Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 09 Δεκ 2020, 01:38

Εγώ πάντως δεν θα μπορούσα να πάω σε μπουρδέλο. Για διάφορους λόγους. Πρώτον διότι δεν μου αρέσει το σεξ
σε σημείο που να βγω έξω από το σπίτι μου να μπω στην διαδικασία του γαμιστρώνα. Με καλύπτει το χέρι μου, και
έχω τρομερή φαντασία. Δηλαδή ούτε στο τζάμπα από το τίντερ δεν θα το έκανα, γιατί βαριέμαι να μπαίνω στην διαδικασία
να μιλάω αν είναι μόνο για αυτόν τον λόγο. Δεύτερον νιώθω άβολα γιατί ξέρω πως η άλλη δεν το απολαμβάνει πραγματικά.
Οπότε θα μου πέσει. Τρίτον, και τα παραπάνω να μην ίσχυαν μου φαίνεται αστεία η όλη φάση με τις τσατσάδες και τα μπουρδέλα.
Δεν θα μπορώ να πάρω στα σοβαρά τον εαυτό μου κατά την διάρκεια της πράξης. Αμφιβάλω αν θα το απολάμβανα. Αν ποτέ το έκανα
πάντως ξέρω με ποια θα ήταν. Επαγγελματίας, καθαρή, μόνο σε ξενοδοχείο, ποτέ σε σπίια. Ψιλο ακριβή αλλά το αξίζει. Είχαμε πιάσει
κουβέντα στο άκυρο. φεμινίστρια της σχολής μπουρδέλο = βιασμός Χαοτικός. Μου έχει πει πως στα μπουρδέλα γίνεται
της κακομοίρας από εκμετάλλευση, κάτι παραπάνω θα ξέρει. Μόνο στούντιο κυριλέ και πριβέ σε ξενοδοχεία.
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Δεκ 2020, 02:19

Scouser έγραψε:
08 Δεκ 2020, 22:09
Gherschaagk έγραψε:
08 Δεκ 2020, 21:57
Scouser έγραψε:
08 Δεκ 2020, 21:12

Προς το παρόν, γίνονται όμως προσπάθειες για να καταστεί εφικτό:
https://en.wikipedia.org/wiki/Transgender_pregnancy
Πρέπει να διαβάσεις λίγη βιολογία ή να ρωτήσεις κάποια που ξέρει ή έναν γυναικολόγο για να σου πει τι πάει να πει σύλληψη και εμφύτευση. Πρέπει ακόμη και το τελευταίο κύτταρο να φωνάζει θηλυκό και πάλι δεν είναι σίγουρο αν θα γίνει.
Έχεις μείνει πίσω. Εμφυτεύσεις, συλλήψεις και εγκυμοσύνες γίνονται ήδη σε τρανς άντρες, δεν είναι κάτι καινούργιο.
Όχι μαν μου, απλά ξέρω βιολογία.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11691
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 09 Δεκ 2020, 02:35

Gherschaagk έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:19
Scouser έγραψε:
08 Δεκ 2020, 22:09
Gherschaagk έγραψε:
08 Δεκ 2020, 21:57


Πρέπει να διαβάσεις λίγη βιολογία ή να ρωτήσεις κάποια που ξέρει ή έναν γυναικολόγο για να σου πει τι πάει να πει σύλληψη και εμφύτευση. Πρέπει ακόμη και το τελευταίο κύτταρο να φωνάζει θηλυκό και πάλι δεν είναι σίγουρο αν θα γίνει.
Έχεις μείνει πίσω. Εμφυτεύσεις, συλλήψεις και εγκυμοσύνες γίνονται ήδη σε τρανς άντρες, δεν είναι κάτι καινούργιο.
Όχι μαν μου, απλά ξέρω βιολογία.
E τότε θα ξέρεις και ότι γίνονται εμφυτεύσεις σε τρανς άντρες.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Δεκ 2020, 02:42

Scouser έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:35
Gherschaagk έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:19
Scouser έγραψε:
08 Δεκ 2020, 22:09

Έχεις μείνει πίσω. Εμφυτεύσεις, συλλήψεις και εγκυμοσύνες γίνονται ήδη σε τρανς άντρες, δεν είναι κάτι καινούργιο.
Όχι μαν μου, απλά ξέρω βιολογία.
E τότε θα ξέρεις και ότι γίνονται εμφυτεύσεις σε τρανς άντρες.
Δεν ξέρω πως αυτοπροσδιορίζεται ο άλλος. Εφόσον είχε γεννηθεί κορίτσι και έχει ακόμη μήτρα, μπορεί να γίνει.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11691
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 09 Δεκ 2020, 02:43

Gherschaagk έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:42
Scouser έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:35
Gherschaagk έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:19


Όχι μαν μου, απλά ξέρω βιολογία.
E τότε θα ξέρεις και ότι γίνονται εμφυτεύσεις σε τρανς άντρες.
Δεν ξέρω πως αυτοπροσδιορίζεται ο άλλος. Εφόσον είχε γεννηθεί κορίτσι και έχει ακόμη μήτρα, μπορεί να γίνει.
Συμφωνώ. Εσύ έγραψες ότι ''πρέπει ακόμη και το τελευταίο κύτταρο να φωνάζει θηλυκό και πάλι δεν είναι σίγουρο αν θα γίνει.''. Ε, για αυτόν που έχει κάνει εγχείριση αλλαγής φύλου, δεν μπορείς να πεις ότι και το τελευταίο κύτταρο φωνάζει θηλυκό, πως να το κάνουμε τώρα.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Δεκ 2020, 02:50

Scouser έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:43
Gherschaagk έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:42
Scouser έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:35

E τότε θα ξέρεις και ότι γίνονται εμφυτεύσεις σε τρανς άντρες.
Δεν ξέρω πως αυτοπροσδιορίζεται ο άλλος. Εφόσον είχε γεννηθεί κορίτσι και έχει ακόμη μήτρα, μπορεί να γίνει.
Συμφωνώ. Εσύ έγραψες ότι ''πρέπει ακόμη και το τελευταίο κύτταρο να φωνάζει θηλυκό και πάλι δεν είναι σίγουρο αν θα γίνει.''. Ε, για αυτόν που έχει κάνει εγχείριση αλλαγής φύλου, δεν μπορείς να πεις ότι και το τελευταίο κύτταρο φωνάζει θηλυκό, πως να το κάνουμε τώρα.
Μπερδεύτηκες, όλα τα κύτταρα ενός τρανς άντρα έχουν δύο Χ χρωμοσώματα άσχετα αν το συγκεκριμένο άτομο ξυρίζεται δις ημερισίως και κάνει συλλογή από μπεγλέρια.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11691
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 09 Δεκ 2020, 03:01

Gherschaagk έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:50
Scouser έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:43
Gherschaagk έγραψε:
09 Δεκ 2020, 02:42


Δεν ξέρω πως αυτοπροσδιορίζεται ο άλλος. Εφόσον είχε γεννηθεί κορίτσι και έχει ακόμη μήτρα, μπορεί να γίνει.
Συμφωνώ. Εσύ έγραψες ότι ''πρέπει ακόμη και το τελευταίο κύτταρο να φωνάζει θηλυκό και πάλι δεν είναι σίγουρο αν θα γίνει.''. Ε, για αυτόν που έχει κάνει εγχείριση αλλαγής φύλου, δεν μπορείς να πεις ότι και το τελευταίο κύτταρο φωνάζει θηλυκό, πως να το κάνουμε τώρα.
Μπερδεύτηκες, όλα τα κύτταρα ενός τρανς άντρα έχουν δύο Χ χρωμοσώματα άσχετα αν το συγκεκριμένο άτομο ξυρίζεται δις ημερισίως και κάνει συλλογή από μπεγλέρια.
ΟΚ, δεν διαφωνούμε κάπου. Θα διαφωνούσαν μαζί σου οι ίδιοι οι τρανζ βέβαια, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. :lol:
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 09 Δεκ 2020, 03:28

Χρωμοσωματικες διαφοροποιήσεις είναι πολύ συχνές, ειδικά σε τρανς άτομα, υπάρχει πάντα μια προδιάθεση. Δεν είναι καθόλου σίγουρο λοιπον το ΧΧ ΧΨ. Κάντε εσείς πρώτα έναν έλεγχο τα δικά σας για να βεβαιωθείτε αν όντως έχετε ΧΨ και εξέταση καρυότυπου και μετα κρίνετε και μιλάτε για τα χρωμοσώματα των άλλων :c020:

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11550
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 09 Δεκ 2020, 03:41

Null έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:38
. Πρώτον διότι δεν μου αρέσει το σεξ
σε σημείο που να βγω έξω από το σπίτι μου να μπω στην διαδικασία του γαμιστρώνα. Με καλύπτει το χέρι μου, και
έχω τρομερή φαντασία. Δηλαδή ούτε στο τζάμπα από το τίντερ δεν θα το έκανα, γιατί βαριέμαι να μπαίνω στην διαδικασία
να μιλάω αν είναι μόνο για αυτόν τον λόγο.
Αυτόνομος
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14618
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 09 Δεκ 2020, 07:26

Kappa έγραψε:
09 Δεκ 2020, 00:57
Scouser έγραψε:
08 Δεκ 2020, 20:54
Τραβέλι καταψύχει το σπέρμα του πριν αλλάξει φύλο, ώστε να μπορέσει μετά να γονιμοποιήσει με αυτό τον εαυτό του.
Η μεταφραση που δινεις εκτος τοπου και χρονου. Λεει οτι κρατησε βιολογικο υλικο ωστε να κανει βιολογικο παιδι στο μελλον, οχι οτι θα γονιμοποιησει τον εαυτο της.
"θα γράφεις και θα είναι σαν να μην γράφεις"

Άβαταρ μέλους
Iron Dushh
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 05 Δεκ 2020, 18:19

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iron Dushh » 09 Δεκ 2020, 08:07

Και τι να γράφεις
Με το καλό του χρόνου πάλι να ζούμε να σας συναντήσουμε ξανά στο ίδρυμα
Με ή χωρίς ζουρλομανδύα. Ντε καλό κοβιντ φρι
down into the vortex

axilmar
Δημοσιεύσεις: 8370
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 09 Δεκ 2020, 09:34

Προσωπικά το μόνο ενδιαφέρον στην περίπτωση αυτή είναι εάν το άτομο αυτό είναι ψυχικά υγείες να αναθρέψει ένα παιδί.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 09 Δεκ 2020, 09:58

Χαοτικός έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:07
foscilis έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:03
Χαοτικός έγραψε:
09 Δεκ 2020, 00:09


Ποτέ δεν είναι. Υπάρχει συναίνεση και συμμετοχή στην πράξη και όχι παρεμπόδιση και αντίσταση. Ο Βιαστής ξέρει ότι βιάζει τη στιγμή που το κάνει και το έχει προαποφασίσει.
Μην βλέπετε πολλές ταινίες ή μην τις αφήνετε να να λειτουργούν ως γνώση. Είναι εσφαλμένη.

Ναι βέβαια.

Και επίσης το εννοούν ότι δεν είσαι όπως οι άλλοι πελάτες.
Αυτό πάλι από ποια ταινία είναι;.

Ρε είστε ολόκληροι μαντράχαλοι. Με τέτοια αβίαστη σιγουριά για τα δεδομένα τους μιλούν τα παιδιάκια. Μου κάτσε μια εικόνα, για ένα θέμα που δεν ξέρω, και είναι έτσι! Τέλος!
Τι τέλος ρε ψυχάκια;

Η πόρνη που θεωρεί ότι δεν βιάζεται ή δεν είναι καλή στη δουλειά της ή δεν έχει καταλάβει ακόμα τι πουλάει. Αλλά και τα δύο είναι πταίσμα σε σχέση με τον πελάτη που λέει τις μαλακίες σου.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 09 Δεκ 2020, 12:29

Null έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:38
Εγώ πάντως δεν θα μπορούσα να πάω σε μπουρδέλο. Για διάφορους λόγους. Πρώτον διότι δεν μου αρέσει το σεξ
σε σημείο που να βγω έξω από το σπίτι μου να μπω στην διαδικασία του γαμιστρώνα. Με καλύπτει το χέρι μου, και
έχω τρομερή φαντασία. Δηλαδή ούτε στο τζάμπα από το τίντερ δεν θα το έκανα, γιατί βαριέμαι να μπαίνω στην διαδικασία
να μιλάω αν είναι μόνο για αυτόν τον λόγο. Δεύτερον νιώθω άβολα γιατί ξέρω πως η άλλη δεν το απολαμβάνει πραγματικά.
Οπότε θα μου πέσει. Τρίτον, και τα παραπάνω να μην ίσχυαν μου φαίνεται αστεία η όλη φάση με τις τσατσάδες και τα μπουρδέλα.
συμφωνώ
πρέπει να είσαι κάνας καμένος για να πηγαίνες σε μπουρδέλο αν είσαι μεγαλύτερος από 20 ετών
γνώμη μου
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ψυχιατρείο ή όχι (a trans story);

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 09 Δεκ 2020, 13:32

foscilis έγραψε:
09 Δεκ 2020, 09:58
Χαοτικός έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:07
foscilis έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:03



Ναι βέβαια.

Και επίσης το εννοούν ότι δεν είσαι όπως οι άλλοι πελάτες.
Αυτό πάλι από ποια ταινία είναι;.

Ρε είστε ολόκληροι μαντράχαλοι. Με τέτοια αβίαστη σιγουριά για τα δεδομένα τους μιλούν τα παιδιάκια. Μου κάτσε μια εικόνα, για ένα θέμα που δεν ξέρω, και είναι έτσι! Τέλος!
Τι τέλος ρε ψυχάκια;

Η πόρνη που θεωρεί ότι δεν βιάζεται ή δεν είναι καλή στη δουλειά της ή δεν έχει καταλάβει ακόμα τι πουλάει. Αλλά και τα δύο είναι πταίσμα σε σχέση με τον πελάτη που λέει τις μαλακίες σου.

Ό,τι να 'ναι. Είσαι καθυστέρας.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών