Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 18 Ιουν 2020, 21:10

Γάταρος έγραψε:
18 Ιουν 2020, 20:27
Null έγραψε:
18 Ιουν 2020, 20:24
Τότε, τύπε, νομίζεις ότι ξέρεις ποιος είναι :smt047:smt047
Από τα παρακάτω τρία blogs, το άτομο που διαχειρίζεται το πρώτο, και μάλλον και το δεύτερο, διαχειρίζεται και το τρίτο;

http://xysotaphi.blogspot.com/
http://necrodaemonism.blogspot.com/
http://eumolpos.blogspot.com/
Τα δύο πρώτα τα διαχειρίζεται σίγουρα το ίδιο άτομο αφού ανήκουν στον λογαριασμό ΤΑΦΟΓΑΜΗΣΙ. Ναι, έτσι ξέρω. Στο ίντερνετ ο καθένας μπορεί να γράφει ότι θέλει βέβαια. Το ύφος είναι σίγουρα παρόμοιο. Το μόνο επιχείρημα που έχω προσωπικά, είναι ότι στο blog fyletika, δεν ξέρω αν το διάβαζες, έγραφε ένας τύπος με ψευδώνυμο Heinrich Himmler, που πολλοί πίστευαν ότι είναι ο διαχειριστής των δύο πρώτων ιστολογίων. Ίδιος τρόπος γραφής, ίδιες ιδέες, ίδια μπινελίκια, πολυτονικό κτλ. Αυτός λοιπόν έγραφε σε κάποια φάση υπέρ του προτεσταντισμού και ενάντια στην ορθοδοξία. Υπάρχει τέτοια ανάρτηση στο ιστολόγιο Ευμολπος, ΥΠΕΡ ΠΡΟΤΕΣΤΑΝΤΙΣΜΟΥ, όπου λέει ακριβώς τα ίδια πράγματα. Έτσι το συνδέω.

Στο fyletika σε κάποια φάση, τον προκάλεσαν παραθέτοντας τα ιστολόγια με τα μπινελικοποιήματα, αλλά και τα ηχητικά στο youtube και τον λογαριασμό facebook, ώστε να του την πουν ότι είναι ψυχάκιας, (είχε beef με έναν χρυσαυγίτη φανατικό Χ.Ο οπαδό του κιτσική), εμφανίστηκε o Himmler λοιπόν και ισχυρίστηκε ότι δεν είναι ο συγγραφέας των ιστολογίων αλλά όντως τα διαχειρίζονται φίλοι του, οι οποίοι μάλιστα σπουδάζουν στο εξωτερικό και έχουν τίτλους που εμείς ούτε καν τους έχουμε ακούσει στην τηλεόραση, οπότε αν αυτοί είναι ψυχάκια φαντάσου τι είμαστε εμείς, και ύστερα ευχήθηκε στους σχολιαστές ανίατες ασθένειες και θανάτους. Κάπως έτσι το θυμάμαι, γιατί τα συγκεκριμένα μηνύματα σύντομα σβήστηκαν. Σε καθαρό χυσοταφικό ύφος.

Δείγμα από την γραφή του Himmler στο fyletika

卐 Heinrich Himmler 卐20 Σεπτεμβρίου 2013 - 9:12 π.μ.
1) Ἐὰν ἡ ψηφιακὴ ἀναπαράστασι τῆς φυσιογνωμίας τὴς Κλεοπάτρας ἀνταποκρίνεται στὴν πραγματικότητα, τότε οἱ Ἰούλιος Καῖσαρ & Μάρκος Ἀντώνιος ἦσαν αἰσχροὶ & ἀξιοθρήνητοι σαβουρογάμηδες, ἡ δὲ Κλεοπάτρα τρομακτικὸ ἀρμενοειδὲς/ὀριενταλίδικο μπάζο.

2) Ὁ βασιλικὸς οἶκος τῶν Λαγιδῶν εἶχε ἐπιμειχθῇ μὲ ἀλλοεθνεῖς; Ἔχω τὴν ἐντύπωσι ὅτι ἐτέλουν κυρίως ἐνδογαμίες (μὲ ἀδερφὲς καὶ μητέρες τους) καθὼς καὶ γάμους μὲ λοιπὲς ἀριστοκρατικὲς Μακεδονικὲς οἰκογένειες. Ποὺ διάολο τὴν "κονόμησε" τέτοια γρυπὴ μύτη ἡ κυρὰ Κλεοπάρτα;
Fipps έγραψε:
18 Ιουν 2020, 20:33

Εγώ ξέρω πως είναι ένας πρώην αστυνομικός που μέχρι πρίν 2 χρόνια ήταν και βαμμένο μέλος ακροδεξιού, εθνικιστικού, ψεκασμένου κόμματος (όχι Χ.Α).
Έχω δει το facebook του τύπου και έχει πάρα πολλές αναφορές σε χυσοτάφι, είναι Έλληνας εθνικοσοσιαλιστής με συγγραφικό έργο. Δεν ξέρω αν ανήκε σε κόμμα. Μέχρι να δω αυτόν που λες εσύ, να συγκρίνω περιεχόμενο, ύφος κτλ δεν αλλάζω άποψη.
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29713
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 18 Ιουν 2020, 21:10

Γάταρος έγραψε:
18 Ιουν 2020, 21:08
Στην αρχή κάποιοι έλεγαν ότι σε ό,τι αφορά το γκομενικό το θέμα θα λειτουργήσει υπέρ του 40χρονου, αλλά εγώ νομίζω ότι θα λειτουργήσει αρνητικά.

Οι γυναίκες που θα θέλουν να έρθουν σ' επαφή μαζί του, δεν θα έχουν να σκεφτούν και τη βιτριολίστρια;

Ένα καλό τρολάρισμα θα είναι να παρακολουθήσω τον τύπο κι όποτε τον βλέπω να κάθεται κάπου με γυναίκα να πηγαίνω από πάνω τους και να τους λέω μόνο τρείς λέξεις: όλα στην Έφη. Θα εξαφανιστεί η γυναίκα ή δεν θα εξαφανιστεί;
Μήπως να ρίξεις λίγο κρύο νερό στο κεφάλι σου;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29713
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 18 Ιουν 2020, 21:12

Cecily Anne έγραψε:
18 Ιουν 2020, 21:10
Gherschaagk έγραψε:
18 Ιουν 2020, 21:09


Δεν λένε όμως πόσες φορές φταρνίστηκε στο κρεβάτι. Παράλειψη.
Το έπνιγε, για να μην τελειώσει πρόωρα. :smt047
:smt005:
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7879
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 18 Ιουν 2020, 21:29

Null ενδιαφέρουσες πληροφορίες. Ευχαριστώ πολύ.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Fipps
Δημοσιεύσεις: 863
Εγγραφή: 23 Μάιος 2020, 15:08
Phorum.gr user: Fipps
Τοποθεσία: Καβάλα

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fipps » 19 Ιουν 2020, 00:45

Null έγραψε:
18 Ιουν 2020, 21:10
Γάταρος έγραψε:
18 Ιουν 2020, 20:27
Null έγραψε:
18 Ιουν 2020, 20:24
Τότε, τύπε, νομίζεις ότι ξέρεις ποιος είναι :smt047:smt047
Από τα παρακάτω τρία blogs, το άτομο που διαχειρίζεται το πρώτο, και μάλλον και το δεύτερο, διαχειρίζεται και το τρίτο;

http://xysotaphi.blogspot.com/
http://necrodaemonism.blogspot.com/
http://eumolpos.blogspot.com/
Τα δύο πρώτα τα διαχειρίζεται σίγουρα το ίδιο άτομο αφού ανήκουν στον λογαριασμό ΤΑΦΟΓΑΜΗΣΙ. Ναι, έτσι ξέρω. Στο ίντερνετ ο καθένας μπορεί να γράφει ότι θέλει βέβαια. Το ύφος είναι σίγουρα παρόμοιο. Το μόνο επιχείρημα που έχω προσωπικά, είναι ότι στο blog fyletika, δεν ξέρω αν το διάβαζες, έγραφε ένας τύπος με ψευδώνυμο Heinrich Himmler, που πολλοί πίστευαν ότι είναι ο διαχειριστής των δύο πρώτων ιστολογίων. Ίδιος τρόπος γραφής, ίδιες ιδέες, ίδια μπινελίκια, πολυτονικό κτλ. Αυτός λοιπόν έγραφε σε κάποια φάση υπέρ του προτεσταντισμού και ενάντια στην ορθοδοξία. Υπάρχει τέτοια ανάρτηση στο ιστολόγιο Ευμολπος, ΥΠΕΡ ΠΡΟΤΕΣΤΑΝΤΙΣΜΟΥ, όπου λέει ακριβώς τα ίδια πράγματα. Έτσι το συνδέω.

Στο fyletika σε κάποια φάση, τον προκάλεσαν παραθέτοντας τα ιστολόγια με τα μπινελικοποιήματα, αλλά και τα ηχητικά στο youtube και τον λογαριασμό facebook, ώστε να του την πουν ότι είναι ψυχάκιας, (είχε beef με έναν χρυσαυγίτη φανατικό Χ.Ο οπαδό του κιτσική), εμφανίστηκε o Himmler λοιπόν και ισχυρίστηκε ότι δεν είναι ο συγγραφέας των ιστολογίων αλλά όντως τα διαχειρίζονται φίλοι του, οι οποίοι μάλιστα σπουδάζουν στο εξωτερικό και έχουν τίτλους που εμείς ούτε καν τους έχουμε ακούσει στην τηλεόραση, οπότε αν αυτοί είναι ψυχάκια φαντάσου τι είμαστε εμείς, και ύστερα ευχήθηκε στους σχολιαστές ανίατες ασθένειες και θανάτους. Κάπως έτσι το θυμάμαι, γιατί τα συγκεκριμένα μηνύματα σύντομα σβήστηκαν. Σε καθαρό χυσοταφικό ύφος.

Δείγμα από την γραφή του Himmler στο fyletika

卐 Heinrich Himmler 卐20 Σεπτεμβρίου 2013 - 9:12 π.μ.
1) Ἐὰν ἡ ψηφιακὴ ἀναπαράστασι τῆς φυσιογνωμίας τὴς Κλεοπάτρας ἀνταποκρίνεται στὴν πραγματικότητα, τότε οἱ Ἰούλιος Καῖσαρ & Μάρκος Ἀντώνιος ἦσαν αἰσχροὶ & ἀξιοθρήνητοι σαβουρογάμηδες, ἡ δὲ Κλεοπάτρα τρομακτικὸ ἀρμενοειδὲς/ὀριενταλίδικο μπάζο.

2) Ὁ βασιλικὸς οἶκος τῶν Λαγιδῶν εἶχε ἐπιμειχθῇ μὲ ἀλλοεθνεῖς; Ἔχω τὴν ἐντύπωσι ὅτι ἐτέλουν κυρίως ἐνδογαμίες (μὲ ἀδερφὲς καὶ μητέρες τους) καθὼς καὶ γάμους μὲ λοιπὲς ἀριστοκρατικὲς Μακεδονικὲς οἰκογένειες. Ποὺ διάολο τὴν "κονόμησε" τέτοια γρυπὴ μύτη ἡ κυρὰ Κλεοπάρτα;
Fipps έγραψε:
18 Ιουν 2020, 20:33

Εγώ ξέρω πως είναι ένας πρώην αστυνομικός που μέχρι πρίν 2 χρόνια ήταν και βαμμένο μέλος ακροδεξιού, εθνικιστικού, ψεκασμένου κόμματος (όχι Χ.Α).
Έχω δει το facebook του τύπου και έχει πάρα πολλές αναφορές σε χυσοτάφι, είναι Έλληνας εθνικοσοσιαλιστής με συγγραφικό έργο. Δεν ξέρω αν ανήκε σε κόμμα. Μέχρι να δω αυτόν που λες εσύ, να συγκρίνω περιεχόμενο, ύφος κτλ δεν αλλάζω άποψη.
Θ.Κ. ξέρω εγώ πως είναι τα αρχικά του.

Άβαταρ μέλους
Fipps
Δημοσιεύσεις: 863
Εγγραφή: 23 Μάιος 2020, 15:08
Phorum.gr user: Fipps
Τοποθεσία: Καβάλα

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fipps » 19 Ιουν 2020, 00:55

Golden Age έγραψε:
18 Ιουν 2020, 19:04
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Ιουν 2020, 13:32
Πάντως η δραστρια έχει συμπαθητική φάτσα. Κρίμα που έπεσε τόσο στην παράνοια. Μακάρι να τη βοηθήσει ο εγκλεισμός, να πάρει την κατάλληλη αγωγή, και να θεραπευτεί. Επίσης βέβαια μακάρι να πάνε καλά και οι πλαστικές στο θύμα, να ξαναφτιάξει τη ζωή της, και όλα καλά.
Όλες αυτές τις φωτογραφίες της που τις βρίσκουν οι δημοσιογράφοι;

Όταν είχα δει το "αλήστου μνήμης" φ/β της ελάχιστες φαινόντουσαν.
Μάλλον από "φεϊσμπουκικούς φίλους" της που έχουν full πρόσβαση στο προφίλ της.


Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12489
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 19 Ιουν 2020, 12:56

Namrail έγραψε:
18 Ιουν 2020, 20:28
Από τα πρώτα που ζήτησε η βιτριολιστρια μέσα στη στενή, ήταν να πιάσει δουλειά ώστε η κάθε μέρα να μετράει για δύο.

Και μάλιστα όχι όπου και όπου, αλλά ή στη βιβλιοθήκη ή στην καφετέρια.

Θα δυσκολευτεί πολύ να παίξει το χαρτί της περιορισμένης ευθύνης ο Κεχαγιογλου.

αν εχει παρει γραμμη οτι απο νομικης αποψης η ποινη θα ειναι της πλακας δεν νομιζω οτι την πολυενδιαφερει αν θα βρει ο κεχαγιογλου ελαφρυντικα
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 19 Ιουν 2020, 16:07

Ουδέν νεώτερον από το δυτικόν μέτωπον.
Η 35χρονη ζήτησε να την κάνουν ... διευθύντρια των φυλακών.
Επίσης βρέθηκαν κάτι περαιτέρω σημειώσεις για την ερμηνεία των χαρτιών.
Ο Νώντας εξακολουθεί να είναι άφαντος.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 19 Ιουν 2020, 16:10

Καλά οι μπατσίου έτσι ξηγιούνται τώρα στα τιμήματα ;
Φάλαγγα, λακέρδα οέο ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29713
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 19 Ιουν 2020, 16:24

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Ιουν 2020, 01:14
Εικόνα

https://www.protothema.gr/greece/articl ... ki-mageia/

Σκληρές αληθείες.
Οι οποίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 19 Ιουν 2020, 16:31

Gherschaagk έγραψε:
19 Ιουν 2020, 16:24
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Ιουν 2020, 01:14
Εικόνα

https://www.protothema.gr/greece/articl ... ki-mageia/

Σκληρές αληθείες.
Οι οποίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.
Η βάγια μου ήταν νοσοκόμα στην Πολυκλινική.
Είχε πελάτισσες για τον καφέ σε όλες τις συνοικίες των Αθηνών και είχε αγοράσει ένα διώροφο στη στάση Καλλιφρονά από τις καφεδοεισπράξεις.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22781
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 19 Ιουν 2020, 16:39

Gherschaagk έγραψε:
19 Ιουν 2020, 16:24
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Ιουν 2020, 01:14
Εικόνα

https://www.protothema.gr/greece/articl ... ki-mageia/

Σκληρές αληθείες.
Οι οποίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.
Τις βλέπω και στα σχόλια στο φβ. Κάτι 30, 40+ κυρατσες που λένε για τους αντίχριστους που δεν μας αφήνουνε να παμε στην εκκλησία, και όλο τους λαθρο χαϊδεύουν, κλπ. Είναι κάμποσες.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 19 Ιουν 2020, 16:46

Καλά και αν δεν είναι πως οι μάγοι έχουν κατακλύσει τη χώρα και έχουν και δικά τους ιδιωτικά κανάλια και έχουν και το οπισθόφυλλο του "Σταυρόλεξα-Sudoku" όλο δικό τους με διαφημίσεις ;
Εγώ θα γινόμουνα μάγος αλλά δεν μπορώ να ακούω πονεμένες ιστορίες που θα μου λένε. Είμαι ευαίσθητος.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29713
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 19 Ιουν 2020, 16:52

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Ιουν 2020, 16:39
Gherschaagk έγραψε:
19 Ιουν 2020, 16:24
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
19 Ιουν 2020, 01:14
Εικόνα

https://www.protothema.gr/greece/articl ... ki-mageia/

Σκληρές αληθείες.
Οι οποίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.
Τις βλέπω και στα σχόλια στο φβ. Κάτι 30, 40+ κυρατσες που λένε για τους αντίχριστους που δεν μας αφήνουνε να παμε στην εκκλησία, και όλο τους λαθρο χαϊδεύουν, κλπ. Είναι κάμποσες.
Ένοχη, είμαι γυναίκα εξάλλου.

Άσχετα αν διαβάζω αυτό τώρα

Εικόνα

Κατά βάθος θέλω να ρίχνω πασιέντζες απ' το πρωί ως το βράδυ.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών