Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
NoMoreLice
Δημοσιεύσεις: 926
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:14

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NoMoreLice » 11 Μάιος 2021, 14:13

Von Mackensen έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:59
Cecily Anne έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:53
Εμένα κάπως δεν μου κολλάει το θέμα πάντως.. Δηλαδή, αν είχαν στόχο να κάνουν φόνους, γιατί δεν έφαγαν τον άντρα και το μωρό, μόνο τον είχαν να βλέπει? Δεν ξέρω, σαν revenge attack μου κάνει.
Γνώμη μου, είναι κλασική περίπτωση ληστείας. Δεν είχαν στόχο να κάνουν φόνους εξαρχής αλλά είναι συνηθισμένο στην προσπάθεια τους να κρατήσουν το θύμα σιωπηλό να το πνίγουν.
Δεν νομίζω ότι είναι τόσο συνηθισμένο αυτό. Άντε να γίνει αν το θύμα είναι κάνας 90χρονος παππούς, αλλά το να σκοτώσεις κατά λάθος πνίγοντας έναν νέο άνθρωπο μου φαίνεται ακραίο. Επίσης, αν οι δράστες είχαν στόχο απλά τη ληστεία, θα είχαν πάρει τα μέτρα τους σε σχέση με το ενδεχόμενο να αρχίσει να φωνάζει κάποιος (π.χ. υπνωτικό).
Να δώσει η Μεγαλόχαρη κι η Παναγιά η Κανάλα
να μεγαλώσω γρήγορα σαν τα κορίτσια τ' άλλα

:scross:

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5657
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 11 Μάιος 2021, 14:13

Ναύτης έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:06
Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:00
Ναύτης έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:09
Ατομικός οπλισμός και "μπουμ" στην κεφάλα, χωρίς να χρειάζεται να περάσεις από δικαστήρια μετά.
Υπενθύμιση ότι ο μόνος λόγος που δεν μετράμε θύματα από άτομα σαν τους θεματοφύλακες του συντάγματος όπως με τους qanon στις ΗΠΑ είναι οι περιορισμοί στην οπλοφορία.
Εννοείται ότι τους περισσότερους ψεκοφύλακες θα έπρεπε να τούς έχουν προ πολλού μαντρώσει κι επίσης εγώ μίλησα για δικαίωμα οπλοκατοχής αποκλειστικά και μόνον εντός της οικίας.
Εντελώς ανεφάρμοστο, στην πράξη το μόνο που θα καταφέρεις είναι να ανοίξεις παραθυράκι για να γεμίσει ο τόπος ημινόμιμα όπλα.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21051
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 11 Μάιος 2021, 14:14

Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:12
George_V έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:00
Von Mackensen έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:59


Γνώμη μου, είναι κλασική περίπτωση ληστείας. Δεν είχαν στόχο να κάνουν φόνους εξαρχής αλλά είναι συνηθισμένο στην προσπάθεια τους να κρατήσουν το θύμα σιωπηλό να το πνίγουν.
Kαι γιατι δεν επνιξαν και το μωρο?

Λογικα θα ειχε πλαντάξει στο κλάμα με ολο αυτο το χαμο γυρω του.
Γιατί πρέπει να είσαι αλλού γι' αλλού από άποψη ψυχικής υγείας για να θεωρείς την βρεφοκτονία στις πρώτες επιλογές σου.

Ας αποκλείσουμε πρώτα την πιθανότητα να ήταν άτυχοι βλάκες πριν πάμε στην επιλογή να πρόκειται για αδίστακτους ψυχοπαθείς σαδιστές.
Στην Καλαμάτα, κάτι καλόπαιδα είχαν αποκεφαλίσει ένα βρέφος επειδή ο πατέρας τους είχε μπλέξει με το εμπόριο ναρκωτικών.

Ελπίζω να διελευκανθεί η υπόθεση γιατί πολλές στιγνές ανθρωποκτονίες μαζεύονται τελευταία και εμείς ασχολούμαστε με ένα 22χρονο που είχε το πουλί του έξω...

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25515
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 11 Μάιος 2021, 14:17

Εμπεδοκλής έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:14
και εμείς ασχολούμαστε με ένα 22χρονο που είχε το πουλί του έξω...
ΚΑλώς ασχολούμαστε και με αυτόν. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5657
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 11 Μάιος 2021, 14:18

Εμπεδοκλής έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:14
Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:12
George_V έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:00


Kαι γιατι δεν επνιξαν και το μωρο?

Λογικα θα ειχε πλαντάξει στο κλάμα με ολο αυτο το χαμο γυρω του.
Γιατί πρέπει να είσαι αλλού γι' αλλού από άποψη ψυχικής υγείας για να θεωρείς την βρεφοκτονία στις πρώτες επιλογές σου.

Ας αποκλείσουμε πρώτα την πιθανότητα να ήταν άτυχοι βλάκες πριν πάμε στην επιλογή να πρόκειται για αδίστακτους ψυχοπαθείς σαδιστές.
Στην Καλαμάτα, κάτι καλόπαιδα είχαν αποκεφαλίσει ένα βρέφος επειδή ο πατέρας τους είχε μπλέξει με το εμπόριο ναρκωτικών.

Ελπίζω να διελευκανθεί η υπόθεση γιατί πολλές στιγνές ανθρωποκτονίες μαζεύονται τελευταία και εμείς ασχολούμαστε με ένα 22χρονο που είχε το πουλί του έξω...
Στατιστικά υπάρχουν αστρονομικά πιο πολλοί βλάκες από σκόπιμους βρεφοκτόνους αν και ομολογουμένως θα υπάρχει και αλληλοεπικάλυψη.

Δεν μας εμποδίζει κανείς να ασχολούμαστε με πολλά πράγματα ταυτόχρονα, ας πάνε και οι μεν και οι δε φυλακή.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 11 Μάιος 2021, 14:19

Λεγεών έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:49
Belisarius, ακούσατε τίποτα οι γείτονες ή έγιναν όλα σιωπηλά;
Οι διπλανοί τους φώναξαν την αστυνομία απ ότι έμαθα.

Εγώ έχω απόσταση 100μ. από το σπίτι και μάλιστα χωρίς ιδιαίτερα εμπόδια. Ωστόσο λόγω του προσανατολισμού των δύο σπιτιών δύσκολα θα άκουγα κάτι αν δεν έβγαινε η κοπέλα να φωνάξει στο μπαλκόνι της. Ο σκύλος μου δεν έκανε κιχ πάντως και εγώ κοιμόμουν. Το συγκεκριμένο σπίτι μάλιστα είναι περιέργως το πιο απομονωμένο απ' όλα.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13345
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 11 Μάιος 2021, 14:19

Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:13
Ναύτης έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:06
Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:00


Υπενθύμιση ότι ο μόνος λόγος που δεν μετράμε θύματα από άτομα σαν τους θεματοφύλακες του συντάγματος όπως με τους qanon στις ΗΠΑ είναι οι περιορισμοί στην οπλοφορία.
Εννοείται ότι τους περισσότερους ψεκοφύλακες θα έπρεπε να τούς έχουν προ πολλού μαντρώσει κι επίσης εγώ μίλησα για δικαίωμα οπλοκατοχής αποκλειστικά και μόνον εντός της οικίας.
Εντελώς ανεφάρμοστο, στην πράξη το μόνο που θα καταφέρεις είναι να ανοίξεις παραθυράκι για να γεμίσει ο τόπος ημινόμιμα όπλα.
Ακόμα κι έτσι, εκ των δυο κακών, το μη χείρον βέλτιστον.
Δεν είναι δυνατόν να παραμένουν εσαεί οι πολίτες εντελώς απροστάτευτοι απέναντι σε μια διαρκώς πιο βάρβαρη εγκληματικότητα.
Ο νόμος θα ορίζει δικαίωμα οπλοκατοχής αποκλειστικά και μόνον εντός των οικιών. Όποιος διοικούμενος παραβεί τον νόμο θα αντιμετωπίζει τις συνέπειες.
Πάντως αυτό, το να μπουκάρουν διάφοροι αλιτήριοι στα σπίτια και να βασανίζουν/σφάζουν τον κόσμο σαν αρνί, κάπου πρέπει να σταματήσει.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 18289
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 11 Μάιος 2021, 14:19

Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:13
Ναύτης έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:06
Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:00


Υπενθύμιση ότι ο μόνος λόγος που δεν μετράμε θύματα από άτομα σαν τους θεματοφύλακες του συντάγματος όπως με τους qanon στις ΗΠΑ είναι οι περιορισμοί στην οπλοφορία.
Εννοείται ότι τους περισσότερους ψεκοφύλακες θα έπρεπε να τούς έχουν προ πολλού μαντρώσει κι επίσης εγώ μίλησα για δικαίωμα οπλοκατοχής αποκλειστικά και μόνον εντός της οικίας.
Εντελώς ανεφάρμοστο, στην πράξη το μόνο που θα καταφέρεις είναι να ανοίξεις παραθυράκι για να γεμίσει ο τόπος ημινόμιμα όπλα.
παντως αυτην την στιγμη οι μονοι που εχουν οπλα ειναι οι εγκληματιες.Οι νοικοκυραιοι περιμενουν απο ποιον;
ο μονος αποτρεπτικος παραγοντας ειναι μια αυστηρη νομοθεσια για φρικωδη εγκληματα ,η ταχυτατη συλληψη των υπευθυνων και φυσικα η περιφρουρηση περιοχων κ.λπ συστηματικα
αλλα ολα αυτα μαζι και αν δεν ειναι ανεφαρμοστα σε σημαντικο βαθμο,μιλαμε για μια ιδεατη κατασταση.Που ασφαλως πρεπει να θεσει ως στοχο η κυβερνηση,στην πραξη αποτυγχανει αφου στις σχετικες αξιολογησεις (εβαλα ηδη μια) τα παμε μετρια,χειροτερα ακομα και απο χωρες,που καποτε περιγελουσαμε για το ελλειμμα ασφαλειας τους.

θελω να πω εκεινη την στιγμη που συντελειται το εγκλημα ο νοικοκυρης δεν εχει καμια δυνατοτητα αμυνας,διοτι του απαγορευεται η οπλοφορια/οπλοχρησια για περιπτωσεις σαν και την σημερινη...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69823
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Μάιος 2021, 14:20

Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:13
Ναύτης έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:06
Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:00


Υπενθύμιση ότι ο μόνος λόγος που δεν μετράμε θύματα από άτομα σαν τους θεματοφύλακες του συντάγματος όπως με τους qanon στις ΗΠΑ είναι οι περιορισμοί στην οπλοφορία.
Εννοείται ότι τους περισσότερους ψεκοφύλακες θα έπρεπε να τούς έχουν προ πολλού μαντρώσει κι επίσης εγώ μίλησα για δικαίωμα οπλοκατοχής αποκλειστικά και μόνον εντός της οικίας.
Εντελώς ανεφάρμοστο, στην πράξη το μόνο που θα καταφέρεις είναι να ανοίξεις παραθυράκι για να γεμίσει ο τόπος ημινόμιμα όπλα.
Και τι ακριβώς προτείνεις για την αντιμετώπιση της συγκεκριμένης κατάστασης;

Από τη στιγμή που δεν υπάρχει αστυνόμευση (και ούτε πρόκειται να λειτουργήσει με τους υπάρχοντες κανόνες) ποιο είναι το μέσο άμυνας απέναντι σε κάθε δίποδο που εισβάλλει σε ιδιωτικό χώρο;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20239
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 11 Μάιος 2021, 14:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:20
Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:13
Ναύτης έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:06

Εννοείται ότι τους περισσότερους ψεκοφύλακες θα έπρεπε να τούς έχουν προ πολλού μαντρώσει κι επίσης εγώ μίλησα για δικαίωμα οπλοκατοχής αποκλειστικά και μόνον εντός της οικίας.
Εντελώς ανεφάρμοστο, στην πράξη το μόνο που θα καταφέρεις είναι να ανοίξεις παραθυράκι για να γεμίσει ο τόπος ημινόμιμα όπλα.
Και τι ακριβώς προτείνεις για την αντιμετώπιση της συγκεκριμένης κατάστασης;

Από τη στιγμή που δεν υπάρχει αστυνόμευση (και ούτε πρόκειται να λειτουργήσει με τους υπάρχοντες κανόνες) ποιο είναι το μέσο άμυνας απέναντι σε κάθε δίποδο που εισβάλλει σε ιδιωτικό χώρο;
Καλά, εν τω μεταξύ, αν τους πεις να γεμίσουμε κάμερες, όπως πχ στην Αγγλία, θα σκούζουν μέχρι του χρόνου.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21422
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 11 Μάιος 2021, 14:23

Υδράργυρος έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:05
πατησιωτης έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:04

Η ληστεία μετά φόνου πριν τη μεταπολίτευση ετιμωρείτο με την ποινή του θανάτου.
Έτσι μπράβο, μίλα και τη χουντική γλώσσα να μπαίνουμε στο κλίμα. ΚΑι στο Ιράν με την ποινή του θανάτου τιμωρείται. Με δημόσιο κιόλας απαγχωνισμό
καλά κάνουν
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27093
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 11 Μάιος 2021, 14:24

ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:20
Stalker έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:13
Ναύτης έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:06

Εννοείται ότι τους περισσότερους ψεκοφύλακες θα έπρεπε να τούς έχουν προ πολλού μαντρώσει κι επίσης εγώ μίλησα για δικαίωμα οπλοκατοχής αποκλειστικά και μόνον εντός της οικίας.
Εντελώς ανεφάρμοστο, στην πράξη το μόνο που θα καταφέρεις είναι να ανοίξεις παραθυράκι για να γεμίσει ο τόπος ημινόμιμα όπλα.
Και τι ακριβώς προτείνεις για την αντιμετώπιση της συγκεκριμένης κατάστασης;

Από τη στιγμή που δεν υπάρχει αστυνόμευση (και ούτε πρόκειται να λειτουργήσει με τους υπάρχοντες κανόνες) ποιο είναι το μέσο άμυνας απέναντι σε κάθε δίποδο που εισβάλλει σε ιδιωτικό χώρο;
Εγω παντως θα προτεινα καλυτερη αστυνομευση (να σηκωσουν το κωλο τους απο τα γραφεια οι αστυνομοι και να σταματησουν να ειναι οι φιλιπινεζες του καθε τσουλακιου που επειδη βγηκε 5 λεπτα στην TV πρεπει να χει και συνοδεια) και δικαιωμα χρησης οπλου απο τους αστυνομικους ακομα και εντος αστικου ιστου.

Το καθε κλεφτρόνι θα το ξανασκεφτει αν ξερει οτι ο μπάτσος θα του την αναψει. Τωρα εχουν αποθρασυνθει γιατι ξερουν οτι δεν μπορουν να χρησιμοποιησουν τα οπλα τους εντος αστικου ιστου.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

independent44
Δημοσιεύσεις: 1890
Εγγραφή: 09 Φεβ 2021, 23:36
Phorum.gr user: independent_44

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από independent44 » 11 Μάιος 2021, 14:25

Εκεί που είναι αραιοκατοικημένες οι περιοχές θα μπορούσαν οι κάτοικοι να προσλαμβάνουν εταιρείες φύλαξης.
Αν μοιράζονταν το κόστος δεν βγαίνει ακριβά.
Βέβαια και οι σεκιουριτάδες δεν έχουν πολλές δυνατότητες

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16957
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 11 Μάιος 2021, 14:26

H όλη υπόθεση με κάνει να νομίζω ότι το έγκλημα αυτό ήταν κάτι σαν τιμωρία.
Δηλαδή καθάρισαν την σύζυγο για να τιμωρησουν-πονεσουν τον άντρα.
Όπως και να χει όμως,αν πιαστούν αυτά τα μουνόπανα το μόνο που τους αξίζει είναι κρεμάλα.

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11192
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 11 Μάιος 2021, 14:28

Δεν νομιζω οτι ηταν εκδικηση. Η αυτος η η γυναικα μιλησαν λιγο παραπανω για τα περιουσιακα τους στοιχεια και εγιναν στοχος
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών