Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21306
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 05 Ιουν 2021, 18:12

John Dear έγραψε:
05 Ιουν 2021, 15:07
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
04 Ιουν 2021, 11:58
πάντως ρε παιδιά, μπορεί κανείς να εξηγήσει γιατί μετά από όλα αυτά ο Χρυσοχοϊδης δεν παρατείται;
είχαμε το φιάσκο φουρθιώτη όπου βγήκε επίσημα η αστυνομία και είπε ότι δεν έχει φρουρά και μετά ξαναβγήκανε και είπανε ότι του αφαιρέσανε την (υποτίθεται ανύπαρκτη) φρουρά του
ύστερα έχουμε ένα σωρό δολοφονίες που παραμένουν ανεξιχνίαστες και γενικά έξαρση της εγκληματικότητας
είναι φανερό ότι έχει αποτύχει
:lol:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 05 Ιουν 2021, 18:12

ST48410 έγραψε:
05 Ιουν 2021, 17:53
Lugozzi έγραψε:
05 Ιουν 2021, 17:50
Το συγκεκριμένο έγινε πριν 3 χρόνια βέβαια
Αν είναι καταγεγραμμένο και βρουν 1-2 ανάλογες υποθέσεις ακόμα ίσως διασταυρώνοντας οδηγηθούν κάπου. Και να έμειναν 3 χρόνια άπραγοι, αν πρόκειται για συμμορία, μάλλον μοιάζει με μεγάλο διάστημα.

Να υπήρχε κάποιος τρόπος να διέρρευσε οι οικονομική κατάσταση των συγκεκριμένων από το εργασιακό τους περιβάλλον;
Μεγάλο σπίτι ήταν πάντως, φαινόταν.
Αλλά τι υπήρχε μέσα ; Μετρητά ; Ράβδοι χρυσού ;
Σ' εμένα οι Ρουμάνοι βρήκαν χρυσαφικά αλλά δεν ήταν πάνω από 1000 ευρώ η αξία τους.
Υπήρχαν και παλιά βιβλία μεγαλύτερης αξίας αλλά δεν ενδιαφέρθηκαν - δεν το κατάλαβαν.

Πάντως ήταν επικίνδυνοι Ρουμάνοι.
Δεν ξέρω και αν καθοδηγήθηκαν από κάποιες πληροφορίες αλλά είχε συμβεί το εξής:
Ήταν καλοκαίρι, Αύγουστος, όλοι είχαν πάει διακοπές και από τα άλλα διαμερίσματα και είχα μείνει μόνος μου.
Στο διπλανό έκαναν εργασίες και συνεχείς θορύβους με τρυπάνια και σφυριά εκείνες τις μέρες.
Εγώ κοιμόμουνα και άρχισα να ακούω θορύβους, οι οποίοι υπέθεσα ήταν από το διπλανό διαμέρισμα με τις εργασίες (αλλά δεν ήταν - στην πραγματικότητα είχαν ρεπό οι εργάτες του διπλανού).
Ξυπνάω λοιπόν κανονικά μετά από μερικές ώρες και τα βλέπω όλα ανακατεμένα στο σαλόνι και η πόρτα σπασμένη (δεν ήταν ασφαλείας, ήταν από τις παλιές).
Έρχεται η αστυνομία, παίρνει αποτυπώματα, βρίσκουμε και ότι τα χρυσαφικά λείπουν, το καταγράφουν.

Μετά από καιρό ακούω στον Ελευθεράτο στο Alter ότι πιάστηκε η σπείρα των "αυτάκηδων" που έκλεβαν κοσμήματα.
Πάω στο τμήμα και τους λέω "ρε σεις μπορεί να είναι αυτοί που ψάχνουμε - το είπε το Alter".
Καλά μου λένε, η ΓΑΔΑ θα τα βρει αυτά.
Ήταν όμως και με καλούνε στη δίκη, όπου τους κατεδίκασαν βέβαια αλλά τα χρυσαφικά μου δεν βρέθηκαν.

Τι είπαν λοιπόν στη δίκη ;
Είπαν ότι τους συνέλαβαν στην Αχαρνών. Ένα περιπολικό είδε να περιεργάζονται περίεργα μιά είσοδο πολυκατοικίας και μετά από λίγο να ξανακατεβαίνουν. Το περιπολικό ήταν κάπως κρυμένο από ένα φορτηγό παραπάνω στο απέναντι πεζοδρόμιο και δεν το είδαν αυτοί.
Πάνε τους ψάχνουν, βρίσκουν άρτι κλεμένα κοσμήματα πάνω τους αλλά και ένα Γαλλικό κλειδί με το οποίο θα έσπαγαν το κεφάλι οποιανού ενοίκου ενδεχομένως έβρισκαν μπροστά τους.
Ο Έλληνας ήταν αυτός που κράταγε το κλειδί και έλεγε "μα τι λέτε κύριοι δικασταί, εμένα είχε χαλάσει η βρύση του σπιτιού μου και γι αυτό είχα αγοράσει ένα Γαλλικό κλειδί" !

Πιθανοί λοιπόν πληροφοριοδότες ήταν οι Αφγανιστανοί εργάτες του διπλανού διαμερίσματος -που είχαν ρεπό τη μέρα της ληστείας.
Αλλά και άλλοι μπορεί.

Μ' αυτά και μ' αυτά έχασα της κούρσες.
Τότε -2002- ήταν ένα παράνομο καζινάκι που πήγαινα και έδειχνε και κούρσες από το Epsom μέσω SIS.
Ξύπνησα να την κάνω για Άνω Κυψέλη και βρέθηκα μπροστά στη ληστεία.
Αλλά αν δεν είχα εκλάβει τους θορύβους στον ύπνο μου για εργάτες, θα είχε σηκωθεί να δω και θα με κοπάναγαν με το Γαλλικό κλειδί.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 05 Ιουν 2021, 18:14

Cecily Anne έγραψε:
05 Ιουν 2021, 18:12
Υes sure. Εδώ κάθονται και περιμένουν την αστυνομία να τους αγχώσει.
Δεν μπορώ να κρίνω. Δίνεται μια περίεργη εικόνα τσαπατσουλιάς, αλλά αν τους πιάσουν, χαλάλι. Αν πάντως είχαν επιτεθεί οι ίδιοι και στον άλλο πιλότο θα είναι πιο εύκολο να τους βρουν. Αρχίζει και δημιουργείται προφίλ.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 05 Ιουν 2021, 18:15

ST48410 έγραψε:
05 Ιουν 2021, 18:14
Cecily Anne έγραψε:
05 Ιουν 2021, 18:12
Υes sure. Εδώ κάθονται και περιμένουν την αστυνομία να τους αγχώσει.
Δεν μπορώ να κρίνω. Δίνεται μια περίεργη εικόνα τσαπατσουλιάς, αλλά αν τους πιάσουν, χαλάλι. Αν πάντως είχαν επιτεθεί οι ίδιοι και στον άλλο πιλότο θα είναι πιο εύκολο να τους βρουν. Αρχίζει και δημιουργείται προφίλ.
Το μόνο προφίλ που έχω διαπιστώσει μέχρι τώρα είναι το "πιλότος μόνος ψάχνει".
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 05 Ιουν 2021, 18:26

ST48410 έγραψε:
05 Ιουν 2021, 18:14
Cecily Anne έγραψε:
05 Ιουν 2021, 18:12
Υes sure. Εδώ κάθονται και περιμένουν την αστυνομία να τους αγχώσει.
Δεν μπορώ να κρίνω. Δίνεται μια περίεργη εικόνα τσαπατσουλιάς, αλλά αν τους πιάσουν, χαλάλι. Αν πάντως είχαν επιτεθεί οι ίδιοι και στον άλλο πιλότο θα είναι πιο εύκολο να τους βρουν. Αρχίζει και δημιουργείται προφίλ.
Οι δικοί μου απ' ότι θυμάμαι είχαν κάνει καμιά εικοσαριά-τριανταριά ντου.
Μετά από τη δική μου ληστεία πέρασαν αρκετές ληστείες για να τους πιάσουν.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 05 Ιουν 2021, 18:29

Δεν ξέρω πως έγινε και έφαγε ο Ρουμάνος δέκα χρόνια φυλακή, τα οποία θα τα εξέτιε στη Ρουμανία όπου απελάθηκε, ενώ ο Έλληνας μόνο τρία χρόνια.
Ο Έλληνας θα είναι έξω τώρα του καλού καιρού και θα ξανακάνει ληστείες.
Ο Ρουμάνος μπορεί κι αυτός αλλά στη Ρουμανία.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 05 Ιουν 2021, 18:30

wooded glade έγραψε:
05 Ιουν 2021, 18:12
ST48410 έγραψε:
05 Ιουν 2021, 17:53
Lugozzi έγραψε:
05 Ιουν 2021, 17:50
Το συγκεκριμένο έγινε πριν 3 χρόνια βέβαια
Αν είναι καταγεγραμμένο και βρουν 1-2 ανάλογες υποθέσεις ακόμα ίσως διασταυρώνοντας οδηγηθούν κάπου. Και να έμειναν 3 χρόνια άπραγοι, αν πρόκειται για συμμορία, μάλλον μοιάζει με μεγάλο διάστημα.

Να υπήρχε κάποιος τρόπος να διέρρευσε οι οικονομική κατάσταση των συγκεκριμένων από το εργασιακό τους περιβάλλον;
Μεγάλο σπίτι ήταν πάντως, φαινόταν.
Αλλά τι υπήρχε μέσα ; Μετρητά ; Ράβδοι χρυσού ;
Σ' εμένα οι Ρουμάνοι βρήκαν χρυσαφικά αλλά δεν ήταν πάνω από 1000 ευρώ η αξία τους.
Υπήρχαν και παλιά βιβλία μεγαλύτερης αξίας αλλά δεν ενδιαφέρθηκαν - δεν το κατάλαβαν.

Πάντως ήταν επικίνδυνοι Ρουμάνοι.
Δεν ξέρω και αν καθοδηγήθηκαν από κάποιες πληροφορίες αλλά είχε συμβεί το εξής:
Ήταν καλοκαίρι, Αύγουστος, όλοι είχαν πάει διακοπές και από τα άλλα διαμερίσματα και είχα μείνει μόνος μου.
Στο διπλανό έκαναν εργασίες και συνεχείς θορύβους με τρυπάνια και σφυριά εκείνες τις μέρες.
Εγώ κοιμόμουνα και άρχισα να ακούω θορύβους, οι οποίοι υπέθεσα ήταν από το διπλανό διαμέρισμα με τις εργασίες (αλλά δεν ήταν - στην πραγματικότητα είχαν ρεπό οι εργάτες του διπλανού).
Ξυπνάω λοιπόν κανονικά μετά από μερικές ώρες και τα βλέπω όλα ανακατεμένα στο σαλόνι και η πόρτα σπασμένη (δεν ήταν ασφαλείας, ήταν από τις παλιές).
Έρχεται η αστυνομία, παίρνει αποτυπώματα, βρίσκουμε και ότι τα χρυσαφικά λείπουν, το καταγράφουν.

Μετά από καιρό ακούω στον Ελευθεράτο στο Alter ότι πιάστηκε η σπείρα των "αυτάκηδων" που έκλεβαν κοσμήματα.
Πάω στο τμήμα και τους λέω "ρε σεις μπορεί να είναι αυτοί που ψάχνουμε - το είπε το Alter".
Καλά μου λένε, η ΓΑΔΑ θα τα βρει αυτά.
Ήταν όμως και με καλούνε στη δίκη, όπου τους κατεδίκασαν βέβαια αλλά τα χρυσαφικά μου δεν βρέθηκαν.

Τι είπαν λοιπόν στη δίκη ;
Είπαν ότι τους συνέλαβαν στην Αχαρνών. Ένα περιπολικό είδε να περιεργάζονται περίεργα μιά είσοδο πολυκατοικίας και μετά από λίγο να ξανακατεβαίνουν. Το περιπολικό ήταν κάπως κρυμένο από ένα φορτηγό παραπάνω στο απέναντι πεζοδρόμιο και δεν το είδαν αυτοί.
Πάνε τους ψάχνουν, βρίσκουν άρτι κλεμένα κοσμήματα πάνω τους αλλά και ένα Γαλλικό κλειδί με το οποίο θα έσπαγαν το κεφάλι οποιανού ενοίκου ενδεχομένως έβρισκαν μπροστά τους.
Ο Έλληνας ήταν αυτός που κράταγε το κλειδί και έλεγε "μα τι λέτε κύριοι δικασταί, εμένα είχε χαλάσει η βρύση του σπιτιού μου και γι αυτό είχα αγοράσει ένα Γαλλικό κλειδί" !

Πιθανοί λοιπόν πληροφοριοδότες ήταν οι Αφγανιστανοί εργάτες του διπλανού διαμερίσματος -που είχαν ρεπό τη μέρα της ληστείας.
Αλλά και άλλοι μπορεί.

Μ' αυτά και μ' αυτά έχασα της κούρσες.
Τότε -2002- ήταν ένα παράνομο καζινάκι που πήγαινα και έδειχνε και κούρσες από το Epsom μέσω SIS.
Ξύπνησα να την κάνω για Άνω Κυψέλη και βρέθηκα μπροστά στη ληστεία.
Αλλά αν δεν είχα εκλάβει τους θορύβους στον ύπνο μου για εργάτες, θα είχε σηκωθεί να δω και θα με κοπάναγαν με το Γαλλικό κλειδί.
:blm::blm::blm::blm::blm:
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 05 Ιουν 2021, 18:32

Αν είχα όπλο τώρα τι θα γινόταν ;
Βασικά δεν ξύπνησα αλλά δεν είχα όπλο.
Αν είχα όμως δεν θα έκανα τη βλακεία να το έχω στην ... κουζίνα, πίσω από τα μπουκάλια με τα λάδια.
Θα κοιμόμουνα μαζί και θα προλάβαινα να τους έριχνα.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34332
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 05 Ιουν 2021, 21:10

Japetus έγραψε:
05 Ιουν 2021, 17:44
Cecily Anne έγραψε:
05 Ιουν 2021, 15:14
Oι μασόνοι κατάλαβε κανείς γιατί βγήκαν δημόσια να την αποτάξουν από τις λίστες τους την ψυχολόγο; Πού κόλλαγε τώρα αυτό;
Από το '18 είναι αυτό μια και είχε δηλώσει ιατρός γυναικολόγος στην αίτηση εισδοχης της στη συγκεκριμένη στοά και φυσικά τελείως άσχετο με την υπόθεση..
Το ξεθαψαν οι δημοσιογράφοι μια και ψάχνουν να πουλήσουν ότι μπορούν από την υπόθεση...

Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 4992
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 05 Ιουν 2021, 21:26

ST48410 έγραψε:
05 Ιουν 2021, 17:50



Όσο πάει και μπλέκει το πράγμα. Να πρόκειται για συμμορία που είχε βάλει στο μάτι πιλότους και γενικά άτομα με καλή αμοιβή; Αν είναι οι ίδιοι πάντως ίσως προστεθούν κάποια ακόμα στοιχεία αν εξεταστούν και άλλες υποθέσεις που αφορούν ληστείες σε σπίτια υψηλά αμειβόμενων εργαζομένων
Βέβαια υπάρχει και το ενδεχόμενο ο flying babis να "εμπνευστηκε" από αυτη τη ληστεια.

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5052
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 05 Ιουν 2021, 21:58

NewModelArmy έγραψε:
05 Ιουν 2021, 21:26
ST48410 έγραψε:
05 Ιουν 2021, 17:50



Όσο πάει και μπλέκει το πράγμα. Να πρόκειται για συμμορία που είχε βάλει στο μάτι πιλότους και γενικά άτομα με καλή αμοιβή; Αν είναι οι ίδιοι πάντως ίσως προστεθούν κάποια ακόμα στοιχεία αν εξεταστούν και άλλες υποθέσεις που αφορούν ληστείες σε σπίτια υψηλά αμειβόμενων εργαζομένων
Βέβαια υπάρχει και το ενδεχόμενο ο flying babis να "εμπνευστηκε" από αυτη τη ληστεια.
υπάρχει και αλλο... να ειναι κάνας συνάδελφος που τον βοηθάει επειδή ο Μπαμπης εχει ράμματα και για τη γουνα του για τις διάφορες δουλειές με ελικοπερα ...

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2648
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 06 Ιουν 2021, 04:16

Το ζήτημα της δήθεν ψυχολόγου πάντως έχει σοβαρότατες διαστάσεις πέρα από το έγκλημα αυτό καθαυτό.

Μια άσχετη τύπισσα, η οποία δεν διαθέτει άδεια ασκήσεως επαγγέλματος ψυχολόγου και ούτε σπουδές σε ΑΕΙ ψυχολογίας, προϋποθέσεις βάσει νόμου για την άσκηση του επαγγέλματος του ψυχολόγου στην Ελλάδα, κάνει κατάφορα αντιποίηση του επαγγέλματος ψυχολόγου και μάλιστα στη δημόσια σφαίρα. Κλόνιζει στα μάτια του γενικού κοινού την υπόσταση των ψυχολόγων παραβιάζοντας απόρρητες πληροφορίες και διασύρει με τις μαλακίες που έλεγε το επάγγελμα. Ταυτόχρονα σπηλώνει τη μνήμη της νεκρής κοπέλας. Πολύ σωστά ο Σύλλογος Ελλήνων Ψυχολόγων αντέδρασε. Υπήρξε μεγάλη αντίδραση από ψυχολόγους σε όλη την Ελλάδα κ ουσιαστικά ο ΣΕΨ πήρε πρέφα τι γινόταν από τις αντιδράσεις στα σόσιαλ.

Το πρόβλημα λοιπόν είναι πως στην Ελλάδα, δυστυχώς ότι δηλώσεις είσαι. Το κυριότερο είναι πως αυτή η μαλακισμένη είναι η κορυφή στο παγόβουνο. Υπάρχουν μιλούνια άλλοι που δηλώνουν ψυχολόγοι στη δημόσια σφαίρα, τιβι, τύπο κτλ χωρίς να τρέχει μια. Άτομα επικίνδυνα που με τις μαλακίες που λένε κλονίζουν την εμπιστοσύνη του κοινού απέναντι σε επιστήμονες. Τρανό παράδειγμα η άλλη δήθεν ψυχολόγος του ΣΚΑΙ, που ενώ είναι λογοθεραπεύτρια δηλώνει ψυχολόγος και παρελάζει σε εκπομπές όπως το BIG BROTHER και στην νέα εκπομπή του Βαρθακούρη μεταξύ άλλων. Άλλη δήθεν ψυχολόγος που στη πραγματικότητα είναι κοινωνιολόγος είναι η αυτή που βγαίνει στη Νικολούλη και γενικά πάει λέγοντας...

Πρέπει να υπάρξει παραδειγματική τιμωρία όλων των παραπάνω πάντως.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 06 Ιουν 2021, 07:15

και στην πολη μου υπάρχει ολοκληρη συμμορία από δαυτους. αρχηγος, είναι μια ψυχιατρος, κορη πρωην αριστερου δημαρχου της πολης και ανηψια γνωστου νευροχειρουργου. αυτη λοιπον έχει κάνει ένα κέντρο ψυχικης βοηθειας ή οπως αλλιως το λέει, έχει μαζεψει όλα τα λαμογια και μαδανε κανονικά τα κοροιδα. στον δευτερο οροφο του κτηριου, φιλοξενειται κομμωτηριο, οπου ολες τις χαζες που πανε στο κεντρο αυτο, τις κουρευουν κοντο μαλλι και τους τα βαφουν κοκκινα για να ξεχωρίζουν. στο ισογειο, υπαρχει η καφετερεια που πινουν τους καφεδες τους. στο κεντρο αυτο λοιπον, σε βαζουν σε ενα μηχανημα με ηλεκτροδια, το μπικομ ή καπως έτσι και σου βρισκουν απο τι πασχεις. (!!!)
βρεθηκα σε μια συναντηση για επαγγελματικους λογους και πληρωσα σαν μλκς απο την τσεπη μου 80 ευρώ για την περιφημη συναντηση.
αφου μας βγαλαν τα παπουτσια, μας έβαλαν να κατσουμε οκλαδον σε μια μωβ μοκετα και μας εδωσαν χαρτια ζωγραφικής και κηρομπογιές να ζωγραφισουμε ενα δεντρο. εγω εφτιαξα δυο, το ενα αναποδα και με κοιταγαν περιεργα. (ειπα να τραβηξω την μαλακια μεχρι το τελος). μετα απο ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΜΠΟΥΡΔΕΣ που έλεγαν για το πως να ανοιξουμε τα τσακρας μας, η δικη μου θεραπεια ήταν να φοραω μωβ για να ανοιξω την διαισθηση, να ονειρευομαι κρυσταλινα λουλουδια σε κιτρινο φοντο και ΝΑ ΤΡΩΩ ΑΧΛΑΔΙΑ.... λοιπον ήταν εκει καμια εικοσαρια μαλακισμενες που κρεμόντουσαν απο το στομα τους. πανε ολοι μαζι διακοπες, ασθενεις και θεραπευτές, οι δευτεροι εχουν ολοι ασπρες μερσεντες και εχουν αγορασει δυο πολυκατοικιες διπλα διπλα στο κεντρο τους. μια φιλη μου που μενει κοντα τους, ειπε οτι εβγαλαν τους ασθενεις και τους εβαλαν μια μερα στην πλατεια να παιζουν τα.... μηλα 40-50-60 χρονων ανθρωποι.
μια αλλη φορα, ακουσα για μια περιπτωση μιανης η οποια ειχε κολικό νεφρού και αφου πηγε εκει της εκαναν εξεταση στο περιφημο μπικον και μετα μια ενεση. δυο μερες μετα λεει, εφυγε ο πονος. οταν ρωτησα τι γιατρος ηταν αυτη που της εκανε την ενεση και τι ενεση ηταν αυτη, δεν γνωριζε. ετυχε ομως και ηρθε εκεινη την ωρα η γιατρος εκεινη στο γραφειο μου και την ρωτησα τι και πως και μου πε οτι πριν παει στο κεντρο ηταν ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ.

τεσπα, εχουν περασει τα χρονια και ανακάλυψα μεσω φεις οτι η τρελη (διπολικη) αδερφη του γαμπρου μου, εχει πιασει γκομενο εναν απο τους θεραπευτες του κεντρου.

δεν την γλιτωνω αδερφια, θα μας σφαξει ολους.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2683
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 06 Ιουν 2021, 12:36

τα ψυχολογικά τουλάχιστον είναι μπλαμπλα, σε ξεγελάνε ότι ασχολείται κάποιος με τα προβλήματά σου. χαμός γίνεται με τους εναλλακτικούς που εμμέσως παρουσιάζονται ως γιατροί ενώ είναι στην καλύτερη άσχετες ειδικότητες πχ οδοντίατροι είτε μόνο με σεμινάρια, ειδικά ο όρος ολιστική ιατρική και παρόμοιοι είναι εντελώς παγίδα.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7852
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 06 Ιουν 2021, 12:41

Είναι όλα τα ψυχοθεραπευτικά κέντρα απάτες; Σε κάποιο που βρέθηκα (στην Αθήνα) εργάζονταν ψυχίατροι και ψυχολόγοι. Βέβαια μου έκανε εντύπωση που ήταν όλες γυναίκες και ελάχιστοι άνδρες. Στο εν λόγω, πήγαιναν και άτομα για απεξάρτηση από το αλκοόλ και τζόγο. Δεν γνωρίζω αν έκανε καλή δουλειά σε αυτές τις περιπτώσεις, αλλά οι χρεώσεις ήταν τσουχτερές.
Δεν έμεινα πολύ για να διαμορφώσω γνώμη, αλλά τέτοια περιστατικά σαν αυτά που περιγράφονται παραπάνω δεν αντιλήφθηκα. Είναι πολύ ακραία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών