Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Κοινωνικά θέματα, τάσεις, προβληματισμοί, απ’ όλο τον κόσμο.
Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 03 Φεβ 2024, 20:12

29/01/2024
Άνδρας απάτησε την αρραβωνιαστικιά του και έκανε σεξ με παντρεμένο πατέρα.
Υποστήριξε πως ήταν «στιγμιαίο λάθος».

Εικόνα

Άναυδη έμεινε μια γυναίκα που προετοιμάζονταν να παντρευτεί, αφού όχι μόνο έμαθε για την απιστία του αρραβωνιαστικού της, αλλά και πως έκανε σεξ με παντρεμένο άνδρα που είναι πατέρα
ς.

Η γυναίκα που ήταν σε σχέση οκτώ ετών και αρραβωνιασμένη το τελευταίο έτος, μίλησε στο podcast «Everybody Has A Secret» και με βάση τη Mirror εξιστόρησε την ιστορία της.

Όπως ανέφερε, ένα βράδυ εκείνη σχολίαζε το γεγονός πως ένας κοινός φίλος τους απάτησε τη σύζυγό του και αυτή έμεινε μαζί του. «Έλεγα πως θεωρούσα ηλίθιο που τον συγχώρεσε και δεν χωρίσανε αμέσως. Ο Matt (ο σύντροφός της) διαφώνησε μαζί μου και μετά από λίγα λεπτά σιωπής έριξε τη “βόμβα”», είπε χαρακτηριστικά.

«Εξομολογήθηκε πως είναι αμφιφυλόφιλος, αλλά το έκρυβε τόσο καιρό, γιατί προέρχεται από συντηρητική θρησκευόμενη οικογένεια. Έτσι, δεν μπορώ να μιλήσω πουθενά, ούτε σε φίλους, ούτε σε γνωστούς, γιατί ξέρω πως θα δημιουργήσω πρόβλημα», είπε στο podcast.

Εικόνα

Στη συνέχεια όμως, ανέφερε ότι «κι εκεί που νόμιζα πως έμαθα την αλήθεια, το ομολόγησε και πάγωσα. Πριν ένα χρόνο πήγε σε πάρτι εργένηδων, μέθυσε και έκανε σεξ με έναν άνδρα που γνώρισε εκεί. Μάλιστα, ο άνδρας ήταν παντρεμένος και πατέρας παιδιών».

«Υποστήριξε πως ήταν στιγμιαίο λάθος, ότι δεν κράτησαν επαφή και ανησυχούσε για την αντίδραση μου, αλλά το εξομολογήθηκε μετά την κουβέντα που κάναμε», δήλωσε η γυναίκα.

Οι παρουσιαστές της εκπομπής πρότειναν στη γυναίκα να χωρίσει αν δεν το έχει κάνει ήδη, ενώ ανέφεραν ότι πιθανώς δεν είναι η πρώτη φορά που την απατάει, απλώς η πρώτη ή και μοναδική φορά που το παραδέχτηκε.
https://www.newsbeast.gr/world/arthro/1 ... eno-patera

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 03 Φεβ 2024, 22:26

30/01/2024
Έπιασε τη λεσβία κοπέλα της να κάνει σεξ με τον αδερφό τηςΧώρισαν και είναι έγκυος στο παιδί του.
«Κάνουν σαν να είναι φυσιολογικό».

Εικόνα

Σπαρακτική είναι η ερωτική ιστορία μιας νεαρής γυναίκας που είναι λεσβία, αφού ανακάλυψε ότι η κοπέλα της έκανε σεξ με τον αδερφό της, ενώ την παράτησε για αυτόν και πλέον είναι έγκυος στο πρώτο τους παιδί.


Διατηρώντας την ανωνυμία της, έγραψε στο Reddit ότι σε ηλικία 18 ετών αποκάλυψε στους γονείς πως είναι λεσβία, αλλά αυτοί τη χλεύασαν και οριακά έδιωξαν από το σπίτι. Τότε, γνώρισε την Anna που ήταν λίγο μεγαλύτερη και δήλωνε λεσβία. Έκαναν σχέση και μετά από τρία χρόνια αποφάσισε να τη συστήσει στους γονείς της, αφού είχαν αποκατασταθεί οι σχέσεις τους.

«Είδε τον αδερφό μου και αναφώνησε “ουαο, είναι τόσο σέξι”. Αλλά δεν έδωσα σημασία, γιατί δήλωνε λεσβία, άρα της αρέσουν οι γυναίκες», έγραψε η κοπέλα, σύμφωνα με τη Mirror. Ωστόσο, σε σύντομο χρονικό διάστημα τους πέτυχε στο κρεβάτι να κάνουν σεξ και η σχέση έληξε.

«Ήταν τα πάντα για εμένα, την αγαπούσα όσο τίποτα άλλο. Πάντα με στήριζε, ειδικά όταν κανείς στο περιβάλλον μου, δεν αποδέχονταν πως με ελκύουν οι γυναίκες. Δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί με πρόδωσε και πήγε με άνδρα, ενώ δήλωνε πως δεν της αρέσουν», πρόσθεσε στη συνέχεια.

Εικόνα

Εντούτοις, το μαρτύριο της μόλις άρχιζε, γιατί η πρώην έκανε σοβαρή σχέση με το αγόρι και πριν λίγους μήνες ανακοίνωσε ότι περιμένει το παιδί τους. «Έμεινε έγκυος στο παιδί του και είναι χαρούμενη για αυτό. Όλοι στην οικογένεια με πιέζαν να μιλήσω μαζί της. Κάνουν λες και η κατάσταση είναι φυσιολογική», σημείωσε η γυναίκα.

Τελικά, μίλησε μαζί της, αλλά την έβρισε και ξεκαθάρισε πως δεν θέλει επαφές μαζί της ή με τον αδερφό της, ενώ τόνισε πως «νιώθω θυμό για αυτή την προδοσία. Συμπεριφέρθηκε λες και ήμουν ένα καπρίτσιο της. Δεν υπήρξε ποτέ λεσβία, απλώς το φαντάστηκα. Έτσι, μοιάζει με αυτά που κάνει».
https://www.newsbeast.gr/world/arthro/1 ... -paidi-tou

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14561
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 03 Φεβ 2024, 22:33

Αρίστος έγραψε:
17 Ιαν 2024, 15:25

Εικόνα
Τον καημένο τον κόπρο, τον έχει ταράξει στο γλειφομούνι.
The Rebel έγραψε:
30 Ιαν 2024, 22:27

Εικόνα
Ωραίος!
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 04 Φεβ 2024, 21:03

Πέμπτη 01 Φεβρουαρίου 2024
Ένας 48χρονος ερωτεύτηκε γυναίκα 103 ετών«H διαφορά των 55 ετών δεν έχει σημασία»

Εικόνα
Ο 48χρονος Mart Soeson έχει σχέση με την Elfriede Riit από το 2013.

Ένας 48χρονος δικηγόρος από την Εσθονία δηλώνει ερωτευμένος με την χήρα του παππού του, η οποία είναι 103 ετών. Τώρα κάνει έκκληση για να μπορέσει να μείνει στην Αυστραλία στο πλευρό της αγαπημένης του.

Ο 48χρονος Mart Soeson έχει σχέση με την Elfriede Riit από το 2013. Το ζευγάρι συζούσε μέχρι που η υπερήλικη αναγκάστηκε να μετακομίσει σε οίκο ευγηρίας το 2022.

Η Elfriede Riit, η οποία επίσης γεννήθηκε στην Εσθονία, ήταν η δεύτερη σύζυγός του παππού του 48χρονου. Μέσα στον Φεβρουάριο θα γίνει 104 ετών.

«H διαφορά των 55 ετών δεν έχει σημασία».
Το ζευγάρι επιμένει ότι η διαφορά ηλικίας των 55 ετών δεν έχει καμία σημασία και θεωρούν ότι θα πρέπει να τους επιτραπεί να συνεχίσουν την «αποκλειστική μακροπρόθεσμη δέσμευση» τους. «Αυτό που ξεκίνησε ως ένας υγιής δεσμός που είχα με τη χήρα του αείμνηστου παππού μου μετατράπηκε αργά αλλά σταθερά σε μια πολύ ουσιαστική και στοργική σχέση», είπε ο Mart Soeson.

Ο άνδρας προσπαθεί τώρα να αποκτήσει μόνιμη κατοικία στην Αυστραλία επειδή εκεί διαμένει η υπερήλικη σύντροφος του. Ωστόσο η αίτηση του για την χορήγηση βίζας έχει απορριφθεί. Επισήμως δεν έχει λάβει απάντηση γιατί απορρίφθηκε η αίτηση του. Πιστεύει, όμως, ότι το Υπουργείο Εσωτερικών της Αυστραλίας αμφισβητεί την σχέση του με την Elfriede Riit.

«Ναι, ξέρω ότι έχουμε το χάσμα ηλικίας. Και ξέρω ότι είναι ένα θέμα για μερικούς ανθρώπους. Αλλά γενικά, η διαφορά ηλικίας είναι ζήτημα στην περίπτωση της μεγαλύτερης γυναίκας και του νεότερου άνδρα. Ποτέ δεν γίνεται θέμα σε περίπτωση ηλικιωμένου άνδρα και νεαρής γυναίκας. Αλλά δεν είμαι σε θέση να αλλάξω αυτή την προσέγγιση», τόνισε ο 48χρονος.

Τώρα ο 48χρονος έχει απευθυνθεί στο Διοικητικό Εφετείο για την χορήγηση βίζας. Η υπερήλικη γυναίκα παρευρέθηκε στην συνεδρίαση μαζί με τρεις ακόμη μάρτυρες υπέρ του 48χρονου. Έξω από το δικαστήριο ο Mart Soeson περιέγραψε τη συνάντηση με την υπερήλικη στις αρχές του 1996, όταν ήρθε στην Αυστραλία για να σπουδάσει αγγλικά. Η Elfriede Riit γνώριζε τον 48χρονο ως εγγονό του συζύγου της Alfred και τον κάλεσε να μείνει στο σπίτι της στα νοτιοδυτικά του Σίδνεϊ.

Εικόνα
Ο 48χρονος με την σύντροφο του την ημέρα της ακρόασης στο Εφετείο για την χορήγηση της βίζας.

Δεν ήταν κεραυνοβόλος έρωτας.
Δεν ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά και «τίποτα δεν συνέβη από τη μια μέρα στην άλλη», σύμφωνα με τον 48χρονο. Ωστόσο το ζευγάρι ανέπτυξε μία δυνατή φιλία και η σύνδεση τους μεγάλωσε.

«Μου πρόσφερε καθοδήγηση, υποστήριξη και συντροφιά. Είχαμε πολλά κοινά και πολλούς λόγους να περνάμε χρόνο μαζί», ανέφερε ο 48χρονος στην αίτηση για την έφεση που άσκησε κατά της απόφασης για την μη χορήγηση της βίζας.

Ο Mart Soeson μετά τις σπουδές του επέστρεψε στην Εσθονία. Αποφάσισε να γυρίσει στην Αυστραλία για διακοπές το 2000 και το 2007 για να δει την υπερήλικη, για την οποία έδειχνε μεγάλο ενδιαφέρον και του έλειπε πολύ, όπως λέει.

«Κατά τη διάρκεια αυτών των δύο ταξιδιών ο δεσμός μου με την Elfriede έγινε ισχυρότερος και όταν επέστρεψα στην Εσθονία ένιωσα μια αίσθηση λαχτάρας για τη συντροφιά της Elfriede», υπογράμμισε στην αίτηση ο 48χρονος.

Και συνέχισε: «Μου άρεσαν πάρα πολύ οι επισκέψεις μου και όταν την έβλεπα ένιωθα πιο ολοκληρωμένος και πιο χαρούμενος στη ζωή μου. Με την επιστροφή μου από το ταξίδι μου στην Αυστρία το 2007 δεν μπορούσα να διώξω την αίσθηση ότι κάτι έλειπε από τη ζωή μου και αυτό το κάτι ήταν η Elfriede».

Στη συνέχεια ο 48χρονος έπαιρνε προσωρινές άδειες εισόδου για να βλέπει την χήρα του παππού του. Το 2013 κατά την διάρκεια της τελευταίας επίσκεψης του στην Αυστραλία αναγνώρισαν ότι έχουν ερωτικά συναισθήματα ο ένας για τον άλλον.

«Έχοντας περάσει τις τελευταίες πέντε γιορτές μαζί, η σχέση μεταξύ της Elfriede και εμού είχε γίνει εξαιρετικά στενή. Η Elfriede ήταν εντελώς ερωτευμένη μαζί μου και ένιωθα το ίδιο για εκείνη», εξήγησε ο 48χρονος.

Επιπλέον ανέφερε ότι η ηλικιωμένη του έδειχνε την αγάπη της και μαγείρευε για εκείνον. «Η Elfriede και εγώ ήρθαμε επίσης πιο κοντά σωματικά και με αγκάλιαζε συνεχώς και με πρόσεχε με τρόπους που δεν το είχε κάνει πριν», είπε ο 48χρονος.

Η σχέση τους ξεκίνησε τον Ιανουάριο του 2013, όταν εκείνη ήταν 92 ετών και εκείνος 37 ετών. «Η Elfriede ένιωθε πολύ μόνη και αβοήθητη πριν συναντηθούμε. Έφερα την χαρά, την ευτυχία και την ασφάλεια στη ζωή της από τότε που αρχίσαμε να μοιραζόμαστε την ζωή μας μαζί», σημείωσε ο 48χρονος.

Η υπερήλικη έφυγε από την Ευρώπη μετά τον Β’ Παγκόσμιο Πόλεμο είχε μείνει μόνη από τον θάνατο του συζύγου της το 1987. Σε ερώτηση στην ακρόαση εάν θέλει να επιστρέψει στην Εσθονία, φώναξε: «Όχι!».

Εικόνα
Η 103 ετών γυναίκα πηγαίνει στην ακρόαση της έφεσης μαζί με τον 48χρονο.

«Ήμουν μόνη και ήθελα έναν σύντροφο στο πλευρό μου».
Η ίδια ανέφερε στην δική της δήλωση προς το Εφετείο: «Συνειδητοποίησα ότι τα συναισθήματά μου για τον Mart είχαν αναπτυχθεί πολύ πέρα από αυτά μιας φιλίας. Τον είχα ερωτευτεί και αυτό ήταν κάτι που έπρεπε να εκφράσω. Ήμουν μόνη και ήθελα έναν σύντροφο στο πλευρό μου, κάποιον που να νοιάζεται για μένα και να είναι εκεί για να απολαμβάνει μαζί μου τις καλές στιγμές και να με υποστηρίζει στις δύσκολες στιγμές και ξέρω ότι το είχα βρει αυτό στον Mart».

Το επόμενο βήμα για τον Mart Soeson ήρθε τον Σεπτέμβριο του 2018 όταν αποφάσισε να εγκαταλείψει την καριέρα του ως νομικός στην Εσθονία και να μετακομίσει στην Αυστραλία.

«Άρχισα γρήγορα να σχεδιάζω, καθώς ήξερα ότι θα ήταν δύσκολο να μεταφέρω όλες τις υποθέσεις, τα υπάρχοντά μου και τη ζωή μου στην Αυστραλία για να ζήσω μόνιμα με την σύντροφό μου», σημείωσε στην αίτηση του ο 48χρονος. Αμέσως έμεινε μαζί με την σύντροφο του.

Τον Σεπτέμβριο του 2022 η υπερήλικη μεταφέρθηκε σε μια μονάδα φροντίδας ηλικιωμένων. «Αυτή ήταν μια διστακτική απόφαση και για τους δυο μας, αλλά απαραίτητη λόγω της υγείας της και των συστάσεων των επαγγελματιών υγείας», είπε ο Mart Soeson. «Οι αλλαγές στις συνθήκες ζωής της Elfriede δεν έχουν αλλάξει τη σχέση μας. Αγαπάμε ο ένας τον άλλον και είμαστε ακόμα πνευματικά και συναισθηματικά συνδεδεμένοι», τόνισε ο 48χρονος.

Λίγο πριν τα Χριστούγεννα του 2018, όμως, η αίτηση του για μόνιμη διαμονή στην Αυστραλία απορρίφθηκε. Ήλπιζε ότι το δικαστήριο θα δεχόταν ότι είχε μία πραγματική σχέση με την 103 ετών γυναίκα. «Η αγάπη δεν ρωτάει την ηλικία. Έχουμε ακόμα μία δυνατή σχέση. Θέλουμε να μείνουμε μαζί καθώς δεν της έχουν μείνει δεκαετίες ζωής», είπε ο 48χρονος.

Εικόνα
Το ζευγάρι δηλώνει ερωτευμένο και ζητάει να μείνει μαζί στην Αυστραλία.

Η υπερήλικη δεν ήθελε να παντρευτούν.
Το ζευγάρι δεν έχει παντρευτεί και η υπερήλικη φαίνεται ότι δεν ήθελε να κάνει έναν ακόμη γάμο. «Είναι πολύ μοντέρνα. Η Elfriede μου είπε ότι η σχέση είναι ίση με τον γάμο. Είπε ότι δεν λαχταρούσε τον γάμο», ανέφερε ο 48χρονος.

Η ηλικιωμένη δεν έχει αποκτήσει παιδιά. Το ζευγάρι ζει την σύνταξη της και κάποια χρήματα από την μερική απασχόληση του 48χρονου ως ζωγράφου. Μέχρι στιγμής δεν έχει αναγνωριστεί στην Αυστραλία το πτυχίο του στην Νομική και δεν μπορεί να απασχοληθεί ως δικηγόρος.

«Δεν υπάρχουν μεγάλα σχέδια για το μέλλον, προχωράμε βήμα-βήμα και είμαστε ευγνώμονες για όσα μας φέρνει η ζωή», είπε ο Mart Soeson. Επισκέπτεται τακτικά την αγαπημένη του στον οίκο ευγηρίας και να δουν μαζί τηλεόραση, να πιούνε καφέ ή να πάνε σε κάποια εκκλησιαστική λειτουργία.

Της πηγαίνει τα αγαπημένα φαγητά της, και φάρμακα. «Όσο περνάει ο καιρός εξαρτάται από εμένα όλο και περισσότερο. Ρωτάει συνεχώς πού βρίσκομαι και της φέρνει πολύ άγχος όταν ξέρει ότι δεν είμαι κοντά», ανέφερε ο 48χρονος.

«Στο μακροπρόθεσμο μέλλον ελπίζουμε να συνεχίσουμε να μοιραζόμαστε την σχέση μας και να δίνουμε αμέριστη αφοσίωση και αγάπη ο ένας στον άλλον. Είμαστε αφοσιωμένοι, ερωτευμένοι και πιστεύουμε ο ένας στον άλλον», κατέληξε ο Mart Soeson.
https://www.enikos.gr/timeout/enas-48ch ... a/2100710/

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 05 Φεβ 2024, 22:02

02/02/2024
Ζει στο ίδιο σπίτι με τον άντρα της και τον σύντροφό τηςΧωρίς τον… τρίτο στην παρέα δεν μπορούσε να πληρώσει το ενοίκιο.
Χαρακτηρίζει την κατάστασή τους ως «ευλογία».

Εικόνα

Τη σημερινή εποχή τα ενοίκια είναι πολύ υψηλά και πολλοί προσπαθούν να βρουν εναλλακτικούς τρόπους, για να μπορέσουν να τα βγάλουν πέρα. Για παράδειγμα, η Τζένιφερ Μάρτιν και ο σύζυγός της δυσκολεύονταν να πληρώσουν το ενοίκιό τους, μέχρι που βρήκαν έναν απροσδόκητο συγκάτοικο – τον εραστή της Τζένιφερ.


Η πολυσυντροφική μητέρα μίλησε στο nypost.com για το πώς η αλλόκοτη (για κάποιους) κατάστασή της εξελίχθηκε ως ευλογία για την ίδια, καθώς ο πληθωρισμός δεν καθιστούσε δυνατή μια αξιοπρεπή διαβίωση. Τώρα που οι 3 εργαζόμενοι ενήλικες συγκατοικούν, όλα είναι καλύτερα (https://nypost.com/2024/02/01/lifestyle ... %20buttons).

Η 35χρονη Τζένιφερ και ο 36χρονος Ντάνιελ παντρεύτηκαν το 2008 και πολύ γρήγορα απέκτησαν 2 παιδιά. «Ο Ντάνιελ και εγώ είχαμε οικονομικές δυσκολίες, πριν μετακομίσει εδώ ο Τάι», είπε η Μάρτιν από τη Βιρτζίνια των ΗΠΑ. «Οι τιμές ενοικίων ήταν υψηλές σε αυτή την περιοχή».

Λίγο πριν ξεσπάσει η πανδημία του κορονοϊού, η Τζένιφερ και ο Ντάνιελ αποφάσισαν να καλωσορίσουν τον Τάι στο σπίτι τους, για να μοιραστούν τα έξοδα. Οι τρεις τους πληρώνουν 1.537 δολάρια το μήνα, με τον Τάι να δίνει, συνολικά, 700 δολάρια για το μερίδιό του.

Μάλιστα, δεν μοιράζονται μόνο το κόστος του ενοικίου, αλλά μοιράζονται τα πάντα. Η Τζένιφερ και ο Ντάνιελ πληρώνουν για τα ψώνια του σούπερ μάρκετ, ενώ ο Τάι καλύπτει τα υπόλοιπα κόστη, όπως το Wi-Fi. Ο ίδιος έχει έρθει κοντά και με τα παιδιά του ζευγαριού και περιστασιακά πληρώνει τα έξοδά τους.

Αυτή τη στιγμή, η Τζένιφερ εργάζεται ως συντάκτρια, ο Ντάνιελ είναι δάσκαλος σε ιδιωτικό σχολείο και ο Τάι είναι διευθυντής τράπεζας. Όλοι μαζί έχουν ετήσιο εισόδημα περίπου 155.000 δολάρια και κατάφεραν να αποταμιεύσουν, ώστε να αγοράσουν σπίτι μαζί. Τον περασμένο Δεκέμβριο, το τρίο αγόρασε ένα σπίτι με τέσσερα υπνοδωμάτια και τρία μπάνια έναντι 325.000 δολαρίων.



«Σίγουρα δε νομίζω ότι θα μπορούσαμε να αγοράσουμε σπίτι χωρίς τον Τάι», δήλωσε η Τζένιφερ. «Δεν ξέρω σχεδόν κανέναν στην ηλικία μου στο Ρίτσμοντ, που να έχει σπίτι, και από αυτούς που είχαν, ήταν στα μέσα ή στα τέλη των 30 τους πριν το κάνουν. Η οικονομική κατάσταση είναι θλιβερή και απελπιστική για πολλούς από τους millennials που γνωρίζω, ειδικά από τότε που επανήλθαν οι πληρωμές των φοιτητικών δανείων».

Πώς είναι η συγκατοίκησή τους.
Η κατάστασή τους έχει ως εξής: η Τζένιφερ μένει εναλλάξ δύο νύχτες στο υπνοδωμάτιο του Ντάνιελ και δύο νύχτες στο υπνοδωμάτιο του Τάι, μια πρακτική που λέει ότι θα συνεχίσει, όταν μετακομίσουν όλοι μαζί στο νέο τους ακίνητο τον επόμενο μήνα. «Γνωρίζω άλλους πολυσυντροφικούς ανθρώπους, που πιστεύουν ότι κάθε πολυσυντροφικός πρέπει να έχει το δικό του υπνοδωμάτιο, αλλά από τη στιγμή που έχουμε παιδιά αυτός ο επιπλέον χώρος είναι πολυτέλεια», δήλωσε η Τζένιφερ. «Αντ’ αυτού, κοιμάμαι είτε στο δωμάτιο του Τάι είτε στου Ντάνιελ και έχω ένα καλάθι που μεταφέρω από δωμάτιο σε δωμάτιο, με τα απαραίτητα για τη νύχτα».

Μάλιστα, η ίδια εξήγησε πως και ο Ντάνιελ και ο Τάι βγαίνουν με άλλους ανθρώπους. «Ο Ντάνιελ έχει ένα σοβαρό non-binary σύντροφο, που βλέπει μια φορά την εβδομάδα, ενώ ο Τάι έχει μια σύντροφο εξ αποστάσεως στο Πίτσμπουργκ και περιστασιακά βγαίνει μαζί της, ενώ βγαίνει ραντεβού και με άλλους ανθρώπους», δήλωσε η Τζένιφερ. «Έχω επίσης δύο πιο περιστασιακές σχέσεις, με μια γυναίκα και έναν άνδρα, που και οι δύο βγαίνουν και μεταξύ τους».



«Είμαστε πραγματικά ευτυχισμένοι. Τα πάμε πολύ καλά και τα παιδιά μου είναι χαρούμενα με την κατάσταση», δήλωσε η Τζένιφερ, προσθέτοντας ότι ήταν μια ευλογία για περισσότερα από τον τραπεζικό της λογαριασμό. «Η πολυγαμία γίνεται όλο και πιο συνηθισμένη και δεν πρόκειται να εξαφανιστεί, οπότε νομίζω ότι οι κατακριτές πρέπει να το ξεπεράσουν και να συνηθίσουν την κατάσταση».


https://www.newsbeast.gr/lifestyle/arth ... to-enoikio

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 06 Φεβ 2024, 21:53

02/02/2024
Πανομοιότυπες 23χρονες δίδυμες μοιράζονται τα πάντα, από εσώρουχα μέχρι και εραστές.
«Είμαστε ο ίδιος άνθρωπος σε διαφορετικά σώματα».

Εικόνα

Δύο πανομοιότυπες δίδυμες προκαλούν εντύπωση για το γεγονός ότι μοιράζονται κυριολεκτικά τα πάντα, από τα χρήματα που κερδίζουν και τα εσώρουχα που φορούν, μέχρι και τους άνδρες που κάνουν σεξ.


Οι 23χρονες Kennedy και Morgan Mason θεωρούν ότι η μία συμπληρώνει την άλλη και ήρθαν πιο κοντά μετά την πανδημία του κορονοϊού. Σύμφωνα με τη New York Post, από μικρά παιδιά ήταν συνέχεια μαζί και ποτέ δεν έμεναν χώρια (https://nypost.com/2024/02/01/lifestyle ... verything/).

Ωστόσο, μετά το 2020 ήρθαν πιο κοντά και πλέον μοιράζονται τα ρούχα, τα εσώρουχα, αλλά και τους εραστές, αρκεί να έχουν συμφωνήσει πρώτα, ώστε να μη γίνει κάποια παρεξήγηση μεταξύ τους.



«Η Morgan είναι η αρχηγός και καθοδηγεί τη σχέση μας», είπε η Kennedy, που την εμπιστεύεται απόλυτα και πρόσθεσε ότι δεν έχουμε ποτέ διαφωνίες. Η κάθε μία ασχολείται με τον τομέα της και όλα λειτουργούν αρμονικά. Η Morgan θα πάρει αποφάσεις, όπως σε ποιο μέρος θα πάμε κι εγώ διαχειρίζομαι τα οικονομικά».

«Το να έχεις ένα δίδυμο δεν είναι σαν να έχεις ένα αδελφάκι. Έχοντας ένα δίδυμο αισθάνεσαι σαν να είσαι ο ίδιος άνθρωπος σε δύο διαφορετικά σώματα», πρόσθεσε στη συνέχεια.



Έτσι, υποστηρίζουν ότι θα συνεχίζουν να μοιράζονται τα πάντα, ειδικά από τη στιγμή που είδαν διαφορά τα οικονομικά τους, αφού η διαχείριση είναι ευκολότερη και με μικρότερο κόστος.

Ωστόσο, σκέφτονται αν θα μοιράζονται και τους άνδρες, ειδικά αν κάποια θελήσει να μπει σε σοβαρή σχέση, ή να παντρευτεί και να αποκτήσει παιδιά. «Εκεί μπορεί να τραβήξουμε χωριστούς δρόμους, γιατί θα είναι δύσκολη η μοιρασιά. Αλλά έχουμε πολύ μέλλον μέχρι τότε», είπαν οι δίδυμες αδερφές.


https://www.newsbeast.gr/world/arthro/1 ... ai-erastes

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 07 Φεβ 2024, 20:22

06/02/2024
Είναι παντρεμένη με δύο παιδιά και δεν ξέρει τον πατέρα τους«Θέλω να αποκτήσω ακόμη ένα».
Ο σύζυγος δεν θέλει να έχει βιολογική συγγένεια με τους απογόνους του.

Εικόνα

Μια παντρεμένη γυναίκα έχει αποκτήσει δύο παιδιά και δεν γνωρίζει την ταυτότητα του πατέρα τους, ενώ σχεδιάζει να αποκτήσει ακόμη ένα, ώστε να μεγαλώσει και άλλο η οικογένεια της.


Η Holly που μένει στις ΗΠΑ, δημοσίευσε ένα βίντεο στο TikTok και περιέγραψε την περίεργη, αλλά όχι ασυνήθιστη ιστορία της. Σύμφωνα με την The Sun, πριν από χρόνια πήγε σε τράπεζα σπέρματος και έκανε εξωσωματική για να γίνει μητέρα (https://www.thesun.co.uk/fabulous/25747 ... -husbands/).

«Πάντα ήθελα να κάνω παιδιά. Μεγάλωσα χωρίς τον μπαμπά μου και βλέποντας ζευγάρια να τσακώνονται, αποφάσισα να μη βρω σύζυγο, επειδή φοβόμουν τις επιπτώσεις σε περίπτωση που κάτι πήγαινε λάθος», είπε χαρακτηριστικά.

https://www.tiktok.com/@shepherdplayspi ... 2333397290

Ωστόσο, λίγο καιρό μετά γνώρισε τον σύζυγό της και παντρεύτηκαν, ενώ πλέον θέλουν να αποκτήσουν ένα παιδί, πάλι μέσω εξωσωματικής, επειδή ο άνδρας δεν θέλει να έχει βιολογική συγγένεια με τους απογόνους του.

Μάλιστα, το ζευγάρι σκέφτεται να χρησιμοποιήσει σπέρμα από τον δότη που προέρχονται τα δύο παιδιά, ώστε να έχουν βιολογική συγγένεια μεταξύ τους. Έτσι, θα απευθυνθούν στην τράπεζα σπέρματος που είχε πάει η Holly, γιατί λόγω προσωπικών δεδομένων δεν γνωρίζουν την ταυτότητα του.

https://www.tiktok.com/@shepherdplayspi ... 2042804511

https://www.newsbeast.gr/world/arthro/1 ... -akomi-ena

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 10 Φεβ 2024, 22:17

07/02/2024
Είναι παντρεμένος πορνοστάρ με επτά ερωμένες«Μια γυναίκα για κάθε μέρα της εβδομάδας».
«Προφανώς, είναι λίγο πιο δύσκολο, γιατί μία απ' όλες πάντα θυμώνει».

Εικόνα

Ο μεξικανός πορνοστάρ Alex Marín αποκάλυψε ότι έχει επτά συζύγους – μία για κάθε μέρα της εβδομάδας. Ο πολυγαμικός άντρας έγινε πρωτοσέλιδο στα πρωτοσέλιδα το 2021, όταν αποκάλυψε ότι ήταν σε μια… διαφορετική σχέση με τρεις γυναίκες.


Στα χρόνια που πέρασαν, ο Marín έχει επεκτείνει σημαντικά το χαρέμι ​​του, προσθέτοντας άλλες τέσσερις καλλονές στην κρεβατοκάμαρα. «Έγινα διάσημος, έχοντας τρεις συζύγους, αλλά αυτή τη στιγμή έχω επτά», είπε ο πορνοστάρ στο «Rachis Carillo Podcast» σε μια πρόσφατη συνέντευξη. «Γιατί αποφάσισα να κάνω επτά; Για Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή» είπε.



Ο Marin δε σχεδιάζει να προσθέσει περισσότερες κυρίες στη… σχέση, λέγοντας ότι το επτά είναι ο τυχερός του αριθμός. «Το επτά είναι το όριο», είπε.



«Η ίδια η αγγλική εβδομάδα μας το λέει» πρόσθεσε. «Προφανώς, είναι λίγο πιο δύσκολο, γιατί μία πάντα θυμώνει», δήλωσε. «Η Yami ζηλεύει τη Yamileth και η Giselle τις ζηλεύει όλες. Είναι πολύ ζηλιάρα», εξήγησε ο λάτρης του σεξ, σύμφωνα με τη «New York Post» (https://nypost.com/2024/02/06/lifestyle ... %20buttons).



Παρά το γεγονός ότι έχει επτά «συζύγους», ο Μαρίν είναι νόμιμα παντρεμένος μόνο με μία – μια σταρ πορνό, που ονομάζεται Μία. Στην ίδια ραδιοφωνική συνέντευξη, ο Μάριν αποκάλυψε ότι η νόμιμη σύζυγός του πρόκειται σύντομα να αποσυρθεί από την kinky καριέρα της στην κάμερα, καθώς «θέλει να ξεκουραστεί».



Το βίντεο της συνέντευξης στο podcast έγινε viral, με τους τηλεθεατές να διχάζονται σχετικά με την πολυγαμική σχέση. «Δεν είναι οι γυναίκες του, είναι οι εργάτριές του», έγραψε ένας, ενώ ένας άλλος πρόσθεσε: «Στην πραγματικότητα, είναι μαστροπός».

Ωστόσο, ορισμένοι άντρες θαυμαστές του ήταν ενθουσιασμένοι, με έναν να λέει: «Ο Άλεξ Μαρίν ζει το όνειρό μου».
https://www.newsbeast.gr/lifestyle/arth ... -evdomadas

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 13 Φεβ 2024, 20:36

07/02/2024
Είναι γυναίκα με μούσι και της ζητάνε να ξυριστεί«Λατρεύω το τριχωτό πηγούνι μου».

Εικόνα

Μια γυναίκα αποφάσισε να αφήσει μούσι, αλλά δέχεται έντονες επικρίσεις από κόσμο που ζητάει να ξυριστεί, ενώ κάποτε εργαζόταν στο λιανεμπόριο και τσακωνόταν συνέχεια με τους πελάτες της για αυτό τον λόγο.


Η Gennevieve Vaillancourt από τον Καναδά υποστηρίζει ότι πάσχει από το σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών, μια κοινή πάθηση μεταξύ των γυναικών που επηρεάζει τις ορμόνες τους και μπορεί να εμφανιστεί οποιαδήποτε στιγμή μετά την εφηβεία. Ακόμη, μπορεί να προκαλέσει ακανόνιστες εμμηνορροϊκές περιόδους, υπερβολική τριχοφυΐα, ακμή και στειρότητα.

Σύμφωνα με τη Mirror, η γυναίκα σε ηλικία 14 ετών έβγαλε τις πρώτες τρίχες στο πρόσωπο και σε ηλικία 18 ετών μπορούσε να αφήσει ένα πλήρες μούσι. Έτσι, έδωσε αγώνα για να απομακρύνει τις τρίχες της, αλλά χωρίς αποτέλεσμα (https://www.mirror.co.uk/news/health/pe ... e-32065599).



Η κατάσταση λοιπόν, έφτασε στο απροχώρητο πριν από λίγα χρόνια, όταν εργαζόταν στο λιανεμπόριο και έχανε πελάτες, επειδή είχε τρίχες στο πρόσωπο. «Ζητούσαν να ξυριστώ λες και με ήξεραν από χθες», είπε χαρακτηριστικά.

Τελικά, συμφιλιώθηκε με τον εαυτό της και άφησε το μούσι να αναπτυχθεί κανονικά, κάτι που δεν επηρέασε την προσωπική της ζωή, ενώ πλέον είναι παντρεμένη και μητέρα δύο παιδιών.

Εντούτοις, στον δρόμο δέχεται αδιάκριτα βλέμματα και στα social media λαμβάνει οργισμένα μηνύματα από ανθρώπους που την αποκαλούν «φρικιό» και πως «πρέπει να μάθει τι είναι το ξυράφι».


https://www.newsbeast.gr/weird/arthro/1 ... igouni-mou

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 14 Φεβ 2024, 22:28

12/02/2024
Γυναίκα έπεισε τον σύντροφο να ανοίξουν τη σχέση τους για να βρουν κοπέλα «Θέλουμε να την παντρευτούμε».
Εδώ και 17 χρόνια είναι μαζί.

Εικόνα

Μια γυναίκα έπεισε τον σύζυγό της να γίνουν πολυσυντροφικό ζευγάρι και πλέον έχουν ανοίξει τον γάμο τους, ενώ ψάχνουν αποκλειστικά κοπέλα, ώστε να την παντρευτούν, χωρίς να ενδιαφέρονται αν αυτή η ένωση αναγνωρίζεται νομικά.


Ο Sammy και η Melia είναι παντρεμένοι εδώ και 17 χρόνια, αλλά τα τελευταία έξι άνοιξαν τη σχέση τους, ανέφερε η The Sun (https://www.thesun.co.uk/fabulous/25847 ... tionships/). Η ιδέα έπεσε στο τραπέζι από τη γυναίκα που δηλώνει αμφιφυλόφιλη και πίεσε τον άνδρα για να δεχτεί.

«Στην αρχή δεν ήθελε, αλλά τελικά τον έπεισα. Δεν τον πίεσα, απλά έδειξα τα θετικά αυτής της απόφασης», είπε η Melia σε ένα από τα δεκάδες βίντεο που έχει δημοσιεύσει στο TikTok.

https://www.tiktok.com/@pursuitofpoly/v ... 1394055470

Πλέον, το ζευγάρι αναζητά αποκλειστικά γυναίκα και μάλιστα θέλουν να την παντρευτούν, χωρίς να ενδιαφέρονται αν ο γάμος δεν μπορεί να αναγνωριστεί.

«Θέλουμε να παντρευτούμε με ένα τρίτο άτομο», είπε η Melia και πρόσθεσε ότι «όσες ενδιαφέρεστε μπορεί να μας στείλετε σχετικές προτάσεις. Αλλά να ξέρετε, πως είμαστε δύσκολοι στην επιλογή μας».

https://www.tiktok.com/@pursuitofpoly/v ... 0457353514

https://www.newsbeast.gr/world/arthro/1 ... ntreftoume

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 15 Φεβ 2024, 22:01

12/02/2024
Μαμάδες την πληρώνουν για να ξεπαρθενεύει τους γιους τους.
«Είχα άντρες που έτρεμαν σε μια αναπαράσταση ενός πρώτου ραντεβού, κάποιοι από αυτούς δεν είχαν δώσει καν το πρώτο τους φιλί».

Εικόνα

Είναι εργαζόμενη στο σεξ και αποκαλύπτει ότι οι μητέρες την πληρώνουν για να ξεπαρθενέψει τους γιους τους. Η 33χρονη Άριελ Λιτλ εργάζεται στο Chicken Ranch, έναν νόμιμο οίκο ανοχής στη Νεβάδα των ΗΠΑ, αλλά εργάζεται και εκτός για να προσφέρει στους άπειρους πελάτες της μια ολοκληρωμένη εμπειρία. «Οι μαμάδες στέλνουν τους γιους τους σε εμένα πριν από την Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου, για να αποκτήσουν την πρώτη τους εμπειρία», δήλωσε η Λιτλ στο Kennedy News.


«Έρχονται από έναν χώρο φροντίδας και ενδιαφέροντος – θέλουν να βεβαιωθούν ότι το παιδί τους ουσιαστικά δεν θα γίνει πικρόχολο και αρνητικό απέναντι στις γυναίκες. Έρχονται σε επαφή μαζί μου, επειδή τα παιδιά τους δεν έχουν ποτέ συνδεθεί με γυναίκες για οποιονδήποτε λόγο».

Η ίδια εξήγησε ότι ορισμένοι από αυτούς τους άνδρες είναι εσωστρεφείς και δεν ξεκίνησαν ποτέ τους τα ραντεβού ή τη σεξουαλική ζωή. Καλωσορίζει τις μητέρες που κλείνουν ραντεβού μαζί της για τους γιους τους, «αρκεί να είναι συναινετικό και το άτομο να γνωρίζει τι είναι αυτό που παίρνει ως δώρο».

https://www.instagram.com/thealicelittl ... Au_ooJCQl/

«Το να βγουν ραντεβού είναι πραγματικά μια πρώτη εμπειρία γι’ αυτούς, οπότε είναι τόσο αγχωτικό και νευρικό», εξηγεί, σύμφωνα με τη New York Post (https://nypost.com/2024/02/09/lifestyle ... rgin-sons/).

Για να διευκολύνει αυτούς τους άνδρες, η εργαζόμενη στο σεξ οργανώνει ένα δοκιμαστικό ραντεβού, «για να τους προετοιμάσει με τις δεξιότητες που θα χρειαστούν για να έχουν επιτυχημένες σχέσεις στο μέλλον».

https://www.instagram.com/thealicelittl ... xO7wVOfSE/

«Είχα άντρες που έτρεμαν σε μια αναπαράσταση ενός πρώτου ραντεβού, κάποιοι από αυτούς δεν είχαν δώσει καν το πρώτο τους φιλί», δήλωσε η ίδια. «Νομίζω ότι είναι πραγματικά ωφέλιμο να έχεις αυτή την πρώτη εμπειρία με κάποιον που είναι πιο έμπειρος, επειδή δεν πρόκειται να υπάρξει καμία κριτική. Έχω πολύ καλή αίσθηση του πώς να κάνω τους ανθρώπους να χαλαρώσουν και να ξεπεράσουν τα νεύρα τους και να προετοιμάσω κάποιον για την καλύτερη δυνατή στιγμή».

https://www.instagram.com/thealicelittl ... N0-KIpH6o/

Εξήγησε ακόμα ότι έχει παρατηρήσει ότι πολλοί παρθένοι άνδρες ηλικίας 30, 40, 50 ετών επαναξιολόγησαν τις προτεραιότητές τους κατά τη διάρκεια της πανδημίας, αποφασίζοντας να δοκιμάσουν και να έχουν την πρώτη τους σεξουαλική εμπειρία.

https://www.instagram.com/thealicelittl ... K1oClpzaA/

Ωστόσο, δεν είναι όλοι οι πελάτες της Λιτλ παρθένοι. «Βλέπω άνδρες σχεδόν όλων των ηλικιών, από εκείνους που είναι 21 ετών και κάνουν δώρο στον εαυτό τους για τα γενέθλιά τους μέχρι άνδρες στα 70 τους», είπε.
https://www.newsbeast.gr/lifestyle/arth ... gious-tous

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 16 Φεβ 2024, 20:51

13/02/2024
Κατηγορεί τον νεογέννητο γιο του, γιατί δεν κάνει καθημερινά σεξ – «Έκλεψε τη γυναίκα μου».
«Σκέφτομαι να χωρίσω και να πάω με άλλη».

Εικόνα

Σε απόγνωση βρίσκεται ένας άνδρας που έγινε πατέρας πρόσφατα, καθώς θεωρεί υπαίτιο τον νεογέννητο γιο του, επειδή δεν μπορεί να κάνει καθημερινό σεξ με τη σύζυγο, που αφοσιώθηκε στην ανατροφή του παιδιού.


Πρόκειται για έναν 30χρονο που είναι παντρεμένος εδώ και πέντε χρόνια με τον «εφηβικό του έρωτα», ενώ πριν λίγο καιρό καλωσόρισε τον κόσμο το πρώτο παιδί του. Σύμφωνα με τη Mirror, ο άνδρας εξιστόρησε την ιστορία του σε ανάρτηση στο Reddit και ζήτησε βοήθεια από τους χρήστες (https://www.mirror.co.uk/news/us-news/m ... r-32113127).

Με βάση όσα έγραψε, πλέον κάνει σεξ μια φορά το μήνα, χωρίς να γίνεται κάτι τρομερό στο κρεβάτι του. Αντιθέτως, πριν γίνει πατέρας έκανε σεξ κάθε μέρα και με «πολύ άγριο τρόπο».

«Η γυναίκα μου ήταν πάντα όμορφη, αλλά μετά την εγκυμοσύνη κάτι άλλαξε πάνω της και τώρα τη θέλω περισσότερο από ποτέ. Θέλω να κάνουμε σεξ, αλλά είναι συνέχεια κουρασμένη από το παιδί. Νιώθω ότι ο γιος μου, έκλεψε τη γυναίκα μου», έγραψε στην ανάρτηση.

Εικόνα

Στη συνέχεια, αποκάλυψε ότι σκέφτεται να πάρει διαζύγιο, ώστε να πάει με άλλες γυναίκες, επειδή νιώθει σαν έφηβος και δεν ξέρει τι να κάνει.

Οι χρήστες λοιπόν, επέκριναν έντονα τον πατέρα, αναφέροντας ότι σκέφτεται μόνο τον εαυτό του και πως είναι λογικό να μειώνεται η σεξουαλική ζωή του ζευγαριού μετά την έλευση ενός παιδιού.

Παράλληλα, υποστήριξαν πως πρέπει να ασχοληθεί περισσότερο με τον γιο του και να φροντίσει τη σύζυγο, την οποία θεωρούν πως έχει παραμελήσει.
https://www.newsbeast.gr/world/arthro/1 ... ynaika-mou

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 16 Φεβ 2024, 21:48

14/02/2024
Πρότεινε στην ερωμένη του συζύγου να τον παντρευτεί και να μείνουν στο ίδιο σπίτι.
«Πάντα μου άρεσε η ιδέα μιας μεγάλης οικογένειας».

Εικόνα

Ο μέσος άνθρωπος θα γίνει έξαλλος αν μάθει ότι τον απάτησε το άλλο του μισό, αλλά μια γυναίκα όχι μόνο συγχώρεσε τον σύζυγο, αλλά πρότεινε στην ερωμένη του να παντρευτεί τον άνδρα και να μετακομίσει μαζί τους.


Η απίστευτη ιστορία αφορά τη Yazzy Naoki Williams όταν ανακάλυψε ότι ο Tyquan Kennedy την απατούσε με τη Cece Sampson. Όπως ανέφερε, ο μόνος λόγος που δεν του θύμωσε, είναι γιατί πάντα ονειρεύονταν να έχει μια μεγάλη οικογένεια. Έτσι, πρότεινε στον άνδρα να παντρευτεί τη γυναίκα και να μένουν όλοι μαζί, παρά να χωρίσουν ή να συνεχίσει να πηγαίνει με άλλες κρυφά.

«Της ζήτησα να μετακομίσει στο σπίτι μας. Ξέρω είναι τρελό, αλλά πάντα μου άρεσε η ιδέα μιας μεγάλης οικογένειας», είπε η Yazzy, σύμφωνα με την The Sun (https://www.thesun.co.uk/fabulous/25922 ... polyamory/).



Τελικά, οργάνωσαν τον γάμο με τέτοιο τρόπο που θα παντρεύονταν ταυτόχρονα τον άνδρα και οι δύο γυναίκες, ενώ το μυστήριο έγινε σε εκκλησία που επιτρέπει την πολυσυντροφικότητα. Ωστόσο, η συγκεκριμένη ένωση είναι άτυπη και όχι επίσημη, απαγορεύτεται η πολυγαμία.

Πλέον, το ασυνήθιστο ζευγάρι διατηρεί λογαριασμό στα social media, όπου δημοσιεύει συχνά στιγμιότυπα από την καθημερινή του ζωή, ενώ σχεδιάζει το κοινό τους μέλλον.
https://www.newsbeast.gr/world/arthro/1 ... idio-spiti

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 19 Φεβ 2024, 21:50

15/02/2024
Νύφη έπιασε την πεθερά να θηλάζει τον γαμπρό πριν τον γάμο τους.
Πίστευε ότι την απατούσε ή πως έπαιρνε ναρκωτικά.

Εικόνα

Τη γη κάτω από τα πόδια της έχασε μια μέλλουσα νύφη, γιατί την ημέρα του γάμου της έπιασε στην τουαλέτα την πεθερά να θηλάζει τον γαμπρό, σαν να ήταν μικρό παιδάκι.


Η διοργανώτρια γάμων Georgie Mitchell μίλησε στο podcast «Unfiltered Bride» και σύμφωνα με τη Mirror εξιστόρησε την ιστορία που αφηγήθηκε η συνεργάτιδα του Jenny (https://www.mirror.co.uk/news/weird-new ... m-32125026).

Συγκεκριμένα, κατά τη διάρκεια ενός γάμου, η μέλλουσα νύφη ζήτησε βοήθεια από τη γυναίκα να πάνε μαζί στην τουαλέτα, επειδή υποπτευόταν το άλλο της μισό. «Νόμιζε ότι την απατούσε ή πως έπαιρνε ναρκωτικά, οπότε πήγε στην τουαλέτα να μάθε την αλήθεια», είπε η Georgie.

Όμως, όταν άνοιξαν την πόρτα αντίκρισαν την πεθερά να έχει κατεβάσει το φόρεμα της και τον γαμπρό να θηλάζει γάλα από το στήθος, σαν να ήταν μωρό. «Φρίκαρε με την εικόνα και η νύφη αηδίασε, έφτασε ένα βήμα πριν κάνει εμετό», πρόσθεσε στη συνέχεια.

Τελικά, ο γάμος πραγματοποιήθηκε κανονικά, ενώ είναι άγνωστη η συνέχεια του ζευγαριού ή αν ο άνδρας συνεχίζει να θηλάζει από τη μητέρα του.

https://www.tiktok.com/@the.unfiltered. ... 5104704773

https://www.newsbeast.gr/world/arthro/1 ... -gamo-tous

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Περιπτώσεις ακραίου συμπεριληπτισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 23 Φεβ 2024, 20:51

16/02/2024
Έπιασε τη μαμά του αγοριού της να τον κάνει μπάνιο – Την κάλεσαν στην τουαλέτα για να δει.
Ήταν γυμνός και καθόταν οκλαδόν στην μπανιέρα.

Εικόνα

Οι νεανικές σχέσεις περιέχουν συνήθως περίεργα περιστατικά, αλλά μια κοπέλα έμεινε άναυδη, όταν βρήκε τη μητέρα του φίλου της, να κάνει μπάνιο τον ενήλικο άνδρα και μάλιστα την προσκάλεσε για να δει.


Η Becca σε ηλικία 18 ετών είχε σχέση με ένα αγόρι 22 ετών και μια μέρα πήγε επίσκεψη στο σπίτι του. Τότε, άνοιξε την πόρτα και φώναξε «γεια» για να ακούσει τη μητέρα του να λέει «είμαστε πάνω στο μπάνιο. Ανέβα τις σκάλες και έλα πάνω».

Η κοπέλα ανέβηκε τις σκάλες και αντίκρισε το αγόρι της γυμνό να κάθεται οκλαδόν στην μπανιέρα που ήταν γεμάτη νερό και τη μητέρα του να τον πλένει, σαν να ήταν παιδάκι, ανέφερε η The Sun. «Σκούπιζε την πλάτη του και με προσκάλεσε να κάτσω στην τουαλέτα. Ήμασταν εκεί το λιγότερο 30 λεπτά και ανέφερε πως τον κάνει μπάνιο για να καθαρίζει όλα τα βρώμικα μέρη στο σώμα του», είπε χαρακτηριστικά (https://www.thesun.co.uk/fabulous/25960 ... mum-scrub/).

https://www.tiktok.com/@beccacinelli/vi ... 5753195818

Εντούτοις, δεν χώρισε το αγόρι της, αλλά έμεινε μαζί του για αρκετό καιρό, ενώ αποκάλυψε την ιστορία μόλις πρόσφατα σε σχετικό βίντεο που ανάρτησε στο TikTok. Μάλιστα, αποκάλυψε ακόμη ένα περίεργο περιστατικό από τη συγκεκριμένη σχέση της, τονίζοντας πως «κάποτε δεν εκτιμούσα τον εαυτό μου και ανεχόμουν την οποιαδήποτε χαζομάρα».

Μια φορά λοιπόν, πήγαιναν στο πατρικό του και εκείνος έβαλε τα κλάματα κατά τη διάρκεια της διαδρομής. Όταν τον ρώτησε τι έχει, εκείνος αποκάλυψε πως την απάτησε με τέσσερις γυναίκες και ζήτησε να τον συγχωρέσει. «Ζήτησε συγγνώμη και εγώ η χαζή τη δέχτηκα. Πλέον, έχω αλλάξει και τα λέω αυτά για να προειδοποιήσω τον κόσμο να μην ανέχεται τις βλακείες», είπε σε σχετικό βίντεο που δημοσίευσε.

https://www.tiktok.com/@beccacinelli/vi ... 0969515310

https://www.newsbeast.gr/world/arthro/1 ... gia-na-dei

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διεθνή Κοινωνικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών