Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Φιλοσοφικά ερωτήματα και σκέψεις.
sharp
Δημοσιεύσεις: 21035
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 21 Δεκ 2022, 22:55

Kauldron έγραψε:
21 Δεκ 2022, 22:50
sharp έγραψε:
21 Δεκ 2022, 22:29
Kauldron έγραψε:
21 Δεκ 2022, 19:37


Έχουμε δεί πολέμους για πολύ λιγότερα.

Όσο για προφάσεις, να σε ρωτήσω, η Ελλάδα, όταν είχε γίνει η εξόντωση του ελληνικού πληθυσμού της Κωνσταντινούπολης από τους Τούρκους, θα δικαιολογούνταν να μπεί και να διαλύσει τη Τουρκία, ναί ή οχι?
Δικαιούμασταν έναν πόλεμο προς απελευθέρωση Αδριανούπολης και Κωνσταντινούπολης (δε ρωτάω αν είχαμε τη δυνατότητα, ρωτάω αν θα ήταν δίκαιο)?
Εννοείς γύρω στο 1950 και μετά να δήλωνε ο τότε πρωθυπουργός ή ο "Βασιλεύς των Ελλήνων" σε διάγγελμα στο ραδιόφωνο (δεν υπήρχε τηλεόραση) απευθυνόμενος σε Έλληνες και Τούρκους, ότι δεν υπάρχει Τουρκικό Έθνος, ότι είναι όλοι Έλληνες και ότι αυτά τα εδάφη δώθηκαν κατά λάθος στην Τουρκία ή έστω ότι ήταν πριν 3.000 χρόνια Ελληνικά και κακώς είναι σήμερα Τουρκία και την επομένη ημέρα να εισέβαλε;

Γιατί αυτά είπε ο Πρόεδρος της Ρ.Ο. Δεν αναφέρθηκε σε προστασία μειονοτήτων, ούτε σε πυραύλους που θα βάλει το ΝΑΤΟ στα σύνορα του. Μέχρι σήμερα ποτέ δεν τα είχε αναφέρει αυτά, μόνο κάτι περί Σατανιστών στη Δύση πρόσθεσε τελευταία.
Οχι, να πεί οτι η Τουρκία παραβίασε τη Συνθήκη της Λωζάννης, και οτι οφείλουμε να προστατεύσουμε τον ελληνικό πληθυσμό εκεί. Βλέπω μια εύνοια προς τη Τουρκία, ή μου φαίνεται?
Πάλι whataboutism; Τα δεδομένα για τη Ρωσία είναι αυτά που έγραψα. Το αν η Ελλάδα είχε πει κάτι άλλο σε κάποια άλλη εποχή δεν ενδιαφέρει το νήμα αυτό. Είναι προφανές τι συμβαίνει και το ξέρετε και το γυρίζετε στην παλαβή, αν το Μεξικό έβαζε πυρηνικά, αν ο Καναδάς έμπαινε στην ΕΕ :lol: κ.ο.κ. προκειμένου να αποφύγετε να το παραδεχθείτε. Έστω να παίξουμε την κολοκυθιά όχι όμως και με πλαστα δεδομένα. Παρεμπιπτόντως το ότι η Ρωσία έχει εδώ και χρόνια πυρηνικούς πυραύλους στα σύνορα με το ΝΑΤΟ δεν το έχουμε θίξει καν. Κι αυτό δεν ειναι whataboutism, αλλά πραγματικότητα!

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10250
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 21 Δεκ 2022, 22:56

Μάλλον μπερδέψατε ενότητα.
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40664
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 21 Δεκ 2022, 23:35

stavmanr έγραψε:
21 Δεκ 2022, 20:35
hellegennes έγραψε:
21 Δεκ 2022, 16:25
stavmanr έγραψε:
21 Δεκ 2022, 09:58


Με την ίδια λογική το μη κέρδος δεν είναι ζημιά στην οικονομία αφού δεν έχασες κάτι που δεν είχες ποτέ.
Ε, ναι. :102:

Προχθές είχα τζίρο Χ, χθες είχα τζίρο Χ-Υ. Δεν λέω ότι χθες έχασα Υ λεφτά.
Δηλαδή, αν δεν βγάλεις κέρδος από την εργασία/επιχείρηση, δεν έχεις ζημιά.
Όχι. Ζημιά έχεις όταν χάνεις αληθινά χρήματα, όχι δυνητικά. Ας πούμε ότι ο Σκλαβενίτης έβγαλε το 2021 4 δις και το 2020 4,2 δις. Τι σημαίνει αυτό; Ότι το 2021 έχασε 200 εκατομμύρια; Τι είδους λογική είναι αυτή;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 22 Δεκ 2022, 09:25

hellegennes έγραψε:
21 Δεκ 2022, 23:35
stavmanr έγραψε:
21 Δεκ 2022, 20:35
hellegennes έγραψε:
21 Δεκ 2022, 16:25


Ε, ναι. :102:

Προχθές είχα τζίρο Χ, χθες είχα τζίρο Χ-Υ. Δεν λέω ότι χθες έχασα Υ λεφτά.
Δηλαδή, αν δεν βγάλεις κέρδος από την εργασία/επιχείρηση, δεν έχεις ζημιά.
Όχι. Ζημιά έχεις όταν χάνεις αληθινά χρήματα, όχι δυνητικά. Ας πούμε ότι ο Σκλαβενίτης έβγαλε το 2021 4 δις και το 2020 4,2 δις. Τι σημαίνει αυτό; Ότι το 2021 έχασε 200 εκατομμύρια; Τι είδους λογική είναι αυτή;
Είναι η ίδια λογική που αν δεν βγάλεις κέρδος στο κατάστημά σου, θα το κλείσεις... :102:

Αυτός είναι και ο λόγος που οι επιχειρήσεις ονομάζονται κερδοσκοπικές κι όχι αζημιογονοσκοπικές.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48491
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 22 Δεκ 2022, 12:25

sharp έγραψε:
21 Δεκ 2022, 22:55
Kauldron έγραψε:
21 Δεκ 2022, 22:50
sharp έγραψε:
21 Δεκ 2022, 22:29


Εννοείς γύρω στο 1950 και μετά να δήλωνε ο τότε πρωθυπουργός ή ο "Βασιλεύς των Ελλήνων" σε διάγγελμα στο ραδιόφωνο (δεν υπήρχε τηλεόραση) απευθυνόμενος σε Έλληνες και Τούρκους, ότι δεν υπάρχει Τουρκικό Έθνος, ότι είναι όλοι Έλληνες και ότι αυτά τα εδάφη δώθηκαν κατά λάθος στην Τουρκία ή έστω ότι ήταν πριν 3.000 χρόνια Ελληνικά και κακώς είναι σήμερα Τουρκία και την επομένη ημέρα να εισέβαλε;

Γιατί αυτά είπε ο Πρόεδρος της Ρ.Ο. Δεν αναφέρθηκε σε προστασία μειονοτήτων, ούτε σε πυραύλους που θα βάλει το ΝΑΤΟ στα σύνορα του. Μέχρι σήμερα ποτέ δεν τα είχε αναφέρει αυτά, μόνο κάτι περί Σατανιστών στη Δύση πρόσθεσε τελευταία.
Οχι, να πεί οτι η Τουρκία παραβίασε τη Συνθήκη της Λωζάννης, και οτι οφείλουμε να προστατεύσουμε τον ελληνικό πληθυσμό εκεί. Βλέπω μια εύνοια προς τη Τουρκία, ή μου φαίνεται?
Πάλι whataboutism; Τα δεδομένα για τη Ρωσία είναι αυτά που έγραψα. Το αν η Ελλάδα είχε πει κάτι άλλο σε κάποια άλλη εποχή δεν ενδιαφέρει το νήμα αυτό. Είναι προφανές τι συμβαίνει και το ξέρετε και το γυρίζετε στην παλαβή, αν το Μεξικό έβαζε πυρηνικά, αν ο Καναδάς έμπαινε στην ΕΕ :lol: κ.ο.κ. προκειμένου να αποφύγετε να το παραδεχθείτε. Έστω να παίξουμε την κολοκυθιά όχι όμως και με πλαστα δεδομένα. Παρεμπιπτόντως το ότι η Ρωσία έχει εδώ και χρόνια πυρηνικούς πυραύλους στα σύνορα με το ΝΑΤΟ δεν το έχουμε θίξει καν. Κι αυτό δεν ειναι whataboutism, αλλά πραγματικότητα!
Σύγκριση κάνουμε. Μάθαμε τώρα ένα whataboutism και το πετάμε εδώ κι εκεί?
Όσο για πυραύλους, ο Πούτιν ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ, και μάλιστα είχε πεί οτι ο χρόνος πτήσης θα ήταν περίπου 5 λεπτά ως τη Μόσχα (οπότε πρακτικά θα ήταν στο έλεος της Δύσης). Και για τη μειονότητα τα είπε.
Όσο για τη Τουρκία και την Ουκρανία, αυτά καλό είναι να τα λέμε μεταξύ μας, αλλά στους Ουκρανούς μόνο μη τα λέμε, γιατί όταν του είπανε οι Κύπριοι για το τί έκανε η Τουρκία στη Κύπρο, και πήγανε να κάνουν τη σύνδεση με τη Ρωσία στην Ουκρανία, τους το 'κλεισε στη μάπα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40664
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Δεκ 2022, 14:08

stavmanr έγραψε:
22 Δεκ 2022, 09:25
hellegennes έγραψε:
21 Δεκ 2022, 23:35
stavmanr έγραψε:
21 Δεκ 2022, 20:35


Δηλαδή, αν δεν βγάλεις κέρδος από την εργασία/επιχείρηση, δεν έχεις ζημιά.
Όχι. Ζημιά έχεις όταν χάνεις αληθινά χρήματα, όχι δυνητικά. Ας πούμε ότι ο Σκλαβενίτης έβγαλε το 2021 4 δις και το 2020 4,2 δις. Τι σημαίνει αυτό; Ότι το 2021 έχασε 200 εκατομμύρια; Τι είδους λογική είναι αυτή;
Είναι η ίδια λογική που αν δεν βγάλεις κέρδος στο κατάστημά σου, θα το κλείσεις... :102:

Αυτός είναι και ο λόγος που οι επιχειρήσεις ονομάζονται κερδοσκοπικές κι όχι αζημιογονοσκοπικές.
Αν δεν βγάζω καθόλου κέρδος, όχι αν βγάζω λιγότερο κέδος από χθες.

Είσαι κι εσύ απ' αυτούς που παίζουν στοίχημα και λένε "έχασα 40.000 ευρώ στο στοίχημα" παίζοντας 2 ευρώ επειδή δεν πέτυχαν έναν αγώνα; :lol:
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 22 Δεκ 2022, 14:25

Bazoomba έγραψε:
20 Δεκ 2022, 16:52
Blackdog έγραψε:
20 Δεκ 2022, 15:55
Bazoomba έγραψε:
20 Δεκ 2022, 15:49

Το δεχεσαι ως ενδεχομενο;
Κατι τετοιο θα σημαινε οτι ολα ειναι δημιουργηματα της φαντασιας μου

Δινω πολυ λιγες πιθανοτητες, σχεδον μηδενικες.
Με πιθανοτητες θα ομιλουμε; Εαν μια τετοια αληθεια βρισκει χωρο μεσα σου, δεν ποσοτικοποιειται. Απαξ και σε μολυνει, οι πιθανοτητες κι ο λογισμος, το επιστασθαι εν γενει γινονται σαν τα ρολογια στην "Εμμονη της μνημης".

Ειναι αυτο που εγραψε ο Κιρκεγκωρ (νιντιντ μενσιο neon imposter):
"Οταν η υποκειμενικότητα, η εσωτερικότητα είναι η αλήθεια, η υποκειμενικότητα αντιμετωπισμένη αντικειμενικά, μεταβάλλεται σε παράδοξο. Κι όταν η αλήθεια είναι αντικειμενικά το παράδοξο αυτό δείχνει επαρκώς ότι η υποκειμενικότητα είναι η αλήθεια "
αν κ δεν παρακολουθώ τη συζήτηση, ό,τι έχει πει ο Κ ισχύει (το 99% τεσπά)

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 22 Δεκ 2022, 18:06

hellegennes έγραψε:
22 Δεκ 2022, 14:08
stavmanr έγραψε:
22 Δεκ 2022, 09:25
hellegennes έγραψε:
21 Δεκ 2022, 23:35


Όχι. Ζημιά έχεις όταν χάνεις αληθινά χρήματα, όχι δυνητικά. Ας πούμε ότι ο Σκλαβενίτης έβγαλε το 2021 4 δις και το 2020 4,2 δις. Τι σημαίνει αυτό; Ότι το 2021 έχασε 200 εκατομμύρια; Τι είδους λογική είναι αυτή;
Είναι η ίδια λογική που αν δεν βγάλεις κέρδος στο κατάστημά σου, θα το κλείσεις... :102:

Αυτός είναι και ο λόγος που οι επιχειρήσεις ονομάζονται κερδοσκοπικές κι όχι αζημιογονοσκοπικές.
Αν δεν βγάζω καθόλου κέρδος, όχι αν βγάζω λιγότερο κέδος από χθες.
Ξέρεις από πού ξεκίνησες τον αντίλογο;

stavmanr: "Δηλαδή, αν δεν βγάλεις κέρδος από την εργασία/επιχείρηση, δεν έχεις ζημιά."
hellegennes: "Όχι. (...)"

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40664
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Δεκ 2022, 23:06

Εσύ τον ξεκίνησες. Εγώ σχολίασα ότι η υπογεννητικότητα δεν είναι απώλεια ζωών γιατί για να έχεις απώλεια πρέπει να έχεις πρώτα ύπαρξη.

Αν δεν βγάζει λεφτά η επιχείρησή σου φυσικά θα κλείσει, αλλά τα λεφτά που ΔΕΝ βγάζει δεν είναι λεφτά που έχασε. Λεφτά που έχασε θα είναι όποια επένδυση έγινε στην επιχείρηση και δεν μπόρεσε να την ρευστοποιήσει με το κλείσιμό της (ούτε καν δηλαδή όλη η επένδυση).
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 23 Δεκ 2022, 08:52

hellegennes έγραψε:
22 Δεκ 2022, 23:06
Εσύ τον ξεκίνησες. Εγώ σχολίασα ότι η υπογεννητικότητα δεν είναι απώλεια ζωών γιατί για να έχεις απώλεια πρέπει να έχεις πρώτα ύπαρξη.
Εγώ, έκανα μία ερώτηση στην οποία απάντησες με τρόπο που αμέσως μετά αναίρεσες.
Σε ρώτησα αν το μη κέρδος είναι ζημιά και μου απάντησες όχι.
Και μετά σε ρώτησα αν τα καταστήματα κλείνουν όταν δεν έχουν κέρδος και μου απάντησες ναι.
Τώρα μένει να μου σχολιάσεις ότι το κλείσιμο του καταστήματος επειδή δεν βγάζει κέρδος δεν είναι ζημιά...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 23 Δεκ 2022, 08:55

ksk έγραψε:
21 Δεκ 2022, 22:56
Μάλλον μπερδέψατε ενότητα.
Μπα.
Το φόρουμ είναι αυτοοργανωμένο από τα μέλη του σε τέτοιο επίπεδο που αν θελήσεις να διαβάσεις για μαγειρική πρέπει να ψάξεις στην εσωτερική μεταφυσική, κι αν θέλεις να διαβάσεις για το ρωσοουκρανικό πόλεμο πρέπει να ψάξεις στα αθλητικά.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40664
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 23 Δεκ 2022, 10:27

stavmanr έγραψε:
23 Δεκ 2022, 08:52
hellegennes έγραψε:
22 Δεκ 2022, 23:06
Εσύ τον ξεκίνησες. Εγώ σχολίασα ότι η υπογεννητικότητα δεν είναι απώλεια ζωών γιατί για να έχεις απώλεια πρέπει να έχεις πρώτα ύπαρξη.
Εγώ, έκανα μία ερώτηση στην οποία απάντησες με τρόπο που αμέσως μετά αναίρεσες.
Σε ρώτησα αν το μη κέρδος είναι ζημιά και μου απάντησες όχι.
Και μετά σε ρώτησα αν τα καταστήματα κλείνουν όταν δεν έχουν κέρδος και μου απάντησες ναι.
Είναι δυο διαφορετικά πράγματα. Αν δεν μπορείς να το αντιληφθείς, δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10250
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 23 Δεκ 2022, 15:20

hellegennes έγραψε:
23 Δεκ 2022, 10:27
stavmanr έγραψε:
23 Δεκ 2022, 08:52
hellegennes έγραψε:
22 Δεκ 2022, 23:06
Εσύ τον ξεκίνησες. Εγώ σχολίασα ότι η υπογεννητικότητα δεν είναι απώλεια ζωών γιατί για να έχεις απώλεια πρέπει να έχεις πρώτα ύπαρξη.
Εγώ, έκανα μία ερώτηση στην οποία απάντησες με τρόπο που αμέσως μετά αναίρεσες.
Σε ρώτησα αν το μη κέρδος είναι ζημιά και μου απάντησες όχι.
Και μετά σε ρώτησα αν τα καταστήματα κλείνουν όταν δεν έχουν κέρδος και μου απάντησες ναι.
Είναι δυο διαφορετικά πράγματα. Αν δεν μπορείς να το αντιληφθείς, δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
Όντως είναι διαφορετικά.
Παρατηρητής...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 29 Δεκ 2022, 20:07

hellegennes έγραψε:
23 Δεκ 2022, 10:27
stavmanr έγραψε:
23 Δεκ 2022, 08:52
hellegennes έγραψε:
22 Δεκ 2022, 23:06
Εσύ τον ξεκίνησες. Εγώ σχολίασα ότι η υπογεννητικότητα δεν είναι απώλεια ζωών γιατί για να έχεις απώλεια πρέπει να έχεις πρώτα ύπαρξη.
Εγώ, έκανα μία ερώτηση στην οποία απάντησες με τρόπο που αμέσως μετά αναίρεσες.
Σε ρώτησα αν το μη κέρδος είναι ζημιά και μου απάντησες όχι.
Και μετά σε ρώτησα αν τα καταστήματα κλείνουν όταν δεν έχουν κέρδος και μου απάντησες ναι.
Είναι δυο διαφορετικά πράγματα. Αν δεν μπορείς να το αντιληφθείς, δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
Βρε μουφατζή. Δες για ποιο πράγμα συζητούσαμε.
hellegennes @ Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Είναι η ανθρώπινη ζωή το κορυφαίο κριτήριο;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 29 Δεκ 2022, 20:08

ksk έγραψε:
23 Δεκ 2022, 15:20
Όντως είναι διαφορετικά.
Το αν είναι διαφορετικά ή όχι, μπορούμε να το συζητήσουμε. Όπως δείχνω και στο παραπάνω ποστ, συζητούσαμε στα πλαίσια επιχειρηματικής δραστηριότητας με τον εν λόγω μουφατζή. Και μόλις ζορίστηκε άρχισε τις σέντρες στην κερκίδα. :g030:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Φιλοσοφία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών