Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7066
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 20 Ιουν 2021, 16:07

Το ότι ο κατηγορούμενος μετήχθη στα δικαστήρια με αλεξίσφαιρο και με τέτοια μέτρα ασφαλείας, δεν το σχολίασε κανείς..

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27230
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 20 Ιουν 2021, 16:12

Parrot έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:07
Το ότι ο κατηγορούμενος μετήχθη στα δικαστήρια με αλεξίσφαιρο και με τέτοια μέτρα ασφαλείας, δεν το σχολίασε κανείς..
Στάνταρ διαδικασία για να αποφευχθούν έκτροπα από την αντίπαλη πλευρά η μη τους τη πέσει κάνας αυτοκλητος τιμωρος.

Πάντα γίνεται αυτό σε τέτοια αδικήματα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 20 Ιουν 2021, 16:12

runner έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:05
stavmanr έγραψε:
20 Ιουν 2021, 14:33
Δεν ξεχνιούνται ούτε οι "αλγερινοί δράστες" του Μετρό που ήταν τόσο αλγερινοί όσο εσύ είσαι από το Σείριο.
Και στις υποθέσεις με το βιτριόλι και τη Δώρα Ζέμπερη τα ίδια έλεγαν στα κανάλια, υπονοούμενα για ξένης καταγωγής δράστες, με σύσσωμο το ψευτοεθνικιστικό σκυλολόι να κάνει πάρτυ στα φόρουμ και στα σχόλια των ειδησεογραφικών ιστοσελίδων, ειδικά στη δεύτερη υπόθεση.
εσείς δλδ τι κάνετε διαφορετικά και δυσανασχετείτε?

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7066
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 20 Ιουν 2021, 16:15

George_V έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:12
Parrot έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:07
Το ότι ο κατηγορούμενος μετήχθη στα δικαστήρια με αλεξίσφαιρο και με τέτοια μέτρα ασφαλείας, δεν το σχολίασε κανείς..
Στάνταρ διαδικασία για να αποφευχθούν έκτροπα από την αντίπαλη πλευρά η μη τους τη πέσει κάνας αυτοκλητος τιμωρος.

Πάντα γίνεται αυτό σε τέτοια αδικήματα.
Δεν το βλέπουμε συχνά αυτό σε υποθέσεις "εγκλημάτων πάθους".

runner
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 20 Ιουν 2021, 16:16

nowhere έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:12
εσείς δλδ τι κάνετε διαφορετικά και δυσανασχετείτε?
Ποιοί είμαστε οι ''εμείς'' και τι κάνουμε οι ''εμείς'' διαφορετικά;

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 20 Ιουν 2021, 16:26

"εσεις"είστε οι απέναντι από τους άλλους,τους μαλάκες.η ερώτηση μου είναι τι κάνετε διαφορετικά και είστε σωστοί

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27230
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 20 Ιουν 2021, 16:34

Parrot έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:15
George_V έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:12
Parrot έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:07
Το ότι ο κατηγορούμενος μετήχθη στα δικαστήρια με αλεξίσφαιρο και με τέτοια μέτρα ασφαλείας, δεν το σχολίασε κανείς..
Στάνταρ διαδικασία για να αποφευχθούν έκτροπα από την αντίπαλη πλευρά η μη τους τη πέσει κάνας αυτοκλητος τιμωρος.

Πάντα γίνεται αυτό σε τέτοια αδικήματα.
Δεν το βλέπουμε συχνά αυτό σε υποθέσεις "εγκλημάτων πάθους".
Έχει συμβεί πολλές φορές και είναι στάνταρ διαδικασία. Όταν δεν το βλέπεις είναι γιατί έχει αρνηθεί ο ίδιος ο κρατούμενος να βάλει αλεξίσφαιρο.

Στην Κρήτη η στη Μάνη που υπάρχει ο φόβος της βεντέτας όχι μόνο αλεξίσφαιρο του βάζουν αλλά πάει και συνοδεία εκαμιτων με πολυβόλα ως τρομοκράτης.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 20 Ιουν 2021, 16:56

runner έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:05
stavmanr έγραψε:
20 Ιουν 2021, 14:33
Δεν ξεχνιούνται ούτε οι "αλγερινοί δράστες" του Μετρό που ήταν τόσο αλγερινοί όσο εσύ είσαι από το Σείριο.
Και στις υποθέσεις με το βιτριόλι και τη Δώρα Ζέμπερη τα ίδια έλεγαν στα κανάλια, υπονοούμενα για ξένης καταγωγής δράστες, με σύσσωμο το ψευτοεθνικιστικό σκυλολόι να κάνει πάρτυ στα φόρουμ και στα σχόλια των ειδησεογραφικών ιστοσελίδων, ειδικά στη δεύτερη υπόθεση.
Στην υπόθεση της Δώρας είχε στοχοποιηθει ο πατέρας της.
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7420
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 20 Ιουν 2021, 17:09

Lugozzi έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:56
Στην υπόθεση της Δώρας είχε στοχοποιηθει ο πατέρας της.
αυτή η υπόθεση δε νομίζω να εξιχνιάστηκε.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 20 Ιουν 2021, 17:15

Η γνώμη μου πάντως είναι πως έγινε ένα φριχτό έγκλημα,ο ένοχος βρέθηκε,η δικαιοσύνη πιστεύω πως θα πράξει κατά το δοκούν,αν είναι να έρθουν και άλλα στοιχεία στη φόρα,καλώς να έλθουν,αλλά από εκεί και πέρα,πολύ το συζητάτε μου φαίνεται,τι και πως και αν έτσι τότε αλλιώς,,,
Πάει,τελείωσε,η κοπέλα δεν γυρνάει πίσω,καιρός να αφήσουμε τα πράγματα όπως έχουν.
Ήδη στα μεγάλα σάιτς,από την ημέρα της αποκάλυψης του δολοφόνου,διεξάγεται μία Καρολαϊνιάδα άνευ προηγουμένου,έχουν βγει όλα τα προσωπικά της στη φόρα για κατανάλωση.

Τα περί γυναικοκτονίας κλπ,είναι φυσικά αστειότητες.
Ένας μαλάκας ψυχάκιας διέπραξε το πιο ηλίθιο έγκλημα.Αυτό έγινε.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 20 Ιουν 2021, 17:28

Σε ευχαριστώ πολύ pj!
:wave:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 20 Ιουν 2021, 17:29

sys3x έγραψε:
20 Ιουν 2021, 17:28
Σε ευχαριστώ πολύ pj!
:wave:
Τώρα είμαι ο BCW :lol:

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27230
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 20 Ιουν 2021, 17:43

BigChiefWahoo έγραψε:
20 Ιουν 2021, 17:29
sys3x έγραψε:
20 Ιουν 2021, 17:28
Σε ευχαριστώ πολύ pj!
:wave:
Τώρα είμαι ο BCW :lol:
Διαβασα

"Τώρα είμαι στο WC"

:-?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 20 Ιουν 2021, 17:49

Σενέκας έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:30
φαντάσου τώρα να είσαι 50-55π, με γυναίκα, παιδιά κλπ, και να τη βρίσκεις πιάνοντας ένα λάπτοπ και κάνοντας πλάκα με μια τραγική υπόθεση δολοφονίας. Να τρίβεις τις κάλτσες, να γράφεις "ωραίο μωρό η καρολάιν"(γράφτηκε απ'τον γενιά, δεν ξέρω αν σβήστηκε), "φαίνεται καλό παιδί ο μπάμπης" ή "δώστης astra zeneca και τελείωνε", και μ'αυτά τα αστεία τώρα να χαχανίζεις και να σκέφτεσαι τι καλά που τριγκάρεις τους αριστερούς. Μιλάμε για τραγικές υπάρξεις, σχεδόν για λύπηση...
Αυτό δεν είναι τίποτα

Φαντάσου να είσαι 20κατι χρόνων και αντί να πηδας κανα γκομενάκι , εσύ να γράφεις σε αγνώστους για το πόσο βιτσιοζος ήταν ο Χ άνθρωπος το 1548, πως έχεζε ο Ψ το 1604 και τις εμπειρίες του Ζ σε ένα σκοτεινό υπόγειο μπουρδέλο του 1861.


Αν είχες και κάποια αντιληπτική ικανότητα ίσως επιχειρούσα να σου εξηγήσω πως το να σατιρίζει κανείς τον Χ, τον Ψ και τον Ζ στα προηγούμενα παραδείγματα είναι το ίδιο με τον άλλον που λέει για το Ζενεκα της Καρολάιν διότι και τα δύο ήταν υπαρκτά πρόσωπα και όχι δημόσια. Αλλά δεν το επιχειρώ ποτέ αυτο σε τεταρτοδεσμιτες
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 20 Ιουν 2021, 17:57

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Ιουν 2021, 12:32
Nostalgia έγραψε:
20 Ιουν 2021, 12:27
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
20 Ιουν 2021, 12:02


Ο Prepon θέλει να παρουσιάζεται ως αντισυμβατικός και έχει υιοθετήσει τώρα ένα αφήγημα για να το επιτύχει. Πιθανολογώ πως ούτε που πιστεύει όσα ισχυρίζεται. Τουλάχιστον το ελπίζω να μην τα πιστεύει.
:smt023
Εγώ νομίζω ότι η επίμονη υπερασπιστική τάση που εκφράζει για τον αναξιοπαθούντα Μπάμπη, είναι απλώς μια προβολή των δικών του "πιστεύω", που θεωρεί ως τα πρέποντα κοινωνικά θεμέλια.
Εγώ κυρά Κατίνα μου παλι νομίζω πως όποιος δεν αντέχει να δει την κατάσταση τη δική του, κάνει φοκους στους άλλους.

Θα πρότεινα να το ξεπεράσουμε αν το επιτρέπουν και οι ορμόνες βεβαίως και να μενουμε στις θέσεις που εκφράζει ο καθένας

Είπα γιατί πιστεύω πως ο Μπάμπης ήταν καλό παιδί.
Έφερα και μαρτυρίες του θύματος αλλά και της μοναδικής φίλης του θύματος στην Αθήνα που το επιβεβαιώνουν.

Φυσικά μπορεί να κάνω και λαθος, αλλά είμαι συνεπής. Ακολουθώ πάντα τα στοιχεία.


Όποιος διαφωνεί να παραθέσει τα αντίστοιχα στοιχεία που να δείχνουν πως ο θύτης ήταν κωλοπαιδο και αλήτης αντί να ασχολείται με εμένα.

Υγ. Θεωρώ δεδομένο πως και οι καλοί άνθρωποι υπό συνθήκες μπορούν να κάνουν κακα πράγματα, δλδ δεν θεωρώ πως όλοι οι δολοφόνοι είναι κακοι ανθρωποι.
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών