Aορατοι δράστες

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 01 Απρ 2021, 07:25

Το ότι ονόμασαν σύνδρομο παραίτησης ,το αποτέλεσμα χρόνιου συλλογικού ρατσισμού και συνεχίζοντας να επιβαρύνουν επιπλέον τα παιδιά,φτιαχνοντας μία αρένα ...με κίνητρο για την ζωή το ένστικτο της επιβίωσης και όχι την αγάπη για αυτήν . Μιλάμε για ένα ασταματητο αίσχός!

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 01 Απρ 2021, 07:30

Ο ειρηνισμός ....Ειρηνιστές είναι .

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 01 Απρ 2021, 07:37

Εγω σύμφωνα με την δική μου εμπειρία με το ρατσισμό που έχω δεχτεί . Τα παιδιά αρνούνται να ξεσκατίζουν τους άλλους . Αρνούνται την θέση και την αλληλεξάρτηση που θέλουν να δημιουργηθεί με τα λύματα και απόβλητα των άλλων ...

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 01 Απρ 2021, 07:55

Το πιο πιθανό σε περίπτωση χορήγησης αδρεναλίνης να πέσουν σε κώμα σύμφωνα με την δική μου εκτίμηση ή να πάθουν έμφραγμα. Με τις λίγες γνώσεις που έχω κάνω αυτή την εικασία

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 01 Απρ 2021, 08:08

Λίνο Βεντούρα έγραψε:
31 Μαρ 2021, 13:03
More recently, this phenomenon has been called into question, with two children witnessing that they were forced by their parents to act apathetic in order to increase chances of being granted residence permits. As evidenced by medical records, healthcare professionals were aware of this scam, and witnessed parents who actively refused aid for their children, but remained silent at the time. Later, Sveriges Television, Sweden's national public television broadcaster, were severely critiqued by investigative journalist Janne Josefsson for failing to uncover the truth. In March 2020, an article states that a report from the Swedish Agency for Medical and Social Evaluation, SBU, says "There are no scientific studies that answer how to diagnose abandonment syndrome, nor what treatment works."
Από την βικι. Όλες «ανθρωπιστικές» @@ από την Σουηδία έρχονται ρε πστ μου;
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 01 Απρ 2021, 08:15

Awesomatic έγραψε:
01 Απρ 2021, 08:08
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
31 Μαρ 2021, 13:03
More recently, this phenomenon has been called into question, with two children witnessing that they were forced by their parents to act apathetic in order to increase chances of being granted residence permits. As evidenced by medical records, healthcare professionals were aware of this scam, and witnessed parents who actively refused aid for their children, but remained silent at the time. Later, Sveriges Television, Sweden's national public television broadcaster, were severely critiqued by investigative journalist Janne Josefsson for failing to uncover the truth. In March 2020, an article states that a report from the Swedish Agency for Medical and Social Evaluation, SBU, says "There are no scientific studies that answer how to diagnose abandonment syndrome, nor what treatment works."
Από την βικι. Όλες «ανθρωπιστικές» @@ από την Σουηδία έρχονται ρε πστ μου;
Επιβραδύνονται από θυμό τα αντανακλαστικά...προβαινεις σε απραξία σαν ένδειξη διαμαρτυρίας ... Δεν είναι παραίτηση διαμαρτυρία ειναι

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 01 Απρ 2021, 08:19

Ο πατέρας μου πολέμησε στην Κυπρο ήταν ελδυκάριος 2,5 ετη ... εάν έφτανε στα όρια του από κουραση μπορούσε να κοιμηθεί όρθιος

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 01 Απρ 2021, 10:05

Oι άνθρωποι έχουν απίστευτες δυνατότητες

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 01 Απρ 2021, 11:46

Kαλα δεν σας αγγίζει το θέμα;

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 01 Απρ 2021, 11:55

Όχι ιδιαίτερα, είναι η αλήθεια :oops:
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Aορατοι δράστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 01 Απρ 2021, 20:17

:bravo:

Τι να σου πώ ;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών