Τι είναι μια νέα ιδέα;

Φιλοσοφικά ερωτήματα και σκέψεις.
Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9647
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 06 Δεκ 2023, 18:07

Λοξίας έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:01
Ουρτ ρε ντακότα...
Προδίδεις την ηλικία σου λέμε...
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6888
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 06 Δεκ 2023, 18:17

Isildur έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:07
Λοξίας έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:01
Ουρτ ρε ντακότα...
Προδίδεις την ηλικία σου λέμε...
Ουρτ ρε F-35...

Κρύφτηκα τώρα; :lol::lol:

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9647
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 06 Δεκ 2023, 18:22

Λοξίας έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:17
Isildur έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:07
Λοξίας έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:01
Ουρτ ρε ντακότα...
Προδίδεις την ηλικία σου λέμε...
Ουρτ ρε F-35...

Κρύφτηκα τώρα; :lol::lol:
:lol:

Περισσότερο για το "ουρτ" το είπα, ξες. Το λέω καμμιά φορά σε πιτσιρικάδες, ανίψια μου ή φίλους των παιδιών μου ή παιδιά φίλων μου που πήγαν (ή είναι τώρα) φαντάροι και με κοιτάνε σαν χάνοι.

Εμείς το λέγαμε συνέχεια, όπως και το πρόσταγμα, "ούρτακτακ".
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 06 Δεκ 2023, 18:22

Λοξίας έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:01
seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 16:45
Ρε ηλίθιε όλοι αυτοί εδώ είναι ηλίθιοι που έκριναν την δημοσίευσή μου https://www.scirp.org/journal/editorial ... rnalid=788
Και όποιος είναι μάγκας ας έρθει να δοκιμάσει ένα δικό του κοτέτσι πάνω στην σεισμική μου βάση.
Γιατί δεν το κάνουν?
Φυσικά και δεν έιναι ηλίθιοι...
Ηλίθιος είσαι εσύ, που σε κοροϊδεύουν και σου τρώνε τα λεφτά, λίγα λίγα.
Σε σοβαρό περιοδικό που απευθύνθηκες, έφαγες πόρτα και οι αιτίες ήταν ακριβώς αυτές που σου έλεγαν και ο Lord Brum και ο Archmage, δηλαδή η ελλειψη τεκμηρίωσης, τα μαθηματικά του δημοτικού, οι αυτοαναφορές και η πολύ κακή χρήση της γλώσσας.
Και εσύ, φρόντισες να τους βγάλεις και αυτούς μέλη της παγκόσμιας συνομωσίας...

Ου ρε χάχα...

Ξανακοίτα το νήμα εκείνο.
Τρεις άνθρωποι, ειδικοί στο αντικείμενο, σε χτύπησαν σαν χταπόδι...και εσύ αμόλαγες σεντόνια και ξαναρώταγες να σου βρούν τα λάθη.
Ουρτ ρε ντακότα...
:smt005::smt005::smt005: Ας έρθουν να μιλήσουν τώρα ....Έχω ολοκληρωμένη εφαρμοσμένη έρευνα ούφο.
Θα την δεις μόλις γίνει η δημοσίευση 40 ΣΕΛΊΔΕΣ δική μου ΈΡΕΥΝΑ. που την εξέτασαν ιδικοί και όχι ούφο κριμένα πίσω από ψευδώνυμα γιατί δεν έχουν τα @@κι@ να πουν το όνομά τους. Εσύ είσαι άχρηστος όχι τα περιοδικά και τα πειράματα που έκανα.
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6888
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 06 Δεκ 2023, 18:44

seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:22
Λοξίας έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:01
seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 16:45
Ρε ηλίθιε όλοι αυτοί εδώ είναι ηλίθιοι που έκριναν την δημοσίευσή μου https://www.scirp.org/journal/editorial ... rnalid=788
Και όποιος είναι μάγκας ας έρθει να δοκιμάσει ένα δικό του κοτέτσι πάνω στην σεισμική μου βάση.
Γιατί δεν το κάνουν?
Φυσικά και δεν έιναι ηλίθιοι...
Ηλίθιος είσαι εσύ, που σε κοροϊδεύουν και σου τρώνε τα λεφτά, λίγα λίγα.
Σε σοβαρό περιοδικό που απευθύνθηκες, έφαγες πόρτα και οι αιτίες ήταν ακριβώς αυτές που σου έλεγαν και ο Lord Brum και ο Archmage, δηλαδή η ελλειψη τεκμηρίωσης, τα μαθηματικά του δημοτικού, οι αυτοαναφορές και η πολύ κακή χρήση της γλώσσας.
Και εσύ, φρόντισες να τους βγάλεις και αυτούς μέλη της παγκόσμιας συνομωσίας...

Ου ρε χάχα...

Ξανακοίτα το νήμα εκείνο.
Τρεις άνθρωποι, ειδικοί στο αντικείμενο, σε χτύπησαν σαν χταπόδι...και εσύ αμόλαγες σεντόνια και ξαναρώταγες να σου βρούν τα λάθη.
Ουρτ ρε ντακότα...
:smt005::smt005::smt005: Ας έρθουν να μιλήσουν τώρα ....Έχω ολοκληρωμένη εφαρμοσμένη έρευνα ούφο.
Θα την δεις μόλις γίνει η δημοσίευση 40 ΣΕΛΊΔΕΣ δική μου ΈΡΕΥΝΑ. που την εξέτασαν ιδικοί και όχι ούφο κριμένα πίσω από ψευδώνυμα γιατί δεν έχουν τα @@κι@ να πουν το όνομά τους. Εσύ είσαι άχρηστος όχι τα περιοδικά και τα πειράματα που έκανα.
Όλο Θα και Θα και Θα...
Σε λίγο καιρό η αλήθεια θα λάμψη και όλοι οι κατεργάρηδες θα μπούνε στα καβούκια τους.
Από αύριο αρχίζουν οι επώνυμες καταγγελίες.
Αυτή θα είναι η επόμενη πατέντα μου. Θα συνδυάσω το αντισεισμικό με ένα προκατασκευασμένο δικής μου έμπνευσης.
Πάντως να ξέρεις ότι έχουμε σχέδια έτοιμα για να πακτώσουμε ανεμογεννήτριες στο έδαφος καταργώντας εντελώς την βάση σκυροδέματος των ανεμογεννητριών. Οι εταιρείες έχουν βρεθεί.
Όταν δουν αυτή την δημοσίευση θα κατουρηθούν επάνω τους.
...πάψε ρε παραμυθά. Και παντοτινέ χάχα...
Από το 2010, όλο Θα είσαι...

Αλήθεια, τί έγινε; ακόμα ψάχνεις;
Αποφάσισα να κατασκευάσω έργα να κάνω προϊόν την πατέντα μου.
Ζητώ συνεργασία με μηχανουργεία για την παραγωγή του μηχανισμού
Ζητώ συνεργασία με πολιτικούς μηχανικούς για τα στατικά.
Και φυσικά ζητώ δουλειές.
Για πληροφορίες στείλτε μου προσωπικό μήνυμα.

Είσαι πολιτικός μηχανικός, ή κατασκευαστής και σου αρέσει η καινοτομία στην αντισεισμική θωράκιση!
Αν ναι ψάχνω επιστημονικούς συνεργάτες - και χρηματοδότες για να ολοκληρώσω την έρευνα και την κατασκευή του απόλυτου αντισεισμικού σχεδιασμού. Δίπλωμα ευρεσιτεχνίας αντισεισμικής τεχνολογίας σε Ελλάδα και Αμερική.
Ου ρε αεί χάχα...
Πάντως, κάτι το διεθνές το έχεις καταφέρει...έχεις πατέντα στο διεθνές ξεφτιλίκι...χάχα, ε χάχα...

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 06 Δεκ 2023, 18:58

Λοξίας έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:44
seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:22
Λοξίας έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:01

Φυσικά και δεν έιναι ηλίθιοι...
Ηλίθιος είσαι εσύ, που σε κοροϊδεύουν και σου τρώνε τα λεφτά, λίγα λίγα.
Σε σοβαρό περιοδικό που απευθύνθηκες, έφαγες πόρτα και οι αιτίες ήταν ακριβώς αυτές που σου έλεγαν και ο Lord Brum και ο Archmage, δηλαδή η ελλειψη τεκμηρίωσης, τα μαθηματικά του δημοτικού, οι αυτοαναφορές και η πολύ κακή χρήση της γλώσσας.
Και εσύ, φρόντισες να τους βγάλεις και αυτούς μέλη της παγκόσμιας συνομωσίας...

Ου ρε χάχα...

Ξανακοίτα το νήμα εκείνο.
Τρεις άνθρωποι, ειδικοί στο αντικείμενο, σε χτύπησαν σαν χταπόδι...και εσύ αμόλαγες σεντόνια και ξαναρώταγες να σου βρούν τα λάθη.
Ουρτ ρε ντακότα...
:smt005::smt005::smt005: Ας έρθουν να μιλήσουν τώρα ....Έχω ολοκληρωμένη εφαρμοσμένη έρευνα ούφο.
Θα την δεις μόλις γίνει η δημοσίευση 40 ΣΕΛΊΔΕΣ δική μου ΈΡΕΥΝΑ. που την εξέτασαν ιδικοί και όχι ούφο κριμένα πίσω από ψευδώνυμα γιατί δεν έχουν τα @@κι@ να πουν το όνομά τους. Εσύ είσαι άχρηστος όχι τα περιοδικά και τα πειράματα που έκανα.
Όλο Θα και Θα και Θα...
Σε λίγο καιρό η αλήθεια θα λάμψη και όλοι οι κατεργάρηδες θα μπούνε στα καβούκια τους.
Από αύριο αρχίζουν οι επώνυμες καταγγελίες.
Αυτή θα είναι η επόμενη πατέντα μου. Θα συνδυάσω το αντισεισμικό με ένα προκατασκευασμένο δικής μου έμπνευσης.
Πάντως να ξέρεις ότι έχουμε σχέδια έτοιμα για να πακτώσουμε ανεμογεννήτριες στο έδαφος καταργώντας εντελώς την βάση σκυροδέματος των ανεμογεννητριών. Οι εταιρείες έχουν βρεθεί.
Όταν δουν αυτή την δημοσίευση θα κατουρηθούν επάνω τους.
...πάψε ρε παραμυθά. Και παντοτινέ χάχα...
Από το 2010, όλο Θα είσαι...

Αλήθεια, τί έγινε; ακόμα ψάχνεις;
Αποφάσισα να κατασκευάσω έργα να κάνω προϊόν την πατέντα μου.
Ζητώ συνεργασία με μηχανουργεία για την παραγωγή του μηχανισμού
Ζητώ συνεργασία με πολιτικούς μηχανικούς για τα στατικά.
Και φυσικά ζητώ δουλειές.
Για πληροφορίες στείλτε μου προσωπικό μήνυμα.

Είσαι πολιτικός μηχανικός, ή κατασκευαστής και σου αρέσει η καινοτομία στην αντισεισμική θωράκιση!
Αν ναι ψάχνω επιστημονικούς συνεργάτες - και χρηματοδότες για να ολοκληρώσω την έρευνα και την κατασκευή του απόλυτου αντισεισμικού σχεδιασμού. Δίπλωμα ευρεσιτεχνίας αντισεισμικής τεχνολογίας σε Ελλάδα και Αμερική.
Ου ρε αεί χάχα...
Πάντως, κάτι το διεθνές το έχεις καταφέρει...έχεις πατέντα στο διεθνές ξεφτιλίκι...χάχα, ε χάχα...
Σταματάτε ότι πάω να αρχίσω Δεν μπορείτε όμως να σταματήσετε ένα πράγμα.
Τον ερευνητή που με ίδια χρήματα παρουσιάζει εφαρμοσμένη έρευνα στο εξωτερικό. Δεν ΘΑ σας κάνω ρόμπα Σας έχω κάνει.
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17006
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 06 Δεκ 2023, 22:33

seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:58
Σταματάτε ότι πάω να αρχίσω ...
Εγώ δεν θέλω να σταματήσεις... θες να μας κόψεις το γέλιο;... συνέχισε Dr. Mystris Pēlophorôs...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 06 Δεκ 2023, 23:30

taxalata xalasa έγραψε:
06 Δεκ 2023, 22:33
seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:58
Σταματάτε ότι πάω να αρχίσω ...
Εγώ δεν θέλω να σταματήσεις... θες να μας κόψεις το γέλιο;... συνέχισε Dr. Mystris Pēlophorôs...
Προτιμώ να με λες επιστήμονα... με ανεβάζει.
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17006
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 07 Δεκ 2023, 00:17

seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 23:30
taxalata xalasa έγραψε:
06 Δεκ 2023, 22:33
seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:58
Σταματάτε ότι πάω να αρχίσω ...
Εγώ δεν θέλω να σταματήσεις... θες να μας κόψεις το γέλιο;... συνέχισε Dr. Mystris Pēlophorôs...
Προτιμώ να με λες επιστήμονα... με ανεβάζει.
Αν είχες τίτλο Doctora από πανεπιστήμιο θα σ'έλεγα επιστήμονα... Τώρα είσαι απλά ο Mastroyannis Liberis... μαστρομπεταdjής απ'τό χωριό... Προσγειώσου...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 07 Δεκ 2023, 00:51

taxalata xalasa έγραψε:
07 Δεκ 2023, 00:17
seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 23:30
taxalata xalasa έγραψε:
06 Δεκ 2023, 22:33


Εγώ δεν θέλω να σταματήσεις... θες να μας κόψεις το γέλιο;... συνέχισε Dr. Mystris Pēlophorôs...
Προτιμώ να με λες επιστήμονα... με ανεβάζει.
Αν είχες τίτλο Doctora από πανεπιστήμιο θα σ'έλεγα επιστήμονα... Τώρα είσαι απλά ο Mastroyannis Liberis... μαστρομπεταdjής απ'τό χωριό... Προσγειώσου...
Πετώντας μαλακίες δεν γίνεσαι πιλότος. Είμαι συγγραφέας βασικός ερευνητής και εφευρέτης με διεθνή δίπλωμα ευρεσιτεχνίας πάνω στην αντισεισμική τεχνολογία των κατασκευών. Επιστήμονας δεν είναι μόνο αυτός που έχει τίτλους αλλά και αυτός που έχει @@κι@ στην έρευνα
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8677
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 07 Δεκ 2023, 01:00

Η ιδέα ορίζεται στο λεξικό ως κάθε παράσταση που σχηματίζεται από τη νόηση. Στην καθημερινή της χρήση η λέξη ιδέα υπονοεί κάθε τι που έχουμε στο νου μας για την υποδήλωση οποιουδήποτε αντικειμένου της σκέψης. Με αυτό τον τρόπο δεν ξεχωρίζει όμως από έννοια της σκέψης.
https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%99%CE%B4%CE%AD%CE%B1
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33165
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Δεκ 2023, 09:42

seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:58

Τον ερευνητή που με ίδια χρήματα
ρε κοροιδο, σου τα τρωνε λεμε.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 07 Δεκ 2023, 16:28

Ασέβαστος έγραψε:
07 Δεκ 2023, 09:42
seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:58

Τον ερευνητή που με ίδια χρήματα
ρε κοροιδο, σου τα τρωνε λεμε.
Ας τα τρώνε 16 χρόνια έρευνας χάλασα μια περιουσία για να με βρίζετε. Ας χαλάσω και κάτι λίγα ακόμα για να υπάρχουν εκεί για να βλέπουν τουλάχιστο πόσο γκαγκά είσαστε οι μελλοντικές γενιές. Εγώ το χρέος μου προς την κοινωνία το έκανα. Το κρίμα στον λαιμό σας.
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17006
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 07 Δεκ 2023, 16:34

seismic έγραψε:
07 Δεκ 2023, 16:28
Ασέβαστος έγραψε:
07 Δεκ 2023, 09:42
seismic έγραψε:
06 Δεκ 2023, 18:58

Τον ερευνητή που με ίδια χρήματα
ρε κοροιδο, σου τα τρωνε λεμε.
Ας τα τρώνε 16 χρόνια έρευνας χάλασα μια περιουσία για να με βρίζετε. Ας χαλάσω και κάτι λίγα ακόμα για να υπάρχουν εκεί για να βλέπουν τουλάχιστο πόσο γκαγκά είσαστε οι μελλοντικές γενιές. Εγώ το χρέος μου προς την κοινωνία το έκανα. Το κρίμα στον λαιμό σας.
Σε 16 χρόνια θα είχες τελειώσει 5 πανεπιστημία και θα χες γίνει μέγας Dr.

Αλλά καθώς φαίνεται εσύ ταΐζεις την παράνοια σου... και θες αναγνώριση γι αυτό...
πάρε μια αναγνώριση... :sal9:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

seismic
Δημοσιεύσεις: 7192
Εγγραφή: 02 Μάιος 2019, 18:10
Phorum.gr user: seismic

Re: Τι είναι μια νέα ιδέα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από seismic » 07 Δεκ 2023, 17:23

taxalata xalasa έγραψε:
07 Δεκ 2023, 16:34
seismic έγραψε:
07 Δεκ 2023, 16:28
Ασέβαστος έγραψε:
07 Δεκ 2023, 09:42


ρε κοροιδο, σου τα τρωνε λεμε.
Ας τα τρώνε 16 χρόνια έρευνας χάλασα μια περιουσία για να με βρίζετε. Ας χαλάσω και κάτι λίγα ακόμα για να υπάρχουν εκεί για να βλέπουν τουλάχιστο πόσο γκαγκά είσαστε οι μελλοντικές γενιές. Εγώ το χρέος μου προς την κοινωνία το έκανα. Το κρίμα στον λαιμό σας.
Σε 16 χρόνια θα είχες τελειώσει 5 πανεπιστημία και θα χες γίνει μέγας Dr.

Αλλά καθώς φαίνεται εσύ ταΐζεις την παράνοια σου... και θες αναγνώριση γι αυτό...
πάρε μια αναγνώριση... :sal9:
Dr. εκατομμύρια seismic μόνο ένας.
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος seismic την 07 Δεκ 2023, 17:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αντισεισμικές κατασκευές Ανακαινίσεις επισκευές διακοσμήσεις https://lymperis-constructions.gr/

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Φιλοσοφία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών