Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Συζητήσεις για τα εθνικά θέματα της Ελλάδας, τα στρατιωτικά ζητήματα και τις ένοπλες δυνάμεις.
alexandroso
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 20 Απρ 2018, 16:11

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alexandroso » 12 Σεπ 2019, 15:18

under έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:14
alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:12
επισκέπτονται ελεύθερα τα κατεχόμενα
Ρε αριστεροι,γιατι ειστε τοσο γραικυλοι ;
Εσύ κάτσε καλά γιατί δεν το χω και δύσκολο να ζητήσει κάνα συγγνώμη ο Κυριάκος. Ο Αδωνις τοποθετήθηκε επί του θέματος; Είπε καλά έκανε ο πιτσιρικάς;
Don't knock on masturbation. It's sex with someone I love. "Woody Allen"
Never underestimate the power of denial. "American beauty"

alexandroso
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 20 Απρ 2018, 16:11

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alexandroso » 12 Σεπ 2019, 15:19

Γάταρος έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:16
alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:12
Γάταρε όσο και να χτυπιέσαι το θέμα μας είναι η βλακεία του πιτσιρικά που μηδενίζει διπλωματικές προσπάθειες ετών για να μπορούν οι Ε/Κ να επισκέπτονται ελεύθερα τα κατεχόμενα και όχι η ανάγκη σου να υπερασπιστείς τους δωσίλογους και τους μαυραγορίτες.
Εσύ, ως καλός κομμουνιστής, εκπροσωπείς τον δωσιλογισμό στο φόρουμ. Το θέμα είναι ότι δεν καταλαβαίνεις πως είναι υποκριτικό να υμνείς τον Γλέζο και όχι τον πιτσιρικά που αποδεδειγμένα κατέβασε τη σημαία του κατακτητή.
Ναι, εγώ ο Γιαννόπουλος, ο οθωμανελλην, όλοι όσοι διαφωνούμε γνωστοί κομμουνιστές. Είναι τόσο ηλίθια απλοικός ο τρόπος που σκέφτεσαι που πραγματικά θα μου προκαλούσε το θαυμασμό αν προερχόταν από εγκεφαλικά νεκρό μπαμπουίνο.
Don't knock on masturbation. It's sex with someone I love. "Woody Allen"
Never underestimate the power of denial. "American beauty"

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7104
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 12 Σεπ 2019, 15:21

Άλλα παιδιά στην ηλικία του ή λιώνουν μπροστά στην οθόνη ενός πισι,
ή έχουν το νου τους πως θα καμακώσουν καμια γκόμενα και πού θα πάνε διακοπές.
Ό φέρελπις νέος αψήφισε τους όποιους κινδύνους, και ξεφτίλισε το γόητρο των τούρκων
κάτι που σαν ενέργεια είναι όντως ουσιαστική.
Και όσοι λέτε ότι έθεσε σε κίνδυνο τη ζωή του, ασφαλώς για αυτό και είναι θαρραλέα η πράξη του.
Ξύδια και πλερέζες στα αριστερά αυτόματα αυτιστικά και στους δεξιούς φλούφλιδες ανώμαλους.
Και εις ότι αφορά τις όποιες διπλωματικές επιπτώσεις, ας γίνει πόλεμος γιατί είναι προτιμότερο
να πεθάνουμε όλοι πολεμώντας και να αφανιστούμε, παρά να αργοπεθαίνουμε καθημερινά
ντροπιασμένοι απ' τις ενδοτικές πολιτικές των τελευταίων δεκαετιών, σε Ελλάδα και Κύπρο.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 12 Σεπ 2019, 15:21

alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:18
under έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:14
alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:12
επισκέπτονται ελεύθερα τα κατεχόμενα
Ρε αριστεροι,γιατι ειστε τοσο γραικυλοι ;
Εσύ κάτσε καλά γιατί δεν το χω και δύσκολο να ζητήσει κάνα συγγνώμη ο Κυριάκος. Ο Αδωνις τοποθετήθηκε επί του θέματος; Είπε καλά έκανε ο πιτσιρικάς;
Το λεω εγω.Μεγαλα ΠΑΠΑΡΙΑ ο πιτσιρικας.Μαλλον δεν ειναι κομμουνιστης.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

σούπερ δημήτριος
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: 10 Σεπ 2019, 21:12

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από σούπερ δημήτριος » 12 Σεπ 2019, 15:21

alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 14:41
Εγώ λέω να του χαιδέψουν το κεφάλι, να του πουν μπράβο αγόρι μου και μετά να το ρίξουν σε ένα αναμορφωτήριο μέχρι να καταλάβει ότι εξωτερική πολιτική κάνει η εκλεγμένη κυβέρνηση και όχι το κάθε βλαχάκι που διαβάζει πολύ ηρωική φαντασία. Για να μη θρηνήσουμε κι άλλο θύμα της βλακείας αυτής με τις σημαίες.
προτείνεις δημοσίως να μπει μέσα ένας πιτσιρικάς 16 χρονών για να την πεις σε 5 άγνωστους μαλάκες που διαφωνείς?λίγη ντροπή ρε

Άβαταρ μέλους
Κεντροδεξιός Ψάλτης
Δημοσιεύσεις: 1790
Εγγραφή: 08 Σεπ 2019, 19:55

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κεντροδεξιός Ψάλτης » 12 Σεπ 2019, 15:22

Έχει απόλυτο δίκιο ο alexandroso.Αυτό έλειπε την εξωτερική πολιτική να την κάνουν έφηβοι και όχι το υπουργείο εξωτερικών.Ιδιαίτερα σε μια περίοδο που οι Τούρκοι ψάχνονται κυριολεκτικά για μανούρα.

alexandroso
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 20 Απρ 2018, 16:11

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alexandroso » 12 Σεπ 2019, 15:22

Parrot έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:21
Άλλα παιδιά στην ηλικία του ή λιώνουν μπροστά στην οθόνη ενός πισι,
ή έχουν το νου τους πως θα καμακώσουν καμια γκόμενα και πού θα πάνε διακοπές.
Ό φέρελπις νέος αψήφισε τους όποιους κινδύνους, και ξεφτίλισε το γόητρο των τούρκων
κάτι που σαν ενέργεια είναι όντως ουσιαστική.
Και όσοι λέτε ότι έθεσε σε κίνδυνο τη ζωή του, ασφαλώς για αυτό και είναι θαρραλέα η πράξη του.
Ξύδια και πλερέζες στα αριστερά αυτόματα αυτιστικά και στους δεξιούς φλούφλιδες ανώμαλους.
Και εις ότι αφορά τις όποιες διπλωματικές επιπτώσεις, ας γίνει πόλεμος γιατί είναι προτιμότερο
να πεθάνουμε όλοι πολεμώντας και να αφανιστούμε, παρά να αργοπεθαίνουμε καθημερινά
ντροπιασμένοι απ' τις ενδοτικές πολιτικές των τελευταίων δεκαετιών, σε Ελλάδα και Κύπρο.
Ωραία τα λέτε, ωραία τα κάνετε, όταν όμως σας μπαγλαρώσουν αρχίζετε τα εγώ δεν τους ξέρω, ο Ρουπακιάς ήταν κομμουνιστής, εμένα μου δώσαν 25 ευρώ για να κουνάω τη σημαία, εγώ για τα κουπόνια φαγητού βρέθηκα εκεί κι άλλα ηρωικά...
Don't knock on masturbation. It's sex with someone I love. "Woody Allen"
Never underestimate the power of denial. "American beauty"

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 12 Σεπ 2019, 15:23

alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:19
Ναι, εγώ ο Γιαννόπουλος, ο οθωμανελλην, όλοι όσοι διαφωνούμε γνωστοί κομμουνιστές.
Δεν ξέρω τι είναι ο κάθε τουρκόσπορος, εσύ πάντως είσαι κομμουνιστής και οι κομμουνιστές έχετε βεβαρυμένο ιστορικό όσον αφορά τον δωσιλογισμό. Παρέθεσα τον ριζοσπάστη, μόνοι σας παραδέχεστε ότι είστε οι δωσίλογοι των κατακτητών.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 12 Σεπ 2019, 15:26

alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:22
Ωραία τα λέτε, ωραία τα κάνετε, όταν όμως σας μπαγλαρώσουν αρχίζετε τα εγώ δεν τους ξέρω, ο Ρουπακιάς ήταν κομμουνιστής, εμένα μου δώσαν 25 ευρώ για να κουνάω τη σημαία, εγώ για τα κουπόνια φαγητού βρέθηκα εκεί κι άλλα ηρωικά...
Πάντως τις δηλώσεις μετανοίας άλλοι τις υπέγραφαν δυο - δυο.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

alexandroso
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 20 Απρ 2018, 16:11

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alexandroso » 12 Σεπ 2019, 15:26

σούπερ δημήτριος έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:21
alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 14:41
Εγώ λέω να του χαιδέψουν το κεφάλι, να του πουν μπράβο αγόρι μου και μετά να το ρίξουν σε ένα αναμορφωτήριο μέχρι να καταλάβει ότι εξωτερική πολιτική κάνει η εκλεγμένη κυβέρνηση και όχι το κάθε βλαχάκι που διαβάζει πολύ ηρωική φαντασία. Για να μη θρηνήσουμε κι άλλο θύμα της βλακείας αυτής με τις σημαίες.
προτείνεις δημοσίως να μπει μέσα ένας πιτσιρικάς 16 χρονών για να την πεις σε 5 άγνωστους μαλάκες που διαφωνείς?λίγη ντροπή ρε
Ναι, για παραδειγματισμό σε άλλους εφήβους που θα τους πάρουν τα μυαλά στόκοι σαν αυτόν και θα τους οδηγήσουν σε γρήγορο θάνατο κάνοντας μια τρύπα στο νερό και προκαλώντας κακό στην ίδια τους την πατρίδα δίνοντας λαβή στους Τούρκους. Σκεφτείτε κάποια στιγμή με το πάνω κεφάλι γι αλλαγή. Κι η ντροπή είναι δική σας που με τον τρόπο σας προτρέπετε κι άλλους να πα να σκοτωθούν χωρίς λόγο και αιτία. Θέλετε πόλεμο με τους Τούρκους, πάρτε τα καριοφίλια και τραβάτε, κόφτε τις μαλακίες που μόνο θάνατο χωρίς κανένα όφελος θα φέρουν.
Don't knock on masturbation. It's sex with someone I love. "Woody Allen"
Never underestimate the power of denial. "American beauty"

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7104
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 12 Σεπ 2019, 15:27

alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:22
Ωραία τα λέτε, ωραία τα κάνετε, όταν όμως σας μπαγλαρώσουν αρχίζετε τα εγώ δεν τους ξέρω, ο Ρουπακιάς ήταν κομμουνιστής, εμένα μου δώσαν 25 ευρώ για να κουνάω τη σημαία, εγώ για τα κουπόνια φαγητού βρέθηκα εκεί κι άλλα ηρωικά...
Βρέθηκε ένας φέρελπις νέος και ήδη έχετε συγχιστεί τόσο που το μυαλό σας έγινε κιμάς.
Πιείτε το ξύδι σας και πηγαίνετε να κάνετε καμιά εξέταση για τυχόν εγκεφαλικό.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14189
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 12 Σεπ 2019, 15:27

Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:22
Έχει απόλυτο δίκιο ο alexandroso.Αυτό έλειπε την εξωτερική πολιτική να την κάνουν έφηβοι και όχι το υπουργείο εξωτερικών.Ιδιαίτερα σε μια περίοδο που οι Τούρκοι ψάχνονται κυριολεκτικά για μανούρα.
:+1:
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

parafrwn
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 2590
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 07:52

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από parafrwn » 12 Σεπ 2019, 15:27

Parrot έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:21
Άλλα παιδιά στην ηλικία του ή λιώνουν μπροστά στην οθόνη ενός πισι,
ή έχουν το νου τους πως θα καμακώσουν καμια γκόμενα και πού θα πάνε διακοπές.
Ό φέρελπις νέος αψήφισε τους όποιους κινδύνους, και ξεφτίλισε το γόητρο των τούρκων
κάτι που σαν ενέργεια είναι όντως ουσιαστική.
Και όσοι λέτε ότι έθεσε σε κίνδυνο τη ζωή του, ασφαλώς για αυτό και είναι θαρραλέα η πράξη του.
Ξύδια και πλερέζες στα αριστερά αυτόματα αυτιστικά και στους δεξιούς φλούφλιδες ανώμαλους.
Και εις ότι αφορά τις όποιες διπλωματικές επιπτώσεις, ας γίνει πόλεμος γιατί είναι προτιμότερο
να πεθάνουμε όλοι πολεμώντας και να αφανιστούμε
, παρά να αργοπεθαίνουμε καθημερινά
ντροπιασμένοι απ' τις ενδοτικές πολιτικές των τελευταίων δεκαετιών, σε Ελλάδα και Κύπρο.
Μίλα για τον εαυτό σου, τύπε. Αν θες να πεθάνεις, δεν σε κρατά κανείς.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος parafrwn την 12 Σεπ 2019, 15:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σας σιχάθηκε η ψυχή μου.

alexandroso
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 20 Απρ 2018, 16:11

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alexandroso » 12 Σεπ 2019, 15:28

Γάταρος έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:26
alexandroso έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:22
Ωραία τα λέτε, ωραία τα κάνετε, όταν όμως σας μπαγλαρώσουν αρχίζετε τα εγώ δεν τους ξέρω, ο Ρουπακιάς ήταν κομμουνιστής, εμένα μου δώσαν 25 ευρώ για να κουνάω τη σημαία, εγώ για τα κουπόνια φαγητού βρέθηκα εκεί κι άλλα ηρωικά...
Πάντως τις δηλώσεις μετανοίας άλλοι τις υπέγραφαν δυο - δυο.
Ναι, σίγουρα. Δεν απαντώ άλλο στο πέταγμα της μπάλας μικρέ Γκεμπελίσκο. Αν έχεις να πεις κάτι επί της ουσίας πέστο. Μια που δεν έχεις, γιατί αυτό θα απαιτούσε ευφυία, κάτσε μίλα μόνος σου.
Don't knock on masturbation. It's sex with someone I love. "Woody Allen"
Never underestimate the power of denial. "American beauty"

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Θαρραλέος 16χρονος Eλληνοκύπριος κατέβασε το τουρκικό κωλόπανο στα κατεχόμενα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 12 Σεπ 2019, 15:28

Κεντροδεξιός Ψάλτης έγραψε:
12 Σεπ 2019, 15:22
Έχει απόλυτο δίκιο ο alexandroso.Αυτό έλειπε την εξωτερική πολιτική να την κάνουν έφηβοι και όχι το υπουργείο εξωτερικών.Ιδιαίτερα σε μια περίοδο που οι Τούρκοι ψάχνονται κυριολεκτικά για μανούρα.
Ναι,εξωτερικη πολιτικη ηθελε να κανει ο πιτσιρικας.Θα κατεβει και στις εκλογες.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εθνικά Θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών