Τι είναι αυτό που καθιστά τη διασκέδααση αποβλάκωση;

Φιλοσοφικά ερωτήματα και σκέψεις.
Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2148
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Τι είναι αυτό που καθιστά τη διασκέδααση αποβλάκωση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 02 Μάιος 2024, 19:19

George_V έγραψε:
02 Μάιος 2024, 18:41
micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 18:31
George_V έγραψε:
02 Μάιος 2024, 18:29


Συγκλητικος? :003:
Όχι μωρέ, απλά η αδερφή του κολητού μου είναι Εστιάδα Παρθένα και μου βρήκε κάτι καλές θέσεις.
Και ποιοι παιζουν τη μερα που εχεις τα εισιτηρια? Τι προγραμμα εχει? Θα παιξει και Annona για τους πληβειους?
Ε, τα συνηθισμένα. Γαλάτες, Θράκες, Δικτυοβόλους... Εγώ πιο πολύ ήθελα να πάω επειδή λέει ότι θα έχει και δυο Gladiatrices αλλά δεν το πιστεύω, έτσι έλεγαν και την τελευταία φορά. Annona θα έχει αλλά ο κολητός μου μού απαγόρεψε να βάλω χέρι για να μην ξεφτιλιστούμε λέει.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27473
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Τι είναι αυτό που καθιστά τη διασκέδααση αποβλάκωση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 02 Μάιος 2024, 19:59

micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 19:19
George_V έγραψε:
02 Μάιος 2024, 18:41
micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 18:31


Όχι μωρέ, απλά η αδερφή του κολητού μου είναι Εστιάδα Παρθένα και μου βρήκε κάτι καλές θέσεις.
Και ποιοι παιζουν τη μερα που εχεις τα εισιτηρια? Τι προγραμμα εχει? Θα παιξει και Annona για τους πληβειους?
Ε, τα συνηθισμένα. Γαλάτες, Θράκες, Δικτυοβόλους... Εγώ πιο πολύ ήθελα να πάω επειδή λέει ότι θα έχει και δυο Gladiatrices αλλά δεν το πιστεύω, έτσι έλεγαν και την τελευταία φορά. Annona θα έχει αλλά ο κολητός μου μού απαγόρεψε να βάλω χέρι για να μην ξεφτιλιστούμε λέει.
Α τπτ spectacular δλδ. Παλι μαλακιες θα δουμε.

Δεν κανουν τα circences πια οπως παλια. Οπως τοτε που πλημμυριζαν το Κολοσσαιο και εκαναν ναυμαχιες στην αρενα.

Αυτα ηταν υπερθεαματα κυριοι. Οχι αυτες οι ψοφιες μονομαχιες που βλεπουμε σημερα...
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φιλοσοφία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών