Μαθητές 12 ετών ξέθαψαν το πτώμα γυναίκας και το έστησαν να κοιτάζει την είσοδο του Νεκροταφείου.ΣΥΛΛΛΗΨΕΙΣ ΡΟΜΑ

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Μαθητές 12 ετών ξέθαψαν το πτώμα γυναίκας και το έστησαν να κοιτάζει την είσοδο του Νεκροταφείου.ΣΥΛΛΛΗΨΕΙΣ ΡΟΜΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 30 Ιαν 2020, 14:34

Chainis έγραψε:
30 Ιαν 2020, 11:28
Μαύρο Πρόβατο έγραψε:
30 Ιαν 2020, 11:19
hellegennes έγραψε:
28 Ιαν 2020, 20:16
Και πού είναι η λογική; Ο μπάτσος νιώθει θυμό για την αποτρόπαια πράξη και σφαλιαρίζει το αρχιδάκι. Πού είναι η παραβίαση της λογικής; Και μην κάνεις πάλι κύκλο. Προς θεού.
hellegennes έγραψε:
28 Ιαν 2020, 19:43
Άρα είσαι εκδικητικός άνθρωπος. Γιατί το παίζεις ανθρωπίστρια και νοιάζεσαι για το αν θα φάει μπάτσες το μαλακιστήρι;

Κι εγώ δεν είμαι εκπρόσωπος του νόμου αλλά δεν είναι αυτό δικαιολογία για να κλέβω. Με τι ηθικά μούτρα θα βγω μετά να κάνω κήρυγμα σε έναν μπάτσο κλέφτη;
Συνειδητοποιεις οτι μιλας ετσι για ενα μικρο παιδι που απλα ετυχε να εχει ασταθη χαρακτηρα;
Δεν έτυχε, έτσι το έμαθε το περιβάλον του από μωρό.
Ο μάγκας είναι τρόλι ολκής. Στο άλλο, για τον αληταρά στο ΕΠΑΛ, έχει ξεκινήσει εκστρατεία υποστήριξης.
Διόλου απίθανο να είναι ανήλικος και συμπεριφέρεται το ίδιο με αυτούς που υποστηρίζει!
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68598
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μαθητές 12 ετών ξέθαψαν το πτώμα γυναίκας και το έστησαν να κοιτάζει την είσοδο του Νεκροταφείου.ΣΥΛΛΛΗΨΕΙΣ ΡΟΜΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 31 Ιαν 2020, 10:54

Nandros έγραψε:
30 Ιαν 2020, 14:34
Ο μάγκας είναι τρόλι ολκής. Στο άλλο, για τον αληταρά στο ΕΠΑΛ, έχει ξεκινήσει εκστρατεία υποστήριξης.
Διόλου απίθανο να είναι ανήλικος και συμπεριφέρεται το ίδιο με αυτούς που υποστηρίζει!
.
Σ' εμένα πάντως, κάτι θυμίζει.

Αν είναι σωστή η υπόθεση μου, δεν είναι ανήλικος.

Ηλικιακά, έτσι; :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών