Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 20 Ιουν 2021, 21:08

Lugozzi έγραψε:
20 Ιουν 2021, 20:05
Μπαντάς έγραψε:
20 Ιουν 2021, 20:04
Μια χαρά ισόβια έφαγε τις προάλλες η πυτισσα που ξεκανε τον πεθερό της με τηγάνι
Ποια υπόθεση ήταν?
Εκείνη που τηγάνισε τον πεθερό της.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23107
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 20 Ιουν 2021, 21:10

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
20 Ιουν 2021, 21:07
AlienWay έγραψε:
20 Ιουν 2021, 21:06
Είχαμε γυναικοκτονία και σκυλοκτονία μαζί.
Τα κίνητρα ήταν έμφυλα και σπισιστικά;
Αγνωστο.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Μπαντάς
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: 11 Δεκ 2020, 10:34

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπαντάς » 20 Ιουν 2021, 21:12

Προέβη στη σκυλοκτονια γιατί πιθανότατα δεν ήθελε να αφήσει μάρτυρες
μακρυά απο κουκυά

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Ιουν 2021, 21:15

Beria έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:01
Kauldron έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:28
Fluffy έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:08
clown alt-right 2.jpg
Η υπόθεση Φραντζή είχε και πολιτική χροιά, κατά τη γνώμη σου?
Τι πολιτική χροιά είχε η υπόθεση Φραντζή;
Δεν είχε. Αυτό λέω.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Ιουν 2021, 21:19

Fluffy έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:32
Kauldron έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:28
Fluffy έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:08
clown alt-right 2.jpg
Η υπόθεση Φραντζή είχε και πολιτική χροιά, κατά τη γνώμη σου?
δεν γνωρίζω την υπόθεση
https://www.crimetimes.gr/%CF%85%CF%80% ... %81%CE%B1/

Κάποιες εφημερίδες της εποχής, είχαν τη φαεινή ιδέα να βάλουν πρωτοσέλιδο φωτογραφία με το κομματιασμένο σώμα της κοπέλας. Ήμουν παιδάκι τότε, και ακόμα το θυμάμαι.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25134
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 20 Ιουν 2021, 21:22

Καταραμένος Ιούνιος του 87
Είχαν γαμηθει με το μπάσκετ
Ήμουν φαντάρος
Είχε το χειρότερο καύσωνα όλων των εποχών με εκατοντάδες γέρους νεκρούς
Είχαν απεργία τα σκουπιδιαρικα με καύσωνα
Και ο τύπος έκανε κομμάτια τη γυναίκα του και την σκόρπισε σε σκουπιδοτενεκέδες

Και το ΠΑΣΟΚ παντού
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 20 Ιουν 2021, 21:24

Beria έγραψε:
20 Ιουν 2021, 21:22
Καταραμένος Ιούνιος του 87
Είχαν γαμηθει με το μπάσκετ
Ήμουν φαντάρος
Είχε το χειρότερο καύσωνα όλων των εποχών με εκατοντάδες γέρους νεκρούς
Είχαν απεργία τα σκουπιδιαρικα με καύσωνα
Και ο τύπος έκανε κομμάτια τη γυναίκα του και την σκόρπισε σε σκουπιδοτενεκέδες

Και το ΠΑΣΟΚ παντού
Δεν ήταν ο χειρότερος καύσωνας, απλά δεν υπήρχαν πολλά λάηφ σαπόρτ εκείνη την εποχή.
Στα άλλα συμφωνώ, μύριζε παντού ΠΑΣΟΚ κι αγριομέντα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69781
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 20 Ιουν 2021, 22:42

Prepon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 20:06
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Ιουν 2021, 18:56
Prepon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 17:57


Εγώ κυρά Κατίνα μου παλι νομίζω πως όποιος δεν αντέχει να δει την κατάσταση τη δική του, κάνει φοκους στους άλλους.

Θα πρότεινα να το ξεπεράσουμε αν το επιτρέπουν και οι ορμόνες βεβαίως και να μενουμε στις θέσεις που εκφράζει ο καθένας
Aυτό ακριβώς έγραψα βρε κουτό. :lol:
Όχι , δεν έγραψες αυτό.

Εσύ έγραψες πως ερμηνεύω τον κόσμο με τις δικές μου σταθερές. Εννοείται. Δε γίνεται διαφορετικά, όλοι έτσι τον ερμηνευουμε

Εγώ λέω κάτι άλλο, μην ασχολείσαι με τον πρέποντα αλλά με τις θέσεις του.

Δεν ειναι η πρώτη φορά που όταν δε σου αρέσει μια θέση κανείς επίθεση στον εκφραστή της, αλλά κάπου πρέπει να βάλουμε ένα φρένο. Ζούμε στο 2021 και έχουμε φύγει από τα χωριά μας, αν η ζωή μας είναι μίζερη υπάρχουν ειδικοί που μπορούν να μας βοηθήσουν. Ώπα λίγο με.το κουτσομπολιό κυρά Κατίνα μου

ΓΝΏΜΗ ΜΟΥ!!!11
Εσύ εστίαζες στις λεπτομέρειες του ημερολογίου της νεκρής βρε κατινόμπαρμπα, όχι εγώ. :lol:

Κράτα τη γνώμη σου λοιπόν όσο γουστάρεις, κανένα πρόβλημα. Δεν προτίθεμαι να τη ζητήσω.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 20 Ιουν 2021, 23:17

Σενέκας έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:30
φαντάσου τώρα να είσαι 50-55π, με γυναίκα, παιδιά κλπ, και να τη βρίσκεις πιάνοντας ένα λάπτοπ και κάνοντας πλάκα με μια τραγική υπόθεση δολοφονίας. Να τρίβεις τις κάλτσες, να γράφεις "ωραίο μωρό η καρολάιν"(γράφτηκε απ'τον γενιά, δεν ξέρω αν σβήστηκε), "φαίνεται καλό παιδί ο μπάμπης" ή "δώστης astra zeneca και τελείωνε", και μ'αυτά τα αστεία τώρα να χαχανίζεις και να σκέφτεσαι τι καλά που τριγκάρεις τους αριστερούς. Μιλάμε για τραγικές υπάρξεις, σχεδόν για λύπηση...
Έχετε δίκαιο και εσύ και ο Prepon εδώ, ότι "αφηνιάσαμε", κι εγώ μέσα, με υποθετικά σενάρια
Εγώ θα συμπλήρωνα αιτίες λύπης και για τον πιλότο που και αυτός πλέον ζει το προσωπικό του δράμα, με αφορμή το ακόλουθο σχόλιο:
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
20 Ιουν 2021, 00:20
...

...Κάπου διάβασα ότι στη ΓΑΔΑ που κρατείται, είναι τέρας ψυχραιμίας και μάλιστα ζήτησε από τον αδερφό του εκτός από ρούχα να του φέρει και βιβλίο να έχει να περνά την ώρα του!
(Είχα σκοπό να το σχολιάσω όταν το διάβασα αλλά απέφυγα)

Αυτό το τελευταίο, η φαινομενική άνεση, δείχνει ότι ο Πιλότος ξέρει στο πετσί του πλέον το λούκι που έχει να τραβήξει για τα επόμενα τουλάχιστον 10-15 χρόνια (ίσως περισσότερα) και προσπαθεί να κρατηθεί ήρεμος και αξιοπρεπής, όσο γίνεται, μετά τη μλκ που έχει κάνει και βρίσκεται σ' αυτή την κατάσταση.

Άσε
δεν ξέρουμε πως είναι ο άνθρωπος έχοντας ένα τόσο μεγάλο Γολγοθά μπροστά του, και συνειδησιακά και κοινωνικά.. ακόμα και άλλες παραβάσεις αν βρεθούν ότι έχει κάνει (αν εμπλέκεται και με τι είδους) που θα μάθουμε, σίγουρα!
Μιλάμε για μεγάλο "λούκι" θα τραβάει τώρα
όσο μλκς κι αν είναι

Από την άλλη, τα προσωπικά δεδομένα, που να γίνεται με το δράμα τής οικογένειάς του... Ό χαμός! παντού στην επικράτεια και παγκοσμίως... και όλοι να γινόμαστε δικαστές στο χχαλλαρό... έστω και με "ευπαρουσίαστες" συνθέσεις λέξεων ή σκόρπιες πληροφορίες από τα Μέσα...
Δηλαδή
"Τό δράμα μιας οικογένειας, ότι κι αν έχει συμβεί, εργαλειοποιείται για
διάφορες σκοπιμότητες"
που αυτό από μόνο του είναι μεμπτό και χρειάζεται προσοχή. Όλοι είμαστε δυνάμει ικανοί για τα πάντα, όσα συμβαίνουν γύρω μας και κανείς μας δεν είναι στο απυρόβλητο νομίζω.


Η προσωπική γνώμη τού καθενός, θεωρώ, καλό είναι να εκφράζεται,
αποκλειστικά, ως προσωπική γνώμη και όχι ως απόλυτο συμπέρασμα
SpoilerShow
πρόκειται για υπόθεση εν εξελίξη :a108:
Αυτό, χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν ήταν για τον ΟΥΤΙΣ αλλά το πόσταρα με αφορμή τις πιο πάνω διαμαρτυρίες που συμφωνώ τελικά, ακόμη και για τον θύτη που στην παρούσα φάση είναι ήδη αρκετά εκτεθειμένος και κυρίως τα κοράκια των ειδήσεων που σκοπός τους είναι να κάνουν ρεπορτάζ προκαλώντας το κοινό αίσθημα για διάφορους λόγους...
Αυτό το λέω, αν έχουμε την ευαισθησία να μπούμε για μια στιγμή στη θέση του
Το τι θα θέλαμε, τι είδους επιείκεια από την κοινή γνώμη...


Εκφράσεις όπως "το κτήνος", "ρε τον Μπάμπη" κα, θεωρώ ότι είναι προπετείς για την ώρα.

Αν λάβουμε υπ' όψιν και την "Υπόθεση Φρατζή", τις δικαστικές πλάνες για την ικανοποίηση τής κοινής γνώμης, ενώ ο ίδιος ΠΟΤΈ (όπως λέει το άρθρο) δεν παραδέχθηκε τον φόνο ως εκ προμελέτης αλλά μόνο ως ατύχημα, επηρεαζόμενοι από έγκυρες ή.. δήθεν έγκυρες "πληροφορίες" που ακούμε από σκηνοθετημένες ειδήσεις, ε, αν μη τι άλλο χρειάζεται περισσότερη προσοχή!
Στη απολογία του ο Φρατζής είπε:
«Παραδέχομαι την κατηγορία της προσβολής νεκρού αν και δεν μπορώ να δώσω στην πράξη μου αυτή λογική εξήγηση. Τύψεις θα έχω σ’ όλη μου τη ζωή και δεν θα συγχωρήσω ποτέ τον εαυτό μου που δεν μπόρεσα να δείξω ψυχραιμία, εννοώ τη στιγμή που πέθανε η Ζωζώ. Δεν την στραγγάλισα, δεν είμαι φονιάς και ούτε σκοπεύω να γίνω ποτέ μου»


Σόρυ κι όλας για την παρέμβαση

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
dtri2020
Δημοσιεύσεις: 3972
Εγγραφή: 02 Απρ 2021, 10:59

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtri2020 » 20 Ιουν 2021, 23:23

foscilis έγραψε:
19 Ιουν 2021, 13:22
Πρέπει να καταλάβεις ότι πάρα πολύς κόσμος πάρα πολύ απλά καταλαβαίνει αυτά που λέει ο Τζήμερος και τα θεωρεί ρηχές μαλακίες μιας πόρνης της διασημότητας η οποία εξαιτίας του ηλίθιου και αγράμματου κοινού της δεν έχει επίγνωση πότε είναι καλύτερο να κρατάς την τσιμπουκότρυπά σου κλειστή.
Ο Τζήμερος είναι ένας πολιτικός που δεν έχει τους μηχανισμούς και το υποστηρικτικό προσωπικό που θα του επέτρεπαν να κάνει κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που κάνει.

Το τι καταλαβαίνει ο "παρα πολύς κόσμος" δεν είναι ασφαλές κριτήριο! Σε 15 μέρες θα συμπληρωθούν 6 χρόνια από την ημέρα που "παρα πολύς κόσμος" συμμετείχε στο πιο ανόητο αριστερό πείραμα των τελευταίων χρόνων, το δημοψήφισμα του 2015. Τότε καταγραφηκε με απόλυτη ακρίβεια το ποσοστό των ανόητων που ζούν στην Ελλάδα: 62%.

Το γεγονός πως οι περισσότεροι απο αυτούς δεν θα συμφωνούσαν ούτε τότε, ούτε και σήμερα με τον Τζήμερο δεν κάνει αυτά που λέει ο Τζήμερος "ρηχές μαλακίες". Απλώς δείχνει πολλά για την πολιτική ποιότητα του "ηλίθιου και αγράμματου κοινού" που του ασκούν κριτική!
dtrimedia: Σύντομα κοντά σας!

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Ιουν 2021, 23:26

dtri2020 έγραψε:
20 Ιουν 2021, 23:23
Το τι καταλαβαίνει ο "παρα πολύς κόσμος" δεν είναι ασφαλές κριτήριο! Σε 15 μέρες θα συμπληρωθούν 6 χρόνια από την ημέρα που "παρα πολύς κόσμος" συμμετείχε στο πιο ανόητο αριστερό πείραμα των τελευταίων χρόνων, το δημοψήφισμα του 2015. Τότε καταγραφηκε με απόλυτη ακρίβεια το ποσοστό των ανόητων που ζούν στην Ελλάδα: 62%.
Εικόνα
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 20 Ιουν 2021, 23:31

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Ιουν 2021, 22:42


Εσύ εστίαζες στις λεπτομέρειες του ημερολογίου της νεκρής βρε κατινόμπαρμπα, όχι εγώ. :lol:

Κράτα τη γνώμη σου λοιπόν όσο γουστάρεις, κανένα πρόβλημα. Δεν προτίθεμαι να τη ζητήσω.
Αυτό είναι στοιχείο καλή μου.
Γίνεται να αγνοήσεις το στοιχείο;

Τεσπά , δεν έχει νόημα

:wave:
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 20 Ιουν 2021, 23:44

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:30
stavmanr έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:26
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Ιουν 2021, 14:51


Επαναλαμβάνω. (...)
Μονίμως και ασκόπως.
Και θα συνεχίσω να το κάνω γιατί γουστάρω να βλέπω την ξεφτίλα σου, κακομοίρη.
Συνέχισε να ψάχνεις γεωργιανούς κι άσε εμένα.
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Ιουν 2021, 10:26
stavmanr έγραψε:
20 Ιουν 2021, 10:05

Όταν κάποιος ρωτά κάτι δεν είναι ευγενές να του απαντάς με την ιστορία της ζωής σου.
Το γεωργιανό δράστη του φονικού τον έπιασαν τελικά ή όχι;
(...)
Οκ, θα απαντήσω ευγενικά, αναφέροντας ότι ο δράστης ήταν Έλληνας και όχι γεωργιανός (ή κάποιος που μιλούσε σπαστά ελληνικά κλπ) αλλά αυτό ήταν δήλωση του φερόμενου ως αυτόπτη μάρτυρα του εγκλήματος. Δεν προέκυψε από το πουθενά.
Άλλο ρώτησα. Ο γεωργιανός δράστης τελικά συνελήφθη;
Είναι απλό το ερώτημα.
Εσύ θα απαντήσεις επίσης ευγενικά, γιατί ξεσηκώθηκαν τα παρτσακλά μόλις ομολόγησε ο πραγματικός δράστης;
Δεν ξέρω σε ποιους αναφέρεσαι. :102:
Όσο υπήρχε η υπόνοια ή πεποίθηση ότι οι δολοφόνοι ήταν αλλοδαποί, όλες αυτές οι διαταραγμένες ορδές, που κραυγάζουν για γυναικοκτονία, που ακριβώς ήταν;
Δεν υπήρχε καμία τέτοια υπόνοια.
Για γεωργιανούς και ...εσκιμώους γράφατε οι γνωστοί και μη εξαιρετέοι νηματοπειρατές.

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 21 Ιουν 2021, 00:28

Σενέκας έγραψε:
20 Ιουν 2021, 15:30
φαντάσου τώρα να είσαι 50-55π, με γυναίκα, παιδιά κλπ, και να τη βρίσκεις πιάνοντας ένα λάπτοπ και κάνοντας πλάκα με μια τραγική υπόθεση δολοφονίας. Να τρίβεις τις κάλτσες, να γράφεις "ωραίο μωρό η καρολάιν"(γράφτηκε απ'τον γενιά, δεν ξέρω αν σβήστηκε), "φαίνεται καλό παιδί ο μπάμπης" ή "δώστης astra zeneca και τελείωνε", και μ'αυτά τα αστεία τώρα να χαχανίζεις και να σκέφτεσαι τι καλά που τριγκάρεις τους αριστερούς. Μιλάμε για τραγικές υπάρξεις, σχεδόν για λύπηση...
:oops:

Ειδικά αυτό με το astra zeneca το βρήκα πετυχημένο.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48498
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 21 Ιουν 2021, 00:45

dtri2020 έγραψε:
20 Ιουν 2021, 23:34
Kauldron έγραψε:
20 Ιουν 2021, 23:26
dtri2020 έγραψε:
20 Ιουν 2021, 23:23
Το τι καταλαβαίνει ο "παρα πολύς κόσμος" δεν είναι ασφαλές κριτήριο! Σε 15 μέρες θα συμπληρωθούν 6 χρόνια από την ημέρα που "παρα πολύς κόσμος" συμμετείχε στο πιο ανόητο αριστερό πείραμα των τελευταίων χρόνων, το δημοψήφισμα του 2015. Τότε καταγραφηκε με απόλυτη ακρίβεια το ποσοστό των ανόητων που ζούν στην Ελλάδα: 62%.
Εικόνα
Η αναμενόμενη απάντηση του 62%.


...........................
Ακόμα σε τσούζει το δημοψήφισμα όπου φάνηκε οτι ούτε λεωφορείο δε γεμίζετε ρε φουκαρά?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών