Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22421
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 08 Μάιος 2021, 16:41

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:23
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:15
Αφού θίχτηκαν οι μετανάστες, οι πλατειακοι και οι άστεγοι... Θα έγινε και κανένα γκάλοπ, δε νομίζω να λειτούργησαν τα παιδιά αυθαίρετα...
Τάφους και μνήματα δεν βεβηλωνουμε
Ας είναι ακόμη και του εχθρού
Εγώ ρώτησα έναν άστεγο εκεί πριν λίγο καιρό, πως τη βγάζεις ρε φίλε, ζόρικα ε, εδώ στο κρύο, στην βρώμα, στον καύσωνα τώρα. Δεν με νοιαζουν αυτά φίλε μου, μου είπε. αντεχονται. Όλα συνηθιζονται. Ούτε σπίτι θέλω, ούτε επιδόματα τίποτα. Αυτό εκεί το μνημείο για τον μπάτσο να γκρεμίσουν που με προκαλεί, και όλα τέλεια. Ε κάποια παιδιά με βαθιές κοινωνικές ευαισθησίες του έκαναν την χάρη, και τώρα κοιμάται στο βρώμικο του στρωμα μαζί με τις κατσαρίδες και τα ποντίκια γαλήνιος.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 08 Μάιος 2021, 16:44

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:41
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:23
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:15
Αφού θίχτηκαν οι μετανάστες, οι πλατειακοι και οι άστεγοι... Θα έγινε και κανένα γκάλοπ, δε νομίζω να λειτούργησαν τα παιδιά αυθαίρετα...
Τάφους και μνήματα δεν βεβηλωνουμε
Ας είναι ακόμη και του εχθρού
Εγώ ρώτησα έναν άστεγο εκεί πριν λίγο καιρό, πως τη βγάζεις ρε φίλε, ζόρικα ε, εδώ στο κρύο, στην βρώμα, στον καύσωνα τώρα. Δεν με νοιαζουν αυτά φίλε μου, μου είπε. αντεχονται. Όλα συνηθιζονται. Ούτε σπίτι θέλω, ούτε επιδόματα τίποτα. Αυτό εκεί το μνημείο για τον μπάτσο να γκρεμίσουν που με προκαλεί, και όλα τέλεια. Ε κάποια παιδιά με βαθιές κοινωνικές ευαισθησίες του έκαναν την χάρη, και τώρα κοιμάται στο βρώμικο του στρωμα μαζί με τις κατσαρίδες και τα ποντίκια γαλήνιος.
Δικαιουμαστε να βεβηλωνουμε τάφους και μνημεία ανθρώπων που μας προκαλούν ..σαν νεκροί ;

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 08 Μάιος 2021, 17:08

πλατειακούς
:102:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7701
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 08 Μάιος 2021, 17:08

ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:35
gassim έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:13
Και τους ψυχικά άρρωστους πρέπει να τους σεβόμαστε και να φροντίζουμε για την αποκατάσταση τους.
Σαφώς αλλά όταν είναι εντός κλειστών δομών.

Διαφορετικά, είναι εξίσου βλακώδες να υποχρεούνται οι άλλοι να ανέχονται τις προβληματικές εξάρσεις τους στο πλαίσιο της κοινωνικοποίησης τους.
Ναι δεν λέω οτι έχουν το ακαταλόγιστο ή οτι είναι υπεράνω νόμου, αλλά να έχουμε στο μυαλό μας και ότι είναι άνθρωποι με συγκεκριμένα νοητικά προβλήματα που αργότερα μπορεί να ξεπεράσουν.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34349
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 08 Μάιος 2021, 17:18

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:04
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:02
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 15:59
Οι επιθέσεις σε τάφους και σε μνήματα ακόμη και σε εμένα τον ΑΙΝΕΙΑΝ μου φέρνει απέχθεια ..
Δεν είναι μόνον απεχθείς αλλά απολύτως βλακώδεις πράξεις.

Ανεξαρτήτως της ιδεοληψίας που τα προκαλεί.
Δείχνουν ένα αρρωστημένο μίσος και κακία και αυτό άσχετα με την ιδεολογία που εκπροσωπουν

Ακόμη και στον πολεμο τους νεκρούς και τους τάφους των στρατιωτών του εχθρού τους σέβεσαι
Η ιδεολογία των αναρχικών είναι το αρρωστημένο μίσος και η κακία.Δεν έχουν καμμιά άλλη ιδεολογία.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 08 Μάιος 2021, 17:19

πατησιωτης έγραψε:
08 Μάιος 2021, 17:18
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:04
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:02


Δεν είναι μόνον απεχθείς αλλά απολύτως βλακώδεις πράξεις.

Ανεξαρτήτως της ιδεοληψίας που τα προκαλεί.
Δείχνουν ένα αρρωστημένο μίσος και κακία και αυτό άσχετα με την ιδεολογία που εκπροσωπουν

Ακόμη και στον πολεμο τους νεκρούς και τους τάφους των στρατιωτών του εχθρού τους σέβεσαι
Η ιδεολογία των αναρχικών είναι το αρρωστημένο μίσος και η κακία.Δεν έχουν καμμιά άλλη ιδεολογία.
:smt023:D

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68631
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 08 Μάιος 2021, 17:22

gassim έγραψε:
08 Μάιος 2021, 17:08
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:35
gassim έγραψε:
08 Μάιος 2021, 16:13
Και τους ψυχικά άρρωστους πρέπει να τους σεβόμαστε και να φροντίζουμε για την αποκατάσταση τους.
Σαφώς αλλά όταν είναι εντός κλειστών δομών.

Διαφορετικά, είναι εξίσου βλακώδες να υποχρεούνται οι άλλοι να ανέχονται τις προβληματικές εξάρσεις τους στο πλαίσιο της κοινωνικοποίησης τους.
Ναι δεν λέω οτι έχουν το ακαταλόγιστο ή οτι είναι υπεράνω νόμου, αλλά να έχουμε στο μυαλό μας και ότι είναι άνθρωποι με συγκεκριμένα νοητικά προβλήματα που αργότερα μπορεί να ξεπεράσουν.
Εγώ έχω επίσης στο μυαλό μου, ότι οι ανισόρροποι γενικώς, θεωρούν τις παραχωρήσεις που προκύπτουν από την κατανόηση ως κεκτημένο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22421
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 08 Μάιος 2021, 17:29

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 17:08
πλατειακούς
:102:
Εξαρτάται φίλε σε σχεση με τα ποσά χρόνια και πόσες φορές σε έχουν δει στην πλατεία έχεις και ανάλογα δικαιώματα, δεν μπορεί ο κάθε εξωπλατειακος εισβολέας να έχει άποψη ισότιμη, για κάτσε λίγο, θα τα ισοπεδώσουμε όλα.

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4419
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 08 Μάιος 2021, 20:04

Υδράργυρος έγραψε:
06 Μάιος 2021, 00:07
Οι δολοφονοι του νεκταριου βρισκονται στην κυπρο καταδικασμενοι για τον φονο των 5 μπραβων στην αγ ναππα. Ο ενας απ τους δυο ομολογησε οτι στην ελλαδα εκτελουσαν συμβολαια με την ταμπελα της δηθεν σεχτας επαναστατων. Δηλαδη οι δολοφονιες γκιολια και νεκταριου.
Ας ζητησει η κυβερνηση της ελλαδας συνδρομη της κυπρου για να διελευκανθουν αυτες οι δολοφονιες, και κυριως ποιος τις παραγγειλε

Για τον δολοφονο φανατικο συριζαιο λες συντροφε?




Φανατικός ΣΥΡΙΖΑ δηλώνει ο ισοβίτης για τον πενταπλό φόνο στην Αγία Νάπα

https://www.thepaper.gr/φανατικός-συριζ ... σοβίτης-γ/

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 11 Μάιος 2021, 21:42

Κανονικά πρέπει να κατέβει άμεσα το Indymedia από όλους τους διεθνείς servers και να συλληφθούν οι διαχειριστές για προσβολή νεκρού και βανδαλισμό δημόσιας περιουσίας . Κυβέρνηση που αφήνει ατιμώρητες τέτοιες πράξεις δεν αξίζει να κυβερνήσει ούτε μισή μέρα ακόμα .

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 11 Μάιος 2021, 21:44

Γενικώς όσον αφορά την ελληνική αστυνομία την θεωρώ πραγματικά ότι πιο σκουπίδι υπάρχει σε αστυνόμευση στην Ευρώπη . Τσαμπουκάδες σε πιτσιρικάδες και σε παραβάτες του ΚΟΚ και απέναντι στο οργανωμένο έγκλημα και στην αριστερή τρομοκρατία όπου φύγει φύγει . Και στις χήρες και στα ορφανά μένει μία σύνταξη ( και αν ) και οι αναμνήσεις ... Είμαι υπέρ μίας αστυνομίας στρατού που δεν θα το σκέφτεται πολύ . Θα συλλαμβάνει πραγματικά επικίνδυνους ανθρώπους χωρίς να ακούει απειλές . Θα απειλήσουν την οικογένεια εισαγγελέα ή αστυνομικού διοικητή ; Κόψιμο της γλώσσας και σφαίρα στο κεφάλι .

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20174
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 17 Ιουν 2021, 19:44

:bravo:

Μπακογιάννης-Χρυσοχοΐδης τίμησαν τον αρχιφύλακα Νεκτάριο Σάββα που δολοφονήθηκε από τρομοκράτες




Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα

https://www.iefimerida.gr/ellada/mpakog ... ka-n-sabba

ο δήμαρχος Αθηναίων σημείωσε:

«Αργήσαμε. Και κάποιοι θα έπρεπε να ντρέπονται. Όμως είμαστε σήμερα εδώ και είμαστε σήμερα εδώ όλοι μαζί» και το "μαζί", έχει την αξία του».

«Μία πόλη η οποία ξεχνάει, μία πόλη η οποία δεν είναι σε θέση να τιμήσει τους ανθρώπους της, είναι μία πόλη η οποία δεν έχει μέλλον. Και γι' αυτό το μέλλον αξίζει να πούμε μια κουβέντα σήμερα. Για το φως που διώχνει το σκοτάδι, για τη ζωή που πάντα κερδίζει. Γιατί αυτά τα ελεεινά, άθλια, τιποτένια, όπως είπε ο υπουργός, ανθρωπάκια, πού είναι σήμερα; Με τα "σκουπίδια" της ιστορίας. Εκεί που τους αξίζει. Εκεί που ανήκουν.

Ενώ ο Νεκτάριος Σάββας έχει πάρει τη θέση που του αξίζει στο συλλογικό υποσυνείδητο της πόλης, έχει πάρει τη θέση που του αξίζει στη συλλογική μας συνείδηση»
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20174
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 21 Ιουν 2021, 12:35

Ξανα........... :102:


看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 21 Ιουν 2021, 12:50

Υδράργυρος έγραψε:
06 Μάιος 2021, 00:07
Οι δολοφονοι του νεκταριου βρισκονται στην κυπρο καταδικασμενοι για τον φονο των 5 μπραβων στην αγ ναππα. Ο ενας απ τους δυο ομολογησε οτι στην ελλαδα εκτελουσαν συμβολαια με την ταμπελα της δηθεν σεχτας επαναστατων. Δηλαδη οι δολοφονιες γκιολια και νεκταριου.
Ας ζητησει η κυβερνηση της ελλαδας συνδρομη της κυπρου για να διελευκανθουν αυτες οι δολοφονιες, και κυριως ποιος τις παραγγειλε
H μαρέβα λες τύπε;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34349
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Γκρεμίζοντας το μνημείο του νεκρού μπάτσου Νεκτάριου Σάββα.........

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 21 Ιουν 2021, 13:09

georgebi έγραψε:
21 Ιουν 2021, 12:35
Ξανα........... :102:


Δεν περιμένουμε από κανένα από αυτούς να καταδικάσει οτιδήποτε.Περιμένουμε να δούμε τι θα κάνετε εσείς.
Δεν αρκεί να μείνει ο Κουφοντίνας στη φυλακή.Πρέπει να μπουν και άλλοι. :D

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών