Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20755
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 21 Μάιος 2021, 19:16

:bravo:



Εικόνα
https://www.news247.gr/psixagogia/o-pro ... 36223.html

Η Έρικα Λαστ διαπίστωσε πως οι υπάλληλοι της επιχείρησης της έγιναν πιο νευρικοί και αναποτελεσματικοί κατά τη διάρκεια του lockdown. Τους έφτιαξε ένα δωμάτιο όπου μπορούν να πηγαίνουν καθημερινά για να αυνανιστούν "αν το θέλουν". :smt023

Η Έρικα Λαστ είχε παρουσιαστεί από το NEWS 24/7 τον Απρίλιο ως εκείνη που 'φτιάχνει το πορνό που θέλουμε'.

Είναι η ιδρύτρια και η CEO της Erika Lust Films, σουηδικής εταιρίας ερωτικών ταινιών που πια έχει την έδρα της στις ΗΠΑ. Η ίδια τελεί χρέη σκηνοθέτου, σεναριογράφου και παραγωγού. Από την πρώτη της δουλειά, το Good Girl του 2004 (και των 2.000.000 downloads τον πρώτο μήνα) προωθεί τους στόχους του κινήματος της φεμινιστικής πορνογραφίας :g030: -που εστιάζει στη γυναικεία απόλαυση.

Εικόνα

Σε μια απαιτητική και δύσκολη βιομηχανία, έγινε εκείνη που άλλαξε ό,τι ίσχυε σε θέματα εργασιακής ασφάλειας και μισθών των πρωταγωνιστών, προς το καλύτερο. Mπορείτε να τη δείτε και στο πρώτο επεισόδιο του Hot Girls Wanted: Turned On του Netflix.



Το 2019 η -πτυχιούχος πολιτικών επιστημών, με μεταπτυχιακό στα ανθρώπινα δικαιώματα και το φεμινισμό- Λαστ μπήκε στις εκατό γυναίκες με τη μεγαλύτερη επιρροή του BBC.

Είχε κλείσει 19 χρόνια από την πρώτη της δουλειά σε εταιρίες παραγωγής κινηματογραφικών ταινιών στη Βαρκελώνη, όπου σπούδασε και σκηνοθεσία.

Εικόνα

Τώρα έγινε πάλι τίτλος, καθώς έγινε το πρώτο αφεντικό που ενθάρρυνε τους υπαλλήλους να κάνουν καθημερινά διαλείμματα για αυνανισμό 'εφόσον νιώθουν αυτήν την ανάγκη'. “Ανακάλυψα πως κατά τη διάρκεια του lockdown υπήρχε ένας επιπλέον εκνευρισμός, τον οποίον ξεφορτώθηκα δια του αυνανισμού :smt038 . Για αυτό και έκανα τη σχετική πρόταση στους υπαλλήλους της εταιρίας”.

Βοήθησε και ότι ο Μάιος είναι για τις ΗΠΑ 'ο μήνας του αυνανισμού'. :oops:

Δεν αρκέστηκε στην προτροπή. Έφτιαξε και ειδικό δωμάτιο. “Εκτιμώ απεριόριστα τους συνεργάτες μου και ξέρω πως όταν νιώθουν καλά, δουλεύουν και καλά. Με την πανδημία άλλαξε κατά πολύ το πώς ζούμε. Άρχισα να παρατηρώ ότι οι υπάλληλοι ήταν πιο εκνευρισμένοι και λιγότερο αποτελεσματικοί.

Γνωρίζοντας πως υπάρχει ένα πράγμα που μας κάνει να νιώθουμε όλοι καλύτερα, έφτιαξα σταθμό αυνανισμού στα γραφεία για εκείνους”. Και μετά τους άκουσε να της λένε πως όντως, τους απαλλάσσει από το άγχος.

Εικόνα

Κλινική ψυχολόγος που πληρώνεται και ως project manager σε σειρά ερωτικών ταινιών, εξήγησε ότι “έχει αποδειχθεί πως ο αυνανισμός δεν σε κάνει μόνο πιο χαλαρό, πιο χαρούμενο και πιο συγκεντρωμένο, αλλά είναι καλός και για τη δημιουργικότητα :g030: , ενώ αυξάνει τη διάθεση που έχεις να τελειώσεις το έργο που έχεις αναλάβει. Επιπλέον, παράγει και ενδορφίνες που μας βοηθούν να απαλλαγούμε από την ένταση και την πίεση”.

Εν τω μεταξύ, η Λαστ κανόνισε και workshop επί του αυνανισμού, για τις 25 του μήνα.

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 21 Μάιος 2021, 20:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27059
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 21 Μάιος 2021, 19:21

Δλδ θελει να μας πει οτι ολοι οι υπαλληλοι της ειναι μαλακες?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25088
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 21 Μάιος 2021, 19:23

Γατάκι η Σουηδέζα που έφτιαξε δωμάτιο μαλακίας στην εταιρεία της.
Το ΠΑΣΟΚ είχε φτιάξει ολόκληρες εταιρείες μαλακίας
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27059
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 21 Μάιος 2021, 19:25

Beria έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:23
Γατάκι η Σουηδέζα που έφτιαξε δωμάτιο μαλακίας στην εταιρεία της.
Το ΠΑΣΟΚ είχε φτιάξει ολόκληρες εταιρείες μαλακίας
Οι πρωτοι 300 διδαξαντες του εθνικου σπορ

Εικόνα
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20755
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 21 Μάιος 2021, 19:28

Beria έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:23
Γατάκι η Σουηδέζα που έφτιαξε δωμάτιο μαλακίας στην εταιρεία της.
Το ΠΑΣΟΚ είχε φτιάξει ολόκληρες εταιρείες μαλακίας
Μια και μπήκες κανε κάτι για τον Μαυρομπογιά που λέει για αγαμία και λαλήματα...

Εκτός και αν εισαι ΟΚ με τέτοια σχόλια.....

Σε ευχαριστώ
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25088
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 21 Μάιος 2021, 19:33

georgebi έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:28
Beria έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:23
Γατάκι η Σουηδέζα που έφτιαξε δωμάτιο μαλακίας στην εταιρεία της.
Το ΠΑΣΟΚ είχε φτιάξει ολόκληρες εταιρείες μαλακίας
Μια και μπήκες κανε κάτι για τον Μαυρομπογιά που λέει για αγαμία και λαλήματα...

Εκτός και αν εισαι ΟΚ με τέτοια σχόλια.....

Σε ευχαριστώ
Μπέσα τώρα, είναι μαλακοκουβέντες που λέμε μεταξύ μας στο φόρουμ και πειραζομαστε.
Αν σε θίγει, όμως, βρισ' τον, ή κάνε αναφορά και την σουτάρω την απάντηση του.
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 21 Μάιος 2021, 19:37

Αουτς. :8)
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20755
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 21 Μάιος 2021, 19:47

Beria έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:33
georgebi έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:28
Beria έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:23
Γατάκι η Σουηδέζα που έφτιαξε δωμάτιο μαλακίας στην εταιρεία της.
Το ΠΑΣΟΚ είχε φτιάξει ολόκληρες εταιρείες μαλακίας
Μια και μπήκες κανε κάτι για τον Μαυρομπογιά που λέει για αγαμία και λαλήματα...

Εκτός και αν εισαι ΟΚ με τέτοια σχόλια.....

Σε ευχαριστώ
Μπέσα τώρα, είναι μαλακοκουβέντες που λέμε μεταξύ μας στο φόρουμ και πειραζομαστε.
Αν σε θίγει, όμως, βρισ' τον, ή κάνε αναφορά και την σουτάρω την απάντηση του.
Μπέσα τώρα

μαλακοκουβέντες έχω με αυτούς που εγώ επιτρέπω

Με σένα π.χ. παρ όλο που σε εκτιμώ δεν έχω επιδιώξει κάτι τέτοιο ....
όποτε θα με προσέβαλε αν ξαφνικά μου μιλούσες έτσι..
το ίδιο πιστεύω θα ισχύει και για σένα...

Με τον Μαυρομπογιά
του οποίου του έχω κάνει αναφορές στο παρελθόν - σβήστηκαν αυτά που έγραψε αφού τα διάβασαν όλοι :102: - δεν σκοπεύω να ξανασχοληθώ

Σε ένα χαλαρό νήμα ηρθε, έχεσε και έφυγε... με τις υγείες μας

Τελικα ΟΧΙ μην σβήσεις τίποτα ...άστο έτσι όπως ειναι...
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14574
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 21 Μάιος 2021, 19:48

αφήστε τις μαλακίες με την αγαμία να επιστρέψουμε στον αυνανισμό

nemo
Δημοσιεύσεις: 7075
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 21 Μάιος 2021, 19:49

Beria έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:23
Γατάκι η Σουηδέζα που έφτιαξε δωμάτιο μαλακίας στην εταιρεία της.
Το ΠΑΣΟΚ είχε φτιάξει ολόκληρες εταιρείες μαλακίας
προηγείστε τριάντα χρόνια εσείς του δημοσίου :102:

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25088
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 21 Μάιος 2021, 19:53

nemo έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:49
Beria έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:23
Γατάκι η Σουηδέζα που έφτιαξε δωμάτιο μαλακίας στην εταιρεία της.
Το ΠΑΣΟΚ είχε φτιάξει ολόκληρες εταιρείες μαλακίας
προηγείστε τριάντα χρόνια εσείς του δημοσίου :102:
:smt017
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 21 Μάιος 2021, 19:55

georgebi έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:47
Beria έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:33
georgebi έγραψε:
21 Μάιος 2021, 19:28

Μια και μπήκες κανε κάτι για τον Μαυρομπογιά που λέει για αγαμία και λαλήματα...

Εκτός και αν εισαι ΟΚ με τέτοια σχόλια.....

Σε ευχαριστώ
Μπέσα τώρα, είναι μαλακοκουβέντες που λέμε μεταξύ μας στο φόρουμ και πειραζομαστε.
Αν σε θίγει, όμως, βρισ' τον, ή κάνε αναφορά και την σουτάρω την απάντηση του.
Μπέσα τώρα

μαλακοκουβέντες έχω με αυτούς που εγώ επιτρέπω

Με σένα π.χ. παρ όλο που σε εκτιμώ δεν έχω επιδιώξει κάτι τέτοιο ....
όποτε θα με προσέβαλε αν ξαφνικά μου μιλούσες έτσι..
το ίδιο πιστεύω θα ισχύει και για σένα...

Με τον Μαυρομπογιά
του οποίου του έχω κάνει αναφορές στο παρελθόν - σβήστηκαν αυτά που έγραψε αφού τα διάβασαν όλοι :102: - δεν σκοπεύω να ξανασχοληθώ

Σε ένα χαλαρό νήμα ηρθε, έχεσε και έφυγε... με τις υγείες μας

Τελικα ΟΧΙ μην σβήσεις τίποτα ...άστο έτσι όπως ειναι...
Σιγα ρε Τζωρτζινα, πως κανεις ετσι; Εχεις υποψη τι διαβαζω καθημερινα εδω μεσα απο ατομα που ανηκουν στο αναγνωστικο κοινο σου; Εαν αντιδρουσα οπως εσυ θα χα παθει 47 εγκεφαλικα ηδη. Κι επειτα χαλαρωσε, ακομα σε καραντινα ειμαστε: ολοι και ολες υποφερουμε απο αγαμια.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27059
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 21 Μάιος 2021, 19:59

Εγω παντως λυπαμαι την καθαρίστρια που θα πρεπει να καθαρίσει το δωμάτιο οταν σχολάσουν οι υπάλληλοι.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48432
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 21 Μάιος 2021, 20:14

Είμαι μόνο εγώ που πιστεύω οτι το αντικείμενο με το οποίο θ' ασχολούνται οι υπάλληλοι στο δωμάτιο, θα είναι σε μεγάλο βαθμό η ίδια?

Αν κάποιος δεν τα καταφέρνει, μπορεί να μπεί κι εκείνη μέσα να του κάνει ΤΖΟΙ. :003:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14664
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τους έφτιαξα δωμάτιο αυνανισμού...... ώστε να είναι πιο αποτελεσματικοί οι υπάλληλοι μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 21 Μάιος 2021, 20:18

Δηλαδή οι τύπισσες και οι τύποι που δουλεύουν εκεί, παίζουν σε τσόντες και στα διαλείμματα από τα γυρίσματα, αυνανίζονται;

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών