Καναδοί αρνούνται τις σεξουαλικές επιθέσεις στη Γάζα

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
paotaris
Δημοσιεύσεις: 1582
Εγγραφή: 20 Φεβ 2021, 17:03

Re: Καναδοί αρνούνται τις σεξουαλικές επιθέσεις στη Γάζα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paotaris » 24 Νοέμ 2023, 16:39

Dwarven Blacksmith έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 17:14
πατησιωτης έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 16:59
Dwarven Blacksmith έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 16:05

Ακόμα και σήμερα δημιουργούν προβλήματα σε παιδιά οι βρωμοβόμβες που έριξαν οι φίλοι σου στο Βιετνάμ και εσύ μας λες για σφαγείς και κακούς υπονομευτές. Είναι θλιβερό ότι όσο κι αν θέλεις να το παίξεις ρεαλιστής και ότι μόνο το συμφέρον της Ελλάδας σε νοιάζει, δεν μπορείς να μην υιοθετήσεις το αφήγημα. Αν δεν το υιοθετήσεις ξαφνικά έχεις τόσα εγκλήματα στα χέρια σου που δεν μπορείς να το διαχειριστείς ψυχολογικά.
Τον πόλεμο τον άρχισαν οι άλλοι.Οι πόλεμοι έχουν και βόμβες και απ όλα.Μη νομίζεις ότι έχασα εγώ την κρίση μου που προσπαθείς εκεί δίπλα να μας πεις ότι η υποδούλωση 20 εκατομμυρίων Ταιβανέζων είναι απαραίτητη επειδή το γράφει το διεθνές δίκαιο.
Το διεθνές δίκαιο όμως έγραφε επίσης μετά την αποχώρηση των Γάλλων ότι θα υπάρχουν δύο χώρες,το Βόρειο και το Νότιο Βιετνάμ.Το είχαν υπογράψει όλοι αλλά όταν μας παίρνει τις έχουμε γραμμένες τις υπογραφές και τα διεθνή δίκαια.
Όταν κάνουν εισβολές οι Αμερικανοί εκτός δικαίου το έχω γράψει όπως π.χ. στο Ιράκ.Ο πόλεμος του Βιετνάμ ήταν στα πλαίσια του διεθνούς δικαίου διότι το Νότιο Βιετνάμ ήταν αναγνωρισμένη χώρα και δέχθηκε επίθεση.Το αν δεν θέλανε να πολεμήσουν είναι άλλο θέμα.Όλες τις βόμβες που φάγανε οι Βορειοβιετναμέζοι τις αξίζανε και καμμιά Τζέην Φόντα δεν θα μου αλλάξει γνώμη.Άλλωστε πια δεν έχει σημασία.Τους ξέρω όμως τόσα χρόνια σαν την κάλπικη δεκάρα πια τους προοδευτικούς.
Μάστορα πιάσε ένα πόλεμο απ'όλα. Ναι ναι και με εγκλήματα πολέμου. Να γεννιούνται παραμορφωμένα μωρά για γενιές μετά παρακαλώ. Αυτό επιβάλει το διεθνές δίκαιο.

Άσε ρε πατ. Φυσικά η μαλακία που κάνατε που στείλατε τον κόσμο να πολεμήσει. Άμα στέλνατε τους μισθοφόρους μια χαρά θα την καταπιναν όλη την προπαγάνδα αμασητη. Αλλά όταν πρέπει να πολεμήσεις ο ίδιος, μασιεται πιο δύσκολα.
Nταξει οι αμερικανοι,εσεις γιατι εισβαλατε στο Βιετναμ το 79?

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27312
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Καναδοί αρνούνται τις σεξουαλικές επιθέσεις στη Γάζα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 24 Νοέμ 2023, 16:43

so-called Canada
:smt005::smt005::smt005:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43917
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Καναδοί αρνούνται τις σεξουαλικές επιθέσεις στη Γάζα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 24 Νοέμ 2023, 16:44

paotaris έγραψε:
24 Νοέμ 2023, 16:39
Dwarven Blacksmith έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 17:14
πατησιωτης έγραψε:
19 Νοέμ 2023, 16:59


Τον πόλεμο τον άρχισαν οι άλλοι.Οι πόλεμοι έχουν και βόμβες και απ όλα.Μη νομίζεις ότι έχασα εγώ την κρίση μου που προσπαθείς εκεί δίπλα να μας πεις ότι η υποδούλωση 20 εκατομμυρίων Ταιβανέζων είναι απαραίτητη επειδή το γράφει το διεθνές δίκαιο.
Το διεθνές δίκαιο όμως έγραφε επίσης μετά την αποχώρηση των Γάλλων ότι θα υπάρχουν δύο χώρες,το Βόρειο και το Νότιο Βιετνάμ.Το είχαν υπογράψει όλοι αλλά όταν μας παίρνει τις έχουμε γραμμένες τις υπογραφές και τα διεθνή δίκαια.
Όταν κάνουν εισβολές οι Αμερικανοί εκτός δικαίου το έχω γράψει όπως π.χ. στο Ιράκ.Ο πόλεμος του Βιετνάμ ήταν στα πλαίσια του διεθνούς δικαίου διότι το Νότιο Βιετνάμ ήταν αναγνωρισμένη χώρα και δέχθηκε επίθεση.Το αν δεν θέλανε να πολεμήσουν είναι άλλο θέμα.Όλες τις βόμβες που φάγανε οι Βορειοβιετναμέζοι τις αξίζανε και καμμιά Τζέην Φόντα δεν θα μου αλλάξει γνώμη.Άλλωστε πια δεν έχει σημασία.Τους ξέρω όμως τόσα χρόνια σαν την κάλπικη δεκάρα πια τους προοδευτικούς.
Μάστορα πιάσε ένα πόλεμο απ'όλα. Ναι ναι και με εγκλήματα πολέμου. Να γεννιούνται παραμορφωμένα μωρά για γενιές μετά παρακαλώ. Αυτό επιβάλει το διεθνές δίκαιο.

Άσε ρε πατ. Φυσικά η μαλακία που κάνατε που στείλατε τον κόσμο να πολεμήσει. Άμα στέλνατε τους μισθοφόρους μια χαρά θα την καταπιναν όλη την προπαγάνδα αμασητη. Αλλά όταν πρέπει να πολεμήσεις ο ίδιος, μασιεται πιο δύσκολα.
Nταξει οι αμερικανοι,εσεις γιατι εισβαλατε στο Βιετναμ το 79?
Μαλακία. Τουλάχιστον κράτησε λίγο.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27312
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Καναδοί αρνούνται τις σεξουαλικές επιθέσεις στη Γάζα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 24 Νοέμ 2023, 16:56

Κακώς τον ξεσυνερίζεστε τον ντι μπι. Άπαξ και ανακοινώσει ο Κυριάκος επιδότηση ενοικίου για δυάρια δίπλα στις πουσταδερί του κέντρου, θα σπαμάρουμε παρέα βιντεάκια natowave στο τι ακούς τώρα :g030:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 6094
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Καναδοί αρνούνται τις σεξουαλικές επιθέσεις στη Γάζα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 24 Νοέμ 2023, 16:57

Σέ όλο τον πλανήτη και σε όλες τις χώρες πήγανε μετανάστες μουσουλμάνοι.
Οι περισσότεροι από αυτούς είναι σκληροπυρηνικοί.
Όλες τους τις αποτυχίες τις ρίχνουν στους κακούς δυτικούς.
Όπου αποτυγχάνει στο μυαλό τους το καπιταλιστικό σύστημα η πρώτη τους σκέψη είναι να γίνει τζιχαντ και να εφαρμοστεί Σαρία.
Δεν μπορούνε να σκεφτούν να συμμετέχουν στα κοινά και να αλλάξουν τα πράγματα με την συμμετοχή τους.
Δεν έχουν στο μυαλό τούς κάτι εναλλακτικό Σοσιαλισμό η κάτι άλλο ούτε καν ΚΚΕ. :lol:
Σε αυτό βοηθάνε τα τζαμιά και οι Ιμάμηδες μια πλήρες οργανωμένη και χρηματοδοτούμενη κατάσταση του Κατάρ.
Για αυτό δεν είναι τυχαίο που μουσουλμάνες στην αρχή σε μια Ευρωπαϊκή χώρα βγάζουνε την Χιτζάμπ
για κανένα χρόνο και μετά επιστρέφουν πάλι σε αυτήν.
Αυτό το τελευταίο από στατιστική της Ε.Ε.
Άρα θέλουν να πάνε μπροστά αλλά το σύστημα το δικό τους έχει οργανωθεί πολύ καλά σε όλον τον κόσμο και μόλις το καταλάβουν επιστρέφουν πίσω.
Δεν είναι τυχαίο που έγιναν τόσα συλλαλητήρια σε όλο τον πλανήτη με χιλιάδες μουσουλμάνους σε τόσες χώρες.
Δυστυχώς τα νέα είναι άσχημα.
Ο πλανήτης έχασε οι μουσουλμάνοι κέρδισαν.
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών