Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Κεφτέδες με βλήτα
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: 12 Ιουν 2020, 23:32

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κεφτέδες με βλήτα » 30 Ιουν 2020, 02:14

Γάταρος έγραψε:
30 Ιουν 2020, 02:04
Κεφτέδες με βλήτα απλώς δεν μου αρέσει να μου πουλάνε τρέλα.

Δεν μου αρέσει να μου πουλάνε τρέλα αντιναζί νεοδημοκράτες που τιμούν τον ιδρυτή του κόμματός τους ο οποίος ήταν φύλακας άγγελος των ναζί εγκληματιών πολέμου. Δεν μου αρέσει να μου πουλάνε ταξική τρέλα κομμουνιστές από τις βιλάρες τους. Δεν μου αρέσει να μου πουλάνε τρέλα κομμουνιστές που όταν γίνονται οικονομικοί μετανάστες ψάχνουν να βρουν ποια είναι η πιο καπιταλιστική χώρα για να πάνε.

Αυτό είναι όλο.
Το ξέρω κι αυτό σου είπα. Κι εμένα με κάνει να βγάζω σπυράκια αυτό. Αλλά υπήρχε και υπάρχει ρατσισμός ρε φίλε. Μια και είμαστε στο συγκεκριμένο νήμα. Υπάρχει και εξυπηρετεί αμφότερους. Άλλους για την ικανοποίηση του κόμπλεξ τους και της κτηνωδίας τους και άλλους για οικονομικούς λόγους,. Διαίρει και βασίλευε που λέμε. Καλώς υπάρχει αυτό το κίνημα εκεί. Δυστυχώς επιδεικνύει ολιγόνοια και φασιστική καφρίλα. καλώς υπάρχουν υποστηρικτές της ιδέας ενός αντιρατσιστικού κινήματος διεθνώς. Η καφρίλα θα παραμεριστεί και θα μπουν στο τραπέζι πραγματικά ανθρώπινοι όροι και όχι μπαμπουινίσιοι. Εσύ την βγαίνεις με αστική ηθική περί νομιμότητας. Ρε χέστηκα για το σπίτι του πλούσιου.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 30 Ιουν 2020, 03:01

Λεγεών έγραψε:
29 Ιουν 2020, 22:11
Τι ωραίο σπιτάκι.
:smt047
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 30 Ιουν 2020, 03:04

παρατηρηστε την γυναικα του :giggle:

νοικοκυραιοι :fp:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 30 Ιουν 2020, 03:17

Λεγεών έγραψε:
29 Ιουν 2020, 22:11
Τι ωραίο σπιτάκι.
Πιθανοτατα χτισμενο απο σκλαβους.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
like here nowhere
Δημοσιεύσεις: 353
Εγγραφή: 30 Ιουν 2020, 02:47

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από like here nowhere » 30 Ιουν 2020, 03:42

John Brown Gun Club έγραψε:
30 Ιουν 2020, 03:17
Λεγεών έγραψε:
29 Ιουν 2020, 22:11
Τι ωραίο σπιτάκι.
Πιθανοτατα χτισμενο απο σκλαβους.
φύτε λάθος νικνέιμ???? :p2:
Σωκράτης έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 21:04
Να σου πω πολύ επιθετικά μιλάς. Δεν πας στο διάολο;

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 30 Ιουν 2020, 03:44

Ειναι απολαυση παντως να βλεπεις πλουσιους με το σκατο τους να χει φτασει στην καλτσα. Ξερουν τι ερχεται και καλως φοβουνται.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 30 Ιουν 2020, 04:02

Εικόνα
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 30 Ιουν 2020, 04:03

Εικόνα
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 30 Ιουν 2020, 04:37

Εικόνα

θαυμαστε εδω σεβασμο στους κανονες ασφαλειας
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 30 Ιουν 2020, 04:55

John Brown Gun Club έγραψε:
30 Ιουν 2020, 04:37
Εικόνα

θαυμαστε εδω σεβασμο στους κανονες ασφαλειας
Ας υποδεχθούμε τους baizuo...

baizuo.jpg

Τα ξέρουν όλα και είναι πάντα αλάνθαστοι....

Γιάννης

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 30 Ιουν 2020, 07:45

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
30 Ιουν 2020, 01:58
Μου θυμιζει κατι γιαγαδες και παπουδες που σε κυνηγανε με το λαστιχο γιατι πατησες στο χωραφι τους.
Στην πραγματικότητα αυτό ακριβώς έγινε. Πέρναγε η πορεία στο δρόμο μπροστά από το σπίτι τους, και βρήκαν την ευκαιρία να βγουν έξω με τα όπλα για μόστρα και τσαμπουκά.

Ωραίο σπιτάκι πάντως.

Γιάννης

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 30 Ιουν 2020, 07:48

John Brown Gun Club έγραψε:
30 Ιουν 2020, 04:37
Εικόνα

θαυμαστε εδω σεβασμο στους κανονες ασφαλειας
Καμιά ώρα αυτοί οι καραγκιόζηδες θα σκοτωθούν μεταξύ τους κατά λάθος.

(Στην περίπτωση αυτή με κάποιο τρόπο πάλι οι μαύροι θα φταίνε φυσικά)

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10275
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 30 Ιουν 2020, 07:53

John Brown Gun Club έγραψε:
30 Ιουν 2020, 03:44
Ειναι απολαυση παντως να βλεπεις πλουσιους με το σκατο τους να χει φτασει στην καλτσα. Ξερουν τι ερχεται και καλως φοβουνται.
:smt005:
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 30 Ιουν 2020, 07:53

Γιάννης έγραψε:
30 Ιουν 2020, 07:45
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
30 Ιουν 2020, 01:58
Μου θυμιζει κατι γιαγαδες και παπουδες που σε κυνηγανε με το λαστιχο γιατι πατησες στο χωραφι τους.
Στην πραγματικότητα αυτό ακριβώς έγινε. Πέρναγε η πορεία στο δρόμο μπροστά από το σπίτι τους, και βρήκαν την ευκαιρία να βγουν έξω με τα όπλα για μόστρα και τσαμπουκά.

Ωραίο σπιτάκι πάντως.
Τα ούγκανα παραβίασαν τον ιδιωτικό τους χώρο και οι άνθρωποι που έχουν δει στις ειδήσεις ότι οι συγκεκριμένοι τύποι είναι βάνδαλοι και συμπεριφέρονται σαν ζώα, πήραν τα όπλα για να προστατέψουν την περιουσία τους. Όπως είδες είχε αποτέλεσμα.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Γιάννης

Re: Συγκλονιστικό βίντεο: Zευγάρι στις ΗΠΑ βγάζει τα όπλα για να προστατεύσει το σπίτι του από εξαγριωμένους διαδηλωτές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 30 Ιουν 2020, 07:55

Γάταρος έγραψε:
30 Ιουν 2020, 07:53
Γιάννης έγραψε:
30 Ιουν 2020, 07:45
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
30 Ιουν 2020, 01:58
Μου θυμιζει κατι γιαγαδες και παπουδες που σε κυνηγανε με το λαστιχο γιατι πατησες στο χωραφι τους.
Στην πραγματικότητα αυτό ακριβώς έγινε. Πέρναγε η πορεία στο δρόμο μπροστά από το σπίτι τους, και βρήκαν την ευκαιρία να βγουν έξω με τα όπλα για μόστρα και τσαμπουκά.

Ωραίο σπιτάκι πάντως.
Τα ούγκανα παραβίασαν τον ιδιωτικό τους χώρο και οι άνθρωποι που έχουν δει στις ειδήσεις ότι οι συγκεκριμένοι τύποι είναι βάνδαλοι και συμπεριφέρονται σαν ζώα, πήραν τα όπλα για να προστατέψουν την περιουσία τους. Όπως είδες είχε αποτέλεσμα.
Ο δρόμος που περνάει μπροστά από το σπίτι σου δεν είναι ιδιωτικός σου χώρος.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών