Περίεργο Τηλεφώ νημα.....

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Περίεργο Τηλεφώ νημα.....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 23 Ιούλ 2021, 12:24

.

Πρίν λίγο με πήραν απο κάποιο Ιατρικό κέντρο.....οτι κάνουν κάποια δωρεάν Εξέταση Μεταβολισμού.....

σε 50 άτομα καί παίρνουν τυχαία αριθμούς.....καί είμαι ο τυχαίος αριθμός..... :p2:

Αυτό τό τηλ το έχω 25 μέρες..... :p2: .....τό αλλάζω κάθε μήνα γιατί παίρνω 40 γκίγκα για το τάμπλετ δώρο σαν νεα εγγραφή.....

Τυχαίο ή έχουμε να κάνουμε με καμμιά παγίδα ;;; ... :p2:

Εχει κάνει κανενας εξέταση μεταβολισμού.....σού χώνουν τίποτα.....το πληρώνεις με το αίμα σου ;;;

Πρέπει να φορέσω την κάσκα με το αλουμινόχαρτο για να μη μου κλέψουν τις ιδέες τίποτα εξωγήινοι ;;; ... :p2:

Είμαι σε δίλημμα..... :p2:

.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10117
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Περίεργο Τηλεφώ νημα.....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 23 Ιούλ 2021, 12:28

Κάντο, μην είσαι σκεπτικός
Το πολυ να βρεθείς σε κανα χοστελ κρεμασμένος ανάποδα με ένα αιωρούμενο δρεπάνι να ξυνει την κοιλιά σου
Δες το σαν εμπειρία

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27066
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Περίεργο Τηλεφώ νημα.....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 23 Ιούλ 2021, 12:30

Mπορει να σου παρουν αιμα να απομονώσουν το DNA σου και μετα να σε κλωνοποιησουν.

Η να διασταυρωσουν το DNA σου με τπτ αλλο και να βγει κανα καινουριο ειδος.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10117
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Περίεργο Τηλεφώ νημα.....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 23 Ιούλ 2021, 12:33

Μπορεί να φτιάξουν έναν σκεπτικόσαυρο

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8043
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Περίεργο Τηλεφώ νημα.....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 23 Ιούλ 2021, 12:34

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:24
.

Πρίν λίγο με πήραν απο κάποιο Ιατρικό κέντρο.....οτι κάνουν κάποια δωρεάν Εξέταση Μεταβολισμού.....

σε 50 άτομα καί παίρνουν τυχαία αριθμούς.....καί είμαι ο τυχαίος αριθμός..... :p2:

Αυτό τό τηλ το έχω 25 μέρες..... :p2: .....τό αλλάζω κάθε μήνα γιατί παίρνω 40 γκίγκα για το τάμπλετ δώρο σαν νεα εγγραφή.....

Τυχαίο ή έχουμε να κάνουμε με καμμιά παγίδα ;;; ... :p2:

Εχει κάνει κανενας εξέταση μεταβολισμού.....σού χώνουν τίποτα.....το πληρώνεις με το αίμα σου ;;;

Πρέπει να φορέσω την κάσκα με το αλουμινόχαρτο για να μη μου κλέψουν τις ιδέες τίποτα εξωγήινοι ;;; ... :p2:

Είμαι σε δίλημμα..... :p2:

.
Σου παίρνουν σάλιο ή δείγμα από τη μύτη σου. Αυτό που θα σου πουλήσουν είναι πλήρως εξατομικευμένη διατροφή με βάση το DNA σου.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8043
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Περίεργο Τηλεφώ νημα.....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 23 Ιούλ 2021, 12:34

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:24
.

Πρίν λίγο με πήραν απο κάποιο Ιατρικό κέντρο.....οτι κάνουν κάποια δωρεάν Εξέταση Μεταβολισμού.....

σε 50 άτομα καί παίρνουν τυχαία αριθμούς.....καί είμαι ο τυχαίος αριθμός..... :p2:

Αυτό τό τηλ το έχω 25 μέρες..... :p2: .....τό αλλάζω κάθε μήνα γιατί παίρνω 40 γκίγκα για το τάμπλετ δώρο σαν νεα εγγραφή.....

Τυχαίο ή έχουμε να κάνουμε με καμμιά παγίδα ;;; ... :p2:

Εχει κάνει κανενας εξέταση μεταβολισμού.....σού χώνουν τίποτα.....το πληρώνεις με το αίμα σου ;;;

Πρέπει να φορέσω την κάσκα με το αλουμινόχαρτο για να μη μου κλέψουν τις ιδέες τίποτα εξωγήινοι ;;; ... :p2:

Είμαι σε δίλημμα..... :p2:

.
Σου παίρνουν σάλιο ή δείγμα από τη μύτη σου. Αυτό που θα σου πουλήσουν είναι πλήρως εξατομικευμένη διατροφή με βάση το DNA σου.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6657
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Περίεργο Τηλεφώ νημα.....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 23 Ιούλ 2021, 12:40

οχι ρε μην ψαρωνεις, ουσιαστικα ινστιτουτα αδυνατισματος ειναι, μου ειχαν πρηξει τα αρχιδια πριν χρονια και με παιρναν στο σταθερο, και ελεγαν οτι εχετε κληρωθει και δεν μπορει να αλλαξει το αποτελεσμα της κληρωσης και παπαριες.
Όταν λογω δουλειας βρεθηκα στη περιοχη τους, πήγα και γέλαγαν με τη παρτι μου γιατί κατάλαβαν αυτό που τους έλεγα στο τηλεφωνο, ότι μου είναι άχρηστοι και ας δωσουν σε καποιον άλλο την σειρα μου.
Μου βγαλαν μεταβολισμο, λιπος κλπ (ουτε που θυμαμαι κατι χαρτια τα πεταξα κατευθειαν) με βρηκαν λιποβαρη και αφυδατωμενο (το προηγουμενο βραδυ ειχα ξεσκιστει στο 5χ5). Τπτ δεν σου χώνουν στον κωλο, κρατας με τα χερια σου μια παπαρια που μετραει και καλα μεταβολισμους, λιπος, υγρά και παπαριες.
Προμοσιον είναι η ιστορια και σου κανουν προσφορα και καλα. Εμενα δεν μου εκαναν καμια προσφορα γιατι δεν ειχε ιδιαιτερο νοημα ...

Επειδη με βρηκαν αφυδατωμενο θυμαμαι με γεμισαν στα εμφιαλωμενα νερακια οι μλκες ... τους ελεγα πως και την αλλη βδομαδα ετσι θα μουν.
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών