Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Ιστορίες ή θρύλοι, συνήθως φανταστικών γεγονότων ευρέως διαδεδομένων, που στηρίζονται ή όχι σε πραγματικά γεγονότα.
skartados
Δημοσιεύσεις: 997
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:39

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από skartados » 05 Μαρ 2019, 10:31

Που βλεπεις ίδιας τεχνοτροπίας άγγελο σε αυτόν τον πίνακα ρε μήτσο;
Προσβαλουν την νοημοσυνη σου ρε φίλε και επειδή εσύ το τρως αμασητο πας να το πουλήσεις και σε μας.
Ψάχνεις και για άλλους μαλακες δεν σαρεσει η αποκλειστικότητα.

Εικόνα

http://boredomtherapy.com/paintings-with-ufos/

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14100
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 05 Μαρ 2019, 11:44

skartados έγραψε:
05 Μαρ 2019, 10:31
Που βλεπεις ίδιας τεχνοτροπίας άγγελο σε αυτόν τον πίνακα ρε μήτσο;
Προσβαλουν την νοημοσυνη σου ρε φίλε και επειδή εσύ το τρως αμασητο πας να το πουλήσεις και σε μας.
Ψάχνεις και για άλλους μαλακες δεν σαρεσει η αποκλειστικότητα.
Δες το βίντεο που ανέβασα και θα σου λυθούν οι απορίες
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1743
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 05 Μαρ 2019, 17:41

Leporello έγραψε:
04 Μαρ 2019, 23:11
Μιλάει γιά το ίδιο ποτάμι, όπου οι μισές πατημασιές ήταν φτιαχτές. Θέλεις να σου πεί γιά την συγκεκριμένη; Είσαι σίγουρος ότι ανήκει στις άλλες μισες;
Μπα, τώρα θυμήθηκες ν' απαντήσεις σε αυτό; Δεν το άφηνες καλύτερα;

Και πάλι ψέμματα λες. Κάποιες αμφιβολίες εκφράζονται για κάποιες πατημασιές. Τίποτα περισσότερο από αυτό. Και ούτε λέξη φυσικά για την επίμαχη. Δεν ξέρουμε καν αν την πρόσεξαν. Το άρθρο είναι τελείως άχρηστο.
Leporello έγραψε:
28 Φεβ 2019, 21:18
Ο,τι νά'ναι. Είσαι εσύ σε θέση να διακρίνεις τις διαφορές;
Φυσικά διότι δεν είμαι στραβός. Για κάποιον φυσικά που βλέπει πόδια γαϊδάρων αντί για δάχτυλα, καταλαβαίνω ότι θα υπάρχουν δυσκολίες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Καβαλάρης την 05 Μαρ 2019, 18:18, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1743
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 05 Μαρ 2019, 18:07

Jimmy81 έγραψε:
05 Μαρ 2019, 01:00
Πού το λέει αυτό?
https://www.disclose.tv/is-this-38-cent ... ace-315247
Jimmy81 έγραψε:
05 Μαρ 2019, 01:00
Οσο και να χτυπιέσαι τα αδιαφανή σημεία είναι πολλά και σημαντικά. Κι αυτό είναι που σε τρελαίνει.
Μόνο εσείς τρελαίνεστε εδώ και κανένας άλλος. Απόδειξη όλες οι ασυναρτησίες που αραδιάζετε. Και το αστείο είναι ότι νομίζετε ότι θα το κρύψετε, ενώ καρφώνεστε με κάθε σας φράση.

Προσωπικά όχι μόνο δεν τρελαίνομαι, αλλά δεν έχω και καμμία σκασίλα τι θα πιστέψετε.
Jimmy81 έγραψε:
05 Μαρ 2019, 01:00
Εφόσον δεν προσκομίζεις στοιχεία για τα ταξίδια, ό,τι και να γράφεις πέφτει στο κενό.
Άλλη μια απόδειξη για το ποιος πραγματικά χτυπιέται. Προσπαθείς να αμφισβητήσεις ακόμα και τα ταξίδια ενώ δεν υπάρχει κανένας λόγος!
Jimmy81 έγραψε:
05 Μαρ 2019, 01:00
Με πια ειδικότητα το γνωρίζεις αυτό?
Όταν συμμετέχεις σ' ένα θέμα, καλό θα είναι να το διαβάζεις. Εκτός και αν το ξέχασες κιόλας, πράγμα που δείχνει ότι είσαι απλά χάσιμο χρόνου.

Έγραψα ήδη πώς το γνωρίζω αυτό. Από την πρώτη στιγμή. Όπως επίσης έγραψα ότι αυτά που γνωρίζω είναι μόνο για μένα. Τα ταλιμπάνια δεν με απασχολούν.
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

skartados
Δημοσιεύσεις: 997
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:39

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από skartados » 05 Μαρ 2019, 19:38

Έχω κοντραριστει με πολλούς εδώ μεσα με συνοδεία και αρκετών μπινελικιων.
Ποτέ δεν θυμάμαι να απαντησα σε κάτι χωρίς επιχείρημα,είτε σωστό είτε όχι,ούτε θυμάμαι να με απάντησε κανείς στο στυλ,εγώ ξέρω,εχω ίδια άποψη κτλ.

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6315
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 06 Μαρ 2019, 01:54

Καβαλάρης έγραψε:https://www.disclose.tv/is-this-38-cent ... ace-315247
Η μία πηγή λέει ότι ήθελε να το αγοράσει ή άλλη δεν το αναφέρει. Τι ισχύει τελικά?
Καβαλάρης έγραψε:Άλλη μια απόδειξη για το ποιος πραγματικά χτυπιέται. Προσπαθείς να αμφισβητήσεις ακόμα και τα ταξίδια ενώ δεν υπάρχει κανένας λόγος!
Τι μας λες. Για ένα τόσο "ανατρεπτικό" εύρημα πρέπει να είμαστε αμείλικτοι στην απαίτηση αποδείξεων ακόμα και για τις ειδικές συνθήκες εύρεσης (που περιέχουν και αυτά τα ταξίδια) και όχι να επαναπαυόμαστε στο τι λέει ο κυνηγός θησαυρών ο οποίος είναι η μόνη πηγή για το θέμα.
Καβαλάρης έγραψε:Όταν συμμετέχεις σ' ένα θέμα, καλό θα είναι να το διαβάζεις. Εκτός και αν το ξέχασες κιόλας, πράγμα που δείχνει ότι είσαι απλά χάσιμο χρόνου.

Έγραψα ήδη πώς το γνωρίζω αυτό. Από την πρώτη στιγμή. Όπως επίσης έγραψα ότι αυτά που γνωρίζω είναι μόνο για μένα. Τα ταλιμπάνια δεν με απασχολούν.
:smt005::smt005::smt005::smt005:

Από "προσωπική πληροφόρηση" και από μέλος του παλιού φόρουμ. Εσένα μια τόσο μπακάλικη προσέγγιση μπορεί να μη σε απασχολεί αλλά όταν τη δημοσιεύεις να μη σου φαίνεται παράξενο που δεν γίνεται πιστευτή. Δεν χρειάζεται να είναι κάποιος "ταλιμπάν" για να μην δέχεται μια απλοϊκή, παιδιάστικη δήλωση όπως η δική σου (εγώ ξέρω, αλλά οι υπόλοιποι δεν με απασχολούν).

Καλή συνέχεια με τη σχολή "μανικιούρ γιγάντων" όπου σπουδάζεις :p3:
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6315
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 06 Μαρ 2019, 02:06

skartados έγραψε:Ρε μήτσο για τυφλούς μας περνάς;
Όπου θέλουν να ζωγραφίσουν άγγελο πάνω σε σύννεφο ,η,χωρίς σύννεφο ,άγγελο ζωγραφίζουν.
Ποια τεχνοτροπία και μαλακιες μας λες;
Ποια απόκρυφα ευαγγελια και πρασινα άλογα;
Μια χαρά αγγέλους βλεπω
skartados έγραψε:Που βλεπεις ίδιας τεχνοτροπίας άγγελο σε αυτόν τον πίνακα ρε μήτσο;
Προσβαλουν την νοημοσυνη σου ρε φίλε και επειδή εσύ το τρως αμασητο πας να το πουλήσεις και σε μας.
Ψάχνεις και για άλλους μαλακες δεν σαρεσει η αποκλειστικότητα.
Υπάρχουν σκέτοι άγγελοι (με την κλασική μορφή), άγγελοι που βγαίνουν από το φωτεινό σύννεφο και το φωτεινό σύννεφο σκέτο (στο βίντεο έχει κι άλλους πίνακες με φωτεινό σύννεφο). Ολα αυτά κατά τη φάση της γέννησης του Ιησού όπου συχνά εμφανίζεται και ο βοσκός με το σκύλο. Τα κείμενα των γραφών αφηγούνται το σχετικό επεισόδιο (με παραλλαγές μεν, αλλά ο πυρήνας είναι ίδιος). Ολα δένουν, όλα μια χαρά εξηγούνται. Απλά εσύ δεν ήσουν διαβασμένος και βαρέθηκες να το ψάξεις. :8)
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1743
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 06 Μαρ 2019, 17:27

Jimmy81 έγραψε:
06 Μαρ 2019, 01:54
Η μία πηγή λέει ότι ήθελε να το αγοράσει ή άλλη δεν το αναφέρει. Τι ισχύει τελικά?
Αυτό ακριβώς που είπα: Ότι ψάχνεις συνεχώς δικαιολογίες. Κάποιες πληροφορίες μπορεί να λείπουν από ένα άρθρο. Δεν είναι παράξενο αυτό, έτσι γίνεται με όλες τις ειδήσεις.
Jimmy81 έγραψε:
06 Μαρ 2019, 01:54
Τι μας λες. Για ένα τόσο "ανατρεπτικό" εύρημα πρέπει να είμαστε αμείλικτοι στην απαίτηση αποδείξεων ακόμα και για τις ειδικές συνθήκες εύρεσης (που περιέχουν και αυτά τα ταξίδια) και όχι να επαναπαυόμαστε στο τι λέει ο κυνηγός θησαυρών ο οποίος είναι η μόνη πηγή για το θέμα.
Άσε τις παρλαπίπες περί "απαίτησης αποδείξεων" διότι δεν σου καίγεται καρφί για την αλήθεια.
Jimmy81 έγραψε:
06 Μαρ 2019, 02:06
Από "προσωπική πληροφόρηση" και από μέλος του παλιού φόρουμ.
Προσωπική πληροφόρηση σκέτο. Δεν μπορώ να ξέρω αν ισχύει αυτό που μετέφερα από το άλλο μέλος.
Jimmy81 έγραψε:
06 Μαρ 2019, 01:54
Εσένα μια τόσο μπακάλικη προσέγγιση μπορεί να μη σε απασχολεί αλλά όταν τη δημοσιεύεις να μη σου φαίνεται παράξενο που δεν γίνεται πιστευτή.
Παράξενο μου φαίνεται ότι κατάφερες να τελειώσεις το δημοτικό. Στις πόσες φορές θα καταλάβεις όταν γράφω ότι η πληροφόρηση που έχω έχει αξία μόνο για μένα και κατά συνέπεια δεν ζητάω από κανέναν να την πάρει ως θέσφατο;
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6315
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 07 Μαρ 2019, 10:35

Καβαλάρης έγραψε:Αυτό ακριβώς που είπα: Ότι ψάχνεις συνεχώς δικαιολογίες. Κάποιες πληροφορίες μπορεί να λείπουν από ένα άρθρο. Δεν είναι παράξενο αυτό, έτσι γίνεται με όλες τις ειδήσεις.
Ή απλά επινοούνται πληροφορίες στις ειδήσεις και στο κάθε site για τέτοια θέματα.
Καβαλάρης έγραψε:Άσε τις παρλαπίπες περί "απαίτησης αποδείξεων" διότι δεν σου καίγεται καρφί για την αλήθεια.
Καμία απόδειξη λοιπόν. Όπως αναμενόταν. Ευχαριστώ. :8)
Καβαλάρης έγραψε:Παράξενο μου φαίνεται ότι κατάφερες να τελειώσεις το δημοτικό. Στις πόσες φορές θα καταλάβεις όταν γράφω ότι η πληροφόρηση που έχω έχει αξία μόνο για μένα και κατά συνέπεια δεν ζητάω από κανέναν να την πάρει ως θέσφατο;
Απλά δεν είχα δει μέχρι τώρα πιο ανεύθυνη στάση στο παρόν forum, δηλαδή να μπουκάρει κάποιος σε ένα topic αμολώντας ανατρεπτικές δηλώσεις, και αμέσως να θωρακίζεται με υπεκφυγή, γι' αυτό και μου έκανε εντύπωση. Τέλος πάντων, σεβαστό το αίτημά σου :003:
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1743
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 07 Μαρ 2019, 17:29

Jimmy81 έγραψε:
07 Μαρ 2019, 10:35
Ή απλά επινοούνται πληροφορίες στις ειδήσεις και στο κάθε site για τέτοια θέματα.
Πιο προβλέψιμος πεθαίνεις.
Jimmy81 έγραψε:
07 Μαρ 2019, 10:35
Καμία απόδειξη λοιπόν.
Ποια απόδειξη βρε κακομοίρη; Τα εισιτήρια του αεροπλάνου; Είπαμε, δεν έχουμε στα χέρια μας το δάχτυλο.
Jimmy81 έγραψε:
07 Μαρ 2019, 10:35
Απλά δεν είχα δει μέχρι τώρα πιο ανεύθυνη στάση στο παρόν forum, δηλαδή να μπουκάρει κάποιος σε ένα topic αμολώντας ανατρεπτικές δηλώσεις
Ο καθένας γράφει το μακρύ του και το κοντό του εδώ μέσα. Είσαι τόσο άσχετος ή τόσο ψεύτης; Μάλλον το δεύτερο.
Jimmy81 έγραψε:
07 Μαρ 2019, 10:35
και αμέσως να θωρακίζεται με υπεκφυγή
Δεν πρόκειται για καμμία θωράκιση και καμμία υπεκφυγή, τρομάρα σου. Είναι απλά μια ξεκάθαρη θέση. Ο καθένας καταθέτει αυτά που μπορεί να καταθέσει χωρίς να δεσμεύει κανέναν.
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

ksmyrn
Δημοσιεύσεις: 1569
Εγγραφή: 21 Μάιος 2018, 16:16

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksmyrn » 08 Μαρ 2019, 11:33

Τελικά θα με πει κάποιος μια πηγή, εκτός της τρέμη, που αν ανακοινώσει κάτι θα παραδέχεται ότι ισχύει;

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6315
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 08 Μαρ 2019, 12:03

ksmyrn έγραψε:
08 Μαρ 2019, 11:33
Τελικά θα με πει κάποιος μια πηγή, εκτός της τρέμη, που αν ανακοινώσει κάτι θα παραδέχεται ότι ισχύει;
Τον Έριχ φον Ντένικεν.
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6315
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 08 Μαρ 2019, 12:07

Καβαλάρης έγραψε:Ποια απόδειξη βρε κακομοίρη; Τα εισιτήρια του αεροπλάνου; Είπαμε, δεν έχουμε στα χέρια μας το δάχτυλο.
Οποιαδήποτε επιβεβαιώνει ότι ήταν στην Αίγυπτο τα επίμαχα διαστήματα.
Καβαλάρης έγραψε:Δεν πρόκειται για καμμία θωράκιση και καμμία υπεκφυγή, τρομάρα σου. Είναι απλά μια ξεκάθαρη θέση. Ο καθένας καταθέτει αυτά που μπορεί να καταθέσει χωρίς να δεσμεύει κανέναν.
Πώς γίνεται να έχεις κάνει καμιά 60αριά δημοσιεύσεις και να μην έχεις φέρει ή πει τίποτα ουσιαστικό, ρε παιδί μου? :roll:
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14100
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 08 Μαρ 2019, 15:05

ksmyrn έγραψε:
08 Μαρ 2019, 11:33
Τελικά θα με πει κάποιος μια πηγή, εκτός της τρέμη, που αν ανακοινώσει κάτι θα παραδέχεται ότι ισχύει;
Δεν έχεις καταλάβει τίποτα. Καμμία πηγή δεν έχει το αλάθητο. Οποιος έχει κάτι να πεί, το δημοσιεύει, το κρίνουν όσοι ξέρουν με βάση αυτά που γράφει, αυτός απαντάει σε αυτά που του καταμαρτυρούν κ.λ.π. Οι ψευδοεπιστήμονες δεν περνούν από τέτοια διαδικασία. Ο Πουλιανός π.χ. ποτέ δεν απάντησε σε όσους τον κατηγόρησαν. Ούτε βέβαια και αυτός με το γαϊδουροπόδαρο.

Εν τέλει, σημασία δεν έχει ποιός λέει κάτι, αλλά τι λέει.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14100
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Σκελετός Κύκλωπα ανακαλύφθηκε στην Κοζάνη το 1931

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 08 Μαρ 2019, 15:05

Jimmy81 έγραψε:
08 Μαρ 2019, 12:07
Πώς γίνεται να έχεις κάνει καμιά 60αριά δημοσιεύσεις και να μην έχεις φέρει ή πει τίποτα ουσιαστικό, ρε παιδί μου? :roll:
Φταίει που δεν έχει χρόνο να διαθέσει.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αστικοί μύθοι και Παραδοσιακοί θρύλοι”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών