Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Μάιος 2021, 22:46

Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:45
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:43
Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:42


Hello, Τούνη...
Η Τουνη τι;
Εθεάθη από κάμερα γυμνή σε δημόσιο χώρο να μαμιέται. Και μετά έκλαιγε που την είπαν πουτάνα. Υποθέτω ότι συμφωνείς, μιας και τον τύπο με την τσουτσού έξω τον σταύρωσες...
Για δώσε λινκ να δω τι εννοείς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25399
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 07 Μάιος 2021, 22:48

Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:45
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:43
Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:42


Hello, Τούνη...
Η Τουνη τι;
Εθεάθη από κάμερα γυμνή σε δημόσιο χώρο να μαμιέται. Και μετά έκλαιγε που την είπαν πουτάνα. Υποθέτω ότι συμφωνείς, μιας και τον τύπο με την τσουτσού έξω τον σταύρωσες...
Εάν δεν κάνεις πλάκα πρέπει να κοιτάξεις σοβαρά το ζήτημα αυτό.
Είναι το ίδιο πράγμα η επιλογή μιας γυναίκας να πηδηχτει (έστω και σε 'δημοσιο' χώρο) με την περίπτωση ενός τύπου που έχει πάρει στο κατόπι μια κοπέλα με την πουτσα έξω;
Σοβαρά τώρα;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 07 Μάιος 2021, 22:49

Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:32
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:22
Που διαφέρει αυτός ο τύπος απο μία γυναίκα που στο λεωφορείο σαν ξεκωλο φαίνεται το αιδοίο της ;
Όταν την Τούνη την έπιασε η κάμερα να γαμιέται σε δημόσιο χώρο, και βγήκαν μερικοί να την πουν πουτάνα, βγήκαν και οι άλλοι και μιλούσαν για προσβολή της προσωπικότητας της και της αξιοπρέπειας της. Τώρα που ένας πιτσιρικάς έβγαλε την πούτσα του έξω, που στην τελική δεν την είδε και καμιά εκτός κάμερας, αμέσως μίλησαν για βιαστή, ευνουχισμούς και θανατικές ποινές...
Μερικές φορές σκέφτομαι ότι σε έχω αδικήσει και έχεις απλά μαύρο χιούμορ χωρίς όρια.

Με κάτι τέτοια επιβεβαιώνεις ότι είσαι όντως θλιβερή ύπαρξη.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 07 Μάιος 2021, 22:50

Beria έγραψε:
07 Μάιος 2021, 21:23
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 21:21
Beria έγραψε:
07 Μάιος 2021, 21:14
O τύπος όμως δεν έστειλε λουλούδια. Είχε κάνει την πουτσα του ανθοδέσμη.
Έχει μια διαφορά, όσο να 'ναι
Δήλωσε ότι το παρατήρησε στο βίνδεο μετά... δεν είχε δει πούτσα. Πες τώρα τι παρεξήγηση μπορεί να συμβαίνει αν δεν είναι η τσουτσού του και είναι η ζώνη του.
Πέντε γυναίκες που τον αναγνώρισαν μπέρδεψαν τη ζώνη του με την τσουτσου του;
Τι ζώνη είναι αυτή;
Μικρή και λεπτή, μπορώ να πω.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 22:51

Σε αυτή την περίπτωση η Τούνη δεν ήταν μόνη της...ήταν και άντρας που έκανε ακριβώς το ίδιο.

Συνέλθετε. :lol:
the end

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14596
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 07 Μάιος 2021, 22:54

Σωστά επισημαινεται οτι δεν ειναι προσβολή της δημόσιας αιδούς το πηδημα μιας κοπελιάς σε κοινη θεα, καθοτι η πουτσα με την οποια θα γαμειεται η εν λόγω κορασις θα κρύβεται διακριτικα μεσα στο μουνι της.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ζενίθεδρος την 07 Μάιος 2021, 22:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

netmaggas21
Δημοσιεύσεις: 415
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2020, 23:19
Phorum.gr user: netmaggas21

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από netmaggas21 » 07 Μάιος 2021, 22:55

τοσες σελιδες για να πειτε το αυτονοητο.
Εχει προβλημα ο τυπος.
Time is an illusion.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Μάιος 2021, 22:56

Beria έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:48
Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:45
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:43


Η Τουνη τι;
Εθεάθη από κάμερα γυμνή σε δημόσιο χώρο να μαμιέται. Και μετά έκλαιγε που την είπαν πουτάνα. Υποθέτω ότι συμφωνείς, μιας και τον τύπο με την τσουτσού έξω τον σταύρωσες...
Εάν δεν κάνεις πλάκα πρέπει να κοιτάξεις σοβαρά το ζήτημα αυτό.
Είναι το ίδιο πράγμα η επιλογή μιας γυναίκας να πηδηχτει (έστω και σε 'δημοσιο' χώρο) με την περίπτωση ενός τύπου που έχει πάρει στο κατόπι μια κοπέλα με την πουτσα έξω;
Σοβαρά τώρα;
Δεν κάνει πλάκα. Αλλά ας μας παραθέσει και το λινκ να δούμε σε τι αναφέρεται.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 22:57

Βάλε λινκ, ο λαός θέλει τσόντα!
the end

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21343
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 07 Μάιος 2021, 22:58

foscilis έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:49
Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:32
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
07 Μάιος 2021, 22:22
Που διαφέρει αυτός ο τύπος απο μία γυναίκα που στο λεωφορείο σαν ξεκωλο φαίνεται το αιδοίο της ;
Όταν την Τούνη την έπιασε η κάμερα να γαμιέται σε δημόσιο χώρο, και βγήκαν μερικοί να την πουν πουτάνα, βγήκαν και οι άλλοι και μιλούσαν για προσβολή της προσωπικότητας της και της αξιοπρέπειας της. Τώρα που ένας πιτσιρικάς έβγαλε την πούτσα του έξω, που στην τελική δεν την είδε και καμιά εκτός κάμερας, αμέσως μίλησαν για βιαστή, ευνουχισμούς και θανατικές ποινές...
Μερικές φορές σκέφτομαι ότι σε έχω αδικήσει και έχεις απλά μαύρο χιούμορ χωρίς όρια.

Με κάτι τέτοια επιβεβαιώνεις ότι είσαι όντως θλιβερή ύπαρξη.
Εντάξει, την έγραψες και σήμερα την ψαγμένη μπούρδα σου. Ύπνο τώρα.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24477
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 07 Μάιος 2021, 23:00

Η μητέρα του 22χρονου, η οποία είναι κοινωνική λειτουργός και εργάζεται με εφήβους, τόνισε στο δικαστήριο πως ο γιος είναι εξαιρετικό παιδί και θα εμφανιστεί στο δικαστήριο όταν γίνει η δίκη του.

«Το παιδί μου είναι εξαιρετικό, είναι φοιτητής, έχει τη δουλειά του, έχει την κοπέλα του, είμαι συντετριμμένη. Δεσμεύομαι να είμαι συνέχεια μαζί του, είμαι και σε επαφή με ψυχολόγο για να κάνει ψυχοθεραπεία μήπως συμβαίνει κάτι. Ο γιος μου είναι σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Το ίδιο και ο αδελφός του ο οποίος είναι, επίσης, φοιτητής» τόνισε η μητέρα του 22χρονου.

Παράλληλα, επισήμανε πως δεν είχε καταλάβει κάτι. «Είμαστε συνέχεια κοντά στα παιδιά μας κι εγώ και ο άντρας μου. Δεν μας πέρασε από το μυαλό ότι μπορεί στο παιδί μας να συμβαίνει κάτι. Αν υπήρχε έστω και μια πιθανότητα ότι κάτι συμβαίνει στο παιδί μου θα το είχα αντιμετωπίσει. Θα εμφανιστεί σίγουρα στο δικαστήριο. Στα social media το τι λέγεται… Του λένε να αυτοκτονήσει και ο ίδιος και ο άλλος μου ο γιος» ανέφερε στο δικαστήριο, κλαίγοντας.


https://www.newsit.gr/egklhma/nea-smyrn ... u/3278864/

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 07 Μάιος 2021, 23:01

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:21
Επίσης δεν μου κάθεται καλά και κάτι άλλο.... μιλάει η κοπελιά για τα κλειδιά της που τα είχε στο χέρι και άνοιξε αμέσως ενώ πατάει το κουδούνι και της ανοίγουν... :roll:
Λογικά είχε στείλει μήνυμα μέσω κινητού να της ανοίξουν αμέσως,όσο αυτός την ακολουθούσε.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 07 Μάιος 2021, 23:02

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
07 Μάιος 2021, 10:58
vantono έγραψε:
07 Μάιος 2021, 10:30
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
07 Μάιος 2021, 10:18



.


Ποινικοποιήθηκε η προσφορά ανθέων μετά ραβασακίου ;;; ... :o ... :oops:


Ωιμέ..... :011: ..... :fp:


.
Tο να παίρνεις στο κατόπι μια άγνωστη μέχρι το σπίτι της, ποινικοποιήθηκε πύτε, και ηθικά ποινικοποιημένο (έπρεπε να) ήταν πάντα, ουσιαστικά. Άνθη και ραβασάκια μπορείς να της στέλνεις ντελίβερι σπίτι της μέσω του ανθοπώλη.* Σταματήστε να παριστάνετε τους ηλίθιους ενώ (νομίζω ότι) δεν είστε.

*και εκεί με μέτρο βέβαια, δεν μπορεις να το παρακάνεις. Απ'τη στιγμή που δεν υπάρχει ανταπόκριση, αρχίζει να θεωρείται παρενόχληση.

.

Δέ νομίζω να μπορεί κάποιος να αποδείξει εύκολα οτι τον παρακολουθείς.....η κίνηση στο χώρο ειναι νόμιμη για όλους.....
1) Για οποιαδήποτε πράξη στυλ: ακολουθώ εμφανώς για πολλή ώρα, κοιτάω επίμονα, περπατάω δίπλα και απευθύνω το λόγο ενώ με αγνοεί, φωνάζω χυδαιότητες, κάθομαι κολλητά στο μετρό ενώ υπάρχουν 20 άδεια καθίσματα στο βαγόνι κλπ.

2) Αν δεν είσαι ένα μικρό ανώμαλο καθικάκι

3) δεν πρέπει να αναρωτιέσαι αν αποδεικνύεται παρανομία,

4) Αλλά γιατί αισθάνεσαι άνετα να το κάνεις σε μια κοπέλα και όχι σε μια κοπέλα που έχει για φίλο αυτόν εδώ τον gay μέλος της συμμορίας των Αριθμών από τις φυλακές του Τζόμπεργκ.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 23:02

Papa John έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:01
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:21
Επίσης δεν μου κάθεται καλά και κάτι άλλο.... μιλάει η κοπελιά για τα κλειδιά της που τα είχε στο χέρι και άνοιξε αμέσως ενώ πατάει το κουδούνι και της ανοίγουν... :roll:
Λογικά είχε στείλει μήνυμα μέσω κινητού να της ανοίξουν αμέσως,όσο αυτός την ακολουθούσε.
Όχι αυτό το λύσαμε, είχε card id και ηλεκτρονική κλειδαριά η πόρτα.
the end

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24720
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 07 Μάιος 2021, 23:03

ST48410 έγραψε:
07 Μάιος 2021, 23:00
Η μητέρα του 22χρονου, η οποία είναι κοινωνική λειτουργός και εργάζεται με εφήβους, τόνισε στο δικαστήριο πως ο γιος είναι εξαιρετικό παιδί και θα εμφανιστεί στο δικαστήριο όταν γίνει η δίκη του.

«Το παιδί μου είναι εξαιρετικό, είναι φοιτητής, έχει τη δουλειά του, έχει την κοπέλα του
Πολύ αμφιβάλλω ότι θα διατηρήσει οτιδήποτε από τα δύο για πολλές ώρες ακόμα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών