Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 21 Μάιος 2021, 20:20

Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:18
Δηλαδή οι τύπισσες και οι τύποι που δουλεύουν εκεί, παίζουν σε τσόντες και στα διαλείμματα από τα γυρίσματα, αυνανίζονται;

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ;
Καρύδια με μέλι.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

the comet the course the tail

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 21 Μάιος 2021, 20:20

Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:18
Δηλαδή οι τύπισσες και οι τύποι που δουλεύουν εκεί, παίζουν σε τσόντες και στα διαλείμματα από τα γυρίσματα, αυνανίζονται;

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ;
είναι το τεχνικό τιμ, το τμήμα μάρκετινγκ που βλέπουν τα γυρίσματα και ερεθίζονται :102:

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 21 Μάιος 2021, 20:24

Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:18
Δηλαδή οι τύπισσες και οι τύποι που δουλεύουν εκεί, παίζουν σε τσόντες και στα διαλείμματα από τα γυρίσματα, αυνανίζονται;

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ;
Οχι ρε

για καμεραμέν, ηχολήπτες και μοντέρ θα ειναι το δωμάτιο ....που όλη ήμερα βλέπουν :romance-hearteyes: τσόντες... :-? στο στεγνό..... :cry
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 21 Μάιος 2021, 20:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 21 Μάιος 2021, 20:24

the comet the course the tail έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:20
Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:18
Δηλαδή οι τύπισσες και οι τύποι που δουλεύουν εκεί, παίζουν σε τσόντες και στα διαλείμματα από τα γυρίσματα, αυνανίζονται;

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ;
είναι το τεχνικό τιμ, το τμήμα μάρκετινγκ που βλέπουν τα γυρίσματα και ερεθίζονται :102:
Δεν το είχα σκεφτεί, τύπε.

Όντως, φαντάσου να έχεις να κάνεις μοντάζ σε τέτοιες ταινίες, με αυστηρές διορίες και στάνταρ. Πώς να μην θέλεις να την παίξεις στο διάλειμμά σου;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

the comet the course the tail

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 21 Μάιος 2021, 20:25

Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:24
the comet the course the tail έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:20
Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:18
Δηλαδή οι τύπισσες και οι τύποι που δουλεύουν εκεί, παίζουν σε τσόντες και στα διαλείμματα από τα γυρίσματα, αυνανίζονται;

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ;
είναι το τεχνικό τιμ, το τμήμα μάρκετινγκ που βλέπουν τα γυρίσματα και ερεθίζονται :102:
Δεν το είχα σκεφτεί, τύπε.

Όντως, φαντάσου να έχεις να κάνεις μοντάζ σε τέτοιες ταινίες, με αυστηρές διορίες και στάνταρ. Πώς να μην θέλεις να την παίξεις στο διάλειμμά σου;
ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. έτσι είναι φίλε.... :102:
αν θες απάντησέ μου και στο άλλο quote, στην μουσική. θενξ.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 21 Μάιος 2021, 20:25

georgebi έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:24
Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:18
Δηλαδή οι τύπισσες και οι τύποι που δουλεύουν εκεί, παίζουν σε τσόντες και στα διαλείμματα από τα γυρίσματα, αυνανίζονται;

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ;
Οχι ρε

για καμεραμέν, ηχολήπτες και μοντέρ θα ειναι το δωμάτιο ....που ούλη ήμερα βλέπουν :romance-hearteyes: τσόντες... :-? στο στεγνό..... :cry
Κάποτε, τύπε, εργαζόμουν σε ένα εργοστάσιο ζυθοποιίας και μας δίναν που και που τελάρα με μπύρες.

Δεν παίζει τίποτα τέτοιο εκεί λες;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 21 Μάιος 2021, 20:26

georgebi έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:24
Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:18
Δηλαδή οι τύπισσες και οι τύποι που δουλεύουν εκεί, παίζουν σε τσόντες και στα διαλείμματα από τα γυρίσματα, αυνανίζονται;

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ;
Οχι ρε

για καμεραμέν, ηχολήπτες και μοντέρ θα ειναι το δωμάτιο ....που όλη ήμερα βλέπουν :romance-hearteyes: τσόντες... :-? στο στεγνό..... :cry
Και την CEO βλέπουν...
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 21 Μάιος 2021, 20:28

Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:25
georgebi έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:24
Feindflug έγραψε:
21 Μάιος 2021, 20:18
Δηλαδή οι τύπισσες και οι τύποι που δουλεύουν εκεί, παίζουν σε τσόντες και στα διαλείμματα από τα γυρίσματα, αυνανίζονται;

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ;
Οχι ρε

για καμεραμέν, ηχολήπτες και μοντέρ θα ειναι το δωμάτιο ....που ούλη ήμερα βλέπουν :romance-hearteyes: τσόντες... :-? στο στεγνό..... :cry
Κάποτε, τύπε, εργαζόμουν σε ένα εργοστάσιο ζυθοποιίας και μας δίναν που και που τελάρα με μπύρες.

Δεν παίζει τίποτα τέτοιο εκεί λες;
:xena: .............. :smt047
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 21 Μάιος 2021, 20:38

Εεε :roll:
θα με ενδιέφερε για πρώτη ίσως φορά στη ζωή μου :oops: και η θέση του ΜπλεΜπουμπυς
....και κατ επέκταση του ΚΚΕ....για το.......... θέμα ...
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών