Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 07 Ιούλ 2021, 23:25

O I έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:17
Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:12
O I έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:11

Μήπως έχεις καμιά φωτογραφία σου εύκαιρη τής εποχής; :8)

.,
Γιατι; Θες να αυνανισθεις;
Όχι μωρέ
Να μου λυθεί η απορία πως ένα 18χρονο θα πήγαινε άνετα 10 φορές την ημέρα για την πρώτη εβδομάδα με το πουρό. :D

Αυτό

.,
Η τριανταρα αυτη εχει καλη φατσα η οποια απογειωνεται με ενα καλο βαψιμο. Επισης τοσο απο το βλεμμα της οσο και απο την περιγραφομενη εμπειρια της στο κρεββατι πρεπει να ειναι αιλουρος , επισης να προσθεσω οτι , δεν ξερω αν εισαι αγορακι η κοριτσακι, αλλα στα 15-20 τα αγορακια, οπως εγω, βαρανε πηκτες για πολυ πιο ασεξουαλικα προσωπα ή πραγματα. Μαλλον εισαι κοριτσι και δεν το κατανοεις αυτο.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8852
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 07 Ιούλ 2021, 23:42

Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:06
Καραμελίτσα έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 21:31
Ζενίθεδρος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 20:20


Σωστός. Η κυρία έκανε τρελές παρτουζες με τους υπερκαυλους 18ρηδες και η Gherschaagk και η Καραμελίτσα απλα ζηλεύουν.
Αγαπητέ, από τα 20κάτι και μετά είναι αδύνατο να δεις τα 18χρονα αγόρια ας άντρες, όπως δε μετράς και την αγουρίδα για φρούτο.
ΑΝ εισαι ευνουχισμενη , ναι, πιθανο.
Εσύ δε μοιάζεις να έχεις φτάσει τα 18. Εφηβεία έχεις μπεί;
Z


Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 08 Ιούλ 2021, 00:01

Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:14
Γαμημενοι παπαδες και ινστρουχτορες, πως καταντησατε αυτη τη κοινωνια τοσο μα τοσο σεξουαλικα συμπλεγματικη...
Σου μοιάζω για παπάς; :lol:

Εικόνα

...με τέτοια κουλτούρα στα 22 μου; :o
Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:25
Η τριανταρα αυτη εχει καλη φατσα η οποια απογειωνεται με ενα καλο βαψιμο. Επισης τοσο απο το βλεμμα της οσο και απο την περιγραφομενη εμπειρια της στο κρεββατι πρεπει να ειναι αιλουρος , επισης να προσθεσω οτι , δεν ξερω αν εισαι αγορακι η κοριτσακι, αλλα στα 15-20 τα αγορακια, οπως εγω, βαρανε πηκτες για πολυ πιο ασεξουαλικα προσωπα ή πραγματα. Μαλλον εισαι κοριτσι και δεν το κατανοεις αυτο.
Επίσης, σου μοιάζω για κοριτσάκι; :smt005:

Προτιμούσα και με προτιμούσαν αρκετά κοριτσάκια τής ηλικίας μου και δε συνήθιζα να.. (πως το είπες;) "τα αγορακια, οπως εγω, βαρανε πηκτες για πολυ πιο ασεξουαλικα προσωπα ή πραγματα".
Κατάλαβα... :003:

Δεν ήμουν "στερημένος" για να πηγαίνω για μια εβδομάδα 10 φορές την ημέρα με το πουρό, μπρέιιι... :D

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 08 Ιούλ 2021, 01:10

O I έγραψε:
08 Ιούλ 2021, 00:01
Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:14
Γαμημενοι παπαδες και ινστρουχτορες, πως καταντησατε αυτη τη κοινωνια τοσο μα τοσο σεξουαλικα συμπλεγματικη...
Σου μοιάζω για παπάς; :lol:

Εικόνα

...με τέτοια κουλτούρα στα 22 μου; :o
Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:25
Η τριανταρα αυτη εχει καλη φατσα η οποια απογειωνεται με ενα καλο βαψιμο. Επισης τοσο απο το βλεμμα της οσο και απο την περιγραφομενη εμπειρια της στο κρεββατι πρεπει να ειναι αιλουρος , επισης να προσθεσω οτι , δεν ξερω αν εισαι αγορακι η κοριτσακι, αλλα στα 15-20 τα αγορακια, οπως εγω, βαρανε πηκτες για πολυ πιο ασεξουαλικα προσωπα ή πραγματα. Μαλλον εισαι κοριτσι και δεν το κατανοεις αυτο.
Επίσης, σου μοιάζω για κοριτσάκι; :smt005:

Προτιμούσα και με προτιμούσαν αρκετά κοριτσάκια τής ηλικίας μου και δε συνήθιζα να.. (πως το είπες;) "τα αγορακια, οπως εγω, βαρανε πηκτες για πολυ πιο ασεξουαλικα προσωπα ή πραγματα".
Κατάλαβα... :003:

Δεν ήμουν "στερημένος" για να πηγαίνω για μια εβδομάδα 10 φορές την ημέρα με το πουρό, μπρέιιι... :D

.,
TO prvto κουοτ δεν πηγαινε προσωπικα για σενα. Ειναι απλα ενα πικρο συμπερασμα για την ελλ κοινωνια. Και δεν εχω διαβασει ποστ σου ωστε να γνωριζω το ποιον και το φυλλο σου.

ΑΠο κει και περα, διαφωνω για τις ηλικιες 16-20 και σε βρισκω λιγακι υπερβολικα αφυψηλου και «χορτασμενο». Η κυρια ειναι λουκουμακι.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 08 Ιούλ 2021, 01:13

Καραμελίτσα έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:42
Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:06
Καραμελίτσα έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 21:31


Αγαπητέ, από τα 20κάτι και μετά είναι αδύνατο να δεις τα 18χρονα αγόρια ας άντρες, όπως δε μετράς και την αγουρίδα για φρούτο.
ΑΝ εισαι ευνουχισμενη , ναι, πιθανο.
Εσύ δε μοιάζεις να έχεις φτάσει τα 18. Εφηβεία έχεις μπεί;
Καλα θα ταν να μουν εφηβος ξανα.
Μαλακιες λετε παντως σεις οι γκομενες. Δεν φταιτε και τοσο καθως σας εχουν ευνουχισει διαπαιδαγωγικα οι παπαδες και οι ινστρουχτορες απο τη βρεφικη σας ηλικια ακομα.

ΞΕΝΕΡΩΜΑΤΑ :c020:
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 08 Ιούλ 2021, 01:29

Οργισμένος έγραψε:
08 Ιούλ 2021, 01:10
O I έγραψε:
08 Ιούλ 2021, 00:01
Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:14
Γαμημενοι παπαδες και ινστρουχτορες, πως καταντησατε αυτη τη κοινωνια τοσο μα τοσο σεξουαλικα συμπλεγματικη...
Σου μοιάζω για παπάς; :lol:

Εικόνα

...με τέτοια κουλτούρα στα 22 μου; :o
Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:25
Η τριανταρα αυτη εχει καλη φατσα η οποια απογειωνεται με ενα καλο βαψιμο. Επισης τοσο απο το βλεμμα της οσο και απο την περιγραφομενη εμπειρια της στο κρεββατι πρεπει να ειναι αιλουρος , επισης να προσθεσω οτι , δεν ξερω αν εισαι αγορακι η κοριτσακι, αλλα στα 15-20 τα αγορακια, οπως εγω, βαρανε πηκτες για πολυ πιο ασεξουαλικα προσωπα ή πραγματα. Μαλλον εισαι κοριτσι και δεν το κατανοεις αυτο.
Επίσης, σου μοιάζω για κοριτσάκι; :smt005:

Προτιμούσα και με προτιμούσαν αρκετά κοριτσάκια τής ηλικίας μου και δε συνήθιζα να.. (πως το είπες;) "τα αγορακια, οπως εγω, βαρανε πηκτες για πολυ πιο ασεξουαλικα προσωπα ή πραγματα".
Κατάλαβα... :003:

Δεν ήμουν "στερημένος" για να πηγαίνω για μια εβδομάδα 10 φορές την ημέρα με το πουρό, μπρέιιι... :D

.,
TO prvto κουοτ δεν πηγαινε προσωπικα για σενα. Ειναι απλα ενα πικρο συμπερασμα για την ελλ κοινωνια. Και δεν εχω διαβασει ποστ σου ωστε να γνωριζω το ποιον και το φυλλο σου.
Σόρυ τότε που παρεξήγησα
Οργισμένος έγραψε:
08 Ιούλ 2021, 01:10
ΑΠο κει και περα, διαφωνω για τις ηλικιες 16-20 και σε βρισκω λιγακι υπερβολικα αφυψηλου και «χορτασμενο». Η κυρια ειναι λουκουμακι.
Ρώτα τη γνώμη από τα κοριτσάκια εδώ μέσα :102:
Πάντως τότε, αυτό συνέβαινε :roll:

Και ένα απ' αυτά που συνέβαιναν ήταν αυτό:

Εικόνα

... η σχέση που είχα 2 χρόνια από την εποχή τής πρώτης φώτο
(Αυτή με το δερμάτινο) :wink

ερημαμουνιαταπουτσαλακωθηκατε

.,
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος O I την 08 Ιούλ 2021, 02:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 08 Ιούλ 2021, 01:33

Parrot έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 14:59
Ισονομία.. :102:
:102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
I know just what you re sayin
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: 20 Ιουν 2021, 03:25

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από I know just what you re sayin » 08 Ιούλ 2021, 03:38

μάλιστα
όλα αυτά γιατί ήθελε να μας βάλει την φάτσα του ο "Ι Ο" :102:
the comet the course the tail έγραψε:
22 Μάιος 2021, 00:59
μαλακίες έλεγε ο Κώστας. ήταν καλά μέχρι το 2000-2001 τουλάχιστον.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8852
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 08 Ιούλ 2021, 10:20

Οργισμένος έγραψε:
08 Ιούλ 2021, 01:13
Καραμελίτσα έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:42
Οργισμένος έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 23:06

ΑΝ εισαι ευνουχισμενη , ναι, πιθανο.
Εσύ δε μοιάζεις να έχεις φτάσει τα 18. Εφηβεία έχεις μπεί;
Καλα θα ταν να μουν εφηβος ξανα.
Μαλακιες λετε παντως σεις οι γκομενες. Δεν φταιτε και τοσο καθως σας εχουν ευνουχισει διαπαιδαγωγικα οι παπαδες και οι ινστρουχτορες απο τη βρεφικη σας ηλικια ακομα.

ΞΕΝΕΡΩΜΑΤΑ :c020:
Χμμμ, τι δίλημμα. Ή εμείς είμαστε ευνουχισμένες ή εσύ έχεις τραγικα απωθημένα με το σεξ, τι να ισχύει, τι να ισχύει;
Z

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 08 Ιούλ 2021, 10:47

I know just what you re sayin έγραψε:
08 Ιούλ 2021, 03:38
μάλιστα
όλα αυτά γιατί ήθελε να μας βάλει την φάτσα του ο "Ι Ο" :102:
Όχι
Επειδή ό Org θέλει να πείσει ότι σώνει και καλά όλοι οι 20ηδες, ντεφάκτο, ΟΛΑ "τα αγορακια, οπως εγω, βαρανε πηκτες για πολυ πιο ασεξουαλικα προσωπα ή πραγματα", λέει. Κρίνει εξ ιδίων τα αλλότρια.

Εμ, έλα μου που δεν είναι ντεφάκτο :102:

Όσο για τα προσωπικά δεδομένα μου πριν 32 χρόνια, δεν έχει το πχόρουμ το ανάλογο "smilies" για να σου περιγράψω που το γράφω... :D

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69778
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Ιούλ 2021, 11:12

Και μετά σου λένε ότι οι γυναίκες έχουν πρόβλημα με την κλιμακτήριο.



:lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 08 Ιούλ 2021, 11:27

Η επαναλαμβανόμενη συνήθεια γίνεται έξις.
Το χούι δύσκολα κόβεται

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32633
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δασκάλα ισχυρίστηκε οτι ειναι συνταγματικο της δικαιωμα να κανει σεξ με μαθητες της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 08 Ιούλ 2021, 11:31

Καραμελίτσα έγραψε:
07 Ιούλ 2021, 20:13


Σιγά την τέχνη που θέλει και ιδιαίτερη εκμάθηση, πόσο μάλλον από δασκάλους.

ε;

τι, δεν θελει; :o
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών