""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Συζητήσεις για τα εθνικά θέματα της Ελλάδας, τα στρατιωτικά ζητήματα και τις ένοπλες δυνάμεις.
Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5657
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 17 Ιαν 2021, 02:15

Αρίστος έγραψε:
15 Ιαν 2021, 18:28
Aμα εγραφα λιακοπουλιές δεν θα προλογιζε τα βιβλια μου καθηγητης πανεπιστημιου, δεν θα κοπιαρε αρθρα μου η ρωσικη πρεσβεια και δεν θα δημοσιευε αρθρα μου ο Σταυρος Λυγερος στην ιστοσελιδα του και το περιοδικο ΕΠΙΚΑΙΡΑ.

Μεχρι πρωην υπουργοι εχουν αναδημοσιευσει αρθρα μου πιχι ο Τζουμακας, ακομη και το Μερα25 του Βαρουφακη. Αλλα μου τα ζητανε και πολιτικες κινησεις.

.
σουρπράιζντπίκατσου.πιεντζι
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 17 Ιαν 2021, 04:58

Stalker έγραψε:
17 Ιαν 2021, 01:58
Αρίστος έγραψε:
16 Ιαν 2021, 15:30
Στο Τριτο Ματι που κυκλοφορησε σημερα υπαρχει ολοσελιδη παρουσιαση του τελευταιου μου βιβλιου.

Στην παρουσιαση με αναφερουν σαν εμπειρο-δημοσιογραφο αναλύτη και στεκονται πολυ στο οτι το βιβλιο προλογισε ο καθηγητης Κωνσταντινος Βεργος.

.
Γιατί σε προλογίζει καθηγητής οικονομικών;

Επειδή γράφετε και ο δύο στις ίδιες φυλλάδες;


Και στα ΕΠΙΚΑΙΡΑ γραφουμε μαζι, πες φυλλαδα και τα ΕΠΙΚΑΙΡΑ κομπλεξικο υποκειμενο. :lol:

.

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5657
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 17 Ιαν 2021, 13:52

Αρίστος έγραψε:
17 Ιαν 2021, 04:58
Και στα ΕΠΙΚΑΙΡΑ γραφουμε μαζι, πες φυλλαδα και τα ΕΠΙΚΑΙΡΑ κομπλεξικο υποκειμενο. :lol:

.
Αφού γράφεις εσύ εκεί είναι πλεονασμός να την πω φυλλάδα, αλλά για να δούμε:

Εικόνα

Από αριστερά προς τα δεξιά:
  • Πούτιν: γαμάτος ηγέτης ή πολύ γαμάτος ηγέτης;
  • Σελέμπριτι αρνητής εμβολίων (ο παλιός ο ορθόδοξος, όχι μόνο του κόβιντ) αποκαλύπτει
  • Ο τύπος που βγαίνει στον Άλεξ Τζόουνς και λέει ότι ο κόβιντ είναι βιολογικό όπλο και ο Φαούτσι πρέπει να μπει φυλακή, τώρα και στην φυλλάδα μας
Δεν έρχεσαι για κυνήγι τελικά ε;
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 17 Ιαν 2021, 14:06

Αρίστος έγραψε:
16 Ιαν 2021, 15:58
Οσον αφορα τους τιτλους εχω συναδελφους που με ρωτανε για το αν μου αρεσει ο τιτλος στο ταδε αρθρο τους η να τον αλλαξουν.
Ξέρω ότι θα το εκλάβεις ως "λασπολογία" αλλά δεν πειράζει: οι συνάδελφοι της Γ' Εθνικής ποιον να ρωτήσουν για τίτλους; :102:

Ας επαναλάβω την ταπεινή μου γνώμη από ό,τι δικό σου έχω διαβάσει: μικρομεσαία δημοσιογραφία με πολύ μέτρια ελληνικά :roll:
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 17 Ιαν 2021, 14:08

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
13 Ιαν 2021, 21:02
Γουστάρω λασπομαχίες και ξεκατινιάσματα. Γίνετε ελεεινές.
:lol:
Γενιά, θα μας λείψεις στο φόρουμ.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 17 Ιαν 2021, 16:34

ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
17 Ιαν 2021, 14:06
Αρίστος έγραψε:
16 Ιαν 2021, 15:58
Οσον αφορα τους τιτλους εχω συναδελφους που με ρωτανε για το αν μου αρεσει ο τιτλος στο ταδε αρθρο τους η να τον αλλαξουν.
Ξέρω ότι θα το εκλάβεις ως "λασπολογία" αλλά δεν πειράζει: οι συνάδελφοι της Γ' Εθνικής ποιον να ρωτήσουν για τίτλους; :102:

Ας επαναλάβω την ταπεινή μου γνώμη από ό,τι δικό σου έχω διαβάσει: μικρομεσαία δημοσιογραφία με πολύ μέτρια ελληνικά :roll:


Aν καταφερνω "με μικρομεσαια δημοσιογραφια και πολυ μετρια ελληνικα" να αρθρογραφω σε 3 περιοδικα, 2 εφημεριδες και 5 ιστοσελιδες, παιρνοντας χιλιαδες αναγνωσεις σε καθε αρθρο, μερικες φορες και δεκαδες χιλιαδες, τοτε ειμαι πολυ μαγκας. Ακομη περισσοτερο μαγκας οταν με κοπιαρει ρωσικη πρεσβεια και πρωην υπουργοι. Σκεψου δηλαδη τι εχει να γινει αν βελτιωθω. :D

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρίστος την 17 Ιαν 2021, 17:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12185
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 17 Ιαν 2021, 16:53

Φαντασου ποσο χαμηλο ειναι το επιπεδο του μεσου Ελληνα αναγνωστη.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 17 Ιαν 2021, 17:01

Thor έγραψε:
17 Ιαν 2021, 16:53
το επιπεδο του μεσου Ελληνα
Σκεψου μονο πως ο σωρρας πρωτου τον μαγκώσουν ειχε φτασει 100δες γραφεια στην ελλ ( αυτοσυντηρουμενα ) και κατι χιλιαδες κοσμου να πληρωνει συνδρομη στην πυραμιδα του .

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 17 Ιαν 2021, 17:33

Κοφτε τη μαλακια με το Σωρρα. Απο την εποχη των Αγανακτισμενων καναμε τα παντα με τις ομαδες που ειχαμε συστησει να μεινει εξω απο ολα γιατι θεωρουσαμε υποπτο το ρολο του.

Εσεις τι εχετε κανει για να μη γινει μοδα ο Σωρρας;

Τιποτα. Αντιθετα βριζετε εμας που τον πεταξαμε εξω σε κρισιμες εποχες.

Και τον πεταξαμε εξω σε χρονια που τον δημοσιευαν δεξιες εφημεριδες.

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρίστος την 17 Ιαν 2021, 17:40, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 17 Ιαν 2021, 17:35

Thor έγραψε:
17 Ιαν 2021, 16:53
Φαντασου ποσο χαμηλο ειναι το επιπεδο του μεσου Ελληνα αναγνωστη.


Και της Ρωσικης Πρεσβειας μην σου πω. :lol:

Πιθανοτερο βεβαια να ειναι το δικο σου επιπεδο χαμηλο, κατι εξ αλλου που φαινεται και απο το σπορ της ανθρωποφαγιας που επιδιδεσαι.

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρίστος την 17 Ιαν 2021, 17:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12185
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 17 Ιαν 2021, 17:46

Αρίστος έγραψε:
17 Ιαν 2021, 17:35
Thor έγραψε:
17 Ιαν 2021, 16:53
Φαντασου ποσο χαμηλο ειναι το επιπεδο του μεσου Ελληνα αναγνωστη.


Και της Ρωσικης Πρεσβειας μην σου πω. :lol:

Εναλλακτικα μπορει το δικο σου επιπεδο να ειναι χαμηλο, κατι εξ αλλου που φαινεται και απο το σπορ της ανθρωποφαγιας που επιδιδεσαι.

.
Δεν αντιλεγω,οντως το επιπεδο μου να ειναι χαμηλο οπως λες,αλλα η ανθρωποφαγια,απο που προκυπτει;
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 17 Ιαν 2021, 17:49

Θες και διαλογο οταν ξεκινησες τις προσβολες οτι ειναι χαμηλο το επιπεδο μου;

.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23216
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 17 Ιαν 2021, 17:50

Αρίστος έγραψε:
17 Ιαν 2021, 17:49
Θες και διαλογο οταν ξεκινησες τις προσβολες οτι ειναι χαμηλο το επιπεδο μου;

.
Δεν είπε αυτό. Εσύ είσαι αρθρογράφος.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 17 Ιαν 2021, 17:51

η συγκεκριμενη νυφιτσα ειναι ο καλυτερος φιλος της πρεσβειας και δεν λεει τιποτε τυχαια :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: ""Είναι οι ταυτότητες ηλίθιοι", γράφει ο καλύτερος Έλληνας δημοσιογράφος" γράφει ο 2ος καλύτερος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 17 Ιαν 2021, 17:53

Αρίστος έγραψε:
17 Ιαν 2021, 17:33
Κοφτε τη μαλακια με το Σωρρα. Απο την εποχη των Αγανακτισμενων καναμε τα παντα με τις ομαδες που ειχαμε συστησει να μεινει εξω απο ολα γιατι θεωρουσαμε υποπτο το ρολο του.

Εσεις τι εχετε κανει για να μη γινει μοδα ο Σωρρας;

Τιποτα. Αντιθετα βριζετε εμας που τον πεταξαμε εξω σε κρισιμες εποχες.

Και τον πεταξαμε εξω σε χρονια που τον δημοσιευαν δεξιες εφημεριδες.

.
Μη κλωτσας τυπε .... ρωτησε ο φιλος για το επιπεδο του ελλ και τον απαντησα .
Νon4me έγραψε:
17 Ιαν 2021, 17:01
Thor έγραψε:
17 Ιαν 2021, 16:53
το επιπεδο του μεσου Ελληνα
Σκεψου μονο πως ο σωρρας πρωτου τον μαγκώσουν ειχε φτασει 100δες γραφεια στην ελλ ( αυτοσυντηρουμενα ) και κατι χιλιαδες κοσμου να πληρωνει συνδρομη στην πυραμιδα του .

Και δε μιλαμε για 10 - 100 - 1000 - η πεντακόσια ογδόντα εφτά τετράκις κλικ στον κυβο αλλα για κοσμο φυσικη παρουσια που εριχνε κοπο και χρημα στην πυραμιδα του

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εθνικά Θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών