Oργάνωση τζιχαντιστών;

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 30 Μαρ 2023, 13:40

Υδράργυρος έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:34
neon imposter έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:32
Υδράργυρος έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:30


Μια χαρά νόστιμα είναι τα φαλάφελ. Χίλιες φορές τα φαλάφελ παρά τα μούτρα των ρατσιστών
θα συμφωνήσω - για τα φαλάφελ

με τα μυρωδικά μαζί μου έχουν προσφέρει απίστευτα αέρια
ΚΑι φθηνά είναι, 2 ευρώ. Και νηστίσιμα. Οι θρησκόληπτοι χριστιανοί φαλάφες τρώνε στη σαρακοστή. Γεμάτα με τέτοιους είναι τα φαλαφελτζήδικα τη σαρακοστή
:goodpost:

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 30 Μαρ 2023, 14:05

Στρακαστρουκας έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:10
Golden Age έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:03


Δεν επικοινώνησαν με δύο τυχάρπαστους, αλλά στρατολόγησαν έναν πακιστανό ποινικό. Ατυός στρατολόγησε στη συνέχεια τους τυχάρπαστους.

Για την ώρα δεν φαίνονται κάπου δυτικές υπηρεσίες, αλλά Ιρανοί.

Κάποιος ο οποίος σκοτώνει αθώο κόσμο, δεν είναι φουκαράς.
Οι μυστικες υπηρεσιες φιλε μου δεν λειτουργουν μεσω τηλεφωνου. Αν δεν βρεθουν περισσοτερα στοιχεια με οπλα και πυρομαχικα, τοτε μιλαμε για μαλακιες. Καποιος ειπε κατι, καπου και βγαλανε απο το τιποτα τρομοκρατες της Αλ Καιντα. Κι οπως ειπα αυτα ειναι κλασσικες τακτικες που ακολουθουνε οι δυτικες μυστικες υπηρεσιες εδω και χρονια
Μα δεν επικοινωνούσε κάποια μυστική υπηρεσία μαζί τους. Ούτε η Αλ Κάιντα. Ένας τριτοτέταροτς ποινικός επικοινωνούσε. Υπάρχουν τα μυνήματα στο τηλέφωνο για το τί προετοιμαζόταν.

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11230
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 30 Μαρ 2023, 14:09

Golden Age έγραψε:
30 Μαρ 2023, 14:05
Στρακαστρουκας έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:10
Golden Age έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:03


Δεν επικοινώνησαν με δύο τυχάρπαστους, αλλά στρατολόγησαν έναν πακιστανό ποινικό. Ατυός στρατολόγησε στη συνέχεια τους τυχάρπαστους.

Για την ώρα δεν φαίνονται κάπου δυτικές υπηρεσίες, αλλά Ιρανοί.

Κάποιος ο οποίος σκοτώνει αθώο κόσμο, δεν είναι φουκαράς.
Οι μυστικες υπηρεσιες φιλε μου δεν λειτουργουν μεσω τηλεφωνου. Αν δεν βρεθουν περισσοτερα στοιχεια με οπλα και πυρομαχικα, τοτε μιλαμε για μαλακιες. Καποιος ειπε κατι, καπου και βγαλανε απο το τιποτα τρομοκρατες της Αλ Καιντα. Κι οπως ειπα αυτα ειναι κλασσικες τακτικες που ακολουθουνε οι δυτικες μυστικες υπηρεσιες εδω και χρονια
Μα δεν επικοινωνούσε κάποια μυστική υπηρεσία μαζί τους. Ούτε η Αλ Κάιντα. Ένας τριτοτέταροτς ποινικός επικοινωνούσε. Υπάρχουν τα μυνήματα στο τηλέφωνο για το τί προετοιμαζόταν.
:fp::fp::fp:

Φαντασου ποσο ερασιτεχνες ητανε
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23468
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 30 Μαρ 2023, 14:12

αφου ηταν ερασιτεχνες ας τους δωσουμε κανενα διαμερισμα και κανενα 800αρι το μηνα για καφεδες ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 30 Μαρ 2023, 14:18

gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8151
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 30 Μαρ 2023, 21:40

Άδειασαν τα ράφια των pracktiker από καλαμιές μετά την αποκάλυψη ότι είναι το πλέον ασφαλές και σύχρονο σύστημα προστασίας του σπιτιού


Εικόνα
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 30 Μαρ 2023, 21:45

Για την ιστορία, πρόκειται για Πακιστανούς Σιίτες.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8151
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 30 Μαρ 2023, 22:39

Βαλτε καλαμωτη ρε στον Εβρο ..Φρουριο θα γινουμε !!
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 30 Μαρ 2023, 22:45

Frappezitis έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:40
Άδειασαν τα ράφια των pracktiker από καλαμιές μετά την αποκάλυψη ότι είναι το πλέον ασφαλές και σύχρονο σύστημα προστασίας του σπιτιού


[img]https://i.postimg.cc/jdV1kmYx/3389 ... .jpg[/img]
:smt005::smt005::smt005::smt005:
Όσο πάει γίνεται και πιο γελοία η ακροκεντρώα ψέκα.

Τελικά ποιοί είναι οι ψέκες?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 30 Μαρ 2023, 22:50

ριζοσπαστικό ισλάμ και τρομοκρατία πάνε πακέτο.
οι αριστεροί δεν καταλαβαίνουν από ιδεοληψίες.
δεν είναι δυνατόν στις τάξεις των αγαπημένων τους λαθρο να υπάρχουν και ριζοσπαστες μουσουλμάνοι...
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8151
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 31 Μαρ 2023, 07:23

Kauldron έγραψε:
30 Μαρ 2023, 22:45
Frappezitis έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:40
Άδειασαν τα ράφια των pracktiker από καλαμιές μετά την αποκάλυψη ότι είναι το πλέον ασφαλές και σύχρονο σύστημα προστασίας του σπιτιού


[img]https://i.postimg.cc/jdV1kmYx/3389 ... .jpg[/img]
:smt005::smt005::smt005::smt005:
Όσο πάει γίνεται και πιο γελοία η ακροκεντρώα ψέκα.

Τελικά ποιοί είναι οι ψέκες?

Πρεπει να πάω στο νησί να βγάλω κάτι καλαμιές που έχω πίσω από το σπίτι,μη το περασουνε για γιάφκα.....
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 31 Μαρ 2023, 14:19

Frappezitis έγραψε:
31 Μαρ 2023, 07:23
Kauldron έγραψε:
30 Μαρ 2023, 22:45
Frappezitis έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:40
Άδειασαν τα ράφια των pracktiker από καλαμιές μετά την αποκάλυψη ότι είναι το πλέον ασφαλές και σύχρονο σύστημα προστασίας του σπιτιού


[img]https://i.postimg.cc/jdV1kmYx/3389 ... .jpg[/img]
:smt005::smt005::smt005::smt005:
Όσο πάει γίνεται και πιο γελοία η ακροκεντρώα ψέκα.

Τελικά ποιοί είναι οι ψέκες?

Πρεπει να πάω στο νησί να βγάλω κάτι καλαμιές που έχω πίσω από το σπίτι,μη το περασουνε για γιάφκα.....
Από 'κει βγαίνει το έμεινε σα τη καλαμιά στον κάμπο. Γιατί ο καλός ο τρομοκράτης, εκεί που μένει βάζει καλαμιές για ν' απομονωθεί. Ρε, είναι γελωτοποιοι οι δεξιοί. Κλόουν. Καραγκιόζηδες.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 31 Μαρ 2023, 14:21

Golden Age έγραψε:
30 Μαρ 2023, 14:05
Στρακαστρουκας έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:10
Golden Age έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:03


Δεν επικοινώνησαν με δύο τυχάρπαστους, αλλά στρατολόγησαν έναν πακιστανό ποινικό. Ατυός στρατολόγησε στη συνέχεια τους τυχάρπαστους.

Για την ώρα δεν φαίνονται κάπου δυτικές υπηρεσίες, αλλά Ιρανοί.

Κάποιος ο οποίος σκοτώνει αθώο κόσμο, δεν είναι φουκαράς.
Οι μυστικες υπηρεσιες φιλε μου δεν λειτουργουν μεσω τηλεφωνου. Αν δεν βρεθουν περισσοτερα στοιχεια με οπλα και πυρομαχικα, τοτε μιλαμε για μαλακιες. Καποιος ειπε κατι, καπου και βγαλανε απο το τιποτα τρομοκρατες της Αλ Καιντα. Κι οπως ειπα αυτα ειναι κλασσικες τακτικες που ακολουθουνε οι δυτικες μυστικες υπηρεσιες εδω και χρονια
Μα δεν επικοινωνούσε κάποια μυστική υπηρεσία μαζί τους. Ούτε η Αλ Κάιντα. Ένας τριτοτέταροτς ποινικός επικοινωνούσε. Υπάρχουν τα μυνήματα στο τηλέφωνο για το τί προετοιμαζόταν.
Είδες εσύ τίποτα μηνύματα? Ξέρεις το τηλέφωνο του τριτοτέταρτου? Να σου βάλω εγώ μηνύματα στο κινητό για Μπόμπα (Χριστίνα), και να σου στέλνω και απάντηση? Καλά ρε Γκόλντεν, τις μαλακίες που ακούσαμε από τα κινητά των Χρυσαυγιτών, όπου "οργάνωναν τη δολοφονία Φύσσα", τις ξέχασες? Τώρα πιστεύεις τις βλακείες των Δεξιών? Τόσο ΝΔ έγινες?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 31 Μαρ 2023, 17:46

Kauldron έγραψε:
31 Μαρ 2023, 14:21
Golden Age έγραψε:
30 Μαρ 2023, 14:05
Στρακαστρουκας έγραψε:
30 Μαρ 2023, 13:10


Οι μυστικες υπηρεσιες φιλε μου δεν λειτουργουν μεσω τηλεφωνου. Αν δεν βρεθουν περισσοτερα στοιχεια με οπλα και πυρομαχικα, τοτε μιλαμε για μαλακιες. Καποιος ειπε κατι, καπου και βγαλανε απο το τιποτα τρομοκρατες της Αλ Καιντα. Κι οπως ειπα αυτα ειναι κλασσικες τακτικες που ακολουθουνε οι δυτικες μυστικες υπηρεσιες εδω και χρονια
Μα δεν επικοινωνούσε κάποια μυστική υπηρεσία μαζί τους. Ούτε η Αλ Κάιντα. Ένας τριτοτέταροτς ποινικός επικοινωνούσε. Υπάρχουν τα μυνήματα στο τηλέφωνο για το τί προετοιμαζόταν.
Είδες εσύ τίποτα μηνύματα? Ξέρεις το τηλέφωνο του τριτοτέταρτου? Να σου βάλω εγώ μηνύματα στο κινητό για Μπόμπα (Χριστίνα), και να σου στέλνω και απάντηση? Καλά ρε Γκόλντεν, τις μαλακίες που ακούσαμε από τα κινητά των Χρυσαυγιτών, όπου "οργάνωναν τη δολοφονία Φύσσα", τις ξέχασες? Τώρα πιστεύεις τις βλακείες των Δεξιών? Τόσο ΝΔ έγινες?
Και να τα 'βλεπα θα 'ταν στα πακιστανικά, οπότε δεν θα καταλλάβαινα. Στα ηχητικά για τη ΧΑ έκαναν κοπτοραπτικές κι έπαιζαν ότι ήθελαν για πολιτικούς λόγους. Στους Πακιστανούς, απλά δεν είχαν λόγους να στήσουν σκευωρία.

Δεν είμαι ΝΔ, αλλά δεν είμαι και γηπεδικού τύπου αντι-ΝΔ όπως εσύ, που έχεις προηγούμενα με το προηγούμενα με το πρώην κόμμα σου και τους πας κόντρα στο οτιδήποτε με παβλωφικά αντανακλαστικά. Όταν μάλιστα πρόκειται για θέμα ασφαλείας δεν θα κάτσω να κάνω φθηνό πολιτικαντισμό για να τους πάω κόντρα.

Κι όπως έχω ξαναγράψει το μόνο σχετικό με τις εκλογές που μπορεί να έχει η σύλλψηή τους, είναι η χρονική περίοδος στην οποία έγινε. Αυτό δεν αναιρεί τον κίνδυνο του τρομοκρατικού χτυπληματος κι ότι το επεδίωκαν.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Oργάνωση τζιχαντιστών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 31 Μαρ 2023, 17:51

Golden Age έγραψε:
31 Μαρ 2023, 17:46
Kauldron έγραψε:
31 Μαρ 2023, 14:21
Golden Age έγραψε:
30 Μαρ 2023, 14:05


Μα δεν επικοινωνούσε κάποια μυστική υπηρεσία μαζί τους. Ούτε η Αλ Κάιντα. Ένας τριτοτέταροτς ποινικός επικοινωνούσε. Υπάρχουν τα μυνήματα στο τηλέφωνο για το τί προετοιμαζόταν.
Είδες εσύ τίποτα μηνύματα? Ξέρεις το τηλέφωνο του τριτοτέταρτου? Να σου βάλω εγώ μηνύματα στο κινητό για Μπόμπα (Χριστίνα), και να σου στέλνω και απάντηση? Καλά ρε Γκόλντεν, τις μαλακίες που ακούσαμε από τα κινητά των Χρυσαυγιτών, όπου "οργάνωναν τη δολοφονία Φύσσα", τις ξέχασες? Τώρα πιστεύεις τις βλακείες των Δεξιών? Τόσο ΝΔ έγινες?
Και να τα 'βλεπα θα 'ταν στα πακιστανικά, οπότε δεν θα καταλλάβαινα. Στα ηχητικά για τη ΧΑ έκαναν κοπτοραπτικές κι έπαιζαν ότι ήθελαν για πολιτικούς λόγους. Στους Πακιστανούς, απλά δεν είχαν λόγους να στήσουν σκευωρία.

Δεν είμαι ΝΔ, αλλά δεν είμαι και γηπεδικού τύπου αντι-ΝΔ όπως εσύ, που έχεις προηγούμενα με το προηγούμενα με το πρώην κόμμα σου και τους πας κόντρα στο οτιδήποτε με παβλωφικά αντανακλαστικά. Όταν μάλιστα πρόκειται για θέμα ασφαλείας δεν θα κάτσω να κάνω φθηνό πολιτικαντισμό για να τους πάω κόντρα.

Κι όπως έχω ξαναγράψει το μόνο σχετικό με τις εκλογές που μπορεί να έχει η σύλλψηή τους, είναι η χρονική περίοδος στην οποία έγινε. Αυτό δεν αναιρεί τον κίνδυνο του τρομοκρατικού χτυπληματος κι ότι το επεδίωκαν.
Στους Πακιστανούς, απλά δεν είχαν λόγους να στήσουν σκευωρία
Είχαν, να διασώσουν την καταρρέουσα εικόνα τους. Δεν υπήρχε κανένα τρομοκρατικό χτύπημα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών