Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32748
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Μαρ 2023, 09:42

Bazoomba έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:09
foscilis έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:01
ik_90 έγραψε:
14 Μαρ 2023, 19:05
Λοιπόν, έχετε εστιάσει στον fake τίτλο και απομακρύνεστε από την ταμπακέρα. Το θέμα είναι αν ισχύει ότι το σχολείο επιτρέπει άντρες με περούκα* να μπαίνουν στις γυναικείες τουαλέτες. Αν ισχύει, τότε είναι απαράδεκτοι και επικίνδυνοι.

*σε γυναικείες τουαλέτες κανονικά θα πρέπει να επιτρέπεται να μπουν μόνο όσοι έχουν κάνει κανονική εγχείρηση αλλαγής φύλου.
Είμαι κατά των τρανς αλλά ειδικά αυτό με τις τουαλέτες δεν πρόκειται να το καταλάβω ποτέ. Υποτίθεται είσαι με κλειστή την πόρτα και χέζεις. Δεν είναι χώρος σεξουαλικής έκφρασης. Ο μοναδικός λόγος να υπάρχουν γυναικείες είναι ότι οι γυναίκες τις βρωμίζουν με εφιαλτικό, ασύλληπτο για τους νορμάλ ανθρώπους σαδισμό, προφανώς επειδή οι περισσότερες είναι σούπερ μάρκετ ψυχώσεων.
:o
Δεν ισχύει αυτό.
γω δεν ξερω, αλλα με εντυπωσιαζει καπως το οτι και οι 2 ξερετε τι συμβαινει στις γυναικειες τουαλετες. :p2:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 15 Μαρ 2023, 09:44

Ασέβαστος έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:42

γω δεν ξερω, αλλα με εντυπωσιαζει καπως το οτι και οι 2 ξερετε τι συμβαινει στις γυναικειες τουαλετες. :p2:
:smt005::smt005::smt005:
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Μαρ 2023, 09:47

Ασέβαστος έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:42
Bazoomba έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:09
foscilis έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:01


Είμαι κατά των τρανς αλλά ειδικά αυτό με τις τουαλέτες δεν πρόκειται να το καταλάβω ποτέ. Υποτίθεται είσαι με κλειστή την πόρτα και χέζεις. Δεν είναι χώρος σεξουαλικής έκφρασης. Ο μοναδικός λόγος να υπάρχουν γυναικείες είναι ότι οι γυναίκες τις βρωμίζουν με εφιαλτικό, ασύλληπτο για τους νορμάλ ανθρώπους σαδισμό, προφανώς επειδή οι περισσότερες είναι σούπερ μάρκετ ψυχώσεων.
:o
Δεν ισχύει αυτό.
γω δεν ξερω, αλλα με εντυπωσιαζει καπως το οτι και οι 2 ξερετε τι συμβαινει στις γυναικειες τουαλετες. :p2:
Έχουμε γυναίκες.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Μαρ 2023, 09:49

Bazoomba έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
foscilis έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:32
Bazoomba έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:09

:o
Δεν ισχύει αυτό.
ΑΠΟΛΥΤΑ ισχυει.

Ισως να μην το κανει η πλειοψηφια αλλα αυτες που το κανουν ειναι πραγματικα ακραιες και δε δικαιολογειται απο απλη απροσεξια. Η Γονεας Α ειχε μια στη δουλεια και συνετρεχαν προφανεις ψυχολογικες απαυτες: κορη στρατιωτικου που την αναγκασε να παρατησει τον ερωτα της ζωης της και να παντρευτει ενα γερο που λιγο αργοτερα πεθανε αλλα εχοντας προλαβει να της κανει 2 παιδια που το ενα ηταν πιο προβληματικο απο το αλλο, ε αυτη μαλακα μου αφηνε την τουαλετα σε κατασταση που ελεγες εδω περασε λοχος νεοσυλλεκτων σαββατο βραδυ μετα τον γκοτζιλα.
:lol:
Εγώ διάρροια να εξέχει από τον διάδρομο και να χύνεται έξω από τις τουαλέτες, μόνο σε αντρικές έχω δει. Οι γυναικείες απ΄όσο θυμάμαι ήταν λιγότερο στάβλος κατά κανόνα.
Εγώ διάρροια δεν εχω δει πουθενά. Αλλά ένα σκασμό κωλοχαρτα πεταμενα απ'εξω απο το καλαθακι (το οποιο ειχε ακομα χωρο για να τα χωρέσει και αυτά), νερά κάτω, ξεραμένα σκατά στο πλάι της λεκάνης, πατημασιές πανω στη λεκανη και πατημασιές σε όλη την τουαλέτα, μόνο σε γυναικείες εχω δει.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 15 Μαρ 2023, 09:52

Πάντως είναι από τα χειρότερα που μπορεί να σου τύχουν να δεις τη δικιά σου στην τουαλέτα. Άμα σου χαραχθεί και η εικόνα πάει, την απομυθοποίησες κιόλας. Γι' αυτό σε κάθε σχέση μου, πρόσεχα να μην συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32748
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Μαρ 2023, 09:52

vantono έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:49

Εγώ διάρροια δεν εχω δει πουθενά. Αλλά ένα σκασμό κωλοχαρτα πεταμενα απ'εξω απο το καλαθακι (το οποιο ειχε ακομα χωρο για να τα χωρέσει και αυτά), νερά κάτω, ξεραμένα σκατά στο πλάι της λεκάνης, πατημασιές πανω στη λεκανη και πατημασιές σε όλη την τουαλέτα, μόνο σε γυναικείες εχω δει.
τι δουλεια ειχες στις γυναικειες και τα ειδες αυτα;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Μαρ 2023, 09:53

ik_90 έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:52
Πάντως είναι από τα χειρότερα που μπορεί να σου τύχουν να δεις τη δικιά σου στην τουαλέτα. Άμα σου χαραχθεί και η εικόνα πάει, την απομυθοποίησες κιόλας. Γι' αυτό σε κάθε σχέση μου, πρόσεχα να μην συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο.
Αν ήταν έτσι, ο σοφός λαός δε θα είχε ποιήσει τον στίχο

Πώς μ' αρέσει να σε βλέπω να κατουράς στ' αγγειό
Να σφυρίζει το μουνί σου σαν παπόρι γαλλικό

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9711
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 15 Μαρ 2023, 09:57

ik_90 έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:52
Πάντως είναι από τα χειρότερα που μπορεί να σου τύχουν να δεις τη δικιά σου στην τουαλέτα. Άμα σου χαραχθεί και η εικόνα πάει, την απομυθοποίησες κιόλας. Γι' αυτό σε κάθε σχέση μου, πρόσεχα να μην συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο.
ο λόρδος μπάυρον, μεγάλος φιλέλληνας, δεν μπορούσε να βλέπει γυναίκες να τρώνε. Η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει απομυθοποίηση στην αφόδευση μιας γυναίκας κι αν είχες συζήσει με μια τέτοια όχι μόνο θα την έβλεπες στην τουαλέτα μα θα μύριζες και αυτό που κάνει εκεί. Θα μύριζες κάποιες πορδίτσες που φεύγουν μονες τους τα πρωινά και μερικά ευγενικά ρεψίματα.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Μαρ 2023, 09:59

Αρίστος έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:35
foscilis έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:31
Αρίστος έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:30
Σε αντιθεση με αυτο το χαλι οσες γυναικες εχω ρωτησει μου εχουν πει πως διατηρουν σχολαστικη καθαριοτητα και ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ σε οσες τουαλετες μπουν.
Τι θα σου ελεγαν. Αν όμως θεσμοθετηθεί η καταδρομική έφοδος σε γυναικείες τουαλέτες, θα λάμψει η αλήθεια.


Παπαρια, οι μισες γυναικες εχουν το συνδρομο της σχολαστικης καθαριοτητας και το τηρουν και σε οποια κοινοχρηστη τουαλετα ακομη πιο σχολαστικα. Οι αλλες μισες, oι πιο αμελεις υποτιθεται, ειναι τουλαχιστον μια κλαση καλυτερες απο τους ανδρες.

.
Μονο οταν πρόκειται για την τουαλέτα του σπιτιού τους.

Να θυμηθώ την αλλη φορά που θα επισκεφθώ δημόσιες τουαλετες, να ανοιξω τις γυναικείες, να τραβηξω μια φωτο και να σας την ανεβασω εδω.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 15 Μαρ 2023, 10:01

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:57
ik_90 έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:52
Πάντως είναι από τα χειρότερα που μπορεί να σου τύχουν να δεις τη δικιά σου στην τουαλέτα. Άμα σου χαραχθεί και η εικόνα πάει, την απομυθοποίησες κιόλας. Γι' αυτό σε κάθε σχέση μου, πρόσεχα να μην συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο.
ο λόρδος μπάυρον, μεγάλος φιλέλληνας, δεν μπορούσε να βλέπει γυναίκες να τρώνε. Η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει απομυθοποίηση στην αφόδευση μιας γυναίκας κι αν είχες συζήσει με μια τέτοια όχι μόνο θα την έβλεπες στην τουαλέτα μα θα μύριζες και αυτό που κάνει εκεί. Θα μύριζες κάποιες πορδίτσες που φεύγουν μονες τους τα πρωινά και μερικά ευγενικά ρεψίματα.
Βρε εγώ σου λέω ότι πρόσεχα πχ να πηγαίνω τουαλέτα τουλάχιστον μισή ώρα μετά από τότε που πήγε αυτή και το αντίστροφο, δηλαδή της έλεγα να μην πηγαίνει μετά από εμένα. Και το είπα γιατί μου έχει τύχει να δω έτσι φάση γυναίκα και μετά μου έμεινε καρφωμένο στο μυαλό.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Μαρ 2023, 10:02

Btw, ξερω αρκετές γυναικες που προτιμουν να επισκέπτονται τις αντρικές επειδή ειναι πιο καθαρές.
Μολις προχθες τελευταια φορά, που ημουν με μια παρέα φιλων, η γυναικα μολις γυρισε απο τουαλετα μας ειπε οτι πηγε στις αντρικες γιατί με με το που ανοιξε τις γυναικείες ήταν σαν να ειχε πεσει πυρηνική.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 15 Μαρ 2023, 10:02

Ωραία σκατοσυζήτηση πρωινιάτικα. Εγώ πάντως έχω πετύχει (σε αντρικές τουαλέτες, τουρκικές) σκατά στα πλακάκια, πεταμένα μποξεράκια μέσα στα σκατά (μάλλον είχε χεστεί πάνω του ο άνθρωπος) και το χειρότερο όλων, κολλημένη κουράδα στο ταβάνι. Βέβαια το τελευταίο ήταν στο λύκειο.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9711
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 15 Μαρ 2023, 10:05

ik_90 έγραψε:
15 Μαρ 2023, 10:01
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:57
ik_90 έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:52
Πάντως είναι από τα χειρότερα που μπορεί να σου τύχουν να δεις τη δικιά σου στην τουαλέτα. Άμα σου χαραχθεί και η εικόνα πάει, την απομυθοποίησες κιόλας. Γι' αυτό σε κάθε σχέση μου, πρόσεχα να μην συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο.
ο λόρδος μπάυρον, μεγάλος φιλέλληνας, δεν μπορούσε να βλέπει γυναίκες να τρώνε. Η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει απομυθοποίηση στην αφόδευση μιας γυναίκας κι αν είχες συζήσει με μια τέτοια όχι μόνο θα την έβλεπες στην τουαλέτα μα θα μύριζες και αυτό που κάνει εκεί. Θα μύριζες κάποιες πορδίτσες που φεύγουν μονες τους τα πρωινά και μερικά ευγενικά ρεψίματα.
Βρε εγώ σου λέω ότι πρόσεχα πχ να πηγαίνω τουαλέτα τουλάχιστον μισή ώρα μετά από τότε που πήγε αυτή και το αντίστροφο, δηλαδή της έλεγα να μην πηγαίνει μετά από εμένα. Και το είπα γιατί μου έχει τύχει να δω έτσι φάση γυναίκα και μετά μου έμεινε καρφωμένο στο μυαλό.
Κι όταν κάνατε σεξ τι γινόταν. Στο γλυφο---νι δηλαδή δεν έγλυφες και λίγα ούρα; Στον πεοθηλασμό δεν έγλυφε κι αυτή λίγα ούρα; Μήπως κάνατε μπάνιο πριν το σεεξ;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Μαρ 2023, 10:06

Ασέβαστος έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:52
vantono έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:49

Εγώ διάρροια δεν εχω δει πουθενά. Αλλά ένα σκασμό κωλοχαρτα πεταμενα απ'εξω απο το καλαθακι (το οποιο ειχε ακομα χωρο για να τα χωρέσει και αυτά), νερά κάτω, ξεραμένα σκατά στο πλάι της λεκάνης, πατημασιές πανω στη λεκανη και πατημασιές σε όλη την τουαλέτα, μόνο σε γυναικείες εχω δει.
τι δουλεια ειχες στις γυναικειες και τα ειδες αυτα;
Μολις ειχα βγει απο τις αντρικές και περιμενα απ'εξω γυναικα που ειχε μπει στις γυναικειες, και η πρωτη χεστρα απο τις γυναικειες που ειδα μπροστά μου ηταν ετσι. Δεν χρειαστηκε να μπω πολυ μεσα, φαινονταν.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Καναδός φοιτητής συνελήφθηκε γιατί δήλωσε πως άνδρας και γυναίκα είναι τα μοναδικά φύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Μαρ 2023, 10:16

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
15 Μαρ 2023, 10:05
ik_90 έγραψε:
15 Μαρ 2023, 10:01
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
15 Μαρ 2023, 09:57


ο λόρδος μπάυρον, μεγάλος φιλέλληνας, δεν μπορούσε να βλέπει γυναίκες να τρώνε. Η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει απομυθοποίηση στην αφόδευση μιας γυναίκας κι αν είχες συζήσει με μια τέτοια όχι μόνο θα την έβλεπες στην τουαλέτα μα θα μύριζες και αυτό που κάνει εκεί. Θα μύριζες κάποιες πορδίτσες που φεύγουν μονες τους τα πρωινά και μερικά ευγενικά ρεψίματα.
Βρε εγώ σου λέω ότι πρόσεχα πχ να πηγαίνω τουαλέτα τουλάχιστον μισή ώρα μετά από τότε που πήγε αυτή και το αντίστροφο, δηλαδή της έλεγα να μην πηγαίνει μετά από εμένα. Και το είπα γιατί μου έχει τύχει να δω έτσι φάση γυναίκα και μετά μου έμεινε καρφωμένο στο μυαλό.
Κι όταν κάνατε σεξ τι γινόταν. Στο γλυφο---νι δηλαδή δεν έγλυφες και λίγα ούρα; Στον πεοθηλασμό δεν έγλυφε κι αυτή λίγα ούρα; Μήπως κάνατε μπάνιο πριν το σεεξ;
Εδώ συμβαινει το εξης: Γυναικα δεν πρόκειται να σε αφησει να τη γλείψεις οταν αισθανεται εστω και λιγο βρωμικη, ουτε με σφαιρες.
Αντρας, απ'την αλλη, δεν αρνείται τσιμπουκι απο γυναικα ουτε με την τρίχα κάγκελο, ιδρωμένος μετά απο μαραθώνιο καλοκαιριατικα με 40 βαθμους και συγκαμένα μπούτια και τρίχες που κολλάνε μεταξύ τους απο τον ιδρωτα, και βρωμοκοπάει σαν πατημένο κουφάρι ασβού στην ασφαλτο.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών