40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Συζητήσεις για τα εθνικά θέματα της Ελλάδας, τα στρατιωτικά ζητήματα και τις ένοπλες δυνάμεις.

40 χρόνια στην ΕΕ. Πως ειναι η Ελλάδα?

Καλύτερα
27
54%
Χειρότερα
22
44%
Το ίδιο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αδιαφορώ
1
2%
Δεν ξέρω/Δεν απαντώ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων: 50

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42885
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 19 Φεβ 2021, 11:29

EKPLIKTIKOS έγραψε:
19 Φεβ 2021, 11:27
Δημοκρατικός έγραψε:
19 Φεβ 2021, 01:00
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
19 Φεβ 2021, 00:53
Μερικοί λόγοι οι οποίοι αιτιολογούν την προσβολή των εκατοντάδων χιλιάδων ιδιοκτητών - οδηγών ταξί ;
Όλοι έχουμε μπει σε ταξί.
Ο αντιταριφισμος είναι ελιτισμός. Κ εντάξει να τα λέει ο αστός νεοϋορκεζος που προχθές έπινε σμουθι με τον Ροκφέλερ παει κ έρχεται, να τα λέει ο Μητσάρας απο το Κερατσίνι κ η Μαρουλα απο τη Νέα Ιωνία που έχει πιο πολλά κοινά με τον αμόρφωτο ταρίφα απο την πεφωτισμένη ελίτ στην οποία φαντασιώνεται ότι ανήκει (έστω πνευματικα), ενώ μόλις κατέβηκε από τα βουνά της Κορινθίας που έτρωγε ψωμί με λάδι κ ζάχαρη, παει πολυ.
Αυτή τη νοοτροπία της ψωροκωσταινας είναι που θέλουμε να γενοκτονησει πολιτισμικά η ΕΕ, μικρά μου θιγμενα snowflakes.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dwarven Blacksmith την 19 Φεβ 2021, 11:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 19 Φεβ 2021, 11:30

40 χρονια διαλυση,το αποτελεσμα ειναι καθαρα μπουμερικο :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11667
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 19 Φεβ 2021, 11:33

stavmanr έγραψε:
18 Φεβ 2021, 21:38
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
18 Φεβ 2021, 21:22
Εάν δεν είχαμε μπει τότε στην ΕΟΚ , πως θα ήμασταν τώρα ;
Έχουμε μέτρο σύγκρισης;
Μπήκαμε με μέσον στην ΕΕ και στην πρώτη ευκαιρία μας τσαλαπάτησε το θηρίο.
Αν δεν είσαι έτοιμος να μπεις σε μία εταιρία, είναι εγκληματικό να μπεις. Αναλαμβάνεις ευθύνες και υποχρεώσεις που σε γονατίζουν.
Από την άλλη όταν είσαι μέσα στην εταιρία, αν δεν παλέψεις για εκείνη, είσαι χαμένος από χέρι.
Σιγά το βίσμα που χρειαζόταν. Δεν υπήρχε δημοκρατική χώρα στη Δυτική Ευρώπη που να ήθελε να μπει και να μην της το επέτρεψαν.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 19 Φεβ 2021, 11:47

Dwarven Blacksmith έγραψε:
19 Φεβ 2021, 11:29

Αυτή τη νοοτροπία της ψωροκωσταινας είναι που θέλουμε να γενοκτονησει πολιτισμικά η ΕΕ, μικρά μου θιγμενα snowflakes.
:lol:

Δεν ειμαι ταρίφας για να θιχτω, αλλά δεν έχω κ κόμπλεξ για την καταγωγή μου, κ σίγουρα δεν έχω καμία σχέση με τον κοινωνικό ρατσισμό που πρεσβεύουν τα γραπτά σου. Οι ταρίφες που κοροϊδεύεις τώρα αντί να γράφουν αμπελοφιλοσοφιες στο ίντερνετ είναι στο μεροκάματο για να βγάλουν λεφτα να φάνε. Γράφεις εδώ αυτά που κοροϊδεύεις ότι κάνουν οι ταρίφες, μιλώντας με έπαρση καθηγητή κοινωνιολογίας -οσο ειδικός εισαι εσύ να μιλήσεις γι αυτα τα θέματα, αλλο τοσο είναι κ αυτοί-. Γι αυτό σας λέω ότι έχετε πιο πολλά κοινά με τους ταρίφες αντί γι αυτούς που νομίζετε ότι έχετε. Είστε κυριολεκτικά σαν τους Αλβανούς μετανάστες που είναι ρατσιστές με πακιστανούς μετανάστες

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42885
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 19 Φεβ 2021, 11:53

EKPLIKTIKOS έγραψε:
19 Φεβ 2021, 11:47
Dwarven Blacksmith έγραψε:
19 Φεβ 2021, 11:29

Αυτή τη νοοτροπία της ψωροκωσταινας είναι που θέλουμε να γενοκτονησει πολιτισμικά η ΕΕ, μικρά μου θιγμενα snowflakes.
:lol:

Δεν ειμαι ταρίφας για να θιχτω, αλλά δεν έχω κ κόμπλεξ για την καταγωγή μου, κ σίγουρα δεν έχω καμία σχέση με τον κοινωνικό ρατσισμό που πρεσβεύουν τα γραπτά σου. Οι ταρίφες που κοροϊδεύεις τώρα αντί να γράφουν αμπελοφιλοσοφιες στο ίντερνετ είναι στο μεροκάματο για να βγάλουν λεφτα να φάνε. Γράφεις εδώ αυτά που κοροϊδεύεις ότι κάνουν οι ταρίφες, μιλώντας με έπαρση καθηγητή κοινωνιολογίας -οσο ειδικός εισαι εσύ να μιλήσεις γι αυτα τα θέματα, αλλο τοσο είναι κ αυτοί-. Γι αυτό σας λέω ότι έχετε πιο πολλά κοινά με τους ταρίφες αντί γι αυτούς που νομίζετε ότι έχετε. Είστε κυριολεκτικά σαν τους Αλβανούς μετανάστες που είναι ρατσιστές με πακιστανούς μετανάστες
Ότι έχεις κόμπλεξ με την καταγωγή σου είναι εμφανές αφού υπάρχουν πράγματα που ντρέπεσαι να κάνεις επειδή δεν είσαι από το Μανχάταν.

Ο ταξικος χαρακτήρας της ταριφολογίας είναι ένας πρόχειρος αχυράνθρωπος που δεν αντέχει σε σοβαρή ανάλυση. Τόσα ανειδικευτα επαγγέλματα υπάρχουν, δεν φταίει αυτό. Έβαλες μπροστά τους ταξιτζήδες, τους χρησιμοποίησες σαν ανθρώπινη ασπίδα για να μην δεχτείς την κριτική για το δικό σου σχόλιο.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8859
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 19 Φεβ 2021, 11:54

Αχ, τί κρίμα που δε θα γίνουν 50.
Z

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 19 Φεβ 2021, 12:00

Να επισημάνω ότι ΕΙΜΑΙ ταρίφας και σε πολλές ώρες της αναμονής μου στις πιάτσες στάθμευσης ταξί ή στον ελεύθερο χρόνο μου μελετάω την επικαιρότητα , παγκόσμια ιστορία και πολιτική . Επίσης για την νέα γενιά ταξιτζήδων ( > 40 ) δεν ισχύουν όσα στερεότυπα έχουν δημιουργηθεί κατά καιρούς . Το ίδιο ισχύει και για το σημαντικότερο κομμάτι του επαγγέλματος που είναι η οδηγική συμπεριφορά . Εντάξει δεν οδηγούμε όπως η κυρία Παναγιώτα αλλά σεβόμαστε τους υπόλοιπους οδηγούς και τους πεζούς . Είμαστε ευγενικοί καθαροί και ( στην πλειοψηφία ) δεν χρεώνουμε παραπάνω . Η αισχρή επαγγελματική συμπεριφορά κάποιων παλαιότερων συναδέλφων κατά το παρελθόν η οποία έδωσε το δικαίωμα στους υπόλοιπους πολίτες να κατηγορούν ολόκληρο τον κλάδο για πλήθος αρνητικών χαρακτηριστικών έχει εκλείψει σε μεγάλο βαθμό και θα εκλείψει σε ακόμα περισσότερο μόλις συνταξιοδοτηθούν και οι τελευταίοι εκπρόσωποι της .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λόρδος Ταντρίδης την 19 Φεβ 2021, 12:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42885
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 19 Φεβ 2021, 12:04

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
19 Φεβ 2021, 12:00
Να επισημάνω ότι ΕΙΜΑΙ ταρίφας και σε πολλές ώρες της αναμονής μου στις πιάτσες στάθμευσης ταξί ή στον ελεύθερο χρόνο μου μελετάω την επικαιρότητα , παγκόσμια ιστορία και πολιτική . Επίσης για την νέα γενιά ταξιτζήδων ( > 40 ) δεν ισχύουν όσα στερεότυπα έχουν δημιουργηθεί κατά καιρούς . Είμαστε ευγενικοί καθαροί και ( στην πλειοψηφία ) δεν χρεώνουμε παραπάνω . Το ίδιο ισχύει και για το σημαντικότερο κομμάτι του επαγγέλματος που είναι η οδηγική συμπεριφορά . Εντάξει δεν οδηγούμε όπως η κυρία Παναγιώτα με το Nissan Micra αλλά σεβόμαστε τους υπόλοιπους οδηγούς και τους πεζούς . Η αισχρή επαγγελματική συμπεριφορά κάποιων παλαιότερων συναδέλφων κατά το παρελθόν η οποία έδωσε το δικαίωμα στους υπόλοιπους πολίτες να κατηγορεί ολόκληρο τον κλάδο για πλήθος αρνητικών χαρακτηριστικών έχει εκλείψει σε μεγάλο βαθμό και θα εκλείψει σε ακόμα περισσότερο μόλις συνταξιοδοτηθούν και οι τελευταίοι εκπρόσωποι της .
Είμαι περήφανος να πολεμάω πλάι σου στον αντιμπουμερικό αγώνα.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 19 Φεβ 2021, 12:07

Dwarven Blacksmith έγραψε:
19 Φεβ 2021, 11:53

Ότι έχεις κόμπλεξ με την καταγωγή σου είναι εμφανές αφού υπάρχουν πράγματα που ντρέπεσαι να κάνεις επειδή δεν είσαι από το Μανχάταν.
Εγώ τι κόμπλεξ να έχω για την καταγωγή μου; Είναι τιμή μου να είμαι Έλληνας, δεν έχω ανάγκη να είμαι ούτε Μανχατανεζος, ούτε Ευρωπαίος ούτε Κινέζος για να νιώσω καλύτερα. Ολοι αυτοι δεν ειναι ούτε για να γλείφουν τα παπούτσια του γέρου του Μοριά. Ελλάδα είναι συνώνυμο της γαματοσυνης. Ελλάδα σημαίνει ελευθερία, δημοκρατία. Κ αν συμπαθώ τις ΗΠΑ είναι ακριβώς γιατί πρεσβεύουν την ελληνικότητα αυτή, σε αντίθεση με την Κινα που πρεσβεύει τη βαρβαρότητα και τη δουλικοτητα

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 19 Φεβ 2021, 12:10

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
19 Φεβ 2021, 12:00
Να επισημάνω ότι ΕΙΜΑΙ ταρίφας και σε πολλές ώρες της αναμονής μου στις πιάτσες στάθμευσης ταξί ή στον ελεύθερο χρόνο μου μελετάω την επικαιρότητα , παγκόσμια ιστορία και πολιτική . Επίσης για την νέα γενιά ταξιτζήδων ( > 40 ) δεν ισχύουν όσα στερεότυπα έχουν δημιουργηθεί κατά καιρούς . Το ίδιο ισχύει και για το σημαντικότερο κομμάτι του επαγγέλματος που είναι η οδηγική συμπεριφορά . Εντάξει δεν οδηγούμε όπως η κυρία Παναγιώτα με το Nissan Micra αλλά σεβόμαστε τους υπόλοιπους οδηγούς και τους πεζούς . Είμαστε ευγενικοί καθαροί και ( στην πλειοψηφία ) δεν χρεώνουμε παραπάνω . Η αισχρή επαγγελματική συμπεριφορά κάποιων παλαιότερων συναδέλφων κατά το παρελθόν η οποία έδωσε το δικαίωμα στους υπόλοιπους πολίτες να κατηγορούν ολόκληρο τον κλάδο για πλήθος αρνητικών χαρακτηριστικών έχει εκλείψει σε μεγάλο βαθμό και θα εκλείψει σε ακόμα περισσότερο μόλις συνταξιοδοτηθούν και οι τελευταίοι εκπρόσωποι της .
Tην κυρία Παναγιώτα μπορούμε να την κοροϊδεύουμε γιατί δεν είναι άσος του βολάν σαν τους ταρίφες ( :giggle:). Tουs ταρίφες δεν μπορούμε να τους κοροϊδεύουμε γιατί είναι κοινωνικός ρατσισμός.

Όσο για τις ώρες αναμονής και την μελέτη της επικαιρότητας, το προβλημα είναι ότι κάποιες φορές τα συμπεράσματα της φροντίζετε να τα μεταλαμπαδεύσετε σε όποιον κάνει το λάθος να μπεί στο ταξί σας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Δημοκρατικός την 19 Φεβ 2021, 12:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 19 Φεβ 2021, 12:12

Δημοκρατικός έγραψε:
19 Φεβ 2021, 12:10
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
19 Φεβ 2021, 12:00
Να επισημάνω ότι ΕΙΜΑΙ ταρίφας και σε πολλές ώρες της αναμονής μου στις πιάτσες στάθμευσης ταξί ή στον ελεύθερο χρόνο μου μελετάω την επικαιρότητα , παγκόσμια ιστορία και πολιτική . Επίσης για την νέα γενιά ταξιτζήδων ( > 40 ) δεν ισχύουν όσα στερεότυπα έχουν δημιουργηθεί κατά καιρούς . Το ίδιο ισχύει και για το σημαντικότερο κομμάτι του επαγγέλματος που είναι η οδηγική συμπεριφορά . Εντάξει δεν οδηγούμε όπως η κυρία Παναγιώτα με το Nissan Micra αλλά σεβόμαστε τους υπόλοιπους οδηγούς και τους πεζούς . Είμαστε ευγενικοί καθαροί και ( στην πλειοψηφία ) δεν χρεώνουμε παραπάνω . Η αισχρή επαγγελματική συμπεριφορά κάποιων παλαιότερων συναδέλφων κατά το παρελθόν η οποία έδωσε το δικαίωμα στους υπόλοιπους πολίτες να κατηγορούν ολόκληρο τον κλάδο για πλήθος αρνητικών χαρακτηριστικών έχει εκλείψει σε μεγάλο βαθμό και θα εκλείψει σε ακόμα περισσότερο μόλις συνταξιοδοτηθούν και οι τελευταίοι εκπρόσωποι της .
Tην κυρία Παναγιώτα μπορούμε να την κοροϊδεύουμε γιατί δεν είναι άσος του βολάν σαν τους ταρίφες ( :giggle:). Tοwυ ταρίφες δεν μπορούμε να τους κοροϊδεύουμε γιατί είναι κοινωνικός ρατσισμός.
Θελω να πω ότι ορισμένοι από εμάς οδηγούμε σχετικά γρηγορότερα από τον μέσο πολίτη . Δεν κοροϊδεύω την κυρία Παναγιώτα , αλλά προφανώς ούτε βιάζεται να βγάλει μεροκάματο ούτε έχει την ίδια οδηγική εμπειρία και ικανότητα με έναν ταξιτζή .

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42885
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 19 Φεβ 2021, 12:16

EKPLIKTIKOS έγραψε:
19 Φεβ 2021, 12:07
Dwarven Blacksmith έγραψε:
19 Φεβ 2021, 11:53

Ότι έχεις κόμπλεξ με την καταγωγή σου είναι εμφανές αφού υπάρχουν πράγματα που ντρέπεσαι να κάνεις επειδή δεν είσαι από το Μανχάταν.
Εγώ τι κόμπλεξ να έχω για την καταγωγή μου; Είναι τιμή μου να είμαι Έλληνας, δεν έχω ανάγκη να είμαι ούτε Μανχατανεζος, ούτε Ευρωπαίος ούτε Κινέζος για να νιώσω καλύτερα. Ολοι αυτοι δεν ειναι ούτε για να γλείφουν τα παπούτσια του γέρου του Μοριά. Ελλάδα είναι συνώνυμο της γαματοσυνης. Ελλάδα σημαίνει ελευθερία, δημοκρατία. Κ αν συμπαθώ τις ΗΠΑ είναι ακριβώς γιατί πρεσβεύουν την ελληνικότητα αυτή, σε αντίθεση με την Κινα που πρεσβεύει τη βαρβαρότητα και τη δουλικοτητα
Ναι φαίνεται. Τελευταίο τον θεωρείς το Μήτσο από Παγκράτι και την άλλη τη Ματουλα πως την είπες.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
kameron
Δημοσιεύσεις: 8028
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 00:47
Phorum.gr user: kameron

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kameron » 19 Φεβ 2021, 17:38

Καραμελίτσα έγραψε:
19 Φεβ 2021, 11:54
Αχ, τί κρίμα που δε θα γίνουν 50.
Πώς έτσι;

Θα αρχίσει πάλι ο Τσίπρας τα go back με ένα νόμο και ένα άρθρο;

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8859
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 19 Φεβ 2021, 17:40

kameron έγραψε:
19 Φεβ 2021, 17:38
Καραμελίτσα έγραψε:
19 Φεβ 2021, 11:54
Αχ, τί κρίμα που δε θα γίνουν 50.
Πώς έτσι;

Θα αρχίσει πάλι ο Τσίπρας τα go back με ένα νόμο και ένα άρθρο;
Δε νομίζω να μπορεί ο Τσίπρας να καταργήσει την ΕΕ. Θα πέσει μόνη της από τις εσωτερικές της αντιφάσεις.
Z

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42885
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: 40 χρόνια στην Ευρωπαική Ενωση

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 19 Φεβ 2021, 17:43

Καραμελίτσα έγραψε:
19 Φεβ 2021, 17:40
kameron έγραψε:
19 Φεβ 2021, 17:38
Καραμελίτσα έγραψε:
19 Φεβ 2021, 11:54
Αχ, τί κρίμα που δε θα γίνουν 50.
Πώς έτσι;

Θα αρχίσει πάλι ο Τσίπρας τα go back με ένα νόμο και ένα άρθρο;
Δε νομίζω να μπορεί ο Τσίπρας να καταργήσει την ΕΕ. Θα πέσει μόνη της από τις εσωτερικές της αντιφάσεις.
Καλά 500. Αν δεν είχε αντιφάσεις θα ήταν ήδη νεκρή, αυτοί μόνο δεν έχουν αντιφάσεις.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εθνικά Θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών