η κόλαση των σκυλων στο Yulin

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Fairfax
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 04:59

Re: η κόλαση των σκυλων στο Yulin

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fairfax » 04 Απρ 2023, 02:51

OANNHSEA έγραψε:
03 Απρ 2023, 17:29
Fairfax έγραψε:
02 Απρ 2023, 20:45
OANNHSEA έγραψε:
02 Απρ 2023, 17:48


Όπως σιχαίνονται εσένα οι Ινδοί που τρως αγελάδα και οι μουσουλμάνοι που τρως χοίρο...
Είσαι ένα βδελυρό όν για αυτούς... :g030:

.
Ας λένε αυτοί ότι θέλουν! Δεν πείθομαι εύκολα ότι οι δυτικές πολιτισμικές αξίες δεν υπερέχουν από αυτές διαφόρων τριτοκοσμικών. Δεν βλέπω πολλούς να θέλουν να ζήσουν με τους διάφορους τρωγλοδύτες.
Τριτοκοσμικοί οι πολίτες του Αμπού Ντάμπι;;; :o

.
Ξέρεις πολλούς Άραβες στο Αμπού Ντάμπι που τρώνε σκυλιά; Εγώ δεν είδα κανέναν όταν ήμουν εκεί. Όσο για τους Άραβες, το 10% είναι μια χαρά. Με λεφτά και σπουδές στην Δύση. Οι άλλοι οι περισσότεροι είναι αστα να πάνε.

Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8457
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: η κόλαση των σκυλων στο Yulin

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 04 Απρ 2023, 17:56

Fairfax έγραψε:
04 Απρ 2023, 02:51
OANNHSEA έγραψε:
03 Απρ 2023, 17:29
Fairfax έγραψε:
02 Απρ 2023, 20:45


Ας λένε αυτοί ότι θέλουν! Δεν πείθομαι εύκολα ότι οι δυτικές πολιτισμικές αξίες δεν υπερέχουν από αυτές διαφόρων τριτοκοσμικών. Δεν βλέπω πολλούς να θέλουν να ζήσουν με τους διάφορους τρωγλοδύτες.
Τριτοκοσμικοί οι πολίτες του Αμπού Ντάμπι;;; :o

.
Ξέρεις πολλούς Άραβες στο Αμπού Ντάμπι που τρώνε σκυλιά; Εγώ δεν είδα κανέναν όταν ήμουν εκεί. Όσο για τους Άραβες, το 10% είναι μια χαρά. Με λεφτά και σπουδές στην Δύση. Οι άλλοι οι περισσότεροι είναι αστα να πάνε.
Μα δεν μιλάμε μόνο για σκυλιά εδώ...
Αυτός που δεν τρώει αγελάδα (ή καλύτερα βοοειδές) και σου την λέει, πως τον χαρακτηρίζεις;;;

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών