Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 22 Μάιος 2020, 13:34

blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:30
μια φορα εκανα τη μαλακια ν ανοιξω ενα με τα δοντια κι επεσε ενα κοκκος στη γλωσσα μου. :-?
σου φτιαξε υποδοχή για πίρσινγκ ;
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 22 Μάιος 2020, 13:36

Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:31
blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:30
Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:54


Νταξ, τώρα που είπες υγρά ξεβουλώματος. Το στέρεο μίστερ μάσκλ (ΟΧΙ ΤΟ ΥΓΡΟ), είναι ό,τι πιο ΤΟΥΜΠΑΝΟ κυκλοφορεί, αν δεν πεθάνεις από τις αναθυμιάσεις.
μια φορα εκανα τη μαλακια ν ανοιξω ενα με τα δοντια κι επεσε ενα κοκκος στη γλωσσα μου. :-?
:smt005: Αποκλείεται να έπεσε αυτό που σου λέω στη γλώσσα ρε. Το ρίχνω στο σιφώνι και ακούω ένα ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσ και αρχίζουν να βγαίνουν πτητικές ενώσεις, άμεσα, πριν καν ρίξω το καυτό νερό.
το κοινο τουμποφλο λεω, σε κοκκους. Δεν κανω πλακα, μου καψε τη γλωσσα αμεσως το φτυσα και ξεπλενα το στομα μου κανα μισαωρο και παρολαυτα η γλωσσα μου εκαιγε ολη την υπολοιπη μερα. Ευτυχως επεσε ελαχιστο. Μου χει μπει επισης και διαβρωτικο μπογιας στο ματι και μου χει καρφωθει και μικροσκοπικο γυαλακι στο ματι επισης. Γενικως οποτε καταπιανομαι με μαστορεματα, ολο στο νοσοκομειο καταληγω.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7953
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 22 Μάιος 2020, 13:39

Athos έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:24
Υδράργυρος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:56
θα γελαει στα δικαστηρια με το παραμορφωμενο προσωπο της πρωην ομορφης
just in case μήπως να περάσεις από κανένα ψυχίατρο ;
Γυναικοκτονία. Σαν σπορ ακούγεται.
Τα όμορφα πρόσωπα είναι για να τα θαυμάζουμε. Τώρα αν κάποιες κατηνάρες κάνουν τέτοια πράγματα για λόγους οικονομικούς ή ερωτικούς, τους πήραν τον χορηγό ή πληρώθηκαν για να το κάνουν, πράγμα που παραπέμπει σε υπόκοσμο, τι να πει κανείς.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20334
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μάιος 2020, 13:40

blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:36
Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:31
blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:30


μια φορα εκανα τη μαλακια ν ανοιξω ενα με τα δοντια κι επεσε ενα κοκκος στη γλωσσα μου. :-?
:smt005: Αποκλείεται να έπεσε αυτό που σου λέω στη γλώσσα ρε. Το ρίχνω στο σιφώνι και ακούω ένα ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσ και αρχίζουν να βγαίνουν πτητικές ενώσεις, άμεσα, πριν καν ρίξω το καυτό νερό.
το κοινο τουμποφλο λεω, σε κοκκους. Δεν κανω πλακα, μου καψε τη γλωσσα αμεσως το φτυσα και ξεπλενα το στομα μου κανα μισαωρο και παρολαυτα η γλωσσα μου εκαιγε ολη την υπολοιπη μερα. Ευτυχως επεσε ελαχιστο. Μου χει μπει επισης και διαβρωτικο μπογιας στο ματι και μου χει καρφωθει και μικροσκοπικο γυαλακι στο ματι επισης. Γενικως οποτε καταπιανομαι με μαστορεματα, ολο στο νοσοκομειο καταληγω.
Και σένα ο μάγος του χωριού σε μεγάλωσε πανάθεμα; Ψαλίδι δεν έχεις σπίτι; :011:

Aκολουθεί διαφήμιση:
SpoilerShow
Εικόνα
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 22 Μάιος 2020, 13:47

Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:40
blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:36
Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 13:31


:smt005: Αποκλείεται να έπεσε αυτό που σου λέω στη γλώσσα ρε. Το ρίχνω στο σιφώνι και ακούω ένα ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσ και αρχίζουν να βγαίνουν πτητικές ενώσεις, άμεσα, πριν καν ρίξω το καυτό νερό.
το κοινο τουμποφλο λεω, σε κοκκους. Δεν κανω πλακα, μου καψε τη γλωσσα αμεσως το φτυσα και ξεπλενα το στομα μου κανα μισαωρο και παρολαυτα η γλωσσα μου εκαιγε ολη την υπολοιπη μερα. Ευτυχως επεσε ελαχιστο. Μου χει μπει επισης και διαβρωτικο μπογιας στο ματι και μου χει καρφωθει και μικροσκοπικο γυαλακι στο ματι επισης. Γενικως οποτε καταπιανομαι με μαστορεματα, ολο στο νοσοκομειο καταληγω.
Και σένα ο μάγος του χωριού σε μεγάλωσε πανάθεμα; Ψαλίδι δεν έχεις σπίτι; :011:
επεσες στην περιπτωση τωρα :smt005:
Πως δεν εχω, μερικα πολυ καλα Sheng ως κι ενα πολυεργαλειο ψαλιδι Fiskars που θα το ζηλευε ο Ασεβαστος, αλλα δεν ειχα κανενα προχειρο και βαριομουν να παω μεχρι την κουζινα. Ας προσεχα.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40866
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Μάιος 2020, 14:11

Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 11:50
Κι αυτό δεν το καταλαβαίνω. Σε κεράτωσε ο άλλος και θες να κάνεις κακό ωραία; Και αντί να κάψεις αυτόν, πας και καις την γκόμενα. Ε είσαι γκάου. Σήμερα αυτή, αύριο θα'ναι άλλη. Τι θα γίνει θα κάψεις όλη την Αττική;
Έτσι σκέφτονται οι γυναίκες. Και δεν φταίει καμμιά πατριαρχία. Είναι έμφυτος γυναικείος ανταγωνισμός («αυτή του κουνήθηκε» / «ήξερε ότι είναι δικός μου»).
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21274
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 22 Μάιος 2020, 14:13

Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:48
Εμπεδοκλής έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:46

Δεν παθαίνει τίποτα. Αντίθετα, αν δεν ρίξεις, παίζει να διαλύσεις τον κώλο σου από τα κωλοβακτιρίδια...
Δεν ισχύει καλό μου. Ρίξε χλωρίνη και τέλος. Α και καθάριζε και το βουρτσάκι πιο συχνά και άλλαζέ το και συχνά. Κακώς χρησιμοποιείς άκουα φόρτε. Να μη σχολιάσω τη ζημιά που κάνουμε στο περιβάλλον (και με τη χλωρίνη).


Επίσης δεν καταλαβαίνω, βάζεις άκουα φόρτε εκεί που κάθεσαι; ΠΑΣ ΚΑΛΑ;;;; Μέσα το βάζουν. Ρε θα καείς. Αλλιώς πώς επηρεάζεται ο κώλος σου, όταν δεν βάλεις; Πού έχεις δει γραμμένο ότι τα κωλοβακτηρίδια πεθαίνουν αποκλειστικά με άκουα φόρτε; :smt005: Οτιδήποτε διαλύει την μεμβράνη τους, τα σκοτώνει, δεν είναι ανάγκη να διαλύσεις το καμπινέ όλο, για να τα σκοτώσεις.
Ζημιά κάνουμε στο περιβάλλον και με το σαμπουάν και τα αντισηπτικά που χρησιμοποιούμε. Αν είναι να βρωμίσουμε, άστο κούκλα μου...

Το άκουα φόρτε το πουλάνε στην αγορά λιανικής επειδή υπάρχει κάποιου είδους χρησιμότητα, ανάγκη και ζήτηση. Οι πωλήσεις του προέρχονται από μία τρελή που μία φορά τα πέντε χρόνια θα θελήσει να τραυματίσει βαριά κάποιαν άλλη...

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7953
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 22 Μάιος 2020, 14:37

Εμπεδοκλής έγραψε:
22 Μάιος 2020, 14:13

Ζημιά κάνουμε στο περιβάλλον και με το σαμπουάν και τα αντισηπτικά που χρησιμοποιούμε. Αν είναι να βρωμίσουμε, άστο κούκλα μου...
Υπάρχουν διάφορα σαπούνια από έλαια τα οποία είναι πολύ καλά για σώμα και μαλλιά. Αυθεντικό πράσινο σαπούνι για παράδειγμα αλλά κυκλοφορούν και άλλα.
Επίσης έλαια για περιποίηση. Χρησιμοποιώ ελαιόλαδο (χωριού) ή λάδι καρύδας σε φιαλίδια με σταγονόμετρο. Έτσι χρησιμοποιείς την ποσότητα που θέλεις, δεν λαδώνει.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26027
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 22 Μάιος 2020, 14:39

hellegennes έγραψε:
22 Μάιος 2020, 14:11
Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 11:50
Κι αυτό δεν το καταλαβαίνω. Σε κεράτωσε ο άλλος και θες να κάνεις κακό ωραία; Και αντί να κάψεις αυτόν, πας και καις την γκόμενα. Ε είσαι γκάου. Σήμερα αυτή, αύριο θα'ναι άλλη. Τι θα γίνει θα κάψεις όλη την Αττική;
Έτσι σκέφτονται οι γυναίκες. Και δεν φταίει καμμιά πατριαρχία. Είναι έμφυτος γυναικείος ανταγωνισμός («αυτή του κουνήθηκε» / «ήξερε ότι είναι δικός μου»).
+ συνηθως υπαρχει κ συμφερον που θιγεται η υπαρχει κινδυνος να θιχθει
+ γνωριζουν πολυ καλα τι ειναι αυτο που θα ισοπεδωσει την αλλη για μια ζωη
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20334
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μάιος 2020, 14:39

Antares έγραψε:
22 Μάιος 2020, 14:37

Επίσης έλαια για περιποίηση. Χρησιμοποιώ ελαιόλαδο (χωριού) ή λάδι καρύδας σε φιαλίδια με σταγονόμετρο. Έτσι χρησιμοποιείς την ποσότητα που θέλεις, δεν λαδώνει.
Προσοχή,διότι αλλάζεις το pH του τριχωτού της κεφαλής. Βάζε τα στην τρίχα μόνο.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26027
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 22 Μάιος 2020, 14:41

μονο eubos μια ζωη ΄κ λαδι καρυδας στο υπεροχο πυκνο μαλλι μου
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25557
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 22 Μάιος 2020, 14:50

Εμπεδοκλής έγραψε:
22 Μάιος 2020, 14:13
Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:48
Εμπεδοκλής έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:46

Δεν παθαίνει τίποτα. Αντίθετα, αν δεν ρίξεις, παίζει να διαλύσεις τον κώλο σου από τα κωλοβακτιρίδια...
Δεν ισχύει καλό μου. Ρίξε χλωρίνη και τέλος. Α και καθάριζε και το βουρτσάκι πιο συχνά και άλλαζέ το και συχνά. Κακώς χρησιμοποιείς άκουα φόρτε. Να μη σχολιάσω τη ζημιά που κάνουμε στο περιβάλλον (και με τη χλωρίνη).


Επίσης δεν καταλαβαίνω, βάζεις άκουα φόρτε εκεί που κάθεσαι; ΠΑΣ ΚΑΛΑ;;;; Μέσα το βάζουν. Ρε θα καείς. Αλλιώς πώς επηρεάζεται ο κώλος σου, όταν δεν βάλεις; Πού έχεις δει γραμμένο ότι τα κωλοβακτηρίδια πεθαίνουν αποκλειστικά με άκουα φόρτε; :smt005: Οτιδήποτε διαλύει την μεμβράνη τους, τα σκοτώνει, δεν είναι ανάγκη να διαλύσεις το καμπινέ όλο, για να τα σκοτώσεις.
Ζημιά κάνουμε στο περιβάλλον και με το σαμπουάν και τα αντισηπτικά που χρησιμοποιούμε. Αν είναι να βρωμίσουμε, άστο κούκλα μου...

Το άκουα φόρτε το πουλάνε στην αγορά λιανικής επειδή υπάρχει κάποιου είδους χρησιμότητα, ανάγκη και ζήτηση. Οι πωλήσεις του προέρχονται από μία τρελή που μία φορά τα πέντε χρόνια θα θελήσει να τραυματίσει βαριά κάποιαν άλλη...
Το άκουαφορτε είναι 6% περίπου, τέλος πάντων ένα αραιό διάλυμα που δεν κάνει εγκάυματα. Τσεκαρισμένο

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 22 Μάιος 2020, 15:02

τα εγκληματα της γυναικοκρατιας που λεγαμε :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα


Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12232
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 22 Μάιος 2020, 15:22

βιτριολι=θειικο οξυ
ακουα φορτε=νιτρικο οξυ
βασιλικο υδωρ=νιτρικο+υδροχλωρικο οξυ

οταν λενε βιτριολι συνηθως εννοουν λανθασμενα το υδροχλωρικο που πωλειται στο πορτοκαλι μπουκαλι και ειναι πολυ αραιωμενο για χρηση στα αποχετευτικα του σπιτιου.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών