Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

Ιστορίες ή θρύλοι, συνήθως φανταστικών γεγονότων ευρέως διαδεδομένων, που στηρίζονται ή όχι σε πραγματικά γεγονότα.
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14411
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 31 Μάιος 2023, 00:04

Isildur έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:40
Οργισμένος έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:33
Yparxoyn δε βασιμες υποψιες οτι βλεποντας πολυ μπροστα στο μελλον οι καπιταλιστες της μαυρης φυλης στην Αμερικη, εξεθρεψαν και εκπαιδευσαν το κτηνος ωστε να βυθισει τον τιτανικο πανω σμε τον οποιο ταξιδευε και τελικα πνιγηκε ο μεγας ιατρος επιστημονας Αντωνιος Ουριδης ο οποιος ετοιμαζοταν να παρουσιασει και να κεδοσει στην Αμερικη της τεραστια ερευνα του για τις συνεπειες των εμβολιων που τοτε ακομα βρισκοταν σε ερευνητικη φαση ανα τον κοσμο, Μαλιστα αξιοπιστες πηγες λενε οτι ο καθηγητης απεδεικνυειε βαση επιστημονικης μεθοδολογιας, την αλλαγη στο ανθρωπινο ντιενεη που προκαλουσαν και προκαλουν τα εμβολια , Τη μελετη του αργοτερα συνεχισε ενας αλλος μεγαλος επιστημονας ο Ανδρονικος Γκεομπακδίζογλου.
Αυτό οφείλεται στα εμβόλια;
Tο ποιο;
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Antipnevma
Δημοσιεύσεις: 1413
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2020, 12:11

Re: Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antipnevma » 31 Μάιος 2023, 00:20

μαζεύτε τον ρεεε

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48033
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 31 Μάιος 2023, 00:40

sys3x έγραψε:
30 Μάιος 2023, 18:13
Ναι, αλλά οι υπόλοιποι έχουν βγάλει τουλάχιστον δημοτικό γιατρέ.
Είδηση:
Τιτανικός: Περιδέραιο με δόντι από τον εξαφανισμένο καρχαρία Μεγαλόδοντα βρέθηκε στα συντρίμμια του πλοίου
Βλάξ:
Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

:fp:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48033
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 31 Μάιος 2023, 00:42

Isildur έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:40
Οργισμένος έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:33
Yparxoyn δε βασιμες υποψιες οτι βλεποντας πολυ μπροστα στο μελλον οι καπιταλιστες της μαυρης φυλης στην Αμερικη, εξεθρεψαν και εκπαιδευσαν το κτηνος ωστε να βυθισει τον τιτανικο πανω σμε τον οποιο ταξιδευε και τελικα πνιγηκε ο μεγας ιατρος επιστημονας Αντωνιος Ουριδης ο οποιος ετοιμαζοταν να παρουσιασει και να κεδοσει στην Αμερικη της τεραστια ερευνα του για τις συνεπειες των εμβολιων που τοτε ακομα βρισκοταν σε ερευνητικη φαση ανα τον κοσμο, Μαλιστα αξιοπιστες πηγες λενε οτι ο καθηγητης απεδεικνυειε βαση επιστημονικης μεθοδολογιας, την αλλαγη στο ανθρωπινο ντιενεη που προκαλουσαν και προκαλουν τα εμβολια , Τη μελετη του αργοτερα συνεχισε ενας αλλος μεγαλος επιστημονας ο Ανδρονικος Γκεομπακδίζογλου.
Αυτό οφείλεται στα εμβόλια;

Εμείς σας λέγαμε, μη κάνετε. Είδατε τί έπαθε ο συνάνθρωπός μας?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 31 Μάιος 2023, 13:39

Οργισμένος έγραψε:
31 Μάιος 2023, 00:04
Isildur έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:40
Οργισμένος έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:33
Yparxoyn δε βασιμες υποψιες οτι βλεποντας πολυ μπροστα στο μελλον οι καπιταλιστες της μαυρης φυλης στην Αμερικη, εξεθρεψαν και εκπαιδευσαν το κτηνος ωστε να βυθισει τον τιτανικο πανω σμε τον οποιο ταξιδευε και τελικα πνιγηκε ο μεγας ιατρος επιστημονας Αντωνιος Ουριδης ο οποιος ετοιμαζοταν να παρουσιασει και να κεδοσει στην Αμερικη της τεραστια ερευνα του για τις συνεπειες των εμβολιων που τοτε ακομα βρισκοταν σε ερευνητικη φαση ανα τον κοσμο, Μαλιστα αξιοπιστες πηγες λενε οτι ο καθηγητης απεδεικνυειε βαση επιστημονικης μεθοδολογιας, την αλλαγη στο ανθρωπινο ντιενεη που προκαλουσαν και προκαλουν τα εμβολια , Τη μελετη του αργοτερα συνεχισε ενας αλλος μεγαλος επιστημονας ο Ανδρονικος Γκεομπακδίζογλου.
Αυτό οφείλεται στα εμβόλια;
Tο ποιο;
Το πώς γράφεις εννοώ.

Kauldron έγραψε:
31 Μάιος 2023, 00:42
Isildur έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:40
Οργισμένος έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:33
Yparxoyn δε βασιμες υποψιες οτι βλεποντας πολυ μπροστα στο μελλον οι καπιταλιστες της μαυρης φυλης στην Αμερικη, εξεθρεψαν και εκπαιδευσαν το κτηνος ωστε να βυθισει τον τιτανικο πανω σμε τον οποιο ταξιδευε και τελικα πνιγηκε ο μεγας ιατρος επιστημονας Αντωνιος Ουριδης ο οποιος ετοιμαζοταν να παρουσιασει και να κεδοσει στην Αμερικη της τεραστια ερευνα του για τις συνεπειες των εμβολιων που τοτε ακομα βρισκοταν σε ερευνητικη φαση ανα τον κοσμο, Μαλιστα αξιοπιστες πηγες λενε οτι ο καθηγητης απεδεικνυειε βαση επιστημονικης μεθοδολογιας, την αλλαγη στο ανθρωπινο ντιενεη που προκαλουσαν και προκαλουν τα εμβολια , Τη μελετη του αργοτερα συνεχισε ενας αλλος μεγαλος επιστημονας ο Ανδρονικος Γκεομπακδίζογλου.
Αυτό οφείλεται στα εμβόλια;

Εμείς σας λέγαμε, μη κάνετε. Είδατε τί έπαθε ο συνάνθρωπός μας?
Κακίες... :003:
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14411
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 31 Μάιος 2023, 18:15

Isildur έγραψε:
31 Μάιος 2023, 13:39
Οργισμένος έγραψε:
31 Μάιος 2023, 00:04
Isildur έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:40

Αυτό οφείλεται στα εμβόλια;
Tο ποιο;
Το πώς γράφεις εννοώ.

Kauldron έγραψε:
31 Μάιος 2023, 00:42
Isildur έγραψε:
30 Μάιος 2023, 20:40

Αυτό οφείλεται στα εμβόλια;

Εμείς σας λέγαμε, μη κάνετε. Είδατε τί έπαθε ο συνάνθρωπός μας?
Κακίες... :003:
Ναι εχω κανει εμβολια απο μικρο παιδι και δυστυχως, οπως τα ελεγαν οι αριστοαλτζαουνομαδουραιοι, εχω πλεον μονιμα προβληματα. Δεν γραφω σωστα, θελω να τρωω εντομα, αρχισα να υπακουω σε μαυρους-γκεη-μουσουλμανους-αμερικανους, και πολλα αλλα. Ποσο δικιο ειχαν και εχουν αυτα τα κτηνη ευφυιας που τοσο αδικα κατηγορουσα...
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 31 Μάιος 2023, 20:24

Οργισμένος έγραψε:
31 Μάιος 2023, 18:15
Isildur έγραψε:
31 Μάιος 2023, 13:39
Οργισμένος έγραψε:
31 Μάιος 2023, 00:04


Tο ποιο;
Το πώς γράφεις εννοώ.

Kauldron έγραψε:
31 Μάιος 2023, 00:42



Εμείς σας λέγαμε, μη κάνετε. Είδατε τί έπαθε ο συνάνθρωπός μας?
Κακίες... :003:
Ναι εχω κανει εμβολια απο μικρο παιδι και δυστυχως, οπως τα ελεγαν οι αριστοαλτζαουνομαδουραιοι, εχω πλεον μονιμα προβληματα. Δεν γραφω σωστα, θελω να τρωω εντομα, αρχισα να υπακουω σε μαυρους-γκεη-μουσουλμανους-αμερικανους, και πολλα αλλα. Ποσο δικιο ειχαν και εχουν αυτα τα κτηνη ευφυιας που τοσο αδικα κατηγορουσα...
Μαλακίες είναι αυτά. Κι εγώ τρεις δόσεις έκανα και δεν έπαθα τίποτα ααπολύτως. Εννοώ, πέρα από το ότι σταματήσανε στο σπίτι να κολλάνε μαγνητάκια στο ψυγείο κσι τα κολλάνε πάνω μου. Α, και που μου πατάνε την ουρά καμμιά φορά.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Saliveros
Δημοσιεύσεις: 4884
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08
Phorum.gr user: Saliveros
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saliveros » 01 Ιουν 2023, 11:59

Isildur έγραψε:
31 Μάιος 2023, 20:24
Κι εγώ τρεις δόσεις έκανα και δεν έπαθα τίποτα ααπολύτως. Εννοώ, πέρα από το ότι σταματήσανε στο σπίτι να κολλάνε μαγνητάκια στο ψυγείο κσι τα κολλάνε πάνω μου. Α, και που μου πατάνε την ουρά καμμιά φορά.
Ρε ρε συ συ,, εγώ εγώ 4 4 έχω έχω κάνει κάνει και και ούτε ούτε οι οι 4 4 κόρες κόρες μου μου ή ή τα τα 8 8 εγγόνια εγγόνια μου μου ούτε ούτε οι οι Bianca Bianca μου μου έχουν έχουν έχουν παρατηρήσει παρατηρήσει παρατηρήσει καμιά καμιά καμιά αλλαγή αλλαγή αλλαγή στη στη στη συμπεριφορά συμπεριφορά συμπεριφορά μου μου μου :a038::a038::a038:

Κλοτίλδη Κλοτίλδη Κλοτίλδη Κλοτίλδη
    Σας κάναμε ανθρώπους.
    Πάνος Σκουρλέτης

    Άβαταρ μέλους
    Isildur
    Δημοσιεύσεις: 9053
    Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
    Phorum.gr user: Isildur

    Re: Μεγαλόδοντας βύθισε τον Τιτανικό!!!

    Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 01 Ιουν 2023, 13:43

    Saliveros έγραψε:
    01 Ιουν 2023, 11:59
    Isildur έγραψε:
    31 Μάιος 2023, 20:24
    Κι εγώ τρεις δόσεις έκανα και δεν έπαθα τίποτα ααπολύτως. Εννοώ, πέρα από το ότι σταματήσανε στο σπίτι να κολλάνε μαγνητάκια στο ψυγείο κσι τα κολλάνε πάνω μου. Α, και που μου πατάνε την ουρά καμμιά φορά.
    Ρε ρε συ συ,, εγώ εγώ 4 4 έχω έχω κάνει κάνει και και ούτε ούτε οι οι 4 4 κόρες κόρες μου μου ή ή τα τα 8 8 εγγόνια εγγόνια μου μου ούτε ούτε οι οι Bianca Bianca μου μου έχουν έχουν έχουν παρατηρήσει παρατηρήσει παρατηρήσει καμιά καμιά καμιά αλλαγή αλλαγή αλλαγή στη στη στη συμπεριφορά συμπεριφορά συμπεριφορά μου μου μου :a038::a038::a038:

    Κλοτίλδη Κλοτίλδη Κλοτίλδη Κλοτίλδη
    Να ρε γομάρια. Το λένε κι οι Σαλίβεροι.
    Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

    Απάντηση

    Επιστροφή στο “Αστικοί μύθοι και Παραδοσιακοί θρύλοι”

    Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών