Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 06 Δεκ 2020, 16:39

Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 12:07


Είτε 14, είτε 16 δεν με ενδιαφέρει η οπτική του παιδιού και το τι θέλει. Αλλά του ενήλικα. Και για μένα είναι άρρωστο μια γυναίκα να θέλει να κάνει σεξ με έναν έφηβο 14 ή 16 χρονων. Απλά άρρωστο.
Τι λες βρε;
Έστω ότι είμαι 65 και η γυναίκα μου 64.
Από κάτω στη φωτο η κοπέλα είναι 15, ούτε καν 16.

Και είναι άρρωστο να θέλω να κάνω σεξ με αυτήν και υγιές να θέλω με την 64χρονη γυναίκα μου;

Μήπως θα έπρεπε να μου αρέσουν και οι μπάμιες αντί για τα σουβλάκια ή τα πατημένα σκατα ξερω γω;

Ρε σεις , πάτε καλά;




Εικόνα
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 06 Δεκ 2020, 16:43

Prepon έγραψε:
06 Δεκ 2020, 16:39
Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 12:07


Είτε 14, είτε 16 δεν με ενδιαφέρει η οπτική του παιδιού και το τι θέλει. Αλλά του ενήλικα. Και για μένα είναι άρρωστο μια γυναίκα να θέλει να κάνει σεξ με έναν έφηβο 14 ή 16 χρονων. Απλά άρρωστο.
Τι λες βρε;
Έστω ότι είμαι 65 και η γυναίκα μου 64.
Από κάτω στη φωτο η κοπέλα είναι 15, ούτε καν 16.

Και είναι άρρωστο να θέλω να κάνω σεξ με αυτήν και υγιές να θέλω με την 64χρονη γυναίκα μου;

Μήπως θα έπρεπε να μου αρέσουν και οι μπάμιες αντί για τα σουβλάκια ή τα πατημένα σκατα ξερω γω;

Ρε σεις , πάτε καλά;




Εικόνα
:003:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Δεκ 2020, 16:50

Prepon έγραψε:
06 Δεκ 2020, 16:39
Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 12:07


Είτε 14, είτε 16 δεν με ενδιαφέρει η οπτική του παιδιού και το τι θέλει. Αλλά του ενήλικα. Και για μένα είναι άρρωστο μια γυναίκα να θέλει να κάνει σεξ με έναν έφηβο 14 ή 16 χρονων. Απλά άρρωστο.
Τι λες βρε;
Έστω ότι είμαι 65 και η γυναίκα μου 64.
Από κάτω στη φωτο η κοπέλα είναι 15, ούτε καν 16.

Και είναι άρρωστο να θέλω να κάνω σεξ με αυτήν και υγιές να θέλω με την 64χρονη γυναίκα μου;

Μήπως θα έπρεπε να μου αρέσουν και οι μπάμιες αντί για τα σουβλάκια ή τα πατημένα σκατα ξερω γω;

Ρε σεις , πάτε καλά;




Εικόνα
Γνωρίζοντας ότι είναι 15; ναι άρρωστο είναι. Μάλλον πρέπει να απευθυνθείς σε ψυχίατρο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Δεκ 2020, 17:09

stavmanr έγραψε:
06 Δεκ 2020, 16:20
Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 12:07
stavmanr έγραψε:
06 Δεκ 2020, 11:28

Επαναλαμβάνω ότι το δικαστήριο απάλλαξε την κατηγορούμενη καθώς δέχτηκε ότι ο έφηβος ψεύδονταν συστηματικά για την ηλικία του και δεν ήταν εύκολο να τον ξεχωρίσεις πχ. από έναν 16χρονο (συνήθως 15-16 ετών είναι η μέση ηλικία "συναίνεσης" στην Ε.Ε., δηλαδή είναι η ηλικία που θεωρείται ότι το άτομο έχει δικαίωμα ερωτικής αυτοδιάθεσης).

Κι αυτό είναι κάτι που πρέπει να απασχολήσει τους γονείς του, δεδομένου ότι τον εκθέτει σε διάφορες καταστάσεις.
Δεν κατανοώ γιατί κάποιοι δεν αναρωτιέστε πόσο υγιές είναι να δηλώνεις ενήλικος όταν είσαι 14 χρονών, και γιατί να το κάνεις αυτό στα σόσιαλ μίντια.
Είτε 14, είτε 16 δεν με ενδιαφέρει η οπτική του παιδιού και το τι θέλει. Αλλά του ενήλικα. Και για μένα είναι άρρωστο μια γυναίκα να θέλει να κάνει σεξ με έναν έφηβο 14 ή 16 χρονων. Απλά άρρωστο.
Κοίταξε.
Από τη στιγμή που αναγνωρίζουμε δικαίωμα ερωτικής αυτοδιάθεσης στον 16χρονο είναι προβληματικό να του βάζουμε όρια με ποιον θα πηγαίνει, πού και πότε.
Κι αντίστοιχα, από τη στιγμή που αναγνωρίζουμε στον 16χρονο το δικαίωμα στην ερωτική ζωή είναι παράλογο να λέμε στους άλλους αν θα έχουν ερωτική σχέση μαζί του ή όχι.
Γενικά, δηλαδή, είναι προβληματικό το συνολικό πλαίσιο.
Επίσης τι εννοείς να αναρωτηθούμε γιατί ένα παιδί από 14 δηλώνει 16; γιατί είναι παιδί. Τι σημαίνει πόσο υγιές είναι;
Το παιδί είναι παιδί σε πολλές καταστάσεις. Αλλά δεν του δίνουμε δικαίωμα να κάνει ό,τι γουστάρει στη ζωή του.
Εδώ, ένας 14χρονος έγραφε στο facebook ότι είναι 16χρονος. Το οποίο φυσικά έδινε "δικαίωμα" σε κάθε έναν να τον θεωρεί ως ερωτικά διαθέσιμο, δεδομένης της νομοθεσίας. Δηλαδή, οι γονείς του παιδιού άφησαν το παιδί τους να δηλώνει εμμέσως και μεταξύ των άλλων ερωτικά διαθέσιμο, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία. Κι εκεί είναι το πρόβλημα.
Το να γράφει κανείς ότι οι γονείς του δεν φέρουν ευθύνη για το ζήτημα αυτό είναι λιγάκι παράλογο. Οι γονείς οφείλουν να ελέγχουν και να μεριμνούν για την ασφάλεια του παιδιού σε κάθε περίπτωση.
Εστιαζεις στο τι κάνει το 14χρονο μασκαρεμενο 16χρόνο. Εγώ εστιάζω στην 30χρονη. Θεωρείς φυσιολογικό ένας άνθρωπος 30+ να έλκεται από ένα 16χρονο έφηβο;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 06 Δεκ 2020, 17:20

Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 16:50
Prepon έγραψε:
06 Δεκ 2020, 16:39
Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 12:07


Είτε 14, είτε 16 δεν με ενδιαφέρει η οπτική του παιδιού και το τι θέλει. Αλλά του ενήλικα. Και για μένα είναι άρρωστο μια γυναίκα να θέλει να κάνει σεξ με έναν έφηβο 14 ή 16 χρονων. Απλά άρρωστο.
Τι λες βρε;
Έστω ότι είμαι 65 και η γυναίκα μου 64.
Από κάτω στη φωτο η κοπέλα είναι 15, ούτε καν 16.

Και είναι άρρωστο να θέλω να κάνω σεξ με αυτήν και υγιές να θέλω με την 64χρονη γυναίκα μου;

Μήπως θα έπρεπε να μου αρέσουν και οι μπάμιες αντί για τα σουβλάκια ή τα πατημένα σκατα ξερω γω;

Ρε σεις , πάτε καλά;




Εικόνα
Γνωρίζοντας ότι είναι 15; ναι άρρωστο είναι. Μάλλον πρέπει να απευθυνθείς σε ψυχίατρο.
Δλδ αν δεν το γνωρίζω, είναι ΟΚ.

Ε, αυτό έκανε και η γκομεναρα στο νήμα, τι σκουζετε;
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Δεκ 2020, 17:36

Prepon έγραψε:
06 Δεκ 2020, 17:20
Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 16:50
Prepon έγραψε:
06 Δεκ 2020, 16:39


Τι λες βρε;
Έστω ότι είμαι 65 και η γυναίκα μου 64.
Από κάτω στη φωτο η κοπέλα είναι 15, ούτε καν 16.

Και είναι άρρωστο να θέλω να κάνω σεξ με αυτήν και υγιές να θέλω με την 64χρονη γυναίκα μου;

Μήπως θα έπρεπε να μου αρέσουν και οι μπάμιες αντί για τα σουβλάκια ή τα πατημένα σκατα ξερω γω;

Ρε σεις , πάτε καλά;




Εικόνα
Γνωρίζοντας ότι είναι 15; ναι άρρωστο είναι. Μάλλον πρέπει να απευθυνθείς σε ψυχίατρο.
Δλδ αν δεν το γνωρίζω, είναι ΟΚ.

Ε, αυτό έκανε και η γκομεναρα στο νήμα, τι σκουζετε;
Η κοπέλα της φώτο φαίνεται τουλάχιστον 20. Οπότε αν δεν ξέρεις την ηλικία και σε εξαπατήσει έχεις μια δικαιολογία (αν και στην ηλικία σου είναι λίγο αηδιαστικο να θες 20χρονα). Αν ξέρεις ότι είναι 16 και γουστάρεις, ε είσαι ανώμαλος. Λυπάμαι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 06 Δεκ 2020, 17:44

Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 17:36


Η κοπέλα της φώτο φαίνεται τουλάχιστον 20. Οπότε αν δεν ξέρεις την ηλικία και σε εξαπατήσει έχεις μια δικαιολογία (αν και στην ηλικία σου είναι λίγο αηδιαστικο να θες 20χρονα). Αν ξέρεις ότι είναι 16 και γουστάρεις, ε είσαι ανώμαλος. Λυπάμαι.
1. Και ο νεαρός της υπόθεσης μπορεί να έδειχνε μεγαλύτερος.
2. Δεν είναι καθόλου αηδιαστικό να σου αρέσουν τα 20χρονα. Αηδιαστικό είναι να σου αρέσουν τα γέρικα και τα άσχημα, αν και τα βίτσια έχουν τις δικές τους χαρές.
3. Μου αρέσει το Χ σημερα. Αν μάθω δλδ αύριο πως το Χ είναι 16 τότε ξαφνικά πρέπει να μην μου αρέσει; Λολ
Πως το καταφέρνεις αυτό; Να μη σου αρέσει κάτι που μέχρι τώρα σου άρεσε;
Μπορεις και το αντίθετο; Να μάθεις δλδ πως κάποιος που νόμιζες πως είναι ανήλικος και για αυτό δε σου άρεσε ότι είναι ενήλικας και ξαφνικά να σου αρέσει;
Μήπως βγάζεις και λαγούς απ το καπέλο;
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Δεκ 2020, 18:01

Prepon έγραψε:
06 Δεκ 2020, 17:44
Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 17:36


Η κοπέλα της φώτο φαίνεται τουλάχιστον 20. Οπότε αν δεν ξέρεις την ηλικία και σε εξαπατήσει έχεις μια δικαιολογία (αν και στην ηλικία σου είναι λίγο αηδιαστικο να θες 20χρονα). Αν ξέρεις ότι είναι 16 και γουστάρεις, ε είσαι ανώμαλος. Λυπάμαι.
1. Και ο νεαρός της υπόθεσης μπορεί να έδειχνε μεγαλύτερος.
2. Δεν είναι καθόλου αηδιαστικό να σου αρέσουν τα 20χρονα. Αηδιαστικό είναι να σου αρέσουν τα γέρικα και τα άσχημα, αν και τα βίτσια έχουν τις δικές τους χαρές.
3. Μου αρέσει το Χ σημερα. Αν μάθω δλδ αύριο πως το Χ είναι 16 τότε ξαφνικά πρέπει να μην μου αρέσει; Λολ
Πως το καταφέρνεις αυτό; Να μη σου αρέσει κάτι που μέχρι τώρα σου άρεσε;
Μπορεις και το αντίθετο; Να μάθεις δλδ πως κάποιος που νόμιζες πως είναι ανήλικος και για αυτό δε σου άρεσε ότι είναι ενήλικας και ξαφνικά να σου αρέσει;
Μήπως βγάζεις και λαγούς απ το καπέλο;
1.Ηξερε ότι ήταν 16(οπως λεει αυτή) 14 ήταν κανονικά.
2. Για μενα προσωπικά το να είσαι 65 χρόνων που είσαι στην δύση και να λιγουρευεσαι 20 χρόνια που είναι στην ανατολή, στη φρεσκάδα και στη ζωντάνια είναι εκτός από αηδιαστικό και ξεπεσμος. Εκτός κι αν μοιάζεις για 35αρης σε όψη και δυνάμεις.
3.φυσικα αν μάθαινα πως κάποιος που μου έχει τραβήξει το ενδιαφέρον είναι ανήλικος θα ξενέρωνα ακαριαία. Μιλάμε για παιδί.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4067
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 07 Δεκ 2020, 04:51

Prepon έγραψε:
06 Δεκ 2020, 17:44
Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 17:36


Η κοπέλα της φώτο φαίνεται τουλάχιστον 20. Οπότε αν δεν ξέρεις την ηλικία και σε εξαπατήσει έχεις μια δικαιολογία (αν και στην ηλικία σου είναι λίγο αηδιαστικό να θες 20χρονα). Αν ξέρεις ότι είναι 16 και γουστάρεις, ε είσαι ανώμαλος. Λυπάμαι.
1. Και ο νεαρός της υπόθεσης μπορεί να έδειχνε μεγαλύτερος.
2. Δεν είναι καθόλου αηδιαστικό να σου αρέσουν τα 20χρονα. Αηδιαστικό είναι να σου αρέσουν τα γέρικα και τα άσχημα, αν και τα βίτσια έχουν τις δικές τους χαρές.
3. Μου αρέσει το Χ σήμερα. Αν μάθω δηλαδή αύριο πως το Χ είναι 16 τότε ξαφνικά πρέπει να μην μου αρέσει; LOL
Πως το καταφέρνεις αυτό; Να μη σου αρέσει κάτι που μέχρι τώρα σου άρεσε;
Μπορείς και το αντίθετο; Να μάθεις δηλαδή πως κάποιος που νόμιζες πως είναι ανήλικος και για αυτό δε σου άρεσε ότι είναι ενήλικας και ξαφνικά να σου αρέσει;
Μήπως βγάζεις και λαγούς απ το καπέλο;
Ισχυρό επιχείρημα ομολογουμένως.
Έστω πως κάποιος τουρίστας που έλκεται από (σχετικά) ανεξερεύνητα μέρη και την έχει δει ανθρωπολόγος επισκέπτεται περιοχή της Πάπιουα Νιου Γκίνι/κανένας δεν θα μείνει. Κατά την περιήγησή του στο εξωτικό αυτό νησί συναντά ιθαγενή και μέσω της νοηματικής του ζητά να τον οδηγήσει στην κοινότητα από την οποία προέρχεται.
Φτάνει λοιπόν στο χωριό και αποφασίζει να συμμετέχει σε κάθε δραστηριότητα, θέλει να βιώσει την εμπειρία στο μέγιστο.
Στην πρώτη σύναξη, και ενώ όλοι οι ντόπιοι έχουν συγκεντρωθεί γύρω από φωτιές και ετοιμάζονται να φάνε, τον τρατάρουν την σπεσιαλιτέ της φυλής.
Σε οποιονδήποτε πολιτισμό θεωρείται αγένεια να αρνηθείς κέρασμα ακόμα και αν η τροφή που προσφέρεται έχει όψη ή οσμή που κάθε άλλο παρά ανοίγει την όρεξη.
Προς μεγάλη του έκπληξη, ο extreme traveller/wannabe anthropologist βρίσκει το πιάτο υπέροχο, οι γευστικοί του κάλυκες βρίσκονται σε υπερδιέγερση.
«Απίστευτη λιχουδιά» σκέφτεται, «δεν φεύγω από εδώ αν δεν μάθω τη συνταγή».
Το αίτημά του ικανοποιείται, η απάντηση όμως τον αφήνει σύξυλο: Το βασικό συστατικό του φαγητού που μόλις απόλαυσε είναι...

ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΚΡΕΑΣ!

Τόμπολα!
Και τώρα τι κάνουμε μάστορα;
α) Ξερνάει τ’ άντερά του :078: και τρέχει πανικόβλητος ΜΑΚΡΙΑ από τη φυλή :vp11::p1:, πίσω στον πολιτισμό όπου και περνά το υπόλοιπο της ζωής του τρεφόμενος με φιδέ νοσοκομείου.

β) «Όλα μέσα στη ζωή είναι» μονολογεί ως φιλόσοφος-θαμώνας ρακομελάδικου που στρίβει τον νιοστό μπάφο :smt033, και την επόμενη μέρα παίρνει τον δρόμο της επιστροφής έχοντας συλλέξει μια ακόμη εμπειρία που θα ’χει να διηγείται στην παρέα.

γ) «Μπορώ να έχω μια μερίδα ακόμη;» :vp12:
Επιστρέφοντας στην πατρίδα του, παίρνει σβάρνα τα νεκροτομεία όπου και δωροδοκεί συστηματικά τους φύλακες (συχνά άτομα μειωμένων αναστολών που δεν διστάζουν να ρίξουν κι ένα πούτσο αν το cadaver είναι μπάνικο) προκειμένου να του φυλάνε κανά καλό κομμάτι, κανά κότσι, καμιά σπαλομπριζόλα.
Gourmet καταστάσεις για λίγους και εκλεκτούς. :vp25:

Αυτά.

Α, και για να μην το ξεχάσω,
ΤΖΙΓΚΕΡ ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14782
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 07 Δεκ 2020, 06:32

Στο δικαστηριο πως κατεληξαν?
Δεν εχω παρακολουθησει το θεμα.
Ηταν κακο το γαμησι?
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Δεκ 2020, 09:13

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
06 Δεκ 2020, 11:13
Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 08:42
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
06 Δεκ 2020, 01:43



.

Στά 14 κανονικά πρέπει να είσαι Αντρας.....

Αλλο αν τα βλέπουμε σαν παιδάκια.....ή τα φτιάχνουμε έτσι..... :c020:

Πιθανόν δέν έχεις ταξιδέψει στόν 3ο κόσμο.....ή δέν έχεις προσέξει 14χρονο Γύφτο..... :102:

Εχω δεί 5χρονο γυφτάκι νά έχει σούζα 12χρονες αδελφές του..... :g030:



.
Δηλαδή το φυσιολογικό είναι αυτό που ισχύει στον 3ο κόσμο και στους γύφτους;

.

Η μεταχείριση τών παιδιών σάν μπιμπελό.....καί η αποφυγή χορήγησης ευθυνών.....καί εμπειριών.....

μάς έκανε αυτή τήν ευθυνόφοβη καί μπουνταλάδικη κοινωνία πού βλέπεις.....



.
αν η εναλλακτικη για να μην ειμαστε μπουνταλαδες ειναι να ειμαστε γυφτοι, στηριζω ναιδα, προτιμω μπουνταλαδοκοινωνια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12188
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 07 Δεκ 2020, 10:21

Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 17:36
αν και στην ηλικία σου είναι λίγο αηδιαστικο να θες 20χρονα.
:o

Τι είναι αυτό που λες;
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Δεκ 2020, 10:35

Sid Vicious έγραψε:
07 Δεκ 2020, 10:21
Naida έγραψε:
06 Δεκ 2020, 17:36
αν και στην ηλικία σου είναι λίγο αηδιαστικο να θες 20χρονα.
:o

Τι είναι αυτό που λες;
Πόσο είσαι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4067
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 07 Δεκ 2020, 10:39

16άρης και ΣΑΣ ΓΑΜΩ ΤΑ ΛΥΚΕΙΑ!
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4067
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Απαλλάχθηκε στο δικαστήριο η 32χρονη που έκανε σεξ με 14χρονο - Τι «έπεισε» τους ενόρκους!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 07 Δεκ 2020, 10:40

Ο Σαββόπουλος το λέει δηλαδή...
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών