Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 14 Μάιος 2021, 15:16

hellegennes έγραψε:
08 Μάιος 2021, 23:41
John Brown Gun Club έγραψε:
08 Μάιος 2021, 14:11
Καλα το να διακριθεις ως αλφα μειλ δεν ειναι και τοσο δυσκολο εδω μεσα
Επειδή αυτό με το άλφα μέιλ το λες συχνά-πυκνά ή το υπονοείς, έχεις την εντύπωση ότι δεν σχετίζεται καθόλου με σεξισμό και μάλιστα ακραίο;
που το λεω, εκτος απο ειρωνικα η εκτος απο ειρωνικη απαντηση σε αλλους που προσπαθουν κακοβουλα να βρουν αντιφασεις στον λογο μου; ποτε δεν εχω χρησιμοποιησει αυτοπεριγραφικα αυτο τον ορο, ο οποιος συν τοις αλλοις ειναι αντιεπιστημονικος και εχει απορριφθει απο τον εισηγητη του.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40653
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 14 Μάιος 2021, 22:41

John Brown Gun Club έγραψε:
14 Μάιος 2021, 15:16
hellegennes έγραψε:
08 Μάιος 2021, 23:41
John Brown Gun Club έγραψε:
08 Μάιος 2021, 14:11
Καλα το να διακριθεις ως αλφα μειλ δεν ειναι και τοσο δυσκολο εδω μεσα
Επειδή αυτό με το άλφα μέιλ το λες συχνά-πυκνά ή το υπονοείς, έχεις την εντύπωση ότι δεν σχετίζεται καθόλου με σεξισμό και μάλιστα ακραίο;
που το λεω, εκτος απο ειρωνικα η εκτος απο ειρωνικη απαντηση σε αλλους που προσπαθουν κακοβουλα να βρουν αντιφασεις στον λογο μου; ποτε δεν εχω χρησιμοποιησει αυτοπεριγραφικα αυτο τον ορο, ο οποιος συν τοις αλλοις ειναι αντιεπιστημονικος και εχει απορριφθει απο τον εισηγητη του.
Σωστά, είναι αντιεπιστημονικός, αλλά δεν μου δίνεις την εντύπωση ότι το χρησιμοποιείς αμιγώς ειρωνικά. Τέλος πάντων, δεν θα σφαχτούμε γι' αυτό.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 17 Ιουν 2021, 09:08

Εικόνα
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Bull Dawg
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 20 Απρ 2021, 17:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bull Dawg » 06 Ιούλ 2021, 14:34

Τι ανωμαλάρες κυκλοφορούν . Καλά η άλλη τα θέλει ο κώλος της που σ ανέχεται, το παιδάκι τι σου φταίει
ΟΙ κοινωνικές υπηρεσίες κι οι ψυχολόγοι πού είναι ;


https://www.in.gr/2021/07/06/greece/vol ... apo-piato/

Τι έγινε
Σύμφωνα με το magnesianews.gr, όλα ξεκίνησαν το μεσημέρι του Σαββάτου στο σπίτι της οικογένειας στο Βόλο, όταν την ώρα του φαγητού, το ηλικίας 3 ετών παιδί τους έριξε στο τραπέζι λίγο ρύζι, που έπεσε από το πιάτο του.

Τότε ο 41χρονος πατέρας, βγήκε εκτός εαυτού, αναποδογύρισε το τραπέζι και άρχισε να βρίζει τόσο την 50χρονη σύζυγό του, όσο και το παιδί.

Το παιδάκι τρόμαξε όπως ήταν φυσικό και έβαλε τα κλάματα, με αποτέλεσμα η μητέρα του να το πάρει αγκαλιά και να ανέβει στον πάνω όροφο του σπιτιού για να το προστατέψει.

Τότε ο κατηγορούμενος φέρεται να άρχισε να τη βρίζει, με ακατονόμαστες εκφράσεις και απειλώντας την.

Η γυναίκα τρομοκρατημένη τηλεφώνησε στην Άμεση Δράση, είπε ότι ο σύζυγός της, της επιτέθηκε και επιθυμεί την ποινική του δίωξη, οπότε ο 41χρονος συνελήφθη κρατήθηκε το Σάββατο και την Κυριακή και χθες δικάστηκε στο Αυτόφωρο Τριμελές Πλημμελειοδικείο Βόλου, με τις κατηγορίες της πλαστογραφίας μετά χρήσεως κατ’ εξακολούθηση, της εξύβρισης κατά συρροή, της ενδοοικογενειακής απειλής και της απόπειρας πρόκλησης ενδοοικογενειακής σωματικής βλάβης, σε βάρος της συζύγου του και του ανήλικου παιδιού του.
Soul Asylum

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23363
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 15 Ιούλ 2021, 09:54

η προσοχη μας στο Καστελοριζο




Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8039
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 20 Νοέμ 2023, 07:01

Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών