Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21527
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 28 Δεκ 2023, 13:51

Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:37
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:31
Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:25

Τι στοιχείο θες βρε βρουβοβλάσταρε, στις παπαριές σου απάντησα περί κακού τουρισμού που μας έκανε νεκροθάφτες. Που ακόμα κι έτσι, έστω ένα στοιχείο είναι τα εκατομμύρια τουριστών που σού είπα, σε σχέση με τα ελάχιστα περιστατικά θανάτων από αυτούς.

Ξέρω ότι σε τσούζει ο τουρισμός επειδή σου χαλά το αφήγημα για την κακιά κυβέρνηση, αλλά όταν λες τέτοιες μεγαλοπρεπείς πίπες για να σε χειροκροτάνε άλλοι συν-ανεγκέφαλοι μην περιμένεις να περάσουν αναπάντητες.
Α, εκεί το πας εσύ. Ότι δηλαδή είναι οι τελευταίοι μόνο που έχουν το πλάνο αυτό για την Ελλάδα. Έ, αφού έχετε τέτοια μυαλά καλά να πάθουμε. Φτυάρι έχεις;
ΟΚ, ψάξε τώρα να βρεις και σε ποιον ήθελες να απαντήσεις κι έκανες κατά λάθος quote το δικό μου ποστ. Μην περιμένει κιόλας δηλαδή ο άνθρωπος.
Είσαι ηλίθιος παιδάκι μου; Εσύ με κουόταρες. Αυτή είναι η κατάντια σας. Πίνετε και δεν καταλαβαίνετε τί κάνετε και τί γράφετε. Και, έπειτα δίνετε δουλειές στους νεκροθάφτες...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71927
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Δεκ 2023, 13:55

Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:51
Αυτή είναι η κατάντια σας. Πίνετε και δεν καταλαβαίνετε τί κάνετε και τί γράφετε. Και, έπειτα δίνετε δουλειές στους νεκροθάφτες...
Ε ναι, το σωστό είναι να δίνεις μόνον δουλειές από "ακροδεξιούς" νεκρούς στους νεκροθάφτες. Ακόμη και αν δεν σε έχουν πειράξει.

Κι έρχονται τώρα όλα τα τιμημένα ούγκανα να δώσουν και συστάσεις για ησυχία, τάξη και ασφάλεια. :lol:
Gavalas for President! :grfl:


Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 24164
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 28 Δεκ 2023, 14:06

τωρα που ειναι ΝΟΡΒΗΓΟΣ το γραφουμε ... αν ηταν κανενας πακι η Αλβανος θα ηταν απλος δολοφονια
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 11176
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 28 Δεκ 2023, 14:08

nostromos έγραψε:
28 Δεκ 2023, 14:06
τωρα που ειναι ΝΟΡΒΗΓΟΣ το γραφουμε ... αν ηταν κανενας πακι η Αλβανος θα ηταν απλος δολοφονια
Εχει σημασια τι ειναι?

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 24164
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 28 Δεκ 2023, 14:10

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
28 Δεκ 2023, 14:08
nostromos έγραψε:
28 Δεκ 2023, 14:06
τωρα που ειναι ΝΟΡΒΗΓΟΣ το γραφουμε ... αν ηταν κανενας πακι η Αλβανος θα ηταν απλος δολοφονια
Εχει σημασια τι ειναι?
οχι δεν εχει ... απλα επισημαινω καποιο γεγονος ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21527
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 28 Δεκ 2023, 14:13

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:55
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:51
Αυτή είναι η κατάντια σας. Πίνετε και δεν καταλαβαίνετε τί κάνετε και τί γράφετε. Και, έπειτα δίνετε δουλειές στους νεκροθάφτες...
Ε ναι, το σωστό είναι να δίνεις μόνον δουλειές από "ακροδεξιούς" νεκρούς στους νεκροθάφτες. Ακόμη και αν δεν σε έχουν πειράξει.

Κι έρχονται τώρα όλα τα τιμημένα ούγκανα να δώσουν και συστάσεις για ησυχία, τάξη και ασφάλεια. :lol:
Ήξερες κυρά μου και τι ψήφιζε το θύμα; Μου φαίνεται ότι έχεις σαλέψει εδώ μέσα.
Βρε δρόμο γιατί την επόμενη φορά δε θα σου απαντήσω. Δε θα σκοτώνω το χρόνο μου και σε ηλίθιες.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 28 Δεκ 2023, 14:16

Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:51
Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:37
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:31


Α, εκεί το πας εσύ. Ότι δηλαδή είναι οι τελευταίοι μόνο που έχουν το πλάνο αυτό για την Ελλάδα. Έ, αφού έχετε τέτοια μυαλά καλά να πάθουμε. Φτυάρι έχεις;
ΟΚ, ψάξε τώρα να βρεις και σε ποιον ήθελες να απαντήσεις κι έκανες κατά λάθος quote το δικό μου ποστ. Μην περιμένει κιόλας δηλαδή ο άνθρωπος.
Είσαι ηλίθιος παιδάκι μου; Εσύ με κουόταρες. Αυτή είναι η κατάντια σας. Πίνετε και δεν καταλαβαίνετε τί κάνετε και τί γράφετε. Και, έπειτα δίνετε δουλειές στους νεκροθάφτες...
:fp:
Τέρμα, έχεις κάψει ακόμα και τα ελάχιστα που σού είχαν μείνει, είμαι πλέον σίγουρος γι' αυτό. Μ' αρέσει που κατάλαβες πως δεν κατάλαβα ότι απαντούσες σε μένα...

Τελικά όντως μπορεί να είμαι και ηλίθιος όπως λες. Που φαντάστηκα (για μια ακόμα φορά) ότι έχει νόημα να προσπαθήσω να κάνω διάλογο μαζί σου. Άντε, φτάνει τόσο, καλά; Καλά.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21527
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 28 Δεκ 2023, 14:18

Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 14:16
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:51
Isildur έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:37

ΟΚ, ψάξε τώρα να βρεις και σε ποιον ήθελες να απαντήσεις κι έκανες κατά λάθος quote το δικό μου ποστ. Μην περιμένει κιόλας δηλαδή ο άνθρωπος.
Είσαι ηλίθιος παιδάκι μου; Εσύ με κουόταρες. Αυτή είναι η κατάντια σας. Πίνετε και δεν καταλαβαίνετε τί κάνετε και τί γράφετε. Και, έπειτα δίνετε δουλειές στους νεκροθάφτες...
:fp:
Τέρμα, έχεις κάψει ακόμα και τα ελάχιστα που σού είχαν μείνει, είμαι πλέον σίγουρος γι' αυτό. Μ' αρέσει που κατάλαβες πως δεν κατάλαβα ότι απαντούσες σε μένα...

Τελικά όντως μπορεί να είμαι και ηλίθιος όπως λες. Που φαντάστηκα (για μια ακόμα φορά) ότι έχει νόημα να προσπαθήσω να κάνω διάλογο μαζί σου. Άντε, φτάνει τόσο, καλά; Καλά.
Κάνε παρέα με τη μουρλή. Πολύ ασχολήθηκα με την πάρτη σου. Πάρε όμως φτυάρι διότι βλέπεις ότι έξω τα πράγματα έχουν αγριέψει. Οπότε καλύτερα κάνε τον καμπόσο εδώ μέσα γιατί βλέπεις ότι εκεί έξω δε χαρίζουν. Θα σε κλαίνε.


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71927
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Δεκ 2023, 14:21

Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 14:13
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:55
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:51
Αυτή είναι η κατάντια σας. Πίνετε και δεν καταλαβαίνετε τί κάνετε και τί γράφετε. Και, έπειτα δίνετε δουλειές στους νεκροθάφτες...
Ε ναι, το σωστό είναι να δίνεις μόνον δουλειές από "ακροδεξιούς" νεκρούς στους νεκροθάφτες. Ακόμη και αν δεν σε έχουν πειράξει.

Κι έρχονται τώρα όλα τα τιμημένα ούγκανα να δώσουν και συστάσεις για ησυχία, τάξη και ασφάλεια. :lol:
Ήξερες κυρά μου και τι ψήφιζε το θύμα; Μου φαίνεται ότι έχεις σαλέψει εδώ μέσα.
Βρε δρόμο γιατί την επόμενη φορά δε θα σου απαντήσω. Δε θα σκοτώνω το χρόνο μου και σε ηλίθιες.
Έχουμε πήξει στους σκληρούς διανοητές εδώ μέσα.

Εκεί έξω τα πιο γλυκούλικα, συμβιβασμένα και φοβικά παιδάκια είστε. :e045:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13520
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 28 Δεκ 2023, 14:23

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Δεκ 2023, 14:21
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Δεκ 2023, 14:13
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Δεκ 2023, 13:55


Ε ναι, το σωστό είναι να δίνεις μόνον δουλειές από "ακροδεξιούς" νεκρούς στους νεκροθάφτες. Ακόμη και αν δεν σε έχουν πειράξει.

Κι έρχονται τώρα όλα τα τιμημένα ούγκανα να δώσουν και συστάσεις για ησυχία, τάξη και ασφάλεια. :lol:
Ήξερες κυρά μου και τι ψήφιζε το θύμα; Μου φαίνεται ότι έχεις σαλέψει εδώ μέσα.
Βρε δρόμο γιατί την επόμενη φορά δε θα σου απαντήσω. Δε θα σκοτώνω το χρόνο μου και σε ηλίθιες.
Έχουμε πήξει στους σκληρούς διανοητές εδώ μέσα.

Εκεί έξω τα πιο γλυκούλικα, συμβιβασμένα και φοβικά παιδάκια είστε. :e045:
Πάλι ασυναρτησίες γράφεις;

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12217
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 28 Δεκ 2023, 14:25

Τελικά και ο θύτης και το θύμα γνωστές φυσιογνωμίες :-?
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars


Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23380
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Νεκρός αστυνομικός από μαχαιριές Νορβηγού σε μπαρ δίπλα σε αστυνομικό τμήμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 28 Δεκ 2023, 14:35

Sid Vicious έγραψε:
28 Δεκ 2023, 14:25
Τελικά και ο θύτης και το θύμα γνωστές φυσιογνωμίες :-?
Μα αφού ήταν νορβηγος από την Αλγερία, δεν μπορεί. :lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών