Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 08 Μάιος 2021, 07:46

Σενέκας έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:39
:o:o:o
ειδες ομως πως του κοπηκε η μαγκια μαχαιρι τωρα; :smt005:
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19133
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 08 Μάιος 2021, 07:48

John Brown Gun Club έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:46
Σενέκας έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:39
:o:o:o
ειδες ομως πως του κοπηκε η μαγκια μαχαιρι τωρα; :smt005:
ΒΡΕ ΟΎΣΤ !!! :smt005:

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19133
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 08 Μάιος 2021, 07:49

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:36
Τελικά ακραίες απόψεις για κουλτούρα βιασμού και τα συναφή έχουν ιδιόρρυθμα άτομα με προβληματικα βιώματα και συμπεριφορες
Τόσο εδώ μέσα όσο και στην κοινωνία

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 08 Μάιος 2021, 07:50

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:48
John Brown Gun Club έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:46
Σενέκας έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:39
:o:o:o
ειδες ομως πως του κοπηκε η μαγκια μαχαιρι τωρα; :smt005:
ΒΡΕ ΟΎΣΤ !!! :smt005:
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
14 Μαρ 2021, 21:59
Οι λέξεις Φλουφλης και Φλώρος για τους άνδρες που δεν δέρνουν τις γυναίκες τους είναι σεξιστικές ;
ετοιμασου για πολλη παντοφλα αποστρατε.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 08 Μάιος 2021, 07:53

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2021, 00:31
Κύριε Πρωθυπουργε
Παρόλα τα χρήματα και αποδοχές που εχω από νόμιμες και παράνομες πηγές ..
Πέραν του ότι συντηρώ οικονομικά με πλουσιοπάροχο τρόπο την οικογένεια μου , την γυναίκα μου και τη κόρη μου ..

Συντηρώ άλλες .... τέσσερεις γυναίκες μαζί με τα παιδιά τους , φίλες της γυναίκας μου ...

Που έχουν ερωτικές σχέσεις μαζί μου ..για ένα κομμάτι ψωμί για λίγα ψώνια από σούπερ μάρκετ για πληρωμή ενός λογαριασμού της ΔΕΗ για έναν λογαριασμό της Vodafone η της Cosmote ..

Σαν απόστρατος αξιωματικός του Ελληνικού πολεμικού ναυτικού ΔΕΝ μπορώ να τα βγάλω πέρα χωρις την οικονομική βοήθεια σας ..
θα φας καλα λεμε.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19133
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 08 Μάιος 2021, 07:54

Και θα τοποθετηθω και κάπου προς το νήμα , σαν απάντηση στην ΝΑΙΔΑ
Ασφαλώς και δεν υποστήριζω συμπεριφορες που προσβάλουν την δημόσια αιδώ ή την γενετήσια συμπεριφορά όπως το να ακολουθεί ένας άνδρας μία γυναίκα.με το πουλί έξω
Όμως αυτό ισχύει και για περιπτώσεις όπου την δημόσια αιδώ την προσβάλουν γυναικες ξεκωλα με προκλητική συμπεριφορά ή τραβεστί σαν τον ΒΛΑΚΙ με προκλητική συμπεριφορά

Ή τάσσεται κάποιος υπέρ των χρηστών ηθών και της κοσμιας συμπεριφοράς και του να μην προσβάλει την δημόσια αιδω ή ..τα πάντα είναι ελεύθερα

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19133
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 08 Μάιος 2021, 07:56

John Brown Gun Club έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:53
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2021, 00:31
Κύριε Πρωθυπουργε
Παρόλα τα χρήματα και αποδοχές που εχω από νόμιμες και παράνομες πηγές ..
Πέραν του ότι συντηρώ οικονομικά με πλουσιοπάροχο τρόπο την οικογένεια μου , την γυναίκα μου και τη κόρη μου ..

Συντηρώ άλλες .... τέσσερεις γυναίκες μαζί με τα παιδιά τους , φίλες της γυναίκας μου ...

Που έχουν ερωτικές σχέσεις μαζί μου ..για ένα κομμάτι ψωμί για λίγα ψώνια από σούπερ μάρκετ για πληρωμή ενός λογαριασμού της ΔΕΗ για έναν λογαριασμό της Vodafone η της Cosmote ..

Σαν απόστρατος αξιωματικός του Ελληνικού πολεμικού ναυτικού ΔΕΝ μπορώ να τα βγάλω πέρα χωρις την οικονομική βοήθεια σας ..
θα φας καλα λεμε.
Κλασε μου μία μάντρα @@ και ΟΥΣΤ

Εχω και σοβαρότερες δουλειές με το να ασχολούμαι με ψυχολογικά προβληματικα άτομα σαν και του λόγου σου

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 08 Μάιος 2021, 07:57

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:54
Και θα τοποθετηθω και κάπου προς το νήμα , σαν απάντηση στην ΝΑΙΔΑ
Ασφαλώς και δεν υποστήριζω συμπεριφορες που προσβάλουν την δημόσια αιδώ ή την γενετήσια συμπεριφορά όπως το να ακολουθεί ένας άνδρας μία γυναίκα.με το πουλί έξω
Όμως αυτό ισχύει και για περιπτώσεις όπου την δημόσια αιδώ την προσβάλουν γυναικες ξεκωλα με προκλητική συμπεριφορά ή τραβεστί σαν τον ΒΛΑΚΙ με προκλητική συμπεριφορά

Ή τάσσεται κάποιος υπέρ των χρηστών ηθών και της κοσμιας συμπεριφοράς και του να μην προσβάλει την δημόσια αιδω ή ..τα πάντα είναι ελεύθερα
δεν το σωζεις με τιποτα.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Μάιος 2021, 07:58

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:54
Και θα τοποθετηθω και κάπου προς το νήμα , σαν απάντηση στην ΝΑΙΔΑ
Ασφαλώς και δεν υποστήριζω συμπεριφορες που προσβάλουν την δημόσια αιδώ ή την γενετήσια συμπεριφορά όπως το να ακολουθεί ένας άνδρας μία γυναίκα.με το πουλί έξω
Όμως αυτό ισχύει και για περιπτώσεις όπου την δημόσια αιδώ την προσβάλουν γυναικες ξεκωλα με προκλητική συμπεριφορά ή τραβεστί σαν τον ΒΛΑΚΙ με προκλητική συμπεριφορά

Ή τάσσεται κάποιος υπέρ των χρηστών ηθών και της κοσμιας συμπεριφοράς και του να μην προσβάλει την δημόσια αιδω ή ..τα πάντα είναι ελεύθερα
Αντε πάλι. Αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι η κάθε γυναίκα μπορεί να κυκλοφορεί όπως της γουστάρει. Αντίστοιχα και ένας άντρας. Αυτό που δεν μπορεί να κάνει μια γυναίκα είναι να κυκλοφορεί με ο αιδοίο της σε κοινή θέα. Το ίδιο και ένας άντρας. Είναι κατανοητό αυτό;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 08 Μάιος 2021, 07:59

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:56
John Brown Gun Club έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:53
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
10 Μαρ 2021, 00:31
Κύριε Πρωθυπουργε
Παρόλα τα χρήματα και αποδοχές που εχω από νόμιμες και παράνομες πηγές ..
Πέραν του ότι συντηρώ οικονομικά με πλουσιοπάροχο τρόπο την οικογένεια μου , την γυναίκα μου και τη κόρη μου ..

Συντηρώ άλλες .... τέσσερεις γυναίκες μαζί με τα παιδιά τους , φίλες της γυναίκας μου ...

Που έχουν ερωτικές σχέσεις μαζί μου ..για ένα κομμάτι ψωμί για λίγα ψώνια από σούπερ μάρκετ για πληρωμή ενός λογαριασμού της ΔΕΗ για έναν λογαριασμό της Vodafone η της Cosmote ..

Σαν απόστρατος αξιωματικός του Ελληνικού πολεμικού ναυτικού ΔΕΝ μπορώ να τα βγάλω πέρα χωρις την οικονομική βοήθεια σας ..
θα φας καλα λεμε.
Κλασε μου μία μάντρα @@ και ΟΥΣΤ

Εχω και σοβαρότερες δουλειές με το να ασχολούμαι με ψυχολογικά προβληματικα άτομα σαν και του λόγου σου
θα στα κλασω ρε και θα μαραθουν. Θα εχεις πολυ σοβαροτερα πραγματα ν ασχοληθεις συντομα οταν εγω αποφασισω να ασχοληθω με την παρτη σου.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7874
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 08 Μάιος 2021, 08:32

Η επίθεση από Αλβανό ταξιτζή σε κοπέλα και το θέμα της μαντήλας, βλέπω δεν συζητείται τόσο πολύ.
Καιρός να βγουν και τα αίσχη που κάνουν τα καλύτερα μπουρδέλα του κόσμου εναντίον Ελληνίδων αλλά και Ελλήνων μέσα στην χώρα τους. Εκεί και αν γίνονται βιασμοί.
Μόνο για ανθρώπους με ψυχικά προβλήματα (το πιθανότερο για τον τύπο) ή υπό την επήρεια ναρκωτικών, ειδικά αν είναι Έλληνες, γνωρίζουμε να γράφουμε κατεβατά.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14576
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 08 Μάιος 2021, 08:50

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 07:54
Και θα τοποθετηθω και κάπου προς το νήμα , σαν απάντηση στην ΝΑΙΔΑ
Ασφαλώς και δεν υποστήριζω συμπεριφορες που προσβάλουν την δημόσια αιδώ ή την γενετήσια συμπεριφορά όπως το να ακολουθεί ένας άνδρας μία γυναίκα.με το πουλί έξω
Όμως αυτό ισχύει και για περιπτώσεις όπου την δημόσια αιδώ την προσβάλουν γυναικες ξεκωλα με προκλητική συμπεριφορά ή τραβεστί σαν τον ΒΛΑΚΙ με προκλητική συμπεριφορά

Ή τάσσεται κάποιος υπέρ των χρηστών ηθών και της κοσμιας συμπεριφοράς και του να μην προσβάλει την δημόσια αιδω ή ..τα πάντα είναι ελεύθερα
ή απλά λες μαλακίες σαν τις προηγούμενες που έβαλε ο μπλάκι και δεν σε παίρνει να βάζεις διλήμματα

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22663
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 08 Μάιος 2021, 08:52

stavmanr έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:59
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Μάιος 2021, 00:54
Δεν χρειάζεται καμία κουλτούρα για να δράσει ένας βιαστής η δολοφόνος.
Σωστό μεν, λάθος δε.
Πολλοί άνθρωποι βιάζουν, κακοποιούν, μεταχειρίζονται άσχημα τις γυναίκες επειδή έμαθαν ότι η γυναίκα είναι μόνο για το κρεβάτι.
Κάποιοι άλλοι έμαθαν ότι η γυναίκα είναι κουνέλα που απλά πρέπει να παράγει παιδιά για το έθνος.
Κάποιοι άλλοι έμαθαν ότι η γυναίκα δεν έχει μυαλό ή ότι δεν ξέρει να κάνει τίποτα το σοβαρό.
Κάποιοι άλλοι έμαθαν ότι η γυναίκα αξίζει στην εργασία της μόνο ως γλάστρα.
Στη χώρα μας η γυναίκα προστατεύεται με ειδικό καθεστώς κατά των διακρίσεων, όχι επειδή έχουμε κουλτούρα και παιδεία, αλλά επειδή δεν έχουμε. Επειδή ακριβώς σε κάθε περίσταση, σε κάθε ευκαιρία, η γυναίκα μετατρέπεται σε όλα τα παραπάνω, έχουμε θεσπίσει νόμους για να περιορίσουμε τα αποτελέσματα της "κουλτούρας" μας αυτής.
Ναι, εδώ μιλάμε για κουλτούρα βιασμού, για έγκλημα εκτός οικογένειας. Όχι κουλτούρα κακοποίησης. Η τελευταία προφανώς υπάρχει σε ένα επίπεδο.. Οι φεμινιστριες και οι ρατσιστές πάνε να ιδεολογικοποιησουν βλακωδως εγκλήματα του κοινού ποινικού δικαίου για δικούς τους ιδεολογικού λόγους. Άσε που υπάρχει μια ολόκληρη επιστήμη που λέγεται εγκληματολογια, και τις έχουν κάνουν κουρελι όπως οι ψεκ την ιατρική.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης την 08 Μάιος 2021, 08:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 08 Μάιος 2021, 08:55

Antares έγραψε:
08 Μάιος 2021, 08:32
Η επίθεση από Αλβανό ταξιτζή σε κοπέλα και το θέμα της μαντήλας, βλέπω δεν συζητείται τόσο πολύ.
Καιρός να βγουν και τα αίσχη που κάνουν τα καλύτερα μπουρδέλα του κόσμου εναντίον Ελληνίδων αλλά και Ελλήνων μέσα στην χώρα τους. Εκεί και αν γίνονται βιασμοί.
Μόνο για ανθρώπους με ψυχικά προβλήματα (το πιθανότερο για τον τύπο) ή υπό την επήρεια ναρκωτικών, ειδικά αν είναι Έλληνες, γνωρίζουμε να γράφουμε κατεβατά.
με 20.000 θυματα τραφφικινγκ στη μπουρδελοχωρα σου, θυματα μιας βιομηχανιας οργανωμενου βιασμου που λειτουργει ανενοχλητα και συχνα με την συνδρομη της εξουσιας και του κρατους, δε σε παιρνει να μιλας για τα αισχη αλλοδαπων σε βαρος ελληνιδων.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22663
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 08 Μάιος 2021, 08:57

Εντωμεταξύ η θεωρία της κουλτούρας του βιασμού, είναι η καλύτερη δικαιολογία για κάθε βιαστή να πάρει ελαφρυντικά, αφού υποτίθεται λειτούργησε εντός των αξιών που μεγάλωσε, άρα έχει ευθύνη και η κοινωνία που τον δικαζει, και αγνοεί τα όρια του σωστού και του λάθους.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών