Γαμ***ου λευκο αγορι

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 22 Αύγ 2020, 15:25

Όλοι οι λευκοί είστε μουνόπανα. Εμείς οι ροζ είμαστε οι καλύτεροι.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16473
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 22 Αύγ 2020, 15:32

Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 22 Αύγ 2020, 15:51

καλά, δεν τον είπε και cracka.
το "white boy" στο μέσο buddy cop movie θα το πει ο μαύρος μπάτσος στον λευκό που υποτίθεται είναι και κολλητοί. Σε καμιά περίπτωση δεν είναι το αντίστοιχο του νίγκερ.
όσο για το bitch ass, στο trash talk λέγονται κάθε μέρα τέτοια από όλους προς όλους σε όλα τα αθλήματα, και ο Ντόντσιτς έτσι που έπαιζε χτες δε νομίζω να παρεξηγήθηκε.
κοινώς τζάμπα θόρυβος για το τίποτα.

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 22 Αύγ 2020, 15:59

Υπαρχει εστω και μια περιπτωση οι "alt-" right εχουνε παραδεχτει εστω μια ρατσιστικη συμπεριφορα μαυρου?

δηλωσεις "θα σφαξουμε λευκους" δεν ειναι ρατσιστικες
επιθεσεις σε λευκους απο μαυρους δεν ειναι ρατσιστικες

τι θα ηταν ρατσιστικο απο καποιον μαυρο να κανει
για πειτε συντροφια

η ειναι στο 0.00 ο ρατσισμος στους μαυρους οποτε δεν υπαρχει το ενδεχομενο αυτο

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21734
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 22 Αύγ 2020, 16:13

Otto Weininger έγραψε:
22 Αύγ 2020, 11:39
enterprise-psi έγραψε:
22 Αύγ 2020, 11:31
Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται , nigger και fuckin white boy , είναι ψωμοτυρι , μπάσκετ και trash talk είναι καρπούζι με φέτα.

Γεμίσαμε χιονονιφάδες ρε πουστη
Ώπα ώπα. Λέει κάποιος λευκός nigger ένα μαύρο παίχτη στο NBA και δεν τρέχει καστανο;

Εκτός και αν εννοείς ότι οι βρισιές επιτρέπονται μόνο από μαύρους,οπότε ναι μπορεί να ακούγεται το οτιδήποτε.
εγώ θυμάμαι όταν ένας όχλος ξυλοκόπησε αγρίως μια γυναίκα επειδή φέρεται πως τους είπε την "n word" όταν της κατέστρεφαν το μαγαζί, όλοι οι αριστεροί έλεγαν καλά της έκαναν επειδή "κάτι θα τους είπε"
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 22 Αύγ 2020, 16:25

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:13
Otto Weininger έγραψε:
22 Αύγ 2020, 11:39
enterprise-psi έγραψε:
22 Αύγ 2020, 11:31
Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται , nigger και fuckin white boy , είναι ψωμοτυρι , μπάσκετ και trash talk είναι καρπούζι με φέτα.

Γεμίσαμε χιονονιφάδες ρε πουστη
Ώπα ώπα. Λέει κάποιος λευκός nigger ένα μαύρο παίχτη στο NBA και δεν τρέχει καστανο;

Εκτός και αν εννοείς ότι οι βρισιές επιτρέπονται μόνο από μαύρους,οπότε ναι μπορεί να ακούγεται το οτιδήποτε.
εγώ θυμάμαι όταν ένας όχλος ξυλοκόπησε αγρίως μια γυναίκα επειδή φέρεται πως τους είπε την "n word" όταν της κατέστρεφαν το μαγαζί, όλοι οι αριστεροί έλεγαν καλά της έκαναν επειδή "κάτι θα τους είπε"
όπως θεωρούσα χιονονιφάδες όσους το έκαναν θέμα που κάποτε ο Λαγός (του ΠΑΟ) είπε σε ένα κόρνερ τον Σανκαρέ κωλόμαυρο πάνω στα σπρωξίδια, έτσι οφείλω, για να μην είμαι ανακόλουθος, να θεωρήσω εξίσου χιονονιφάδες όσους κάνουν θέμα το γουάιτ μπόι του Χάρελ. Πάνω στην ένταση του αγώνα λέγονται αυτά, έλεος. Προσπαθείτε κι εσείς να αντιγράψετε το κλαψομουνιλίκι των άλλων, μου φαίνεται.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 22 Αύγ 2020, 16:30

Ο Ντόνσιτς δε νομίζω ότι έχει δώσει δικαιώματα για trash talking. Στον μακαρίτη τον παιχταρά - και μέγιστο κωλοπαιδαρά- Ντράζεν Πέτροβιτς να δείτε τι κάνανε κάποτε.

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 22 Αύγ 2020, 16:32

Στύγιος έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:30
Ο Ντόνσιτς δε νομίζω ότι έχει δώσει δικαιώματα για trash talking. Στον μακαρίτη τον παιχταρά - και μέγιστο κωλοπαιδαρά- Ντράζεν Πέτροβιτς να δείτε τι κάνανε κάποτε.
Μπα, κλασσικο τσογλανακι είναι και ο λουκα, και χτες μπλέχτηκε σε 2-3 μανουρες, και στο πρωτο ματς ο πορζινγκις αποβλήθηκε γιατί μπλέχτηκε σε καυγά του
Παλιάς κοπής γιουγκος

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 22 Αύγ 2020, 16:43

jason έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:32
Στύγιος έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:30
Ο Ντόνσιτς δε νομίζω ότι έχει δώσει δικαιώματα για trash talking. Στον μακαρίτη τον παιχταρά - και μέγιστο κωλοπαιδαρά- Ντράζεν Πέτροβιτς να δείτε τι κάνανε κάποτε.
Μπα, κλασσικο τσογλανακι είναι και ο λουκα, και χτες μπλέχτηκε σε 2-3 μανουρες, και στο πρωτο ματς ο πορζινγκις αποβλήθηκε γιατί μπλέχτηκε σε καυγά του
Παλιάς κοπής γιουγκος
Σε κάμπινγκ στη Σκοτίνα παίζαμε, υποτίθεται, "φιλικό" στο μπάσκετ με Σέρβους το 2000 ,αν θυμάμαι καλά. Ε το "φιλικό" δεν ολοκληρώθηκε , παίζαμε μετά καρεκλιές :003:

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16473
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 22 Αύγ 2020, 16:49

Jolly Roger έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:25
όπως θεωρούσα χιονονιφάδες όσους το έκαναν θέμα που κάποτε ο Λαγός (του ΠΑΟ) είπε σε ένα κόρνερ τον Σανκαρέ κωλόμαυρο πάνω στα σπρωξίδια, έτσι οφείλω, για να μην είμαι ανακόλουθος, να θεωρήσω εξίσου χιονονιφάδες όσους κάνουν θέμα το γουάιτ μπόι του Χάρελ. Πάνω στην ένταση του αγώνα λέγονται αυτά, έλεος. Προσπαθείτε κι εσείς να αντιγράψετε το κλαψομουνιλίκι των άλλων, μου φαίνεται.
εγω δεν το διαβαζω ετσι. νομιζω απλως θελουνε να νδειξουνε την υποκρισια και τη διαφορα στην αντιμετωπιση κι εκει συμφωνω
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14243
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 22 Αύγ 2020, 16:50

Με τετοιες μαλακιες ασχολείται ο κοσμος. Aν ειπαν τον λευκο white boy ή white trash, και nigger τον αραπη.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2893
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 22 Αύγ 2020, 16:59

adon99 έγραψε:
22 Αύγ 2020, 15:59
Υπαρχει εστω και μια περιπτωση οι "alt-" right εχουνε παραδεχτει εστω μια ρατσιστικη συμπεριφορα μαυρου?

δηλωσεις "θα σφαξουμε λευκους" δεν ειναι ρατσιστικες
επιθεσεις σε λευκους απο μαυρους δεν ειναι ρατσιστικες

τι θα ηταν ρατσιστικο απο καποιον μαυρο να κανει
για πειτε συντροφια

η ειναι στο 0.00 ο ρατσισμος στους μαυρους οποτε δεν υπαρχει το ενδεχομενο αυτο
Και για τον πατησιωτη
Oι μαύροι οι μειονότητες οι μετανάστες κλπ,( οι υπηκοότητες δεν παίζουν ρόλο), δεν μπορούν να είναι ρατσιστές αυτή είναι η κυρίαρχη θέση στην δύση και έμπρακτα εφαρμόζεται στα ΜΜΕ, και αλλού. Η "αιτιολόγιση" είναι γελοία, βαριέμαι να την γράψω πάω βόλτα. Και στην Ελλάδα ήδη συμβαίνει σε κάποιο, έλεγαν για τον αντιρατσιστικό της ΝΔ πως δήθεν θα έχει και αντίστροφη εφαρμογή όταν επιτίθενται σε Έλληνες, τρίχες.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 22 Αύγ 2020, 17:08

Ρε σεις, το "λευκό αγόρι" δεν είναι αντίστοιχο του nigger, είναι αντίστοιχο του "μαύρο αγόρι".
Όταν λες τον άλλο nigger είναι σαν να του λες "η θέση σου είναι να είσαι σκλάβος". Είναι σαν ένας Τούρκος να λέει έναν Έλληνα "ραγιά". Άλλο να σε πει κάτι άλλο, ακόμα και προσβλητικό, "κωλοέλληνα" ας πούμε, άλλο να σε πει "ραγιά".
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21734
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 22 Αύγ 2020, 17:59

Jolly Roger έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:25
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
22 Αύγ 2020, 16:13
Otto Weininger έγραψε:
22 Αύγ 2020, 11:39


Ώπα ώπα. Λέει κάποιος λευκός nigger ένα μαύρο παίχτη στο NBA και δεν τρέχει καστανο;

Εκτός και αν εννοείς ότι οι βρισιές επιτρέπονται μόνο από μαύρους,οπότε ναι μπορεί να ακούγεται το οτιδήποτε.
εγώ θυμάμαι όταν ένας όχλος ξυλοκόπησε αγρίως μια γυναίκα επειδή φέρεται πως τους είπε την "n word" όταν της κατέστρεφαν το μαγαζί, όλοι οι αριστεροί έλεγαν καλά της έκαναν επειδή "κάτι θα τους είπε"
όπως θεωρούσα χιονονιφάδες όσους το έκαναν θέμα που κάποτε ο Λαγός (του ΠΑΟ) είπε σε ένα κόρνερ τον Σανκαρέ κωλόμαυρο πάνω στα σπρωξίδια, έτσι οφείλω, για να μην είμαι ανακόλουθος, να θεωρήσω εξίσου χιονονιφάδες όσους κάνουν θέμα το γουάιτ μπόι του Χάρελ. Πάνω στην ένταση του αγώνα λέγονται αυτά, έλεος. Προσπαθείτε κι εσείς να αντιγράψετε το κλαψομουνιλίκι των άλλων, μου φαίνεται.
καθόλου, εμένα προσωπικά στα @@ μου
πχ το παρακάτω βίντεο το λατρεύω, ένα από τα αγαπημένα μου από Τάισον
όπου ακούγονται ακόμη πιο χειρότερα (white pussy) κτλ


αυτό που καταγγέλλουμε είναι την επιλεκτική ευαισθησία των χιονονιφάδων που φανερώνει ότι δεν ενδιαφέρονται πραγματικά για τον ρατσισμό, αλλά απλά μισούν την ίδια τους την ύπαρξη
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Σπύρος
Δημοσιεύσεις: 4508
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:50
Phorum.gr user: Σπυρος1
Τοποθεσία: έρημος
Επικοινωνία:

Re: Γαμ***ου λευκο αγορι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπύρος » 22 Αύγ 2020, 18:14

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
22 Αύγ 2020, 17:59
καθόλου, εμένα προσωπικά στα @@ μου
πχ το παρακάτω βίντεο το λατρεύω, ένα από τα αγαπημένα μου από Τάισον
όπου ακούγονται ακόμη πιο χειρότερα (white pussy) κτλ


αυτό που καταγγέλλουμε είναι την επιλεκτική ευαισθησία των χιονονιφάδων που φανερώνει ότι δεν ενδιαφέρονται πραγματικά για τον ρατσισμό, αλλά απλά μισούν την ίδια τους την ύπαρξη
Το περίεργο είναι ότι, ότι και να έλεγε δεν υπήρχε αντίδραση. Αυτή υλοποιήθηκε μόλις εμφανίστηκε η λέξη αγάπη!
ΕΙΜΙ Η ΖΩΗ = ΙΗΣΟΥΣ = 888

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών