσε να δείξει ότι έχει μυαλό εκτός από ομορφιά.
μόλις όμως βασίστηκε στην χαζοβιολίτιδα αμέσως ξεκίνησαν να την θεωρούν έξυπνη κατα το γνωστο ρητό:αυτή που πουλάει ελαφρότητα είναι κατά βάθος έξυπνη.
δεν θυμάμαι αν το είχε πει η Ροζίτα Σώκου αλλά ειπώθηκε ότι:
η Αλίκη ήταν μια πανέξυπνη γυναίκα που το έπαιζε ελαφριά και η Τζένη ένα χαζό κορίτσι που το έπαιζε έξυπνη.

οπότε πλέον μια όμορφη γυναίκα μετά από αυτό αν θέλει να πουλήσει εξυπνάδα ,θα το παίξει χαζή,ε και σε μένα πλέον στα 36 μου δεν περνά αυτό! :003::003:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 27 Μαρ 2019, 21:58

ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 21:00
Athina__P έγραψε:
27 Μαρ 2019, 20:42
Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 19:31
Ωραία γυναίκα. Αυτό.
Στις νύχτες της Αθήνας όταν ήταν όλες αυτές στο peak τους είχε τύχει να διασταυρωθούμε από κοντά με αρκετές και η Μπάρμπα δεν έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Ίσως έπαιζε έναν ρόλο, ότι απόπσε είμαι ινκόγκνιτο, θέλω να περνάω απαρατήρητη και το πετύχαινε. Σχεδόν άβαφτη, καθόλου εντυπωσιακή. Στη δημόσια εικόνα της ήταν σούπερ βέβαια. Υπέροχη ήταν η Γκερέκου, μαγνήτιζε. Και η Τατχιάνα, πριν αποκτήσει αυτό το κάτι που την κάνει συμπαθή :003::003::roll: , όταν ήταν κοριτσάκι.
Η Τατιάνα και η Γκερέκου είναι πανέμορφες (αν και τελείως διαφορετικές περιπτώσεις) αλλά στο μέσο ανδρικό πληθυσμό δεν κάνουν ιδιαίτερο κλικ γιατί έχουν κάτι το απρόσιτο. Οι άντρες μπορεί να λένε διάφορα αλλά τους εξιτάρει περισσότερο ο πρωτογονισμός της λαϊκογκόμενας που εκπέμπουν γυναίκες σαν τη Μπάρμπα. Το ποια θα ήθελαν για συνοδό σε κοσμική εκδήλωση, είναι άλλο θέμα.

Αναφέρομαι καθαρά στην παρουσία και όχι στους συνειρμούς σχετικά με το τι είναι η μία και η άλλη, έτσι;
δεν ήταν πανέμορφες ρε συ. εντυπωσιακές μπορεί .
μια όμορφη γυναικα παραμένει ομορφη αυτές είναι σαν σκατά!
συνοδο πάντως σε εκδήλωση βρίσκεις καλύτερη από αυτές τις 3.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 27 Μαρ 2019, 22:01

lolek1 έγραψε:
27 Μαρ 2019, 21:52
ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 21:00
Athina__P έγραψε:
27 Μαρ 2019, 20:42


Στις νύχτες της Αθήνας όταν ήταν όλες αυτές στο peak τους είχε τύχει να διασταυρωθούμε από κοντά με αρκετές και η Μπάρμπα δεν έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Ίσως έπαιζε έναν ρόλο, ότι απόπσε είμαι ινκόγκνιτο, θέλω να περνάω απαρατήρητη και το πετύχαινε. Σχεδόν άβαφτη, καθόλου εντυπωσιακή. Στη δημόσια εικόνα της ήταν σούπερ βέβαια. Υπέροχη ήταν η Γκερέκου, μαγνήτιζε. Και η Τατχιάνα, πριν αποκτήσει αυτό το κάτι που την κάνει συμπαθή :003::003::roll: , όταν ήταν κοριτσάκι.
Η Τατιάνα και η Γκερέκου είναι πανέμορφες
:o η γκερεκου ηταν πολυ ομορφη μικρη τωρα κανονικη, την εχω δει μικρη απο πολυ κοντα αλλα βαμμενη
η μενεγακη ειναι και αυτη ασχημη την εχω δει αβαφτη απο κοντα σε μαγαζι
η τατιανα ειναι σιχαμα οχι μονο σωματικο αλλα και ψυχικο
Η Γκερέκου δε μ' άρεσε ποτέ, ούτε η Βανάρα.
Από τις τηλεοπτικές, νο1 η Σταυρούλα Χριστοφιλέα της Ερτ. Εικάζω Μανιαούρι. :romance-hearteyes: Μετά χάος.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 27 Μαρ 2019, 22:16

Η Μπαρμπα απο κοντα πλεον ειναι χαλια (την εχω συναντησει 2-3 φορες)
Μεγαλωσε ασχημα εμφανισιακα.
Πιτσιρικα ηταν πραγματι πολυ σεξυ.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 27 Μαρ 2019, 22:27

Δυνατο κομματι η Σταυρουλα.

Μ Καλη για παγκο λαικης θα ξεπουλαει γρηγορα στα μερακλολιγουρια - βολτα μετα με το τρικυκλο - κ φαγητο σε σουβλατζιδικο .

Γ καλη μονο για κανα ΚΕΠ χειριστρια φωτοτυπικου - οταν λειτουργει (η ιδια οχι το μηχανημα ) - βολτα με τα ποδια μεχρι την πλατεια να ταιζει τα περιστερια κ να χαζολογαει στις βιτρινες.

Τ η μονη που μπορει να διαπρεψει εξωτερικο - στην Γερμανια - σαν ειδικων ικανοτητων προσωπικο - βολτα θα την βγαζουν οι πελάτες με το λουρί .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών