Ένας άντρας λέει ότι έπαθε καρδιακή προσβολή και πήγε στην κόλαση το 2016. Δείτε τι είδε.

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13332
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ένας άντρας λέει ότι έπαθε καρδιακή προσβολή και πήγε στην κόλαση το 2016. Δείτε τι είδε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 23 Ιαν 2023, 12:51

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιαν 2023, 12:28
(...)
πήγα στην κόλαση και με έσωσε ο Ιησούς επειδή ήμουν καταδικασμένος ως την αιωνιότητα να πεθαίνω κάθε λεπτό, τι δεν καταλαβαίνεις; :lol:
Μού 'χει συμβεί κι εμένα, μια φορά, όταν ήμουνα πιτσιρικάς, την είχα κοπανήσει λάθρα την νύχτα από το σπίτι στο χωριό, γύρισα σπίτι ψιλοσουρωμένος και με το που άνοιξα την πόρτα ήρθα φάτσα με φάτσα με τη μάνα μου. :a040:

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22746
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ένας άντρας λέει ότι έπαθε καρδιακή προσβολή και πήγε στην κόλαση το 2016. Δείτε τι είδε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 23 Ιαν 2023, 12:53

Ναύτης έγραψε:
23 Ιαν 2023, 12:51
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιαν 2023, 12:28
(...)
πήγα στην κόλαση και με έσωσε ο Ιησούς επειδή ήμουν καταδικασμένος ως την αιωνιότητα να πεθαίνω κάθε λεπτό, τι δεν καταλαβαίνεις; :lol:
Μού 'χει συμβεί κι εμένα, μια φορά, όταν ήμουνα πιτσιρικάς, την είχα κοπανήσει λάθρα την νύχτα από το σπίτι στο χωριό, γύρισα σπίτι ψιλοσουρωμένος και με το που άνοιξα την πόρτα ήρθα φάτσα με φάτσα με τη μάνα μου. :a040:
εγώ δεν έκανα ποτέ τέτοια, ήμουν καλό παιδί. άσε που ήμουν και. άφραγκος. πήγαν τα 90ς χαμένα.

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Ένας άντρας λέει ότι έπαθε καρδιακή προσβολή και πήγε στην κόλαση το 2016. Δείτε τι είδε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 23 Ιαν 2023, 13:30

Parrot έγραψε:
22 Ιαν 2023, 14:05
Αν ξέραμε τί παθαίνουν οι άνθρωποι στην κόλαση, θα πέφταμε όλοι γονατιστοί έξω απ' τις εκκλησίες ζητώντας να συγχωρεθούν οι αμαρτίες μας..
Πέθανε για 23 λεπτά και πήγε στην Κόλαση: Δαίμονες του έσκιζαν τις σάρκες!

.


Ωραία εικόνα αυτή..... αλλά αμα πέφτεις στα 4 μπορεί νάρθει να σε γαμήσει κανάς σκύλος..... :oops:


Οχι οτι θάταν κακό.....αλλά θα σε βλέπουν μικρά παιδάκια.....καταλαβαίνεις..... :oops:


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7882
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Ένας άντρας λέει ότι έπαθε καρδιακή προσβολή και πήγε στην κόλαση το 2016. Δείτε τι είδε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 23 Ιαν 2023, 15:27

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιαν 2023, 12:49
nbome Έννοεται όχι. lsd μανιτάρια οκ, απλά να σε προσεχει κάνεις νηφάλιος, και κάνα ξαναξ αν παίξει άγχος.
Ναρκωτικά στα γεράματα. :003: Ούτε νέα δεν έκανα.
Εννοούσα ότι έχω μπλέξει με ψυχικές ασθένειες. Μου φτάνουν.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών