Κλοπή πατινιού.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 12 Σεπ 2020, 16:12

Πτολεμαίος έγραψε:
12 Σεπ 2020, 16:05
Cavaliere έγραψε:
12 Σεπ 2020, 15:53
Πτολεμαίος έγραψε:
12 Σεπ 2020, 15:50
Ποιοι είναι οι assi?
Κανονικά σημαίνει αντικοινωνικό στοιχείο.
Έχει παραγίνει το κακό με τα κωλόπαιδα. Δεν κρύβω ότι βάζω το κινητό μου στο μετρό δόλωμα στην κωλοτσεπη με σπαγγο πιασμένο από τη θήκη μόνο και μόνο για να καρπαζωσω κάνα τέτοιο τσογλανι. Το έκανα κάμποσες φορές, δεν τσίμπησε κάνεις και τώρα πια δεν το κάνω διότι όταν τσαντιστω γίνομαι ψυχικά ασταθής. Δεν λέει να πάω 10 χρόνια μέσα.
Τριγυρνάνε ενα σωρό χαμίνια, κωλόπαιδα με αντικοινωνική συμπεριφορά. Ήθελα να ήξερα τι κωλοοικογένειες έχουν. Προχτές κατεβαίνω στο μετρό, και έχουν στρογγυλοκάτσει δυο Τουρκάκια και πίνουν μπίρα, και μιλάνε, και κλείνουν όλη την κάθοδο, και δεν φορούν και μάσκα. Τους λέω, αυτά να πάτε να τα κάνετε στην Τουρκία, εδώ είναι Ευρώπη. Τα μάζεψαν χωρίς λόγια και φύγανε, γιατί ξεθάρρεψαν και κάτι θείτσες και λέγαν πέστα, φώναξε την Ασφάλεια, κ.α..
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 12 Σεπ 2020, 16:13

Daje έγραψε:
12 Σεπ 2020, 15:59
ΜΟΥΝΑΡΑ κλεπτομανης η ταμιας?
Όχι, βρε. Καθόλου.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 12 Σεπ 2020, 16:16

Xρησιμοποιουνται ως μεσο κατασκοπειας.

Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 12 Σεπ 2020, 16:20

Όταν επιτρέπεις την μετανάστευση δίχως έλεγχο θα έχεις και αυτά. Εγώ γνωρίζω Έλληνες στην Γερμανία όπου δεν κλέβουν αλλά πετάνε σκουπίδια όπου βρουν.

Κλειστά σύνορα. Δεν υπάρχει Ενωμένη Ευρώπη. Ας φτιάξει έναν Ευρασιατικο συνασπισμό ο νότος και ας χαράξει το μέλλον του.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14611
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 12 Σεπ 2020, 16:27

έχεις και τον παπάρα τον διάδοχο 15 χρόνια τις ίδιες χαζομαλακίες.όταν προχωρήσει η τεχνητή νοημοσύνη θα αρχίσουν να αυτοκτονούν οι σέρβερς

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 12 Σεπ 2020, 17:20

Λάθος.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 12 Σεπ 2020, 17:22

Cavaliere έγραψε:
12 Σεπ 2020, 15:16
Δεν παν καλά οι άνθρωποι. Σε ένα κατάστημα, κλέψαν το πατίνι του γιου μου, το ταμείο ήταν στριμωγμένο με την έξοδο-είσοδο, και η ταμίας έκανε πως δεν είδε τίποτα. Της είπα, ΟΚ, εφόσον λέτε πως έχετε βίντεο παρακολούθηση, θα ζητήσω να ελέγξουμε τα βίντεο, και αν δεν το κάνουν, θα πάει μέσω αστυνομίας. Μου είπε, θα συνεννοηθώ με την αφεντικίνα μου, αφήστε το τηλέφωνό σας. Λέεω στη γυναίκα μου, να δεις που σε δύο ώρες το πολύ θα πάρουν ότι το βρήκαν εκεί, κάποιο παιδάκι κατά λάθος , ή άλλα ψέμματα, να πάμε να το πάρουμε. Όντως πήρε τηλέφωνο σε μισή ώρα, και μας είπε ένα μασάλι ολκής, ότι τάχα μου το βρήκε έξω δεξιά, πώς πάμε για το γκαράζ. Όταν εκεί κοιτάξαμε πολύ επίμονα, όπως και παντού, πριν. Έχει παραγίνει με τους assi. Πολύ έχει πέσει το επίπεδο της Γερμανίας, γυφταριό γίναμε. Κάποτε η πόλη αυτή δεχόταν μόνο high class, περπατούσες και πλημμύριζε από ευγένεια και αβρότητα. Γεμίσαμε κατσίβελους.
Τέλος καλό όλα καλά.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18347
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 12 Σεπ 2020, 17:22

Cavaliere έγραψε:
12 Σεπ 2020, 16:12
Πτολεμαίος έγραψε:
12 Σεπ 2020, 16:05
Cavaliere έγραψε:
12 Σεπ 2020, 15:53
Κανονικά σημαίνει αντικοινωνικό στοιχείο.
Έχει παραγίνει το κακό με τα κωλόπαιδα. Δεν κρύβω ότι βάζω το κινητό μου στο μετρό δόλωμα στην κωλοτσεπη με σπαγγο πιασμένο από τη θήκη μόνο και μόνο για να καρπαζωσω κάνα τέτοιο τσογλανι. Το έκανα κάμποσες φορές, δεν τσίμπησε κάνεις και τώρα πια δεν το κάνω διότι όταν τσαντιστω γίνομαι ψυχικά ασταθής. Δεν λέει να πάω 10 χρόνια μέσα.
Τριγυρνάνε ενα σωρό χαμίνια, κωλόπαιδα με αντικοινωνική συμπεριφορά. Ήθελα να ήξερα τι κωλοοικογένειες έχουν. Προχτές κατεβαίνω στο μετρό, και έχουν στρογγυλοκάτσει δυο Τουρκάκια και πίνουν μπίρα, και μιλάνε, και κλείνουν όλη την κάθοδο, και δεν φορούν και μάσκα. Τους λέω, αυτά να πάτε να τα κάνετε στην Τουρκία, εδώ είναι Ευρώπη. Τα μάζεψαν χωρίς λόγια και φύγανε, γιατί ξεθάρρεψαν και κάτι θείτσες και λέγαν πέστα, φώναξε την Ασφάλεια, κ.α..
εχει πολλους τουρκομανους εκει που εισαι;

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 12 Σεπ 2020, 17:24

Χαοτικός έγραψε:
12 Σεπ 2020, 17:22
Cavaliere έγραψε:
12 Σεπ 2020, 15:16
Δεν παν καλά οι άνθρωποι. Σε ένα κατάστημα, κλέψαν το πατίνι του γιου μου, το ταμείο ήταν στριμωγμένο με την έξοδο-είσοδο, και η ταμίας έκανε πως δεν είδε τίποτα. Της είπα, ΟΚ, εφόσον λέτε πως έχετε βίντεο παρακολούθηση, θα ζητήσω να ελέγξουμε τα βίντεο, και αν δεν το κάνουν, θα πάει μέσω αστυνομίας. Μου είπε, θα συνεννοηθώ με την αφεντικίνα μου, αφήστε το τηλέφωνό σας. Λέεω στη γυναίκα μου, να δεις που σε δύο ώρες το πολύ θα πάρουν ότι το βρήκαν εκεί, κάποιο παιδάκι κατά λάθος , ή άλλα ψέμματα, να πάμε να το πάρουμε. Όντως πήρε τηλέφωνο σε μισή ώρα, και μας είπε ένα μασάλι ολκής, ότι τάχα μου το βρήκε έξω δεξιά, πώς πάμε για το γκαράζ. Όταν εκεί κοιτάξαμε πολύ επίμονα, όπως και παντού, πριν. Έχει παραγίνει με τους assi. Πολύ έχει πέσει το επίπεδο της Γερμανίας, γυφταριό γίναμε. Κάποτε η πόλη αυτή δεχόταν μόνο high class, περπατούσες και πλημμύριζε από ευγένεια και αβρότητα. Γεμίσαμε κατσίβελους.
Τέλος καλό όλα καλά.
Άσε, δεν μπορούσα να βλέπω τη φάτσα του μικρού, Μεγάλη Παρασκευή.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 12 Σεπ 2020, 17:25

Κόκκορας έγραψε:
12 Σεπ 2020, 17:22
Cavaliere έγραψε:
12 Σεπ 2020, 16:12
Πτολεμαίος έγραψε:
12 Σεπ 2020, 16:05


Έχει παραγίνει το κακό με τα κωλόπαιδα. Δεν κρύβω ότι βάζω το κινητό μου στο μετρό δόλωμα στην κωλοτσεπη με σπαγγο πιασμένο από τη θήκη μόνο και μόνο για να καρπαζωσω κάνα τέτοιο τσογλανι. Το έκανα κάμποσες φορές, δεν τσίμπησε κάνεις και τώρα πια δεν το κάνω διότι όταν τσαντιστω γίνομαι ψυχικά ασταθής. Δεν λέει να πάω 10 χρόνια μέσα.
Τριγυρνάνε ενα σωρό χαμίνια, κωλόπαιδα με αντικοινωνική συμπεριφορά. Ήθελα να ήξερα τι κωλοοικογένειες έχουν. Προχτές κατεβαίνω στο μετρό, και έχουν στρογγυλοκάτσει δυο Τουρκάκια και πίνουν μπίρα, και μιλάνε, και κλείνουν όλη την κάθοδο, και δεν φορούν και μάσκα. Τους λέω, αυτά να πάτε να τα κάνετε στην Τουρκία, εδώ είναι Ευρώπη. Τα μάζεψαν χωρίς λόγια και φύγανε, γιατί ξεθάρρεψαν και κάτι θείτσες και λέγαν πέστα, φώναξε την Ασφάλεια, κ.α..
εχει πολλους τουρκομανους εκει που εισαι;
Οι Τούρκοι είναι η μεγαλύτερη μειοψηφία στη χώρα, τα τουρκικά δεύτερη γλώσσα, θα έλεγα, πολλούς.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 12 Σεπ 2020, 17:28

Cavaliere έγραψε:
12 Σεπ 2020, 17:24
Τέλος καλό όλα καλά.
Άσε, δεν μπορούσα να βλέπω τη φάτσα του μικρού, Μεγάλη Παρασκευή.
[/quote]

άσε και ξαναάσε! :003: Την καταλαβαίνω τη φάση. Μπράβο που κινητοποιήθηκες. Το ανησυχητικό είναι να έγραφες στ 'αρχίδια σου τη φάση. Συμβαίνει και μάλιστα δεν μπορείς να το πεις και κακό.
Αν μη τι άλλο το παιδί θα μάθει τι θα πει να ενδιαφέρονται για τα ζητήματά του, αλλά και την αξία της επιμονής και της θέλησης για λύση του προβλήματος.

Μείνε ο ίδιος.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18347
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 12 Σεπ 2020, 17:29

ναι γενικα στην χωρα 4 μυρια λενε,στα 80

αναλογικα σαν να χει μισο μυριο η ελλαδα

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 12 Σεπ 2020, 17:34

Φέρθηκες έξυπνα και γλύτωσες μεγαλύτερα προβλήματα.
Δεν τους ενδιέφερε το πατίνι,αυτοί είχαν άλλα σχέδια.
Αν δεν έκανες μανούρα θα έλεγαν "οκ αυτός είναι ντροπιάρης,δεν ψάχνει τα χαμένα πράγματα",και την επόμενη φορά θα σου έπαιρναν το Καραμπαπόπουλο.
Θα`να ψαχνες εσύ δεξά-ζερβά,δεν θα το`βρισκες και μέχρι να ειδοποιήσεις security και τα ρέστα αυτοί θα το είχαν βάλει στην τουαλέτα,θα το κούρευαν,θα το ξύριζαν (άκυρο,για μικρό παιδί μιλάμε) και θα του άλλαζαν ρούχα.
Που να το γνωρίσεις μετά το παιδί σου.Θα είχε φύγει ήδη για νοτιοανατολική Ασία για παιδική πορνεία και παράνομες μεταμοσχεύσεις (δεν θυμάμαι με ποιά σειρά γίνεται αυτό).Λίγα τέτοια έχουν γίνει;
Απ`του χάρου τα δόντια γλύτωσες,να ξέρεις.
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14557
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 12 Σεπ 2020, 17:36

Cavaliere έγραψε:
12 Σεπ 2020, 16:13
Daje έγραψε:
12 Σεπ 2020, 15:59
ΜΟΥΝΑΡΑ κλεπτομανης η ταμιας?
Όχι, βρε. Καθόλου.
Ε τοτε καλα κανεις και διαμαρτυρεσαι.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Κλοπή πατινιού.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 12 Σεπ 2020, 17:38

Κλοπή πατινιού. Χα χα.
Εμένα μου είχαν κλέψει ένα κασκόλ που είχα κρεμάσει στην κρεμάστρα της δουλειάς. Το πέρασαν για Burberry λόγω του σχεδίου, βέβαια το είχα αγοράσει 25 ευρώ.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών