Δάνειο και πόλεμος

Συζητήσεις για τα εθνικά θέματα της Ελλάδας, τα στρατιωτικά ζητήματα και τις ένοπλες δυνάμεις.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δάνειο και πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 05 Οκτ 2022, 16:39

α γίνε μέλος της νέας δημοκρατίας
β πάρε δάνειο
Και μην είσαι τσίπης, χτύπα κάνα μυριάκι και πάνω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16613
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Δάνειο και πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 05 Οκτ 2022, 16:51

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Οκτ 2022, 11:21
Περίπου τρεις μήνες τώρα σκέφτομαι να πάρω δάνειο περίπου είκοσι χιλιάρικα , δέκα για αγορά αυτοκινήτου , πέντε για αντιμετώπιση της γυναικομαστίας και πέντε για να τραβάει το δάνειο αν κάποιους μήνες δεν μπορώ να πληρώσω την δόση .
Λοιπόν .
Όλοι γράφουν ότι είμαστε στα πρόθυρα πολέμου . Είμαι σε ηλικία που θα επιστρατευθώ άμεσα ( 28 - απολύθηκα το 2016 ) . Αν δεν επιστρέψω , δεν με απασχολεί το δάνειο . Αν επιστρέψω , υπάρχει περίπτωση να διαγραφεί το δάνειο μου ( και σε άλλους σαν εμένα ) λόγω προσφοράς στην πατρίδα ; Αν είναι έτσι πάω να το πάρω αύριο .
πως φαινεται αμεσως ο,τι εισαι ψαρακας...
ζητα ρε 5-6 εκ. ευρω και βαλε.. και μετα πηγαινε στον πολεμο... για 20Κ ψωροχιλιαρικα θα πας να ψοφησεις;
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δάνειο και πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 05 Οκτ 2022, 16:59

taxalata xalasa έγραψε:
05 Οκτ 2022, 16:51
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Οκτ 2022, 11:21
Περίπου τρεις μήνες τώρα σκέφτομαι να πάρω δάνειο περίπου είκοσι χιλιάρικα , δέκα για αγορά αυτοκινήτου , πέντε για αντιμετώπιση της γυναικομαστίας και πέντε για να τραβάει το δάνειο αν κάποιους μήνες δεν μπορώ να πληρώσω την δόση .
Λοιπόν .
Όλοι γράφουν ότι είμαστε στα πρόθυρα πολέμου . Είμαι σε ηλικία που θα επιστρατευθώ άμεσα ( 28 - απολύθηκα το 2016 ) . Αν δεν επιστρέψω , δεν με απασχολεί το δάνειο . Αν επιστρέψω , υπάρχει περίπτωση να διαγραφεί το δάνειο μου ( και σε άλλους σαν εμένα ) λόγω προσφοράς στην πατρίδα ; Αν είναι έτσι πάω να το πάρω αύριο .
πως φαινεται αμεσως ο,τι εισαι ψαρακας...
ζητα ρε 5-6 εκ. ευρω και βαλε.. και μετα πηγαινε στον πολεμο... για 20Κ ψωροχιλιαρικα θα πας να ψοφησεις;
5-6 και πάνω θέλει να είσαι βουλευτής και πάνω, απλό μέλος δε φτάνει.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16613
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Δάνειο και πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 05 Οκτ 2022, 17:05

sys3x έγραψε:
05 Οκτ 2022, 16:59
taxalata xalasa έγραψε:
05 Οκτ 2022, 16:51
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
05 Οκτ 2022, 11:21
Περίπου τρεις μήνες τώρα σκέφτομαι να πάρω δάνειο περίπου είκοσι χιλιάρικα , δέκα για αγορά αυτοκινήτου , πέντε για αντιμετώπιση της γυναικομαστίας και πέντε για να τραβάει το δάνειο αν κάποιους μήνες δεν μπορώ να πληρώσω την δόση .
Λοιπόν .
Όλοι γράφουν ότι είμαστε στα πρόθυρα πολέμου . Είμαι σε ηλικία που θα επιστρατευθώ άμεσα ( 28 - απολύθηκα το 2016 ) . Αν δεν επιστρέψω , δεν με απασχολεί το δάνειο . Αν επιστρέψω , υπάρχει περίπτωση να διαγραφεί το δάνειο μου ( και σε άλλους σαν εμένα ) λόγω προσφοράς στην πατρίδα ; Αν είναι έτσι πάω να το πάρω αύριο .
πως φαινεται αμεσως ο,τι εισαι ψαρακας...
ζητα ρε 5-6 εκ. ευρω και βαλε.. και μετα πηγαινε στον πολεμο... για 20Κ ψωροχιλιαρικα θα πας να ψοφησεις;
5-6 και πάνω θέλει να είσαι βουλευτής και πάνω, απλό μέλος δε φτάνει.
καταντια ρε ανθρωπε... για 20 ψωροχιλιαρικα...
παλια λεγαμε...
«Ωχ αμάν, γιατί τα πεντοχίλιαρα δεν είναι πετσΑτάκια, να παίρνω με τη σέσουλα, να ράβω γραβατάκια.» :smt005:
Τσιφτετέλια στην Αθήνα με κλαρίνα και λυγμούς, λίγα χρόνια κι είναι κρίμα να τα ζούμε με καημούς.
Τα μεγάφωνα το λένε, διαπασών το τραγουδούν, ψέκες είν’ όσοι δε ψαίνε γι’ αυτό ψέκουν και ψεχνούν.
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δάνειο και πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 05 Οκτ 2022, 17:14

Πάντως όσο γυρνάει ακόμη όποιος ψήνεται για κανέναν διορισμούλη έχουμε εκπρόσωπο επί αυτών των θεμάτων του κόμματος δω χάμου τον Otto Weininger σύμφωνα με δήλωση του ιδίου προς τον μίζερο συριζαίο ΟΥΤΙΣ (μεγάλες καρδγιές οι νεοδημορκάτες δω χάμου παιβιά, αντί να βολεύουν τα δικά τους παιβιά νοιάζονται για τους υπόλοιπους ζαίους, τι να πω, πράβο) , για δανειάκια δεν είπε τίποτα αλλά άμα δεν ρωτήσεις δεν μαθαίνεις.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εθνικά Θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών