ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 26 Ιουν 2021, 20:41

19 και 20 χρόνων οι Αλβανοί που βίαζαν επί 3 μέρες μια συμπατριώτισσά τους.

Μεγαλωμένα εδώ ;
Πήγαν σε ελληνικό σχολειο;

Ποιος ξέρει...

Το μόνο σίγουρο πως μετά απο τρεις μέρες που τη βίαζαν , την ελευθέρωσαν για να πάνε Μύκονο και να ξεκουραστούν λίγο τα παιδιά.

Με τι λεφτά; Θα μας απαντήσει σίγουρα το ελληνικό κράτος με το περίφημο ποθεν έσχες , ειμαι σίγουρος πως δεν κυνηγά μόνο Έλληνες η εφορία.

Κόψτε φάτσα παιδιού που θέλει να πίνει καφέ στο ίδιο μαγαζί με τη κόρη μου

Εικόνα


https://www.newsit.gr/egklhma/viazan-19 ... o/3313986/
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 26 Ιουν 2021, 21:18

Δεν έχουν πέραση τώρα με τον καύσωνα οι βιασμοί, προφανώς
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 26 Ιουν 2021, 21:19

Ποιο είναι το σοκ; Ότι ήταν Αλβανοί;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 26 Ιουν 2021, 21:21

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:19
Ποιο είναι το σοκ; Ότι ήταν Αλβανοί;
Ναι.
Το περίμενες εσύ ποτέ αυτό από Αλβανούς;


Και οι τρεις μέρες όμως, όσο και να πεις, είναι πολύ. Ένα σοκ πρέπει να το έφαγε η κοπελίτσα
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 26 Ιουν 2021, 21:23

Prepon έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:21
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:19
Ποιο είναι το σοκ; Ότι ήταν Αλβανοί;
Ναι.
Το περίμενες εσύ ποτέ αυτό από Αλβανούς;


Και οι τρεις μέρες όμως, όσο και να πεις, είναι πολύ. Ένα σοκ πρέπει να το έφαγε η κοπελίτσα
Δεν θέλω να σου πω ψέματα...
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26907
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 26 Ιουν 2021, 21:26

Mπορει να μην κανει παρεα η κορη σου με τον συγκεκριμένο αλλα μπορει να κανει με πιλοτους ή κανα ψηλο ξανθο 38χρονο Κερκυραιο απο αλλο παρομοιο νημα.

Νομιζω πως θα ηταν καλυτερη συντροφια. Τι λες?




SpoilerShow
Και για να μην κατηγορηθω δεν υπερασπιζομαι ουτε τους Αλβανους ουτε τους Ελληνες. Απλα καταδεικνυω το ατοπο του ΟΡ σχετικα με το ποιον μπορει να κανει παρεα η κορη του/μου/μας. Ο βιασμος ειναι ειδεχθες εγκλημα και οποιος το διαπράττει πρεπει να σαπιζει στη φυλακη ειτε ειναι Ελληνας ειτε αλλοδαπος ειτε ζητιάνος ειτε βιομήχανος.

Αφου δεν ξερουμε ποιος ειναι ποιος και τι κρυβει μεσα του. Κρινουμε απο το εξωφυλλο σε συζητηση καφενειου. Μπορει ο σκουπιδιάρης να ειναι πολυ πιο ευγενης και ακακος απο οτι ενας αστυνομικος ας πουμε.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 26 Ιουν 2021, 21:27

Επειδή πάει να γίνει μόδα όλο αυτό με το χάπι του βιασμού, θα πρέπει και η απλή κατοχή του να διώκεται με αυστηρές ποινές. Τι ισχύει τώρα ξέρουμε; Τι προβλέπεται αν πιάσουν κάποιον με αυτό το χάπι;

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 26 Ιουν 2021, 21:33

George_V έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:26
Mπορει να μην κανει παρεα η κορη σου με τον συγκεκριμένο αλλα μπορει να κανει με πιλοτους ή κανα ψηλο ξανθο 38χρονο Κερκυραιο απο αλλο παρομοιο νημα.

Νομιζω πως θα ηταν καλυτερη συντροφια. Τι λες?




SpoilerShow
Και για να μην κατηγορηθω δεν υπερασπιζομαι ουτε τους Αλβανους ουτε τους Ελληνες. Απλα καταδεικνυω το ατοπο του ΟΡ σχετικα με το ποιον μπορει να κανει παρεα η κορη του/μου/μας. Ο βιασμος ειναι ειδεχθες εγκλημα και οποιος το διαπράττει πρεπει να σαπιζει στη φυλακη ειτε ειναι Ελληνας ειτε αλλοδαπος ειτε ζητιάνος ειτε βιομήχανος.

Αφου δεν ξερουμε ποιος ειναι ποιος και τι κρυβει μεσα του. Κρινουμε απο το εξωφυλλο σε συζητηση καφενειου. Μπορει ο σκουπιδιάρης να ειναι πολυ πιο ευγενης και ακακος απο οτι ενας αστυνομικος ας πουμε.
Για 38χρονο Κερκυραίο δεν ξέρω, αλλά δεν σε αμφισβητώ.

Ο πιλότος , πανθομολογουμενως εμφανισακα δε σε προϊδεάζε. Άσε που δεν ήταν καν βιαστής, αλλα εγκλήματα έκανε.


Το Αλβανακι της φωτό , με τη λιγδα , δε χρειάζεται να μπεις καν στον κόπο να το γνωρίσεις ως άνθρωπο. Η εικόνα δε μιλάει απλά,φωνάζει.

Εσύ φυσικά μπορείς να δείχνεις τη φωτό του συγκεκριμένου στη κόρη σου και να της λες : να , ένα τέτοιο παιδί θέλω να συναναστρέφεσαι.

Ελευθερία δεν έχουμε; Ε , μεγάλωσε τα παιδία σου όπως νομίζεις και επέτρεψε μου να μεγαλώσω και εγώ τα δικά μου όπως πιστεύω εγώ θα είναι καλύτερα για αυτα
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 26 Ιουν 2021, 21:34

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:23
Prepon έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:21
Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:19
Ποιο είναι το σοκ; Ότι ήταν Αλβανοί;
Ναι.
Το περίμενες εσύ ποτέ αυτό από Αλβανούς;


Και οι τρεις μέρες όμως, όσο και να πεις, είναι πολύ. Ένα σοκ πρέπει να το έφαγε η κοπελίτσα
Δεν θέλω να σου πω ψέματα...
Ούτε εγώ θέλω να μου πεις ψέματα


Πες μου ειλικρινά, το περίμενες ποτέ αυτό από Αλβανούς;
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26907
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 26 Ιουν 2021, 21:37

Prepon έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:33
George_V έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:26
Mπορει να μην κανει παρεα η κορη σου με τον συγκεκριμένο αλλα μπορει να κανει με πιλοτους ή κανα ψηλο ξανθο 38χρονο Κερκυραιο απο αλλο παρομοιο νημα.

Νομιζω πως θα ηταν καλυτερη συντροφια. Τι λες?




SpoilerShow
Και για να μην κατηγορηθω δεν υπερασπιζομαι ουτε τους Αλβανους ουτε τους Ελληνες. Απλα καταδεικνυω το ατοπο του ΟΡ σχετικα με το ποιον μπορει να κανει παρεα η κορη του/μου/μας. Ο βιασμος ειναι ειδεχθες εγκλημα και οποιος το διαπράττει πρεπει να σαπιζει στη φυλακη ειτε ειναι Ελληνας ειτε αλλοδαπος ειτε ζητιάνος ειτε βιομήχανος.

Αφου δεν ξερουμε ποιος ειναι ποιος και τι κρυβει μεσα του. Κρινουμε απο το εξωφυλλο σε συζητηση καφενειου. Μπορει ο σκουπιδιάρης να ειναι πολυ πιο ευγενης και ακακος απο οτι ενας αστυνομικος ας πουμε.
Για 38χρονο Κερκυραίο δεν ξέρω, αλλά δεν σε αμφισβητώ.

Ο πιλότος , πανθομολογουμενως εμφανισακα δε σε προϊδεάζε. Άσε που δεν ήταν καν βιαστής, αλλα εγκλήματα έκανε.


Το Αλβανακι της φωτό , με τη λιγδα , δε χρειάζεται να μπεις καν στον κόπο να το γνωρίσεις ως άνθρωπο. Η εικόνα δε μιλάει απλά,φωνάζει.

Εσύ φυσικά μπορείς να δείχνεις τη φωτό του συγκεκριμένου στη κόρη σου και να της λες : να , ένα τέτοιο παιδί θέλω να συναναστρέφεσαι.

Ελευθερία δεν έχουμε; Ε , μεγάλωσε τα παιδία σου όπως νομίζεις και επέτρεψε μου να μεγαλώσω και εγώ τα δικά μου όπως πιστεύω εγώ θα είναι καλύτερα για αυτα
Κοιτα αν δεν σε ενοχλει να πολιορκει την 14χρονη κορη σου και ενδεχομενως να την πηδαει κιολας ενας 28χρονος πιλοτος με γεια σου και χαρα σου. Ελευθερια εχουμε.

Αλλα νομικα ειναι αδικημα. Αρα ειναι και "τεχνικα" βιαστης.

Οσο για μενα αν κανω κορη δεν θα κρινω τη σχέση της απο τη φάτσα του αγοριου της αλλα απο τις πληροφοριες που θα παρω για το ποιον του. Καταλαβες ποια ειναι η διαφορα?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4419
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 26 Ιουν 2021, 21:41

Ηταν αλβανοι οι δραστες δεν εχει οργισμενες αναρτησεις απο "φεμινιστριες" και metoo

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιουν 2021, 21:43

Μπορεί να της έδιναν αλκοόλ και να χαλαρώνε το κορίτσι. Που ξέρεις;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 26 Ιουν 2021, 21:45

νομο και ταξη ηθελαν οι νοικοκυραιοι :102::102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 26 Ιουν 2021, 21:56

George_V έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:37

Κοιτα αν δεν σε ενοχλει να πολιορκει την 14χρονη κορη σου και ενδεχομενως να την πηδαει κιολας ενας 28χρονος πιλοτος με γεια σου και χαρα σου. Ελευθερια εχουμε.

Αλλα νομικα ειναι αδικημα. Αρα ειναι και "τεχνικα" βιαστης.

Οσο για μενα αν κανω κορη δεν θα κρινω τη σχέση της απο τη φάτσα του αγοριου της αλλα απο τις πληροφοριες που θα παρω για το ποιον του. Καταλαβες ποια ειναι η διαφορα?
Φυσικά και θα με ενοχλησει αν ένας 28χρονος, σαν τον πιλότο, πολιορκήσει την κόρη μου. Ελπίζω να είναι αρκετά έξυπνη να μην καταπιεί την παραμυθα.

Η εξυπνάδα δυστυχώς δεν θα της φτάνει αν την βάλει στο μάτι ο 19χρονος Αλβανός γιατί αυτός δε θα επιχειρήσει απλά να την αποπλανήσει, οπότε εξ αρχής δεν θα πρέπει να βρίσκεται καν στο πεδίο δράσης του.

Η μόνη διαφορά μας είναι σε επίπεδο αντίληψης.

Μπορώ να εξάγω εκατό συμπεράσματα από τη φωτο.

Έτσι πολύ πρόχειρα μπορώ να σου πω ότι ο συγκεκριμένος είναι βρωμιάρης.
Επίσης είναι τέρμα χαζός γιατί σε μια φωτο που θέλει να δείχνει γόης δε φρόντισε καν να είναι λουσμενος.
Επίσης δεν έχει σωματική δύναμη, φαίνεται από τις πλάτες του και από τη δήθεν μαγκιά με το τσιγάρο.
Τέλος σε θέματα μόδας είναι πιο κακογουστος και από εμένα, άρα αισθητηριακά , καλλιτεχνικά κλπ είναι πάτος.

Πέρα από τη φωτό , από τις δύο γραμμές που διάβασα πιθανολογω ότι πουλαει ντραγκια, εξου μπορεί και κάνει στα 19 του διακοπές στη Μύκονο.

Επίσης είναι από διαλυμένη οικογένεια, αφού είχε την άνεση να λείπει τρεις μέρες σερί και στη συνέχεια διακοπές Μύκονο χωρίς κάποιος από το σπίτι να ψιλιαζεται κατι. Μπορεί ο πατέρας του να είναι στη φυλακή ή να πέθανε σε καμια καταδίωξη.

Πέφτω μέσα σε όλα;
ΟΧΙ

Έχω πιάσει την γενική εικόνα ;
ΝΑΙ


Άντε εσύ τώρα να ρωτάς για να μάθεις το ποιον του και να πιστεύεις ότι σου λέει ο κάθε Χ, εγώ θα φροντίσω τα παιδιά μου να είναι αρκετά έξυπνα να βγάζουν συμπεράσματα
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: ΣΟΚ : την βίαζαν 3 μερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 26 Ιουν 2021, 21:57

Naida έγραψε:
26 Ιουν 2021, 21:43
Μπορεί να της έδιναν αλκοόλ και να χαλαρώνε το κορίτσι. Που ξέρεις;
Σίγουρα, από αλκοόλ θα έγινε όλο αυτό.
Αλίμονο αν δεν παραστεις σε δύο Αλβανούς βιαστες
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών