Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 09 Μάιος 2021, 17:14

sys3x έγραψε:
09 Μάιος 2021, 15:03
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2021, 12:38
Και αφήνω το καλύτερο για το τέλος. :lol:
stavmanr έγραψε:
09 Μάιος 2021, 12:13
Κι αν σε ακολουθήσει μέχρι το σπίτι σου. Κι αν προσπαθήσει να μπει στην αυλή σου...

Αφού δεν πιστεύεις ούτε εσύ αυτά που γράφεις, γιατί τα γράφεις;
Γιατί εγώ γράφω πάντα τα ίδια σταβ.

Εσύ είσαι αυτός που τσιρίζει ότι αν μπει κάποιος απρόσκλητος στην αυλή ή στο σπίτι σου, πρέπει ο ιδιοκτήτης του χώρου να βάλει υπεράνω όλων τη σωματική ακεραιότητα της πολύτιμης ύπαρξης του εισβολέα, πριν προβεί σε ασύμμετρες πράξεις. :lol:

Βλαξ.
stavmanr, εδώ νομίζω σε έλιωσε απολύτως δίκαια.
Το μυαλό σας και μία λίρα! :102:

Ποια σχέση έχει το γεγονός ότι η καταπάτηση της ιδιοκτησίας είναι παράνομη ή και με κακή πρόθεση, με το γεγονός ότι δεν πυροβολούμε στα καλά καθούμενα κάποιον επειδή την έκανε;
Κανείς δεν υποστήριξε, αλά Γαλή σε όλα τα υπόλοιπα νήματα, ότι έπρεπε να βγει κάποιος με ούζι και να τον κάνει σαν τρυπητήρι που στεγνώνεις το λάχανο...

Όπως πάντα, μπλέκετε μεταξύ τους άκυρα θέματα απλά και μόνο για να πειστείτε οι ίδιοι ότι έχετε δίκιο να πυροβολείτε τον καθένα.

Στο θέμα μας: φυσικά και είμαι εναντίον του να μπαίνει καθένας στην ιδιοκτησία του άλλου, είτε με το πουλί απέξω, είτε με το μαχαίρι. Αυτό συζητάμε, αλλά η Γαλή μας παριστάνει την ισαποστάκια και θεωρεί ότι το παλικάρι που πήρε την άλλη στο κατόπι με το όργανο στο χέρι, και προσπαθώντας να εισέλθει στην πολυκατοικία δεν είναι "εκ του πονηρού". Ποιος; Η Γαλή, ο φαντασιωθείς ως Ράμπο του φόρουμ, που σε άλλες τέτοιες περιπτώσεις ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ λέει "φά' τον λάχανο τον άτιμο!".
Δεν είναι "σχιζοφρενικό" αν το καλοσκεφτείς;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37758
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 09 Μάιος 2021, 17:26

Naida έγραψε:
09 Μάιος 2021, 17:08
sys3x έγραψε:
09 Μάιος 2021, 17:05
Naida έγραψε:
09 Μάιος 2021, 15:20


Οπότε κάνεις μοκο στη γωνιά σου και φιλάκια!
Σίγουρα, ένα επιχείρημα έχει μεγαλύτερη βαρύτητα όταν χρησιμοποιείται από έναν νταλικέρη.
Οπως σου αρέσει καλύτερα, δεν βάζω εγώ όρια στη φαντασία σου.
Κοίταξε, δεν έχω πρόβλημα να μου μιλάς σα νταλικέρης, αυτό δεν σημαίνει ότι μου αρέσει πχ ή ότι τίθεται θέμα ορίων της φαντασίας μου.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37758
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 09 Μάιος 2021, 17:27

Μπίστης έγραψε:
09 Μάιος 2021, 17:12
sys3x έγραψε:
09 Μάιος 2021, 15:20


Πραγματικά ήθελα να ήξερα τι γκόμενους ψάχνουν (ή βρίσκουν) :o
Πραγματικά δεν θα ήθελες να ξέρεις, είσαι υπερβολικά ευαίσθητη ψυχούλα Μπίμου για να αντέξεις.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Μάιος 2021, 17:28

sys3x έγραψε:
09 Μάιος 2021, 17:26
Naida έγραψε:
09 Μάιος 2021, 17:08
sys3x έγραψε:
09 Μάιος 2021, 17:05


Σίγουρα, ένα επιχείρημα έχει μεγαλύτερη βαρύτητα όταν χρησιμοποιείται από έναν νταλικέρη.
Οπως σου αρέσει καλύτερα, δεν βάζω εγώ όρια στη φαντασία σου.
Κοίταξε, δεν έχω πρόβλημα να μου μιλάς σα νταλικέρης, αυτό δεν σημαίνει ότι μου αρέσει πχ ή ότι τίθεται θέμα ορίων της φαντασίας μου.
Γιατί αισθάνεσαι ότι σου μιλάω σαν νταλικέρης; με είδες να παρκάρω κάνα σκάνια;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

sympathy
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2020, 22:23

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sympathy » 09 Μάιος 2021, 17:37

Επιδειξιομανία
Η επιδειξιομανία αφορά έντονες σεξουαλικές φαντασιώσεις και συμπεριφορές που αφορούν την έκθεση των γεννητικών οργάνων σε ανυποψίαστο άγνωστο πρόσωπο. Σχεδόν το 100% των περιπτώσεων επιδειξιομανών είναι άντρες που εκθέτουν τα γεννητικά τους όργανα σε γυναίκες και τα θύματα είναι αποκλειστικά γυναίκες. Πολλές φορές το άτομο μπορεί να αυνανίζεται κατά τη διάρκεια της έκθεσης ή να φαντασιώνει ότι εκθέτει τα γεννητικά του όργανα.

Ο επιδειξιομανής δεν αποπειράται σχεδόν ποτέ περαιτέρω σεξουαλική επαφή με το άτομο στο οποίο επιδεικνύεται, επομένως δεν αποτελεί κίνδυνο για οποιαδήποτε άλλου είδους επίθεση. Η βαθύτερη επιθυμία του είναι να εκπλήξει ή να σοκάρει τον άλλον και λειτουργεί σχεδόν σε συνειδητό επίπεδο. Σε άλλες περιπτώσεις μπορεί να φαντασιώνει ότι το άλλο πρόσωπο που τον παρακολουθεί διεγείρεται κι εκείνο σεξουαλικά.
Πολύ συχνά όμως η επιδειξιομανία, όπως και άλλες παραφιλίες, μπορεί να αποτελεί εκδήλωση λανθάνουσας ψυχιατρικής νόσου.

Από άρθρο μιας ψυχολόγου.

Η διαφωνία μου είναι στον ορισμό. Ότι κριτήριο είναι η αντικανονική συμπεριφορά. Χρειάζεται διαχωρισμός κριτηρίων για να σταθεί η άποψη ότι το 100% είναι άνδρες. Αλλιώς στον ίδιο βαθμό είναι και οι γυναίκες επιδειξιομανείς. Απλά όταν το πράττουν είναι αποδεκτό από την κοινωνία η οποία βεβαίως χειραγωγείται πάντα.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 09 Μάιος 2021, 18:42



10 χρονια τα λεει ο δημητρακης :102::102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 09 Μάιος 2021, 19:52

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2021, 08:36
paul25 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 22:02
ΓΑΛΗ έγραψε:
08 Μάιος 2021, 21:47


Πραγματικά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι έχει γίνει κάτι τέτοιο σε πολυκατοικία και πέρασε στο χαλαρό.

Σπάσιμο πόρτας και ξυλοδαρμός χωρίς να επέμβουν καν οι γείτονες και να γίνει καταγγελία στην αστυνομία;
Μα και εγω το θεωρω απιστευτο γι' αυτο και το εβαλα. Παει ο αλλος οποτε θελει στον οροφο τους, σπαει πορτα και τις ξυλοφορτωνει οποτε θελει και κανεις δεν λεει τιποτα; Η κοπελα γραφει πως εχουν κανει τα νομιμα αλλα υπαρχει αργοπορια απο τις αρχες. Ειναι δυνατον να μην νοιωθουν ασφαλεια στο ιδιο τους το σπιτι;
H αλήθεια είναι ότι υπάρχουν κάποια στοιχεία στο μήνυμα, που θολώνουν λίγο την εικόνα.
Η κοπέλα αναφέρει ότι έχει την ατυχία να μην υπάρχει κάμερα στην είσοδο, πράγμα που δεν έχει σημασία γιατί α) ο τύπος μένει στην πολυκατοικία και β) η επίθεση έγινε στο διαμέρισμα. Τι ακριβώς θα κατέγραφε στην είσοδο της πολυκατοικίας η κάμερα, από τη στιγμή που ο συγκεκριμένος ζει στην πολυκατοικία;
Αναφέρει επίσης ότι από στο σπίτι δεν υπάρχει η πατρική φιγούρα ενός αληθινού άντρα από το 2014. Κάτι που ίσως να σημαίνει ότι ο τύπος έχει σχέση με τη μάνα ή μία από τις κόρες και ότι ίσως να μην μένει σε άλλο διαμέρισμα αλλά στο δικό τους... ή δικό του.
Ναι, ίσως είναι μια υπερβολική υπόθεση αλλά είναι η μόνη που δικαιολογεί την τόσο προκλητική αδράνεια της αστυνομίας. Δηλαδή να πρόκειται για μία ακόμη περίπτωση "ενδοοικογενειακής" κακοποίησης που για τον α ή β λόγο δεν γίνεται ολοκληρωμένη καταγγελία, λόγω φόβου/οικονομικής εξάρτησης κλπ
Καλά! Για ενδοοικογενειακή βία το κόβω και εγώ. Μάλλον ο πατέρας θα είναι που θα μένει στην ίδια πολυκατοικία αλλού. Ωστόσο κάμερα μπορεί να βάλει στην πόρτα της, δικό της διαμέρισμα είναι. Μάλλον θα ήθελε να είχε καταγράψει τις βίαιες εισόδους για να έχει αδιάσειστα στοιχεία.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Μάιος 2021, 19:54

paul25 έγραψε:
09 Μάιος 2021, 19:52
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2021, 08:36
paul25 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 22:02


Μα και εγω το θεωρω απιστευτο γι' αυτο και το εβαλα. Παει ο αλλος οποτε θελει στον οροφο τους, σπαει πορτα και τις ξυλοφορτωνει οποτε θελει και κανεις δεν λεει τιποτα; Η κοπελα γραφει πως εχουν κανει τα νομιμα αλλα υπαρχει αργοπορια απο τις αρχες. Ειναι δυνατον να μην νοιωθουν ασφαλεια στο ιδιο τους το σπιτι;
H αλήθεια είναι ότι υπάρχουν κάποια στοιχεία στο μήνυμα, που θολώνουν λίγο την εικόνα.
Η κοπέλα αναφέρει ότι έχει την ατυχία να μην υπάρχει κάμερα στην είσοδο, πράγμα που δεν έχει σημασία γιατί α) ο τύπος μένει στην πολυκατοικία και β) η επίθεση έγινε στο διαμέρισμα. Τι ακριβώς θα κατέγραφε στην είσοδο της πολυκατοικίας η κάμερα, από τη στιγμή που ο συγκεκριμένος ζει στην πολυκατοικία;
Αναφέρει επίσης ότι από στο σπίτι δεν υπάρχει η πατρική φιγούρα ενός αληθινού άντρα από το 2014. Κάτι που ίσως να σημαίνει ότι ο τύπος έχει σχέση με τη μάνα ή μία από τις κόρες και ότι ίσως να μην μένει σε άλλο διαμέρισμα αλλά στο δικό τους... ή δικό του.
Ναι, ίσως είναι μια υπερβολική υπόθεση αλλά είναι η μόνη που δικαιολογεί την τόσο προκλητική αδράνεια της αστυνομίας. Δηλαδή να πρόκειται για μία ακόμη περίπτωση "ενδοοικογενειακής" κακοποίησης που για τον α ή β λόγο δεν γίνεται ολοκληρωμένη καταγγελία, λόγω φόβου/οικονομικής εξάρτησης κλπ
Καλά! Για ενδοοικογενειακή βία το κόβω και εγώ. Μάλλον ο πατέρας θα είναι που θα μένει στην ίδια πολυκατοικία αλλού. Ωστόσο κάμερα μπορεί να βάλει στην πόρτα της, δικό της διαμέρισμα είναι. Μάλλον θα ήθελε να είχε καταγράψει τις βίαιες εισόδους για να έχει αδιάσειστα στοιχεία.
Ο πατέρας δεν είναι αφού το λέει. Κάποια άλλη σχέση παίζει. Δεν μπορεί να είναι ένας άκυρος τέλειως.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69581
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Μάιος 2021, 19:59

paul25 έγραψε:
09 Μάιος 2021, 19:52
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2021, 08:36
paul25 έγραψε:
08 Μάιος 2021, 22:02


Μα και εγω το θεωρω απιστευτο γι' αυτο και το εβαλα. Παει ο αλλος οποτε θελει στον οροφο τους, σπαει πορτα και τις ξυλοφορτωνει οποτε θελει και κανεις δεν λεει τιποτα; Η κοπελα γραφει πως εχουν κανει τα νομιμα αλλα υπαρχει αργοπορια απο τις αρχες. Ειναι δυνατον να μην νοιωθουν ασφαλεια στο ιδιο τους το σπιτι;
H αλήθεια είναι ότι υπάρχουν κάποια στοιχεία στο μήνυμα, που θολώνουν λίγο την εικόνα.
Η κοπέλα αναφέρει ότι έχει την ατυχία να μην υπάρχει κάμερα στην είσοδο, πράγμα που δεν έχει σημασία γιατί α) ο τύπος μένει στην πολυκατοικία και β) η επίθεση έγινε στο διαμέρισμα. Τι ακριβώς θα κατέγραφε στην είσοδο της πολυκατοικίας η κάμερα, από τη στιγμή που ο συγκεκριμένος ζει στην πολυκατοικία;
Αναφέρει επίσης ότι από στο σπίτι δεν υπάρχει η πατρική φιγούρα ενός αληθινού άντρα από το 2014. Κάτι που ίσως να σημαίνει ότι ο τύπος έχει σχέση με τη μάνα ή μία από τις κόρες και ότι ίσως να μην μένει σε άλλο διαμέρισμα αλλά στο δικό τους... ή δικό του.
Ναι, ίσως είναι μια υπερβολική υπόθεση αλλά είναι η μόνη που δικαιολογεί την τόσο προκλητική αδράνεια της αστυνομίας. Δηλαδή να πρόκειται για μία ακόμη περίπτωση "ενδοοικογενειακής" κακοποίησης που για τον α ή β λόγο δεν γίνεται ολοκληρωμένη καταγγελία, λόγω φόβου/οικονομικής εξάρτησης κλπ
Καλά! Για ενδοοικογενειακή βία το κόβω και εγώ. Μάλλον ο πατέρας θα είναι που θα μένει στην ίδια πολυκατοικία αλλού. Ωστόσο κάμερα μπορεί να βάλει στην πόρτα της, δικό της διαμέρισμα είναι. Μάλλον θα ήθελε να είχε καταγράψει τις βίαιες εισόδους για να έχει αδιάσειστα στοιχεία.
Από τη στιγμή που λέει ημερομηνία (2014) βρίσκω χλωμό να είναι ο βιολογικός πατέρας. Μάλλον είναι η ημερομηνία συγκατοίκησης με τον εν λόγω.

Όλα αυτά φυσικά είναι υποθέσεις από τα στοιχεία που δίνονται στο κείμενο της. Πιθανόν να υπάρχουν κι άλλα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24494
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 09 Μάιος 2021, 20:10

Πάντως ο πουτσιλενιος σύμφωνα με τις καταγγελίες φαίνεται ότι αποθρασσυμενος από την απόλυτη ατιμωρησία (ανατριχιαστικό ότι η άλλη έδωσε αριθμό και η μπατσινα χρατς χρουτς) το είχε πάει πολύ πιο πέρα από την απλή επιδειξιομανία και ήταν ενδεχομένως θέμα χρόνου να το χοντρυνει κακουργηματικα.

Τώρα όμως και ένα χρόνο με αναστολή να φάει είναι σίγουρο ότι θα έχει ισόβιο πρόβλημα οπουδήποτε απαιτείται background check. Χώρια που του βγήκε το όνομα.

Δεν τον λυπάμαι καθόλου. Και δε μπορώ να καταλάβω γιατί με πέντε θύματα από τη φωτογραφία που κυκλοφόρησε ανεπίσημα ο εισαγγελέας δε διστάζει να κυκλοφορήσει και επίσημα.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14929
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Μάιος 2021, 20:14

foscilis έγραψε:
09 Μάιος 2021, 20:10
Πάντως ο πουτσιλενιος σύμφωνα με τις καταγγελίες φαίνεται ότι αποθρασσυμενος από την απόλυτη ατιμωρησία (ανατριχιαστικό ότι η άλλη έδωσε αριθμό και η μπατσινα χρατς χρουτς) το είχε πάει πολύ πιο πέρα από την απλή επιδειξιομανία και ήταν ενδεχομένως θέμα χρόνου να το χοντρυνει κακουργηματικα.

Τώρα όμως και ένα χρόνο με αναστολή να φάει είναι σίγουρο ότι θα έχει ισόβιο πρόβλημα οπουδήποτε απαιτείται background check. Χώρια που του βγήκε το όνομα.

Δεν τον λυπάμαι καθόλου. Και δε μπορώ να καταλάβω γιατί με πέντε θύματα από τη φωτογραφία που κυκλοφόρησε ανεπίσημα ο εισαγγελέας δε διστάζει να κυκλοφορήσει και επίσημα.
γιατί προς το παρόν κατηγορείται για απλό πλημμέλημα
Φως» στη δράση του 22χρονου φοιτητή που παρενόχλησε σεξουαλικά νεαρή στη Νέα Σμύρνη «ρίχνουν» οι καταγγελίες ακόμα έξι γυναικών.

Σύμφωνα με πληροφορίες, μετά τη δημοσίευση του βίντεο από τη νεαρή, στο τμήμα Ασφαλείας Νέας Σμύρνης κατέθεσαν ακόμη τέσσερις γυναίκες, οι οποίες αναγνώρισαν τον 22χρονο ως το πρόσωπο που τις παρενόχλησε σεξουαλικά.

Ακόμα μία γυναίκα κατέθεσε ηλεκτρονικά επειδή βρίσκεται στην Κύπρο, σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες της εφημερίδας «μπαμ».

Την ίδια στιγμή, οι Αρχές απέστειλαν στην εισαγγελία μία ακόμη δικογραφία που είχε σχηματιστεί στις 10 Δεκεμβρίου 2020, όταν δύο νεαρές, η Όλγα και η Φωτεινή, είχαν καταγγείλει έναν άγνωστο νεαρό ο οποίος φέρεται να τις πήρε στο κυνήγι. Οι νεαρές φέρονται να τον αναγνώρισαν.

Μαρτυρίες
Οι κοπέλες στις μαρτυρίες τους έχουν υποστηρίξει πως τις ακολουθούσε με ακάλυπτο το μόριό του και τις ακολουθούσε στα ασανσέρ.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η 28χρονη Άννα έχει καταγγείλει πως ο 22χρονος αυτοϊκανοποιήθηκε πίσω από την πλάτη της, ενώ εκείνη περίμενε στη στάση λεωφορείου στην Καλλιθέα.

Με πλησίασε και χωρίς να το καταλάβω αυνανιζόταν πίσω μου. Άκουσα σχεδόν την ανάσα του. Καθώς με είχε πλησιάσει πάρα πολύ, είχε ήδη ικανοποιηθεί πάνω μου, χωρίς καν να προλάβω να αντιδράσω. Ήμουν σε σοκ. Του είπα μόνο “τι κάνεις εκεί ρε!”. Δεν τρόμαξε, κουμπώθηκε και έφυγε ανενόχλητος», κατέθεσε η 28χρονη Άννα.

Η 22χρονη Διονυσία, ενώ επέστρεφε στο σπίτι της στον Νέο Κόσμο, άνοιξε την πόρτα της πολυκατοικίας της για να μπει διαπίστωσε πως την ακολουθούσε ο νεαρός και «ακολούθησε πάλη κατά τη διάρκεια της οποίας με έπιασε από το λαιμό».

«Εγώ κατάλαβα από τον τρόπο που με κοιτούσε ότι κάτι κακό θα συμβεί και πραγματικά εκείνος άρχισε να με κυνηγάει τρέχοντας. Εγώ πανικοβλήθηκα και άρχισα να τρέχω με κατεύθυνση προς την οικία μου. Μετά από 100 μέτρα έφτασα στο σπίτι μου, πέρασα την καγκελόπορτα, όπως έκανε και εκείνος, άνοιξα την γυάλινη κεντρική είσοδο και πριν προλάβω να την κλείσω έβαλε το χέρι του στην επιφάνεια με σκοπό να με σπρώξει και να μην ασφαλίσει. Εγώ με τη σειρά μου έσπρωχνα με την αντίθετη φορά την πόρτα και κατάφερα τελικά να την κλείσω. Όταν βεβαιώθηκα ότι είμαι ασφαλής κοντοστάθηκα προκειμένου να διακρίνω καλύτερα τα χαρακτηριστικά του σε περίπτωση που τον γνώριζα. Τότε αυτός κατέβασε το παντελόνι του, έβγαλε το μόριό του και αυνανίστηκε», είπε η 24χρονη Χριστίνα.

Η 25χρονη Τέτα ισχυρίστηκε: «διαπίστωσα πως με ακολουθούσε άγνωστο προς εμένα άτομο με χαρακτηριστικά: ηλικία 25 ετών, περί 1,85 μέτρα ύψος, με λίγα μούσια, αδύνατο σωματότυπο. Τον ρώτησα άμα ψάχνει κάτι καθώς μου φάνηκε φυσιολογικό, λόγω του νεαρού της ηλικίας του και αφήνοντάς τον να με πλησιάσει μου είπε ότι θέλει να γλείψει τα δάχτυλα των ποδιών μου. Του είπα να απομακρυνθεί, αλλά συνέχισε να με ακολουθεί και μου ψιθύρισε “κάτσε λίγο να σου πω, έλα θα περάσουμε ωραία” και με παρότρυνε να μη φοβάμαι. Καθώς απομακρυνόμουν και αυτός με ακολουθούσε πολύ κοντά μου, διαπίστωσα ότι είχε βγάλει το μόριό ρου και το είχε ακουμπήσει στον αριστερό γλουτό μου, πάνω από τα ρούχα μου. Του φώναξα και τον χτύπησα για να τον απομακρύνω αλλά αυτός το έβαλε στα πόδια».

Τι ποινή αντιμετωπίζει ο 22χρονος επίδοξος «δράκος»

Ο 22χρονος οδηγήθηκε στις δικαστικές αρχές την Παρασκευή, ωστόσο η νομική του εκπροσώπηση ζήτησε προθεσμία και ο κατηγορούμενος κρατήθηκε.

Μιλώντας στην ΕΡΤ, ο δικηγόρος Γιάννης Μαρακάκης, εξήγησε πως ο 22χρονος είναι αντιμέτωπος με πλημμέλημα και η ποινή φυλάκισης που προβλέπεται είναι ένα έτος. Επειδή, δε, δεν φαίνεται να έχει ποινικό παρελθόν η ποινή του μπορεί να έχει ανασταλτική ισχύ.

Σύμφωνα με τον κ. Μαρακάκη, αν αποδειχθεί η εμπλοκή του σε όλες τις καταγγελίες που έχουν γίνει σε βάρος του, η ποινή που θα του επιβληθεί ενδέχεται να αυξηθεί, ωστόσο το αδίκημα δεν θα μετατραπεί σε κακούργημα.

«Η επαναληπτικότητα μπορεί να επιβαρύνει σε μικρό μέρος την ποινή, αλλά δεν μπορεί να καταστεί το έγκλημα κακούργημα» είπε ο κ. Μαρακάκης.
αν δεν δέσουν οι υπόλοιπες κατηγορίες, ούτε μια μέρα δε θα πάει φυλακή...
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Μάιος 2021, 20:15

foscilis έγραψε:
09 Μάιος 2021, 20:10
Πάντως ο πουτσιλενιος σύμφωνα με τις καταγγελίες φαίνεται ότι αποθρασσυμενος από την απόλυτη ατιμωρησία (ανατριχιαστικό ότι η άλλη έδωσε αριθμό και η μπατσινα χρατς χρουτς) το είχε πάει πολύ πιο πέρα από την απλή επιδειξιομανία και ήταν ενδεχομένως θέμα χρόνου να το χοντρυνει κακουργηματικα.

Τώρα όμως και ένα χρόνο με αναστολή να φάει είναι σίγουρο ότι θα έχει ισόβιο πρόβλημα οπουδήποτε απαιτείται background check. Χώρια που του βγήκε το όνομα.

Δεν τον λυπάμαι καθόλου. Και δε μπορώ να καταλάβω γιατί με πέντε θύματα από τη φωτογραφία που κυκλοφόρησε ανεπίσημα ο εισαγγελέας δε διστάζει να κυκλοφορήσει και επίσημα.
Υπάρχει και καταγγελία για απόπειρα βιασμού.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24494
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 09 Μάιος 2021, 20:45

Σενέκας έγραψε:
09 Μάιος 2021, 20:14
foscilis έγραψε:
09 Μάιος 2021, 20:10
Πάντως ο πουτσιλενιος σύμφωνα με τις καταγγελίες φαίνεται ότι αποθρασσυμενος από την απόλυτη ατιμωρησία (ανατριχιαστικό ότι η άλλη έδωσε αριθμό και η μπατσινα χρατς χρουτς) το είχε πάει πολύ πιο πέρα από την απλή επιδειξιομανία και ήταν ενδεχομένως θέμα χρόνου να το χοντρυνει κακουργηματικα.

Τώρα όμως και ένα χρόνο με αναστολή να φάει είναι σίγουρο ότι θα έχει ισόβιο πρόβλημα οπουδήποτε απαιτείται background check. Χώρια που του βγήκε το όνομα.

Δεν τον λυπάμαι καθόλου. Και δε μπορώ να καταλάβω γιατί με πέντε θύματα από τη φωτογραφία που κυκλοφόρησε ανεπίσημα ο εισαγγελέας δε διστάζει να κυκλοφορήσει και επίσημα.
γιατί προς το παρόν κατηγορείται για απλό πλημμέλημα
Φως» στη δράση του 22χρονου φοιτητή που παρενόχλησε σεξουαλικά νεαρή στη Νέα Σμύρνη «ρίχνουν» οι καταγγελίες ακόμα έξι γυναικών.

Σύμφωνα με πληροφορίες, μετά τη δημοσίευση του βίντεο από τη νεαρή, στο τμήμα Ασφαλείας Νέας Σμύρνης κατέθεσαν ακόμη τέσσερις γυναίκες, οι οποίες αναγνώρισαν τον 22χρονο ως το πρόσωπο που τις παρενόχλησε σεξουαλικά.

Ακόμα μία γυναίκα κατέθεσε ηλεκτρονικά επειδή βρίσκεται στην Κύπρο, σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες της εφημερίδας «μπαμ».

Την ίδια στιγμή, οι Αρχές απέστειλαν στην εισαγγελία μία ακόμη δικογραφία που είχε σχηματιστεί στις 10 Δεκεμβρίου 2020, όταν δύο νεαρές, η Όλγα και η Φωτεινή, είχαν καταγγείλει έναν άγνωστο νεαρό ο οποίος φέρεται να τις πήρε στο κυνήγι. Οι νεαρές φέρονται να τον αναγνώρισαν.

Μαρτυρίες
Οι κοπέλες στις μαρτυρίες τους έχουν υποστηρίξει πως τις ακολουθούσε με ακάλυπτο το μόριό του και τις ακολουθούσε στα ασανσέρ.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η 28χρονη Άννα έχει καταγγείλει πως ο 22χρονος αυτοϊκανοποιήθηκε πίσω από την πλάτη της, ενώ εκείνη περίμενε στη στάση λεωφορείου στην Καλλιθέα.

Με πλησίασε και χωρίς να το καταλάβω αυνανιζόταν πίσω μου. Άκουσα σχεδόν την ανάσα του. Καθώς με είχε πλησιάσει πάρα πολύ, είχε ήδη ικανοποιηθεί πάνω μου, χωρίς καν να προλάβω να αντιδράσω. Ήμουν σε σοκ. Του είπα μόνο “τι κάνεις εκεί ρε!”. Δεν τρόμαξε, κουμπώθηκε και έφυγε ανενόχλητος», κατέθεσε η 28χρονη Άννα.

Η 22χρονη Διονυσία, ενώ επέστρεφε στο σπίτι της στον Νέο Κόσμο, άνοιξε την πόρτα της πολυκατοικίας της για να μπει διαπίστωσε πως την ακολουθούσε ο νεαρός και «ακολούθησε πάλη κατά τη διάρκεια της οποίας με έπιασε από το λαιμό».

«Εγώ κατάλαβα από τον τρόπο που με κοιτούσε ότι κάτι κακό θα συμβεί και πραγματικά εκείνος άρχισε να με κυνηγάει τρέχοντας. Εγώ πανικοβλήθηκα και άρχισα να τρέχω με κατεύθυνση προς την οικία μου. Μετά από 100 μέτρα έφτασα στο σπίτι μου, πέρασα την καγκελόπορτα, όπως έκανε και εκείνος, άνοιξα την γυάλινη κεντρική είσοδο και πριν προλάβω να την κλείσω έβαλε το χέρι του στην επιφάνεια με σκοπό να με σπρώξει και να μην ασφαλίσει. Εγώ με τη σειρά μου έσπρωχνα με την αντίθετη φορά την πόρτα και κατάφερα τελικά να την κλείσω. Όταν βεβαιώθηκα ότι είμαι ασφαλής κοντοστάθηκα προκειμένου να διακρίνω καλύτερα τα χαρακτηριστικά του σε περίπτωση που τον γνώριζα. Τότε αυτός κατέβασε το παντελόνι του, έβγαλε το μόριό του και αυνανίστηκε», είπε η 24χρονη Χριστίνα.

Η 25χρονη Τέτα ισχυρίστηκε: «διαπίστωσα πως με ακολουθούσε άγνωστο προς εμένα άτομο με χαρακτηριστικά: ηλικία 25 ετών, περί 1,85 μέτρα ύψος, με λίγα μούσια, αδύνατο σωματότυπο. Τον ρώτησα άμα ψάχνει κάτι καθώς μου φάνηκε φυσιολογικό, λόγω του νεαρού της ηλικίας του και αφήνοντάς τον να με πλησιάσει μου είπε ότι θέλει να γλείψει τα δάχτυλα των ποδιών μου. Του είπα να απομακρυνθεί, αλλά συνέχισε να με ακολουθεί και μου ψιθύρισε “κάτσε λίγο να σου πω, έλα θα περάσουμε ωραία” και με παρότρυνε να μη φοβάμαι. Καθώς απομακρυνόμουν και αυτός με ακολουθούσε πολύ κοντά μου, διαπίστωσα ότι είχε βγάλει το μόριό ρου και το είχε ακουμπήσει στον αριστερό γλουτό μου, πάνω από τα ρούχα μου. Του φώναξα και τον χτύπησα για να τον απομακρύνω αλλά αυτός το έβαλε στα πόδια».

Τι ποινή αντιμετωπίζει ο 22χρονος επίδοξος «δράκος»

Ο 22χρονος οδηγήθηκε στις δικαστικές αρχές την Παρασκευή, ωστόσο η νομική του εκπροσώπηση ζήτησε προθεσμία και ο κατηγορούμενος κρατήθηκε.

Μιλώντας στην ΕΡΤ, ο δικηγόρος Γιάννης Μαρακάκης, εξήγησε πως ο 22χρονος είναι αντιμέτωπος με πλημμέλημα και η ποινή φυλάκισης που προβλέπεται είναι ένα έτος. Επειδή, δε, δεν φαίνεται να έχει ποινικό παρελθόν η ποινή του μπορεί να έχει ανασταλτική ισχύ.

Σύμφωνα με τον κ. Μαρακάκη, αν αποδειχθεί η εμπλοκή του σε όλες τις καταγγελίες που έχουν γίνει σε βάρος του, η ποινή που θα του επιβληθεί ενδέχεται να αυξηθεί, ωστόσο το αδίκημα δεν θα μετατραπεί σε κακούργημα.

«Η επαναληπτικότητα μπορεί να επιβαρύνει σε μικρό μέρος την ποινή, αλλά δεν μπορεί να καταστεί το έγκλημα κακούργημα» είπε ο κ. Μαρακάκης.
αν δεν δέσουν οι υπόλοιπες κατηγορίες, ούτε μια μέρα δε θα πάει φυλακή...
Ναι αλλά στο μητρώο του θα λέει τι έκανε. Και δε μιλάμε ακριβώς για οδήγηση ΙΧ χωρίς άδεια.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14929
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Μάιος 2021, 20:47

foscilis έγραψε:
09 Μάιος 2021, 20:45
Σενέκας έγραψε:
09 Μάιος 2021, 20:14
foscilis έγραψε:
09 Μάιος 2021, 20:10
Πάντως ο πουτσιλενιος σύμφωνα με τις καταγγελίες φαίνεται ότι αποθρασσυμενος από την απόλυτη ατιμωρησία (ανατριχιαστικό ότι η άλλη έδωσε αριθμό και η μπατσινα χρατς χρουτς) το είχε πάει πολύ πιο πέρα από την απλή επιδειξιομανία και ήταν ενδεχομένως θέμα χρόνου να το χοντρυνει κακουργηματικα.

Τώρα όμως και ένα χρόνο με αναστολή να φάει είναι σίγουρο ότι θα έχει ισόβιο πρόβλημα οπουδήποτε απαιτείται background check. Χώρια που του βγήκε το όνομα.

Δεν τον λυπάμαι καθόλου. Και δε μπορώ να καταλάβω γιατί με πέντε θύματα από τη φωτογραφία που κυκλοφόρησε ανεπίσημα ο εισαγγελέας δε διστάζει να κυκλοφορήσει και επίσημα.
γιατί προς το παρόν κατηγορείται για απλό πλημμέλημα
Φως» στη δράση του 22χρονου φοιτητή που παρενόχλησε σεξουαλικά νεαρή στη Νέα Σμύρνη «ρίχνουν» οι καταγγελίες ακόμα έξι γυναικών.

Σύμφωνα με πληροφορίες, μετά τη δημοσίευση του βίντεο από τη νεαρή, στο τμήμα Ασφαλείας Νέας Σμύρνης κατέθεσαν ακόμη τέσσερις γυναίκες, οι οποίες αναγνώρισαν τον 22χρονο ως το πρόσωπο που τις παρενόχλησε σεξουαλικά.

Ακόμα μία γυναίκα κατέθεσε ηλεκτρονικά επειδή βρίσκεται στην Κύπρο, σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες της εφημερίδας «μπαμ».

Την ίδια στιγμή, οι Αρχές απέστειλαν στην εισαγγελία μία ακόμη δικογραφία που είχε σχηματιστεί στις 10 Δεκεμβρίου 2020, όταν δύο νεαρές, η Όλγα και η Φωτεινή, είχαν καταγγείλει έναν άγνωστο νεαρό ο οποίος φέρεται να τις πήρε στο κυνήγι. Οι νεαρές φέρονται να τον αναγνώρισαν.

Μαρτυρίες
Οι κοπέλες στις μαρτυρίες τους έχουν υποστηρίξει πως τις ακολουθούσε με ακάλυπτο το μόριό του και τις ακολουθούσε στα ασανσέρ.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η 28χρονη Άννα έχει καταγγείλει πως ο 22χρονος αυτοϊκανοποιήθηκε πίσω από την πλάτη της, ενώ εκείνη περίμενε στη στάση λεωφορείου στην Καλλιθέα.

Με πλησίασε και χωρίς να το καταλάβω αυνανιζόταν πίσω μου. Άκουσα σχεδόν την ανάσα του. Καθώς με είχε πλησιάσει πάρα πολύ, είχε ήδη ικανοποιηθεί πάνω μου, χωρίς καν να προλάβω να αντιδράσω. Ήμουν σε σοκ. Του είπα μόνο “τι κάνεις εκεί ρε!”. Δεν τρόμαξε, κουμπώθηκε και έφυγε ανενόχλητος», κατέθεσε η 28χρονη Άννα.

Η 22χρονη Διονυσία, ενώ επέστρεφε στο σπίτι της στον Νέο Κόσμο, άνοιξε την πόρτα της πολυκατοικίας της για να μπει διαπίστωσε πως την ακολουθούσε ο νεαρός και «ακολούθησε πάλη κατά τη διάρκεια της οποίας με έπιασε από το λαιμό».

«Εγώ κατάλαβα από τον τρόπο που με κοιτούσε ότι κάτι κακό θα συμβεί και πραγματικά εκείνος άρχισε να με κυνηγάει τρέχοντας. Εγώ πανικοβλήθηκα και άρχισα να τρέχω με κατεύθυνση προς την οικία μου. Μετά από 100 μέτρα έφτασα στο σπίτι μου, πέρασα την καγκελόπορτα, όπως έκανε και εκείνος, άνοιξα την γυάλινη κεντρική είσοδο και πριν προλάβω να την κλείσω έβαλε το χέρι του στην επιφάνεια με σκοπό να με σπρώξει και να μην ασφαλίσει. Εγώ με τη σειρά μου έσπρωχνα με την αντίθετη φορά την πόρτα και κατάφερα τελικά να την κλείσω. Όταν βεβαιώθηκα ότι είμαι ασφαλής κοντοστάθηκα προκειμένου να διακρίνω καλύτερα τα χαρακτηριστικά του σε περίπτωση που τον γνώριζα. Τότε αυτός κατέβασε το παντελόνι του, έβγαλε το μόριό του και αυνανίστηκε», είπε η 24χρονη Χριστίνα.

Η 25χρονη Τέτα ισχυρίστηκε: «διαπίστωσα πως με ακολουθούσε άγνωστο προς εμένα άτομο με χαρακτηριστικά: ηλικία 25 ετών, περί 1,85 μέτρα ύψος, με λίγα μούσια, αδύνατο σωματότυπο. Τον ρώτησα άμα ψάχνει κάτι καθώς μου φάνηκε φυσιολογικό, λόγω του νεαρού της ηλικίας του και αφήνοντάς τον να με πλησιάσει μου είπε ότι θέλει να γλείψει τα δάχτυλα των ποδιών μου. Του είπα να απομακρυνθεί, αλλά συνέχισε να με ακολουθεί και μου ψιθύρισε “κάτσε λίγο να σου πω, έλα θα περάσουμε ωραία” και με παρότρυνε να μη φοβάμαι. Καθώς απομακρυνόμουν και αυτός με ακολουθούσε πολύ κοντά μου, διαπίστωσα ότι είχε βγάλει το μόριό ρου και το είχε ακουμπήσει στον αριστερό γλουτό μου, πάνω από τα ρούχα μου. Του φώναξα και τον χτύπησα για να τον απομακρύνω αλλά αυτός το έβαλε στα πόδια».

Τι ποινή αντιμετωπίζει ο 22χρονος επίδοξος «δράκος»

Ο 22χρονος οδηγήθηκε στις δικαστικές αρχές την Παρασκευή, ωστόσο η νομική του εκπροσώπηση ζήτησε προθεσμία και ο κατηγορούμενος κρατήθηκε.

Μιλώντας στην ΕΡΤ, ο δικηγόρος Γιάννης Μαρακάκης, εξήγησε πως ο 22χρονος είναι αντιμέτωπος με πλημμέλημα και η ποινή φυλάκισης που προβλέπεται είναι ένα έτος. Επειδή, δε, δεν φαίνεται να έχει ποινικό παρελθόν η ποινή του μπορεί να έχει ανασταλτική ισχύ.

Σύμφωνα με τον κ. Μαρακάκη, αν αποδειχθεί η εμπλοκή του σε όλες τις καταγγελίες που έχουν γίνει σε βάρος του, η ποινή που θα του επιβληθεί ενδέχεται να αυξηθεί, ωστόσο το αδίκημα δεν θα μετατραπεί σε κακούργημα.

«Η επαναληπτικότητα μπορεί να επιβαρύνει σε μικρό μέρος την ποινή, αλλά δεν μπορεί να καταστεί το έγκλημα κακούργημα» είπε ο κ. Μαρακάκης.
αν δεν δέσουν οι υπόλοιπες κατηγορίες, ούτε μια μέρα δε θα πάει φυλακή...
Ναι αλλά στο μητρώο του θα λέει τι έκανε. Και δε μιλάμε ακριβώς για οδήγηση ΙΧ χωρίς άδεια.
Δε νομίζω ότι υπάρχει ακριβώς ειδικό μητρώο για καταδικασμένους για σεξουαλικά εγκλήματα όπως σε άλλες χώρες. Δυστυχώς, το πλημμέλημα είναι πλημμέλημα
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22670
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 09 Μάιος 2021, 21:02

Εδώ μιλάμε και για επιθέσεις, άρα μπορεί να πάει και για απόπειρα βιασμού. Και δεύτερον αφού υπάρχουν τόσες επιθέσεις, μπορεί να υπάρχουν κι άλλες. Το ότι δεν έχει βγει επίσημα η φάτσα του, ενώ ανεβάζουν κάτι κλεφτρονια και βαπορακια της πλάκας, ειναι αδιανόητο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών