Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Ιστορίες ή θρύλοι, συνήθως φανταστικών γεγονότων ευρέως διαδεδομένων, που στηρίζονται ή όχι σε πραγματικά γεγονότα.
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 06 Απρ 2024, 20:12

sharp έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:36
Δεν έχει σημασία αν είναι πολυεθνική, το Σουηδικό κράτος επιδοτεί πολλές φορές την μετεκπαίδευση των υπαλλήλων. Στη δική σου περίπτωση δεν μπορώ να ξέρω, ίσως όμως ούτε και εσύ.
Den isxyei kαι δεν ειναι ετσι οπως το λες. Υφισταται επιδοτηση πιστοποιητικων αλλα μονο σε ανεργους που κανουν επαγγελματικη εκπαιδευση. Σιγουρα οχι σε εργαζομενους.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 06 Απρ 2024, 20:18

sharp έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:40
mao mao έγραψε:
06 Απρ 2024, 10:41
Οργισμένος έγραψε:
06 Απρ 2024, 01:20


Επισης τα εξεταστρα -επιτυχημενης προσπαθειας- τα πληρωνει η κακια η πολυεθνικη ρε μπαγασα.
Κουτοφραγκες πολυεθνικες. Πληρωνουν πιστοποιητικα "που δεν χρειαζονται"...

Μαλιστα σε καποια πιστοποιητικα που ενδιαφερουν περισσοτερο τον εργοδοτη, αποζημιωνεται ο υπαλληλος ακομα και για αποτυχημενη προσπαθεια.
μην κομπάζεις συνέχεια για την πολυεθνική. Κάποια στιγμή θα καταλάβεις οτι οι πολυεθνικές λειτουργούν σαν δεινόσαυροι, και οτι είναι πιο εύκολο να εξελιχθείς σε μεσαία εταιρία, και να πάρεις και περισσότερα λεφτά. Πρώτα όμως πρέπει να τινάξεις από πάνω σου το δημοσιουπαλληλίκι.
Μα οι πολυεθνικές είναι σαν Δημόσιο. Και εδώ που τα λέμε, κάποιοι δεν περνάνε και άσχημα. Αν είσαι τύπος που ψιλοβαριέσαι, βολεύεσαι με τα βαρετά μήτιγκ μέχρι τις 12 και μετά λίγο πασάλειμα στον υπολογιστή μέχρι να φύγεις. Αλλά πρέπει να σού πηγαίνει η φάση, γιατί είναι περισσότερο πολιτική παρά δουλειά. Από την άλλη στις μικρές εταιρίες ξεσκίζεσαι για να πετύχεις αυτό που λες.
Υπαρχουν πολλων ειδων πολυεθνικες και κυριως διαφορων μεγεθων. Αν νομιζεις οτι οι πολυεθνικες λειτουργουν σαν το ελλ δημοσιο κανεις μεγαλο λαθος. Οσο για τις πιστοποιησεις μπορουν να παιξουν καποιο ρολο στο να αλλαξεις θεση εντος εταιρειας, οχι βεβαια για προαγωγη, αλλα κυριως βοηθουν σε ευρεση νεας εργασιας σε αλλη εταιρια ή οταν για διαφορους λογους ο πιστοποιημενος θελει να αποδειξει εξειδικευμενες γνωσεις ειδικα οταν οι τελευταιες εχουν την ταση να αλλαζουν συνεχως.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

sharp
Δημοσιεύσεις: 21216
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 06 Απρ 2024, 20:37

Οργισμένος έγραψε:
06 Απρ 2024, 20:12
sharp έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:36
Δεν έχει σημασία αν είναι πολυεθνική, το Σουηδικό κράτος επιδοτεί πολλές φορές την μετεκπαίδευση των υπαλλήλων. Στη δική σου περίπτωση δεν μπορώ να ξέρω, ίσως όμως ούτε και εσύ.
Den isxyei kαι δεν ειναι ετσι οπως το λες. Υφισταται επιδοτηση πιστοποιητικων αλλα μονο σε ανεργους που κανουν επαγγελματικη εκπαιδευση. Σιγουρα οχι σε εργαζομενους.
Στη Γερμανία το έχω δει πολλές φορές. Κάτι μού λέει ότι στη Σουηδία που έχει ακόμη ισχυρότερη κοινωνική πολιτική θα γίνεται το ίδιο.

sharp
Δημοσιεύσεις: 21216
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 06 Απρ 2024, 20:39

Οργισμένος έγραψε:
06 Απρ 2024, 20:18
sharp έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:40
mao mao έγραψε:
06 Απρ 2024, 10:41


μην κομπάζεις συνέχεια για την πολυεθνική. Κάποια στιγμή θα καταλάβεις οτι οι πολυεθνικές λειτουργούν σαν δεινόσαυροι, και οτι είναι πιο εύκολο να εξελιχθείς σε μεσαία εταιρία, και να πάρεις και περισσότερα λεφτά. Πρώτα όμως πρέπει να τινάξεις από πάνω σου το δημοσιουπαλληλίκι.
Μα οι πολυεθνικές είναι σαν Δημόσιο. Και εδώ που τα λέμε, κάποιοι δεν περνάνε και άσχημα. Αν είσαι τύπος που ψιλοβαριέσαι, βολεύεσαι με τα βαρετά μήτιγκ μέχρι τις 12 και μετά λίγο πασάλειμα στον υπολογιστή μέχρι να φύγεις. Αλλά πρέπει να σού πηγαίνει η φάση, γιατί είναι περισσότερο πολιτική παρά δουλειά. Από την άλλη στις μικρές εταιρίες ξεσκίζεσαι για να πετύχεις αυτό που λες.
Υπαρχουν πολλων ειδων πολυεθνικες και κυριως διαφορων μεγεθων. Αν νομιζεις οτι οι πολυεθνικες λειτουργουν σαν το ελλ δημοσιο κανεις μεγαλο λαθος. Οσο για τις πιστοποιησεις μπορουν να παιξουν καποιο ρολο στο να αλλαξεις θεση εντος εταιρειας, οχι βεβαια για προαγωγη, αλλα κυριως βοηθουν σε ευρεση νεας εργασιας σε αλλη εταιρια ή οταν για διαφορους λογους ο πιστοποιημενος θελει να αποδειξει εξειδικευμενες γνωσεις ειδικα οταν οι τελευταιες εχουν την ταση να αλλαζουν συνεχως.
Δεν νομίζω. Ούτε ήμουν ποτέ ΔΥ στην Ελλάδα, ούτε ζω εκεί, δεκαετίες τώρα. Τεσπαμ, σού εύχομαι όλα καλά.

Τελικά όμως κάτι δεν κατάλαβα, πλήρωσες τα δολλάρια που γράφεις στην αρχή ή σού τα έδωσαν όλα;

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 06 Απρ 2024, 22:17

mao mao έγραψε:
06 Απρ 2024, 10:41
Οργισμένος έγραψε:
06 Απρ 2024, 01:20
mao mao έγραψε:
05 Απρ 2024, 23:14
προτζεκτ μάνατζερ γίνεσαι και χωρίς πρώτο πτυχιο. Αυτές οι πιστοποιήσεις είναι για να σας παίρνουν τα λεφτά.
Επισης τα εξεταστρα -επιτυχημενης προσπαθειας- τα πληρωνει η κακια η πολυεθνικη ρε μπαγασα.
Κουτοφραγκες πολυεθνικες. Πληρωνουν πιστοποιητικα "που δεν χρειαζονται"...

Μαλιστα σε καποια πιστοποιητικα που ενδιαφερουν περισσοτερο τον εργοδοτη, αποζημιωνεται ο υπαλληλος ακομα και για αποτυχημενη προσπαθεια.
μην κομπάζεις συνέχεια για την πολυεθνική. Κάποια στιγμή θα καταλάβεις οτι οι πολυεθνικές λειτουργούν σαν δεινόσαυροι, και οτι είναι πιο εύκολο να εξελιχθείς σε μεσαία εταιρία, και να πάρεις και περισσότερα λεφτά. Πρώτα όμως πρέπει να τινάξεις από πάνω σου το δημοσιουπαλληλίκι.
Μα την αλήθεια, ήθελα να σχολιάσω το ίδιο πράγμα αλλά σκέφτηκα ότι θα ήταν μάταιο.

Ο Οργισμένος έχει δαιμονοποιήσει τόσο το δημόσιο και έχει μυθοποιήσει τόσο τον ιδιωτικό τομέα που ζει στην δική του πραγματικότητα και δεν καταλαβαίνει ότι ιδιωτικές εταιρείες μπορεί πολλές φορές να είναι πιο δύσκαμπτες από το δημόσιο και ειδικά οι πολυεθνικές συνήθως είναι πολύ χειρότερες, παλαιολιθικές και αργές στην προσαρμογή τους.

Αυτό οδήγησε στην καταστροφή της AOL, της Nokia, της Kodak, παρ' ολίγον της Apple (αν δεν την έσωζε ο Γκέιτς), της Yahoo και πολλών άλλων εταιρειών που θέλουμε ολόκληρη έκθεση για να αναλύσουμε.

Πολλές ιδιωτικές επιχειρήσεις κλείνουν μέσα στον πρώτο χρόνο λειτουργίας τους και περίπου οι μισές (50%) κλείνουν μέσα στην πρώτη πενταετία. Ανάλογα τον τομέα, το ποσοστό αυτό μπορεί να φτάνει ως και το 90%.

Πολλές πολυεθνικές κάνουν ένα κάρο άχρηστα και δυσλειτουργικά πράγματα γιατί "έτσι έμαθαν" ή γιατί τους έχουν οδηγήσει εκεί κακοσχεδιασμένες και αναπόδεικτες μελέτες από οικονομολόγους και μανατζαραίους.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 06 Απρ 2024, 22:25

sharp έγραψε:
06 Απρ 2024, 20:39
Οργισμένος έγραψε:
06 Απρ 2024, 20:18
sharp έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:40


Μα οι πολυεθνικές είναι σαν Δημόσιο. Και εδώ που τα λέμε, κάποιοι δεν περνάνε και άσχημα. Αν είσαι τύπος που ψιλοβαριέσαι, βολεύεσαι με τα βαρετά μήτιγκ μέχρι τις 12 και μετά λίγο πασάλειμα στον υπολογιστή μέχρι να φύγεις. Αλλά πρέπει να σού πηγαίνει η φάση, γιατί είναι περισσότερο πολιτική παρά δουλειά. Από την άλλη στις μικρές εταιρίες ξεσκίζεσαι για να πετύχεις αυτό που λες.
Υπαρχουν πολλων ειδων πολυεθνικες και κυριως διαφορων μεγεθων. Αν νομιζεις οτι οι πολυεθνικες λειτουργουν σαν το ελλ δημοσιο κανεις μεγαλο λαθος. Οσο για τις πιστοποιησεις μπορουν να παιξουν καποιο ρολο στο να αλλαξεις θεση εντος εταιρειας, οχι βεβαια για προαγωγη, αλλα κυριως βοηθουν σε ευρεση νεας εργασιας σε αλλη εταιρια ή οταν για διαφορους λογους ο πιστοποιημενος θελει να αποδειξει εξειδικευμενες γνωσεις ειδικα οταν οι τελευταιες εχουν την ταση να αλλαζουν συνεχως.
Δεν νομίζω. Ούτε ήμουν ποτέ ΔΥ στην Ελλάδα, ούτε ζω εκεί, δεκαετίες τώρα. Τεσπαμ, σού εύχομαι όλα καλά.

Τελικά όμως κάτι δεν κατάλαβα, πλήρωσες τα δολλάρια που γράφεις στην αρχή ή σού τα έδωσαν όλα;
Αιτηθηκα να αποζημιωθω, σε περπτωση επιτυχίας, για το συγκεκριμένο πιστπποιητικο, η εταιρία συμφώνησε, έπειτα πλήρωσα εγώ τα εξέταστρα, έδωσα την εξέταση και τώρα αφού το πήρα θα τους στείλω το πιστοποιητικό μαζί με το ινβοης και θα μου δώσουν πίσω τα λεφτά. Αν αποτυγχανα δεν θα μου πλήρωναν τίποτα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 07 Απρ 2024, 00:14

sharp έγραψε:
06 Απρ 2024, 20:37
Οργισμένος έγραψε:
06 Απρ 2024, 20:12
sharp έγραψε:
06 Απρ 2024, 11:36
Δεν έχει σημασία αν είναι πολυεθνική, το Σουηδικό κράτος επιδοτεί πολλές φορές την μετεκπαίδευση των υπαλλήλων. Στη δική σου περίπτωση δεν μπορώ να ξέρω, ίσως όμως ούτε και εσύ.
Den isxyei kαι δεν ειναι ετσι οπως το λες. Υφισταται επιδοτηση πιστοποιητικων αλλα μονο σε ανεργους που κανουν επαγγελματικη εκπαιδευση. Σιγουρα οχι σε εργαζομενους.
Στη Γερμανία το έχω δει πολλές φορές. Κάτι μού λέει ότι στη Σουηδία που έχει ακόμη ισχυρότερη κοινωνική πολιτική θα γίνεται το ίδιο.
Mono σε εκπαιδευομενους ανεργους μεσω σουηδικου οαεδ.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 07 Απρ 2024, 00:27

hellegennes έγραψε:
06 Απρ 2024, 22:17
mao mao έγραψε:
06 Απρ 2024, 10:41
Οργισμένος έγραψε:
06 Απρ 2024, 01:20


Επισης τα εξεταστρα -επιτυχημενης προσπαθειας- τα πληρωνει η κακια η πολυεθνικη ρε μπαγασα.
Κουτοφραγκες πολυεθνικες. Πληρωνουν πιστοποιητικα "που δεν χρειαζονται"...

Μαλιστα σε καποια πιστοποιητικα που ενδιαφερουν περισσοτερο τον εργοδοτη, αποζημιωνεται ο υπαλληλος ακομα και για αποτυχημενη προσπαθεια.
μην κομπάζεις συνέχεια για την πολυεθνική. Κάποια στιγμή θα καταλάβεις οτι οι πολυεθνικές λειτουργούν σαν δεινόσαυροι, και οτι είναι πιο εύκολο να εξελιχθείς σε μεσαία εταιρία, και να πάρεις και περισσότερα λεφτά. Πρώτα όμως πρέπει να τινάξεις από πάνω σου το δημοσιουπαλληλίκι.
Μα την αλήθεια, ήθελα να σχολιάσω το ίδιο πράγμα αλλά σκέφτηκα ότι θα ήταν μάταιο.

Ο Οργισμένος έχει δαιμονοποιήσει τόσο το δημόσιο και έχει μυθοποιήσει τόσο τον ιδιωτικό τομέα που ζει στην δική του πραγματικότητα και δεν καταλαβαίνει ότι ιδιωτικές εταιρείες μπορεί πολλές φορές να είναι πιο δύσκαμπτες από το δημόσιο και ειδικά οι πολυεθνικές συνήθως είναι πολύ χειρότερες, παλαιολιθικές και αργές στην προσαρμογή τους.

Αυτό οδήγησε στην καταστροφή της AOL, της Nokia, της Kodak, παρ' ολίγον της Apple (αν δεν την έσωζε ο Γκέιτς), της Yahoo και πολλών άλλων εταιρειών που θέλουμε ολόκληρη έκθεση για να αναλύσουμε.

Πολλές ιδιωτικές επιχειρήσεις κλείνουν μέσα στον πρώτο χρόνο λειτουργίας τους και περίπου οι μισές (50%) κλείνουν μέσα στην πρώτη πενταετία. Ανάλογα τον τομέα, το ποσοστό αυτό μπορεί να φτάνει ως και το 90%.

Πολλές πολυεθνικές κάνουν ένα κάρο άχρηστα και δυσλειτουργικά πράγματα γιατί "έτσι έμαθαν" ή γιατί τους έχουν οδηγήσει εκεί κακοσχεδιασμένες και αναπόδεικτες μελέτες από οικονομολόγους και μανατζαραίους.
Πραγματι , οι χ ψ ιδιωτικες εταιριες με την παραμικρη μαλακια κλεινουν, εξαγοραζονται πτωχευουν κτλ ενω αυτοι οι φαροι δημιουργικοτητας και παραγωγικοτητας δλδ τα διαφορα τμηματα του ελληνικου δημοσιου, ειναι ακλονητοι βραχοι στο περασμα του χρονου. Δεν διαφωνω σ αυτο και απορω γιατι το εγραψες. Εγω εργαστηκα αρκετα χρονια στο ελλ δημοσιο και επειτα σε 4-5 πολυεθνικες της βορειου ευρωπης. Διαφορων μεγεθων. Σιγουρα στις πολυεθνικες συμβαινουν και παραφωνιες , υπαρχουν και μαλακες κοκ αλλα ολα αυτα σε καμια περιπτωση δεν γινεται να συγκριθουν με το κομματισμενο μπουρδελο του ελληνικου δημοσιου οτι και να γραψετε .

Δεν ξερω την εργασιακη σου εμπειρια στο ελληνικο δημοσιο και σε ιδιωτικες εταιριες στο εξωτερικο αλλα εγω απο αυτα που εχω ζησει , εμαθα πολυ καλα ποιες ειναι οι χαωδεις διαφορες. Περναω πολυ καλα σε αυτες τις δαιμονικες πολυεθνικες, ζηλευω τους πιτσιρικαδες που εχουν μια ολοκληρη ζωη μπροστα τους να δουλεψουν και να εξελιχθουν σε τοσο γαματα εργασιακα περιβαλλοντα και δεν κομπαζω γιαυτες απλα προσπαθω να καταδειξω τις τερατωδεις ανοησιες που γραφονται κατ εξακολουθηση στην ελλαδα απο φαυλους ανθρωπους και κεντρα εναντια των πολυεθνικων αλλα και εν γενει των ιδιωτικων εταιριων.

Ειναι τετοιο το μενος και η εμμονη διαφορων κεντρων εναντια σε πολυεθνικες εταιριες και εν γενει στην ιδιωτικη πατραγωγη που τα τελευταια χρονια εχω πλεον πειστει οτι ειναι καθαρη προπαγανδα προερχομενη απο εξωτερικους παραγοντες.
Ασχετα αυτα με το θεμα μας.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 07 Απρ 2024, 00:37

Διάφορες πολυεθνικές είναι προμηθευτές μου. Η λειτουργία τους είναι καταγέλαστη, καταλήγω στο γεγονός ότι όσες απ' αυτές είναι κερδοφόρες είναι τελείως τυχαία. Ζάρια ρίχνουν.

Στο δημόσιο δεν έχω δουλέψει ποτέ, αλλά αναγκαστικά συναλλάσσομαι. Δεν θα επαινέσω βέβαια το ελληνικό δημόσιο, αλλά σε πολλά πράγματα λειτουργεί καλύτερα από πολλές πολυεθνικές (ειδικά την τελευταία 15ετία).

Βασικά ό,τι είναι δυσλειτουργικό στον δημόσιο τομέα είναι σχεδόν αποκλειστικά με ευθύνη της εκάστοτε κυβέρνησης. Ειλικρινά πιστεύω ότι αν δεν υπήρχε κεντρική διοίκηση όλα θα λειτουργούσαν καλύτερα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 07 Απρ 2024, 21:56

Το συνημμένο Screenshot 2024-04-07 205208.png δεν είναι πλέον διαθέσιμο
Συνημμένα
Screenshot 2024-04-07 205208.png
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 07 Απρ 2024, 21:57

Screenshot 2024-04-07 204842.png
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27173
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 07 Απρ 2024, 22:09

Εύγε όργι! :smt023
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 07 Απρ 2024, 22:44

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
07 Απρ 2024, 22:09
Εύγε όργι! :smt023
Να σαι καλα. Συνεχιζω με ccna kai στα υποψη το Prince2
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 12 Απρ 2024, 21:35

Λοιπον pame σε CCNA . Namai eilikrinhw exv epafh edv kai polla xronia με ληροφορικη αλλα και δικτυα. To CCNA loipon me ενδιαφερει καθως ειναι κοντα στις εξειδικευσεις μου και ta skills moy. Ξεκινησα λοιπον τα μαθηματα που εχει η Cisco στο σαητ της και ομολογω οτι επαθα πλακα διοτι δεν τα περιμενα τοσο καλα και εμπεριστατομενα καθως ειναι δωρεαν. ΞΕκινησα απο τα μαθηματα του τεχνικου δικτυων δλδ του πιστοποιητικου CCST το οποιο δεν θα δωσω , θα συνεχισω στα μαθηματα του CCNA κι επειτα θα δωσω για το πιστοποιητικο αυτο . Το αντικειμενο του CCNA μου ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον, kai εργοτερα βλεπουμε για CCNP.

Οσοι σχετικοι με το θεμα ας καταθεσουν την αποψη τους.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15081
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Ετοιμαζομαι για PMP CERT. Αξιζει?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 12 Απρ 2024, 21:36

Λογικα αν ολα πανε καλα προς το φθινοπορο θα το δωσω αν και εχω ξεκινησει με φορα τα μαθηματα thw CISCO dioti τα βρισκω πολυ ενδιαφεροντα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αστικοί μύθοι και Παραδοσιακοί θρύλοι”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών